<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka, Bratislava, 19. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.86
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.15
M 100 m Beláň Marek 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 100 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.61
M 100 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.30
M 100 m Bugoš Filip 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 100 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava
M 100 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 11.76
M 100 m Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra 10.84
M 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.35
M 100 m Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.87
M 100 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.83
M 100 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 11.19
M 100 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.45
M 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.52
M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 11.09
M 100 m Kapusniak Slavomír 97 AO Slávia ŽU Žilina 12.68
M 100 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.06
M 100 m Kvasnica Matej 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 100 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.72
M 100 m Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava 11.22
M 100 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 11.45
M 100 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 11.20
M 100 m Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.23
M 100 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 10.55
M 100 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 11.08
M 100 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.91
M 100 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 11.79
M 100 m Slotta Andrej 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.88
M 100 m Stremi Richard 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.58
M 100 m Táborský Pavol 01 AC Stavbár Nitra
M 100 m Veszelka Tomáš 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 100 m Vitáloš Roland 00 AK Slávia UK Bratislava 11.24
M 100 m Vnučko Daniel 97 AC Stavbár Nitra
M 200 m Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.66
M 200 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava
M 200 m Baluch Matej 00 AK Slávia TU Košice 21.96
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.27
M 200 m Beláň Marek 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 200 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 24.57
M 200 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.07
M 200 m Bugoš Filip 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 200 m Bujna Šimon 95 AK Slávia UK Bratislava 20.67
M 200 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava
M 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 24.08
M 200 m Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra 21.75
M 200 m Drugda Patrik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.25
M 200 m Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.82
M 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.44
M 200 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.59
M 200 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 22.01
M 200 m Golešényi Adriano 01 Atletika Bratislava 27.11
M 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.43
M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.39
M 200 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 22.90
M 200 m Kapusniak Slavomír 97 AO Slávia ŽU Žilina
M 200 m Kohút Martin 02 ŠK Vital Bratislava 24.82
M 200 m Koperdák Lukáš 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 200 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.35
M 200 m Kromka Samuel 02 ŠK Vital Bratislava 26.27
M 200 m Kvasnica Matej 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.03
M 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.24
M 200 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.14
M 200 m Martončík Patrik 01 AK Slávia TU Košice 26.40
M 200 m Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava 23.88
M 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 22.89
M 200 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 23.74
M 200 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 25.69
M 200 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.75
M 200 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.46
M 200 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 21.84
M 200 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 22.87
M 200 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.14
M 200 m Schneidgen Patrik 94 AC Stavbár Nitra 23.46
M 200 m Slotta Andrej 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.95
M 200 m Stremi Richard 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 200 m Táborský Pavol 01 AC Stavbár Nitra
M 200 m Vitáloš Roland 00 AK Slávia UK Bratislava 22.44
M 200 m Vnučko Daniel 97 AC Stavbár Nitra
M 200 m Vojtáš Nicolas 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.77
M 400 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava
M 400 m Beloš Adam 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.99
M 400 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.22
M 400 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 53.00
M 400 m Dömötör Patrik 00 ŠK ŠOG Nitra 48.49
M 400 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.67
M 400 m Drugda Patrik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.81
M 400 m Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.13
M 400 m Golešényi Adriano 01 Atletika Bratislava 59.51
M 400 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.7
M 400 m Hronček Lukáš 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.66
M 400 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.81
M 400 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
M 400 m Kubinec Jakub 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 400 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 53.79
M 400 m Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.66
M 400 m Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.31
M 400 m Martončík Patrik 01 AK Slávia TU Košice 57.94
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 51.58
M 400 m Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra 51.66
M 400 m Ondrovič Peter 84 AK Inter-SC Bratislava 62.44
M 400 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 55.93
M 400 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.36
M 400 m Pavlovič Ivan 01 AC Stavbár Nitra 51.99
M 400 m Revaj Erik 01 AK Slávia TU Košice 51.22
M 400 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 52.61
M 400 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 54.88
M 400 m Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 56.18
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 53.63
M 400 m Timoranský Tomáš 93 AK Slávia UK Bratislava 49.84
M 400 m Trosko Tomáš 86 AK Veterán Bratislava 54.00 56.82
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun, Prešov 55.57
M 400 m Vojtáš Nicolas 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.24
M 800 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:08.11
M 800 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 1:55.35
M 800 m Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava 2:25.02
M 800 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 1:59.48
M 800 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 2:05.95 2:09.65
M 800 m Kalina Adam 01 Individuálny člen SAZ
M 800 m Macko Matúš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:11.88
M 800 m Melo Pavol 99 Atletický oddiel Žilina 2:03.90
M 800 m Mitašík Andrej 98 AK Slávia UK Bratislava
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:15.18
M 1500 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:04.07
M 1500 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 4:08.58
M 1500 m Fridmanský Denis 01 AK Slávia TU Košice 4:19.17
M 1500 m Friš Jan 95 AC Stavbár Nitra
M 1500 m Hiadlovský Tadeáš 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom 4:37.72
M 1500 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 3:53.62
M 1500 m Janiček Adam 02 Bežecký klub Lysa pod Makytou 4:22.84
M 1500 m Koperdák Lukáš 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:24.91
M 1500 m Kozlovský Matúš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 1500 m Lazar Samuel 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:44.68
M 1500 m Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 4:01.11
M 1500 m Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:07.81
M 1500 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:23.70
M 1500 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 4:32.00 4:49.7
M 1500 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice 4:49.03
M 1500 m Semančák Filip 02 KĽŠ KRYHA Bratislava 4:24.80
M 1500 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 4:28.08
M 1500 m Sýkora Jan 92 AC Stavbár Nitra
M 1500 m Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra 4:03.05
M 1500 m Šimlaštík Miroslav 01 AK AŠK Slávia Trnava 4:31.98
M 1500 m Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 4:36.00 4:40.73
M 1500 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
M 1500 m Trosko Tomáš 86 AK Veterán Bratislava 4:26.00 4:51.49
M 1500 m Urban Oliver 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:10.58
M 5000 m Ďurec Peter 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15:11.01
M 5000 m Fedák Matej 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 5000 m Fridmanský Denis 01 AK Slávia TU Košice
M 5000 m Golian Juraj 78 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 5000 m Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice
M 5000 m Jakubčiak Miloš 67 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 17:58.80
M 5000 m Kašša Ladislav 98 KĽŠ KRYHA Bratislava 15:58.76
M 5000 m Kocian Konštantín 90 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 5000 m Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 15:48.12
M 5000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina
M 5000 m Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 15:47.21
M 5000 m Mészáros Kristóf 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 5000 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava 15:26.29
M 5000 m Sahajda Tibor 90 Bratislavský maratón 14:26.37
M 5000 m Schieber Matej 96 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
M 5000 m Straka Ján 65 AK Veterán Bratislava 19:35.00 20:01.55
M 5000 m Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra
M 5000 m Urban Jozef 86 AC Stavbár Nitra 15:20.22
M 400 m pr. 91,4 Baluch Matej 00 AK Slávia TU Košice 53.19
M 400 m pr. 91,4 Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 400 m pr. 91,4 Dömötör Patrik 00 ŠK ŠOG Nitra 52.85
M 400 m pr. 91,4 Halmo Marek 94 ŠK ŠOG Nitra 58.32
M 400 m pr. 91,4 Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 58.28
M 400 m pr. 91,4 Martinec Erik 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.51
M 400 m pr. 91,4 Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 57.69
M 400 m pr. 91,4 Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra 56.96
M 400 m pr. 91,4 Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 400 m pr. 91,4 Schneidgen Patrik 94 AC Stavbár Nitra
M 400 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
M výška Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 226
M výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 170
M výška Pokorný Martin 88 AO TJ Slávia STU Bratislava
M výška Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 197
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 193
M výška Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 214
M žrď Bician Andrej 84 AK Slávia UK Bratislava 450
M žrď Ďuriško Martin 00 AC Stavbár Nitra 430
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 510
M žrď Kremser Adam 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 440
M žrď Kremser Aleš 72 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 400
M žrď Kubinec Jakub 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 390
M žrď Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 413
M žrď Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 340
M žrď Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 320
M diaľka Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina 523
M diaľka Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 436
M diaľka Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 530
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 703
M diaľka Kocián Ján 03 Atletika Bratislava
M diaľka Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 576
M diaľka Megela Patrik 00 ŠK ŠOG Nitra 688
M diaľka Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 709
M diaľka Veszelka Tomáš 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 754
M trojskok Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 13.92
M trojskok Megela Patrik 00 ŠK ŠOG Nitra 14.08
M trojskok Pokorný Martin 88 AO TJ Slávia STU Bratislava
M trojskok Sillik Gábor 92 AK Slávia UK Bratislava
M trojskok Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.17
M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 14.91
M trojskok Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 12.73
M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 AC Stavbár Nitra 16.84
M guľa 7,26 kg Bician Andrej 84 AK Slávia UK Bratislava 13.72
M guľa 7,26 kg Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 16.13
M guľa 7,26 kg Daniš David 93 AC Stavbár Nitra
M guľa 7,26 kg Gondor Igor 79 AK Slávia UK Bratislava 14.24
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.21
M guľa 7,26 kg Löbb Robert 88 ŠK ŠOG Nitra 16.26
M guľa 7,26 kg Pokorný Martin 88 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.24
M guľa 7,26 kg Vida Roman 69 AK Slávia UK Bratislava 12.52
M disk 2 kg Baran Adrián 99 AC Stavbár Nitra 45.71
M disk 2 kg Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 50.50
M disk 2 kg Daniš David 93 AC Stavbár Nitra
M disk 2 kg Gondor Igor 79 AK Slávia UK Bratislava 53.50
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 48.04
M disk 2 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 31.34
M disk 2 kg Löbb Robert 88 ŠK ŠOG Nitra 47.15
M disk 2 kg Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 36.82
M disk 2 kg Vida Roman 69 AK Slávia UK Bratislava 37.78
M oštep 800 g Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 49.94
M oštep 800 g Brunner Igor 85 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 33.37
M oštep 800 g Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 47.99
M oštep 800 g Gondor Igor 79 AK Slávia UK Bratislava 53.27
M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M oštep 800 g Michalec Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 69.05
M oštep 800 g Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 44.32
M oštep 800 g Slezák Maximilian 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 75.76
M oštep 800 g Záhradníček Filip 00 ŠK ŠOG Nitra 29.21
M oštep 800 g Žeňúch Patrik 90 AC Stavbár Nitra 78.25
M oštep 800 g Žlnay Martin 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.36
M 4 x 400 m kluby Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
M 4 x 400 m kluby Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
M 4 x 400 m kluby Baluch Matej 00 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Beláň Marek 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 4 x 400 m kluby Beloš Adam 98 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 400 m kluby Bugoš Filip 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 4 x 400 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
M 4 x 400 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (C)
M 4 x 400 m kluby Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava (C)
M 4 x 400 m kluby Drugda Patrik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava (C)
M 4 x 400 m kluby Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 400 m kluby Hronček Lukáš 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Koperdák Lukáš 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (D)
M 4 x 400 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (C)
M 4 x 400 m kluby Kozlovský Matúš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava (D)
M 4 x 400 m kluby Kvasnica Matej 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 4 x 400 m kluby Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 4 x 400 m kluby Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava (D)
M 4 x 400 m kluby Lazar Samuel 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 4 x 400 m kluby Macko Matúš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Martinec Erik 96 AO TJ Slávia STU Bratislava (D)
M 4 x 400 m kluby Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra (A)
M 4 x 400 m kluby Mészáros Kristóf 02 AO TJ Slávia STU Bratislava (D)
M 4 x 400 m kluby Mitašík Andrej 98 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra (A)
M 4 x 400 m kluby Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
M 4 x 400 m kluby Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra (A)
M 4 x 400 m kluby Revaj Erik 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra (A)
M 4 x 400 m kluby Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Timoranský Tomáš 93 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Vojtáš Nicolas 00 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Dci 1500 m Hiadlovský Tadeáš (SVK) 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci 150 m Barilla Arne 04 Naša atletika
Žci 150 m Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.91
Žci 150 m Belluš Martin 04 Naša atletika 19.36
Žci 150 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika 22.99
Žci 150 m Federič Filip 04 Naša atletika 17.47
Žci 150 m Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 19.14
Žci 150 m Giertl Šimon 07 Naša atletika
Žci 150 m Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky 24.42
Žci 150 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 21.87
Žci 150 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava
Žci 150 m Janiček Tomaš 04 Bežecký klub Lysa pod Makytou
Žci 150 m Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 19.71
Žci 150 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 20.88 20.88
Žci 150 m Majerčík Matúš 04 Naša atletika 20.21
Žci 150 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 22.14
Žci 150 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 150 m Rojík Matúš 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.13
Žci 150 m Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava
Žci 150 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 150 m Šutý Štefan 04 Naša atletika 21.42
Žci 150 m Tallo Ondrej 09 Naša atletika
Žci 150 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 22.71
Žci 150 m Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 800 m Grajcarík Tomáš (SVK) 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 1:59.47
Ž 100 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 13.25
Ž 100 m Arzenšek Urška (SLO) 99 Slovenia 4:39.00
Ž 100 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.54
Ž 100 m Dovjáková Ľubomíra 02 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 14.48
Ž 100 m Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 100 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 12.53
Ž 100 m Gorelová Diana 00 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 13.22
Ž 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.71
Ž 100 m Cheremisna Anastasiya 94 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 100 m Kicová Sára 03 AK Slávia TU Košice
Ž 100 m Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice 14.83
Ž 100 m Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.13
Ž 100 m Kováčová Karolína 02 AK Slávia UK Bratislava 16.39
Ž 100 m Križanová Viktória 01 AK AŠK Slávia Trnava 12.79
Ž 100 m Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice 13.09
Ž 100 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž 100 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 12.85
Ž 100 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 13.69
Ž 100 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 14.21
Ž 100 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.90
Ž 100 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.38
Ž 100 m Malatinská Dominika 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 100 m Miklová Marietta 02 AK Slávia TU Košice 13.31
Ž 100 m Močáryová Petra 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 100 m Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra 13.45
Ž 100 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.30
Ž 100 m Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.87
Ž 100 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.38
Ž 200 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.70
Ž 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.25
Ž 200 m Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra 27.89
Ž 200 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.31
Ž 200 m Comová Michaela 01 AK Slávia TU Košice 27.15
Ž 200 m Dovjáková Ľubomíra 02 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 29.13
Ž 200 m Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.46
Ž 200 m Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 27.33
Ž 200 m Gorelová Diana 00 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 26.89
Ž 200 m Hanzelyová Klaudia 01 AK Slávia TU Košice 28.28
Ž 200 m Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.37
Ž 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.92
Ž 200 m Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.66
Ž 200 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.53
Ž 200 m Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice 25.83
Ž 200 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 24.68
Ž 200 m Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 200 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.36
Ž 200 m Malatinská Dominika 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 29.41
Ž 200 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 28.90
Ž 200 m Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra 26.82
Ž 200 m Paulínyová Emma 02 AK Slávia TU Košice 26.86
Ž 200 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.24
Ž 200 m Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.14
Ž 200 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.94
Ž 200 m Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.86
Ž 200 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.86
Ž 200 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.66
Ž 400 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.55
Ž 400 m Cápayová Mária 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 68.09
Ž 400 m Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 400 m Keszeghová Lucia 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 400 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 69.29
Ž 400 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 59.64
Ž 400 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 400 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 58.61
Ž 400 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 59.27
Ž 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 65.06
Ž 400 m Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.73
Ž 400 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 65.66
Ž 400 m Nikolenko Viktoriya 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 400 m Paulínyová Emma 02 AK Slávia TU Košice 58.50
Ž 400 m Sirůčková Kateřina 87 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 63.59
Ž 400 m Šimlovičová Mária 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 56.53
Ž 400 m Štuková Alexandra 90 AK Slávia UK Bratislava 55.23
Ž 400 m Timková Kristína 99 Atletický oddiel Žilina 65.65
Ž 1500 m Bašnáková Jana 79 AK Veterán Bratislava 05.22 5:23.02
Ž 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:30.72
Ž 1500 m Debnáriková Sofia 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:54.80
Ž 1500 m Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:27.84
Ž 1500 m Hromadová Tamara 94 MTGBA 05.55
Ž 1500 m Keszeghová Lucia 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:38.11
Ž 1500 m Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:55.23
Ž 1500 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 4:41.56
Ž 1500 m Stachová Anita 01 Atletika Nové Mesto nad Váhom 5:10.34
Ž 1500 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:04.04
Ž 1500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:38.93
Ž 1500 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:15.29
Ž 1500 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 5:15.49
Ž 1500 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 1500 m Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 4:59.57
Ž 5000 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Ž 5000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 5000 m Kuchtová Dominika 99 AK Slávia TU Košice 20:12.44
Ž 5000 m Maníková Ľubomíra 86 AK Spartak Dubnica nad Váhom 17:23.23
Ž 5000 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 5000 m Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava 19.44
Ž 5000 m Mydlíková Katarína 97 ŠK ŠOG Nitra 19:21.06
Ž 5000 m Pejpková Katarína 87 TJ OBAL SERVIS Košice
Ž 5000 m Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín 17:56.20
Ž 5000 m Vlčáková Lucia 94 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 18:25.07
Ž 400 m pr. 76,2 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 65.19
Ž 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 66.28
Ž 400 m pr. 76,2 Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra
Ž 400 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 69.46
Ž 400 m pr. 76,2 Mečiarová Veronika 01 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 400 m pr. 76,2 Nikolenko Viktoriya 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.79
Ž 400 m pr. 76,2 Svrčková Karin 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 64.89
Ž 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 64.59
Ž 400 m pr. 76,2 Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 63.34
Ž výška Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 160
Ž výška Butkovská Simona 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 169
Ž výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 165
Ž výška Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 163
Ž výška Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 160
Ž výška Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 160
Ž výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 170
Ž výška Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 161
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Ž žrď Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 280
Ž žrď Čerňanská Viktória 02 AK Slávia UK Bratislava 340
Ž žrď Flosníková Veronika 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 260
Ž žrď Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 210
Ž žrď Miklová Marietta 02 AK Slávia TU Košice 300
Ž žrď Nevařilová Sarah 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 316
Ž žrď Očkaiová Slavomíra 80 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 360
Ž žrď Režná Petra 90 AK Spartak Dubnica nad Váhom 260
Ž žrď Seková Zuzana 75 AK Spartak Dubnica nad Váhom 300
Ž žrď Strýčková Veronika 99 AK Slávia UK Bratislava 340
Ž žrď Zhřívalová Denisa 99 AK Slávia UK Bratislava 320
Ž diaľka Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra 510
Ž diaľka Comová Michaela 01 AK Slávia TU Košice 524
Ž diaľka Čerňanská Viktória 02 AK Slávia UK Bratislava 546
Ž diaľka Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice 483
Ž diaľka Flosníková Veronika 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 580
Ž diaľka Giertl Lujza 03 Naša atletika 418
Ž diaľka Cheremisna Anastasiya 94 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž diaľka Jenčová Nela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 471
Ž diaľka Kamenská Zuzana 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 518
Ž diaľka Kicová Sára 03 AK Slávia TU Košice 494
Ž diaľka Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 542
Ž diaľka Kováčová Karolína 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž diaľka Pellerová Tereza 01 Atletika Bratislava 453
Ž diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 506
Ž diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 520
Ž diaľka Velďáková Dana 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 611
Ž diaľka Velďáková Jana 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 643
Ž trojskok Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice 10.47
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.86
Ž trojskok Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 11.38
Ž trojskok Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 11.96
Ž trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.45
Ž trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 10.64
Ž trojskok Velďáková Dana 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.77
Ž guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.62
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea 98 ŠK ŠOG Nitra 11.12
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.11
Ž guľa 4 kg Jakubcová Barbora 89 ŠK ŠOG Nitra 11.47
Ž guľa 4 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.22
Ž guľa 4 kg Kováčiková Vanesa 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.23
Ž guľa 4 kg Krištofičová Ivana 90 AK Slávia UK Bratislava 14.86
Ž guľa 4 kg Maňovská Jana 00 ŠK ŠOG Nitra 11.78
Ž guľa 4 kg Mokrá Barbora 96 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.25
Ž guľa 4 kg Skuráková Katrin 03 AK Slávia UK Bratislava 09.73
Ž disk 1 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 36.34
Ž disk 1 kg Feďová Andrea 98 ŠK ŠOG Nitra 36.89
Ž disk 1 kg Holecová Dominika 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž disk 1 kg Jakubcová Barbora 89 ŠK ŠOG Nitra 44.70
Ž disk 1 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.43
Ž disk 1 kg Kováčiková Vanesa 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 29.80
Ž disk 1 kg Krištofičová Ivana 90 AK Slávia UK Bratislava 47.34
Ž disk 1 kg Maňovská Jana 00 ŠK ŠOG Nitra 34.66
Ž disk 1 kg Skuráková Katrin 03 AK Slávia UK Bratislava 26.42
Ž disk 1 kg Velďáková Jana 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž oštep 600 g Filová Soňa 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 41.73
Ž oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 45.68
Ž oštep 600 g Holecová Dominika 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž oštep 600 g Mokrá Barbora 96 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.18
Ž oštep 600 g Skuráková Katrin 03 AK Slávia UK Bratislava
Ž oštep 600 g Strýčková Veronika 99 AK Slávia UK Bratislava 35.53
Ž 4 x 400 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 400 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
Ž 4 x 400 m kluby Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (C)
Ž 4 x 400 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Hanzelyová Klaudia 01 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra (A)
Ž 4 x 400 m kluby Cheremisna Anastasiya 94 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
Ž 4 x 400 m kluby Jenčová Nela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (C)
Ž 4 x 400 m kluby Keszeghová Lucia 96 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
Ž 4 x 400 m kluby Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (C)
Ž 4 x 400 m kluby Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra (A)
Ž 4 x 400 m kluby Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra (A)
Ž 4 x 400 m kluby Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra (A)
Ž 4 x 400 m kluby Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Malatinská Dominika 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 400 m kluby Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Nikolenko Viktoriya 91 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 400 m kluby Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Sirůčková Kateřina 87 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Svrčková Karin 97 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 400 m kluby Šimlovičová Mária 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Štuková Alexandra 90 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
Ž 4 x 400 m kluby Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (C)
Ž 4 x 400 m kluby Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky 1500 m Bredlinger Caroline (AUT) 01 Laufteam Burgenland Eisenstadt
Jky 1500 m Leser Anna (AUT) 01 Laufteam Burgenland Eisenstadt
Jky 1500 m Stachová Anita (SVK) 01 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dky 100 m Strohmayer-Dangl Catherina (AUT) 03 Laufteam Burgenland Eisenstadt 12.89
Dky 200 m Strohmayer-Dangr Catherina (AUT) 03 Laufteam Burgenland Eisenstadt 26.23
Dky 1500 m Leser Simon (AUT) 03 Laufteam Burgenland Eisenstadt
Žky 100 m Mariel Emily (AUT) 05 Laufteam Burgenland Eisenstadt 13.10
Žky 150 m Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 150 m Antošová Zuzana 05 Naša atletika 21.88
Žky 150 m Bankošová Barbora 05 Naša atletika 22.42
Žky 150 m Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.94
Žky 150 m Bendová Ema 07 Naša atletika 20.32
Žky 150 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 19.73
Žky 150 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 19.60
Žky 150 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika 28.15
Žky 150 m Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 23.12
Žky 150 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 19.29
Žky 150 m Gallová Karolína 05 Naša atletika 22.13
Žky 150 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 21.73
Žky 150 m Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 24.31
Žky 150 m Janičkova Katarina 05 Bežecký klub Lysa pod Makytou
Žky 150 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 22.81
Žky 150 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 20.45
Žky 150 m Korčoková Petra 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 22.36
Žky 150 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 21.43
Žky 150 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.11
Žky 150 m Mnichova Ema 05 Naša atletika 21.42
Žky 150 m Paďourová Karin 05 Naša atletika
Žky 150 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 22.05
Žky 150 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 150 m Trgová Viktória 06 Naša atletika 20.93
Žky 150 m Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 22.93
Žky 150 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 20.67
Žky 150 m Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.44
Žky 150 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 150 m Zemanová Bibiana 04 ŠK Vital Bratislava 23.37
Žky 200 m Mariel Emily (AUT) 05 Laufteam Burgenland Eisenstadt 27.12