<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Elán míting

Bratislava (27. 1. 2019)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 27.1.2019 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 52 Mills GeorgeMills George 990512 99 United KingdomUnited Kingdom 2 1:50.06
2 50 Lonsdale MarkhimLonsdale Markhim 990106 99 United KingdomUnited Kingdom 1 1:50.16
3 137 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:55.89
4 283 Ott BenjamínOtt Benjamín 980101 98 HungaryHungary 3 1:56.03
5 273 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:58.29
6 131 Revaj FilipRevaj Filip 020613 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 1:58.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.1.2019 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 10 Pecha MartinPecha Martin 011004 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:58.03
2 118 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:58.17
3 102 Kligl RadimKligl Radim 010324 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:02.08
4 11 Perner MichalPerner Michal 020615 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:05.01
5 99 Dvořák TomášDvořák Tomáš 000611 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:05.80
6 79 Kabina AndrejKabina Andrej 881009 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 2:09.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.1.2019 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Rodriguez EduardoRodriguez Eduardo 900101 90 SpainSpain 5 2:02.83
2 130 Galdík MartinGaldík Martin 000809 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:09.08
3 58 Alexandru PrasneacAlexandru Prasneac 060101 06 RomaniaRomania 2 2:12.65
4 122 Golian JurajGolian Juraj 780602 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:13.38
5 28 Santucci AlessandroSantucci Alessandro 020216 02 ITAITA 6 2:19.15
6 104 Košťál JakubKošťál Jakub 030704 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:21.08
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 52 Mills GeorgeMills George 990512 99 United KingdomUnited Kingdom 2 1:50.06
2 50 Lonsdale MarkhimLonsdale Markhim 990106 99 United KingdomUnited Kingdom 1 1:50.16
3 137 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:55.89
4 283 Ott BenjamínOtt Benjamín 980101 98 HungaryHungary 3 1:56.03
5 10 Pecha MartinPecha Martin 011004 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:58.03
6 118 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:58.17
7 273 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:58.29
8 131 Revaj FilipRevaj Filip 020613 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 1:58.55
9 102 Kligl RadimKligl Radim 010324 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:02.08
10 57 Rodriguez EduardoRodriguez Eduardo 900101 90 SpainSpain 5 2:02.83
11 11 Perner MichalPerner Michal 020615 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:05.01
12 99 Dvořák TomášDvořák Tomáš 000611 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:05.80
13 130 Galdík MartinGaldík Martin 000809 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:09.08
14 79 Kabina AndrejKabina Andrej 881009 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 2:09.65
15 58 Alexandru PrasneacAlexandru Prasneac 060101 06 RomaniaRomania 2 2:12.65
16 122 Golian JurajGolian Juraj 780602 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:13.38
17 28 Santucci AlessandroSantucci Alessandro 020216 02 ITAITA 6 2:19.15
18 104 Košťál JakubKošťál Jakub 030704 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:21.08

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 27.1.2019 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 213 Smith MariSmith Mari 961114 96 United KingdomUnited Kingdom 1 2:04.92
2 214 Thompson EmilyThompson Emily 000319 00 United KingdomUnited Kingdom 2 2:11.31
3 207 McGraw TamsinMcGraw Tamsin 991007 99 United KingdomUnited Kingdom 3 2:12.65
4 196 Bušinová MárieBušinová Márie 980322 98 CZECZE 4 2:15.95
5 242 Freibergerová EliškaFreibergerová Eliška 990723 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:22.73
6 230 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:23.21
7 237 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:27.62
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.1.2019 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 241 Dobrovolná AndreaDobrovolná Andrea 011109 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:26.46
2 249 Matějáková AlenaMatějáková Alena 001003 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:27.30
3 267 Kouřilová SoňaKouřilová Soňa 011208 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:29.91
4 238 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:37.80
5 276 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:39.46
6 245 Kleiblová KarolínaKleiblová Karolína 020927 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:40.57
251 Smejkalová ZuzanaSmejkalová Zuzana 030722 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 213 Smith MariSmith Mari 961114 96 United KingdomUnited Kingdom 1 2:04.92
2 214 Thompson EmilyThompson Emily 000319 00 United KingdomUnited Kingdom 2 2:11.31
3 207 McGraw TamsinMcGraw Tamsin 991007 99 United KingdomUnited Kingdom 3 2:12.65
4 196 Bušinová MárieBušinová Márie 980322 98 CZECZE 4 2:15.95
5 242 Freibergerová EliškaFreibergerová Eliška 990723 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:22.73
6 230 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:23.21
7 241 Dobrovolná AndreaDobrovolná Andrea 011109 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:26.46
8 249 Matějáková AlenaMatějáková Alena 001003 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:27.30
9 237 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:27.62
10 267 Kouřilová SoňaKouřilová Soňa 011208 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:29.91
11 238 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:37.80
12 276 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:39.46
13 245 Kleiblová KarolínaKleiblová Karolína 020927 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:40.57
251 Smejkalová ZuzanaSmejkalová Zuzana 030722 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS