<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR mužov a žien, Bratiaslava, 22. 2. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 07.50
M 60 m Behro Martin 89 Športový klub o.z. Beluša 07.84 07.84
M 60 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 06.96
M 60 m Bendžela Denis 98 ŠK Vital Bratislava 07.20
M 60 m Bielopotocký Martin 92 Atletika Bratislava 07.26
M 60 m Bujna Šimon 95 AK Slávia UK Bratislava 06.77
M 60 m Burik Dávid 97 Akademik TU Košice 07.30
M 60 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 07.27
M 60 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 07.27
M 60 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 07.25
M 60 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.67
M 60 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.37
M 60 m Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.38
M 60 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.85
M 60 m Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 07.31
M 60 m Fabián Martin 00 AK Slávia TU Košice 07.07
M 60 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 07.00
M 60 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra 07.48
M 60 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.09
M 60 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 07.02
M 60 m Kabongo Bruno (FRA) 98 France 06.94
M 60 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 07.11
M 60 m Kuchta Tomáš 93 Športový klub o.z. Beluša 07.41 07.41
M 60 m Kurucz Norbert 00 ŠK ŠOG Nitra
M 60 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.55
M 60 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.35
M 60 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 06.87
M 60 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 07.92
M 60 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra
M 60 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 07.48
M 60 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 07.67
M 60 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 07.02
M 60 m Rigler Erik 94 Atletika Bratislava 07.04
M 60 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 07.20
M 60 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.39
M 60 m Táborský Pavol 01 AC Stavbár Nitra
M 60 m Valášek Peter 98 Športový klub o.z. Beluša 08.00
M 60 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 07.47
M 60 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 06.57
M 200 m Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.89
M 200 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.61
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.92
M 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.40
M 200 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 21.50
M 200 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 24.44
M 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.39
M 200 m Fabián Martin 00 AK Slávia TU Košice 23.41
M 200 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.80
M 200 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.16
M 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.37
M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.53
M 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.61
M 200 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 23.14
M 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.78
M 200 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 23.30
M 200 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 25.96
M 200 m Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 23.59
M 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.24
M 200 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.97
M 200 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.75
M 200 m Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava 23.77
M 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 22.22
M 200 m Mitašik Peter 96 AK Slávia UK Bratislava
M 200 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 23.96
M 200 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 23.95
M 200 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 24.62
M 200 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 22.72
M 200 m Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.84
M 400 m Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin 49.46
M 400 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.82
M 400 m Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 48.04
M 400 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 53.19
M 400 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.47
M 400 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.96
M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.58
M 400 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 52.10 52.10
M 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 51.80
M 400 m Lučanský Peter 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.04
M 400 m Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 53.85
M 400 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.42
M 400 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 55.47
M 400 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 54.60
M 400 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.44
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 52.77
M 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 52.10
M 400 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 50.52
M 400 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 55.10
M 800 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:52.44
M 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 2:16.31
M 800 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Bratislava 2:05.49
M 800 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:00.65
M 800 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:10.44
M 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:00.71
M 800 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:03.05
M 800 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:05.63
M 800 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:06.68
M 800 m Marko Ján 00 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:00.05
M 800 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 2:03.93
M 800 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 2:09.97
M 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:10.16
M 800 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:05.60
M 800 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 2:19.24
M 800 m Schneidgen Patrik 94 AC Stavbár Nitra 1:57.87 2:04.12
M 800 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 2:05.57
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:14.06
M 800 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica 2:09.64
M 1500 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 3:58.15
M 1500 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:14.20
M 1500 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 3:55.30
M 1500 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 4:35.17
M 1500 m Kocian Konštantín 90 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:14.04
M 1500 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:16.88
M 1500 m Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 4:02.39
M 1500 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava
M 1500 m Mészáros Kristóf 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:28.78
M 1500 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:11.55
M 1500 m Radler Radovan 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:41.19
M 1500 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky 4:40.09
M 1500 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:11.16
M 1500 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 4:24.96
M 3000 m Barto Aurel 01 Zdravie v pohybe Lučatín 09:35.25
M 3000 m Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra 09:01.08
M 3000 m Došek Ivan 89 Atletický klub mesta Tlmače
M 3000 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava
M 3000 m Feder Medard 01 Maraton AC Rača
M 3000 m Hladík Marek 90 Bratislavský maratón 08:47.23
M 3000 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 10:16.62
M 3000 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 09:52.91
M 3000 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09:22.47
M 3000 m Kováč Michal 91 AK Run For Fun Bratislava 08:58.66
M 3000 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:37.36
M 3000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09:29.96
M 3000 m Lopúch Slavomír 98 AK Slávia UK Bratislava
M 3000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 09:06.95
M 3000 m Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 08:58.44
M 3000 m Moza Ľuboslav 77 AK Veterán Bratislava 10:10.93
M 3000 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09:10.13
M 3000 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 08:57.99
M 3000 m Schieber Matej 96 AK Run For Fun Bratislava 09:19.30
M 3000 m Štilla Peter 89 Zdravie v pohybe Lučatín
M 3000 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:01.75
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.70
M 110 m pr. 106,7 Bician Andrej 84 Atletika Bratislava
M 110 m pr. 106,7 Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava 14.50
M 110 m pr. 106,7 Halmo Marek 94 ŠK ŠOG Nitra 16.22
M 110 m pr. 106,7 Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves
M 110 m pr. 106,7 Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.08
M výška Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 195
M výška Kalafus Martin 88 Atletika Bratislava
M výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 193
M výška Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 192
M výška Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 214
M žrď Bajner Miroslav 57 AC Stavbár Nitra 360
M žrď Bician Andrej 84 Atletika Bratislava 420
M žrď Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 400
M žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 360
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 500
M žrď Kremser Adam 01 AC Stavbár Nitra 440
M žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420
M žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 410
M diaľka Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 635
M diaľka Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 436
M diaľka Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 656
M diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 724
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 693
M diaľka Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 692
M diaľka Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 672
M trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 11.93
M trojskok Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 14.31
M trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.33
M trojskok Jursa Michal 86 Atletika Bratislava 12.61
M trojskok Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 14.15
M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 14.55
M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 17.25
M guľa 7,26 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen
M guľa 7,26 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 15.14
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.41
M guľa 7,26 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M guľa 7,26 kg Löbb Robert 88 ŠK ŠOG Nitra 16.46
M guľa 7,26 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 11.21
M guľa 7,26 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 200 m kluby Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava (B)
M 4 x 200 m kluby Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 200 m kluby Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 200 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 200 m kluby Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Bician Andrej 84 Atletika Bratislava (B)
M 4 x 200 m kluby Bician Ján 82 Atletika Bratislava (B)
M 4 x 200 m kluby Bielopotocký Martin 92 Atletika Bratislava (B)
M 4 x 200 m kluby Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
M 4 x 200 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 200 m kluby Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 200 m kluby Fabián Martin 00 AK Slávia TU Košice
M 4 x 200 m kluby Fázik Adam 93 Atletika Bratislava (B)
M 4 x 200 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 200 m kluby Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
M 4 x 200 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 200 m kluby Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 200 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 200 m kluby Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 200 m kluby Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 200 m kluby Rigler Erik 94 Atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 200 m kluby Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 200 m kluby Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 200 m kluby Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava (A)
M 4 x 400 m kluby Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
M 4 x 400 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 400 m kluby Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
M 4 x 400 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Lučanský Peter 96 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 400 m kluby Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 400 m kluby Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava
Ž 60 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 08.54
Ž 60 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.76
Ž 60 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.02
Ž 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.08
Ž 60 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.92
Ž 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 08.03
Ž 60 m Danková Petra 01 AC Stavbár Nitra 08.56
Ž 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.05
Ž 60 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 07.63
Ž 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.40
Ž 60 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 07.95
Ž 60 m Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.85
Ž 60 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 07.76
Ž 60 m Krasňanská Ľubica 00 Naša atletika Bratislava 08.55
Ž 60 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 08.04
Ž 60 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.79
Ž 60 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 08.55
Ž 60 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 08.17
Ž 60 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 08.53
Ž 60 m Nagyová Martina 99 Akademik TU Košice 07.81
Ž 60 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.79
Ž 60 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 08.34
Ž 60 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.46
Ž 60 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 07.82
Ž 60 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 08.57
Ž 60 m Šmigová Katarína 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.33
Ž 60 m Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.35
Ž 60 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.84
Ž 60 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 08.17
Ž 60 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 07.45
Ž 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 27.38
Ž 200 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.87
Ž 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.87
Ž 200 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 27.51
Ž 200 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.35
Ž 200 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.06
Ž 200 m Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 27.08
Ž 200 m Danková Petra 01 AC Stavbár Nitra 28.67
Ž 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 26.45
Ž 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.19
Ž 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 26.24
Ž 200 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 28.09
Ž 200 m Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.57
Ž 200 m Krasňanská Ľubica 00 Naša atletika Bratislava 29.79
Ž 200 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.21
Ž 200 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 24.06
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 27.60
Ž 200 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.06
Ž 200 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 28.41
Ž 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 28.13
Ž 200 m Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra 26.53
Ž 200 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 27.61
Ž 200 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.24
Ž 200 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 27.98
Ž 200 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 25.71
Ž 200 m Šmigová Katarína 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.87
Ž 200 m Timková Kristína 99 Atletický oddiel Žilina 29.65
Ž 200 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.17
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.81
Ž 400 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.98
Ž 400 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.47
Ž 400 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 60.39
Ž 400 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 64.53
Ž 400 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 57.69
Ž 400 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 59.19
Ž 400 m Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra 60.34
Ž 400 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.74
Ž 400 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 63.70
Ž 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 58.99
Ž 400 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 64.25
Ž 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.00
Ž 400 m Timková Kristína 99 Atletický oddiel Žilina 65.22
Ž 400 m Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 64.36
Ž 800 m Beľová Katarína 84 Atletický klub ZTS Martin 2:16.23
Ž 800 m Cápayová Mária 03 Naša atletika Bratislava 2:26.79
Ž 800 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:32.92
Ž 800 m Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 2:39.06
Ž 800 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 2:23.22
Ž 800 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 2:16.59
Ž 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:26.91
Ž 800 m Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:17.33
Ž 800 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:16.90
Ž 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:18.78
Ž 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:24.21
Ž 800 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 2:26.68
Ž 800 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 2:20.83
Ž 1500 m Bátovská Katarína 95 Atletický klub mesta Tlmače
Ž 1500 m Beľová Katarína 84 Atletický klub ZTS Martin 4:37.37
Ž 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:15.70
Ž 1500 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:23.20
Ž 1500 m Gajanová Gabriela 99 Atletický klub ZTS Martin
Ž 1500 m Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín 4:30.29
Ž 1500 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 4:35.46
Ž 1500 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:22.40
Ž 1500 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 1500 m Ondrušková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:59.55
Ž 1500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:35.39
Ž 1500 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 5:20.30
Ž 1500 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava
Ž 3000 m Bátovská Katarína 95 Atletický klub mesta Tlmače
Ž 3000 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09:38.43
Ž 3000 m Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín 10:13.15
Ž 3000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:41.59
Ž 3000 m Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:24.94
Ž 3000 m Kuchtová Dominika 99 AC Stavbár Nitra 11:27.71
Ž 3000 m Kuriačková Ivana 94 ŠK Atóm Levice 10:12.75
Ž 3000 m Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava 12:00.26
Ž 3000 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 12:25.77
Ž 3000 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 10:15.19
Ž 3000 m Mydlíková Katarína 97 ŠK ŠOG Nitra 10:45.85
Ž 3000 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 11:04.88
Ž 3000 m Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín 09:56.47
Ž 60 m pr. 83,8 Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 09.10
Ž 60 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Ž 60 m pr. 83,8 Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 09.60
Ž 60 m pr. 83,8 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 09.13
Ž 60 m pr. 83,8 Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 09.44
Ž 60 m pr. 83,8 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 09.16
Ž 60 m pr. 83,8 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 09.44
Ž 60 m pr. 83,8 Mokrášová Lucia 94 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.91
Ž 60 m pr. 83,8 Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z.
Ž 60 m pr. 83,8 Remišová Martina 01 Atletický oddiel Žilina 10.31
Ž 60 m pr. 83,8 Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.77
Ž 60 m pr. 83,8 Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.09
Ž 60 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 08.67
Ž 60 m pr. 83,8 Vadlejch Lucia 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.46
Ž výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 180
Ž výška Butkovská Simona 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 169
Ž výška Dunajská Tatiana 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 183
Ž výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 166
Ž výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 164
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Ž výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 161
Ž žrď Nevařilová Sarah 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 316
Ž žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 370
Ž žrď Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 300
Ž žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 275
Ž žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 260
Ž diaľka Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 534
Ž diaľka Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava (B) 547
Ž diaľka Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 541
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 585
Ž diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 512
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 570
Ž diaľka Mokrášová Lucia 94 AK Spartak Dubnica nad Váhom 583
Ž diaľka Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 542
Ž diaľka Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 493
Ž diaľka Šimlovičová Mária 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 508
Ž diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 523
Ž diaľka Vadlejch Lucia 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 644
Ž diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 05.81 583
Ž trojskok Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 11.50
Ž trojskok Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 12.27
Ž trojskok Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 12.14
Ž trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.76
Ž trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 11.52
Ž guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.65
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea 98 AO Športové gymnázium Košice 12.56
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.67
Ž guľa 4 kg Jakubcová Barbora 89 Atletika Košice o.z. 11.72 11.94
Ž guľa 4 kg Krasňanská Ľubica 00 Naša atletika Bratislava 07.72
Ž guľa 4 kg Krištofičová Ivana 90 AK Slávia UK Bratislava 13.77
Ž guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.24
Ž guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.12
Ž 4 x 200 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 200 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 200 m kluby Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 200 m kluby Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 200 m kluby Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina (A)
Ž 4 x 200 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina (A)
Ž 4 x 200 m kluby Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 200 m kluby Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 200 m kluby Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina (A)
Ž 4 x 200 m kluby Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 200 m kluby Timková Kristína 99 Atletický oddiel Žilina (A)
Ž 4 x 200 m kluby Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 200 m kluby Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Vadlejch Lucia 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 400 m kluby Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 400 m kluby Cápayová Mária 03 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 400 m kluby Krasňanská Ľubica 00 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 400 m kluby Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
Ž 4 x 400 m kluby Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra