<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Elán míting

Bratislava (27. 1. 2019)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 27.1.2019 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Kvíčala LukášKvíčala Lukáš 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 0:54.32 0.202
2 14 Stehno RomanStehno Roman 02 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 0:54.84 0.203
3 9 Němeček OndřejNěmeček Ondřej 03 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 0:56.25 0.216
4 7 Čech MartinČech Martin 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 0:57.96 0.158
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 27.1.2019 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Hazel SamHazel Sam 96 96 United KingdomUnited Kingdom 3 0:48.14 0.164
2 42 Walker-Khan AdamWalker-Khan Adam 90 90 GBRGBR 4 0:48.54 0.152
3 32 Boda BoldizsárBoda Boldizsár 98 98 HungaryHungary 2 0:48.95 0.177
4 13 Podaný JakubPodaný Jakub 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 0:53.29 0.203
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 27.1.2019 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Markovič MilošMarkovič Miloš 96 96 SerbiaSerbia 4 0:49.70 0.165
2 63 Korkmaz MahsumKorkmaz Mahsum 99 99 TurkeyTurkey 3 0:50.16 0.173
4 Hribaršek PeterHribaršek Peter 92 92 AK VelenjeAK Velenje 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 27.1.2019 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:51.44 0.197
2 86 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:51.49 0.157
3 35 Ecker TamásEcker Tamás 01 01 HungaryHungary 3 0:52.46 0.157
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 27.1.2019 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 0:51.19 0.174
2 29 Ibrahimpasic FarisIbrahimpasic Faris 95 95 BIHBIH 4 0:51.51 0.205
3 146 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:52.65 0.268
4 34 Ecker DávidEcker Dávid 03 03 HungaryHungary 2 0:54.42 0.201
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 27.1.2019 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:52.37 0.154
2 77 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:52.67 0.202
3 278 Kovačevič NikolaKovačevič Nikola 99 99 SerbiaSerbia 3 0:52.83 0.203
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (ne, 27.1.2019 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 0:52.67 0.182
2 141 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:53.07 0.189
3 40 Hvasta LukášHvasta Lukáš 99 99 AC Moravská Slavia Brnoo, spolekAC Moravská Slavia Brnoo, s... 4 0:53.21 0.175
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (ne, 27.1.2019 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:52.68 0.203
2 83 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 3 0:53.69 0.285
18 Pazderka JakubPazderka Jakub 95 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
135 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ne, 27.1.2019 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Hartmann JakubHartmann Jakub 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 0:54.37 0.194
2 3 Lunja DeninLunja Denin 02 02 AK SarajevoAK Sarajevo 3 0:55.79 0.204
3 103 Konečný JonášKonečný Jonáš 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 0:56.29 0.224
Celkom 3 pretekári
Beh 10 (ne, 27.1.2019 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 0:55.85 0.197
2 30 Hlavinka PavelHlavinka Pavel 03 03 KyjovKyjov 4 0:57.51 0.188
3 143 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:57.64 0.175
Celkom 3 pretekári
Beh 11 (ne, 27.1.2019 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Křivánek FrantišekKřivánek František 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 0:59.02 0.185
2 115 Bician JánBician Ján 82 82 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 1:01.34 0.171
20 Arcangeli MassimoArcangeli Massimo 97 97 ITAITA 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Hazel SamHazel Sam 96 96 United KingdomUnited Kingdom 3 0:48.14 0.164
2 42 Walker-Khan AdamWalker-Khan Adam 90 90 GBRGBR 4 0:48.54 0.152
3 32 Boda BoldizsárBoda Boldizsár 98 98 HungaryHungary 2 0:48.95 0.177
4 69 Markovič MilošMarkovič Miloš 96 96 SerbiaSerbia 4 0:49.70 0.165
5 63 Korkmaz MahsumKorkmaz Mahsum 99 99 TurkeyTurkey 3 0:50.16 0.173
6 106 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 0:51.19 0.174
7 97 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:51.44 0.197
8 86 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:51.49 0.157
9 29 Ibrahimpasic FarisIbrahimpasic Faris 95 95 BIHBIH 4 0:51.51 0.205
10 111 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:52.37 0.154
11 35 Ecker TamásEcker Tamás 01 01 HungaryHungary 3 0:52.46 0.157
12 146 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:52.65 0.268
13 77 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:52.67 0.202
13 80 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 0:52.67 0.182
15 142 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:52.68 0.203
16 278 Kovačevič NikolaKovačevič Nikola 99 99 SerbiaSerbia 3 0:52.83 0.203
17 141 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:53.07 0.189
18 40 Hvasta LukášHvasta Lukáš 99 99 AC Moravská Slavia Brnoo, spolekAC Moravská Slavia Brnoo, s... 4 0:53.21 0.175
19 13 Podaný JakubPodaný Jakub 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 0:53.29 0.203
20 83 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 3 0:53.69 0.285
21 8 Kvíčala LukášKvíčala Lukáš 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 0:54.32 0.202
22 101 Hartmann JakubHartmann Jakub 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 0:54.37 0.194
23 34 Ecker DávidEcker Dávid 03 03 HungaryHungary 2 0:54.42 0.201
24 14 Stehno RomanStehno Roman 02 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 0:54.84 0.203
25 3 Lunja DeninLunja Denin 02 02 AK SarajevoAK Sarajevo 3 0:55.79 0.204
26 76 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 0:55.85 0.197
27 9 Němeček OndřejNěmeček Ondřej 03 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 0:56.25 0.216
28 103 Konečný JonášKonečný Jonáš 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 0:56.29 0.224
29 30 Hlavinka PavelHlavinka Pavel 03 03 KyjovKyjov 4 0:57.51 0.188
30 143 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:57.64 0.175
31 7 Čech MartinČech Martin 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 0:57.96 0.158
32 105 Křivánek FrantišekKřivánek František 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 0:59.02 0.185
33 115 Bician JánBician Ján 82 82 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 1:01.34 0.171
4 Hribaršek PeterHribaršek Peter 92 92 AK VelenjeAK Velenje 2 DNS
18 Pazderka JakubPazderka Jakub 95 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
135 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
20 Arcangeli MassimoArcangeli Massimo 97 97 ITAITA 3 DNS

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 27.1.2019 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:55.49 0.166
2 204 Bakare SabrinaBakare Sabrina 97 97 United KingdomUnited Kingdom 3 0:55.51 0.215
3 172 Wosztyl NataliaWosztyl Natalia 99 99 PolandPoland 4 0:55.81 0.228
4 157 Slavíková JanaSlavíková Jana 97 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 0:58.62 0.323
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 27.1.2019 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Yildirim DeryaYildirim Derya 94 94 TurkeyTurkey 4 0:55.85 0.252
2 203 Alderson EmmaAlderson Emma 00 00 United KingdomUnited Kingdom 3 0:55.87 0.186
3 294 Kircin EmelKircin Emel 00 00 TurkeyTurkey 2 0:56.62 0.404
4 154 Kozlová AnnaKozlová Anna 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 0:57.16 0.319
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 27.1.2019 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.26 0.187
2 223 Petkovič DajanaPetkovič Dajana 95 95 SerbiaSerbia 4 0:59.96 0.193
3 174 Bacci EleonoraBacci Eleonora 98 98 ITAITA 2 1:02.74 0.183
155 Lorenčíková AdélaLorenčíková Adéla 00 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 27.1.2019 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Novosadová JitkaNovosadová Jitka 02 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 0:59.74 0.207
2 240 Bochníčková DominikaBochníčková Dominika 99 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:00.16 0.187
3 149 Bredlinger CarolineBredlinger Caroline 01 01 AustriaAustria 3 1:01.50 0.208
4 265 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:02.16 0.213
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 27.1.2019 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Špániková DenisaŠpániková Denisa 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 0:59.40 0.126
2 259 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:02.16 0.167
3 163 Pavlinjek NatalijaPavlinjek Natalija 98 98 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 1 1:06.77 0.198
197 Hluši NatálieHluši Natálie 02 02 CZECZE 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 27.1.2019 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 269 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:59.93 0.194
2 152 Beranová TerezaBeranová Tereza 99 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 1:02.34 0.276
3 256 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:03.03 0.184
170 Musilová NikolMusilová Nikol 97 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 27.1.2019 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Becic AlisaBecic Alisa 89 89 BIHBIH 3 0:57.52 0.252
2 243 Hladíková MonicaHladíková Monica 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:02.01 0.272
3 261 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.86 0.207
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (ne, 27.1.2019 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Havlíčková TerezaHavlíčková Tereza 03 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:03.21 0.203
2 165 Roš ElaRoš Ela 03 03 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 3 1:06.51 0.230
3 255 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:08.75 0.185
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (ne, 27.1.2019 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Costa ChiaraCosta Chiara 02 02 ITAITA 4 1:01.95 0.195
2 185 Rossi AnnaRossi Anna 01 01 ITAITA 3 1:03.14 0.201
3 178 Franco BarbaraFranco Barbara 02 02 ITAITA 2 1:05.43 0.194
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:55.49 0.166
2 204 Bakare SabrinaBakare Sabrina 97 97 United KingdomUnited Kingdom 3 0:55.51 0.215
3 172 Wosztyl NataliaWosztyl Natalia 99 99 PolandPoland 4 0:55.81 0.228
4 219 Yildirim DeryaYildirim Derya 94 94 TurkeyTurkey 4 0:55.85 0.252
5 203 Alderson EmmaAlderson Emma 00 00 United KingdomUnited Kingdom 3 0:55.87 0.186
6 294 Kircin EmelKircin Emel 00 00 TurkeyTurkey 2 0:56.62 0.404
7 154 Kozlová AnnaKozlová Anna 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 0:57.16 0.319
8 188 Becic AlisaBecic Alisa 89 89 BIHBIH 3 0:57.52 0.252
9 157 Slavíková JanaSlavíková Jana 97 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 0:58.62 0.323
10 271 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.26 0.187
11 158 Špániková DenisaŠpániková Denisa 01 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 0:59.40 0.126
12 156 Novosadová JitkaNovosadová Jitka 02 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 0:59.74 0.207
13 269 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:59.93 0.194
14 223 Petkovič DajanaPetkovič Dajana 95 95 SerbiaSerbia 4 0:59.96 0.193
15 240 Bochníčková DominikaBochníčková Dominika 99 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:00.16 0.187
16 149 Bredlinger CarolineBredlinger Caroline 01 01 AustriaAustria 3 1:01.50 0.208
17 177 Costa ChiaraCosta Chiara 02 02 ITAITA 4 1:01.95 0.195
18 243 Hladíková MonicaHladíková Monica 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:02.01 0.272
19 265 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:02.16 0.213
19 259 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:02.16 0.167
21 152 Beranová TerezaBeranová Tereza 99 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 1:02.34 0.276
22 174 Bacci EleonoraBacci Eleonora 98 98 ITAITA 2 1:02.74 0.183
23 256 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:03.03 0.184
24 185 Rossi AnnaRossi Anna 01 01 ITAITA 3 1:03.14 0.201
25 153 Havlíčková TerezaHavlíčková Tereza 03 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:03.21 0.203
26 178 Franco BarbaraFranco Barbara 02 02 ITAITA 2 1:05.43 0.194
27 165 Roš ElaRoš Ela 03 03 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 3 1:06.51 0.230
28 163 Pavlinjek NatalijaPavlinjek Natalija 98 98 AK Pomurje Murska SobotaAK Pomurje Murska Sobota 1 1:06.77 0.198
29 261 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.86 0.207
30 255 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:08.75 0.185
155 Lorenčíková AdélaLorenčíková Adéla 00 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 DNS
197 Hluši NatálieHluši Natálie 02 02 CZECZE 4 DNS
170 Musilová NikolMusilová Nikol 97 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS