Atletika SK
Main Menu
Úvod
Novinky
Slovensko
Svet
Masove behy
Preteky
Kalendár
Aktuálne výsledky
Výsledky 2013 – 2017
Fan zóna
Členská zóna
Prihlasovanie na preteky
Ako sa stať členom
Atletická kancelária 2
Dokumenty
Sieň slávy
Štatistika
Kontakty
Registrácia
Atletika SK
Úvod
Novinky
Slovensko
Svet
Masove behy
Preteky
Kalendár
Aktuálne výsledky
Výsledky 2013 – 2017
Fan zóna
Členská zóna
Prihlasovanie na preteky
Ako sa stať členom
Atletická kancelária 2
Dokumenty
Sieň slávy
Štatistika
Ročenky
Bodovanie
Kontakty
Registrácia
vytlačiť
Výsledky pretekov
Kompletné výsledky
Časový poriadok
Disciplíny
Všetky disciplíny
100 m
200 m
400 m
800 m
1500 m
5000 m
100 m pr. 83,8
110 m pr. 106,7
400 m pr. 91,4
400 m pr. 76,2
3000 m pr. 91,4
3000 m pr. 76,2
4 x 100 m kluby
4 x 400 m kluby
Disk 1 kg
Disk 2 kg
Kladivo 4 kg
Kladivo 7,26 kg
Oštep 600 g
Oštep 800 g
Guľa 4 kg
Guľa 7,26 kg
Diaľka
Trojskok
Žrď
Výška
Štatistika pretekov
Medailisti
Behy a chôdza
Technické disciplíny
Medailová bilancia
Celkové počty
Info o pretekoch
Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov
Čadca (6. 7. 2024)
Časový poriadok
sobota, 6.7.2024
Čas
Disciplíny
09:00
5000 m
M
F
startlist
09:25
5000 m
Ž
F
startlist
10:00
Kladivo 7,26 kg
M
startlist
10:10
100 m pr. 83,8
Ž
R
startlist
Diaľka
M
startlist
10:25
110 m pr. 106,7
M
R
startlist
Žrď
M
startlist
10:40
100 m
M
R
startlist
Guľa 7,26 kg
M
startlist
10:55
100 m
Ž
R
startlist
Kladivo 4 kg
Ž
startlist
11:10
1500 m
M
F
startlist
11:25
1500 m
Ž
F
startlist
11:35
Guľa 4 kg
Ž
startlist
11:40
100 m pr. 83,8
Ž
F
startlist
Diaľka
Ž
startlist
11:45
Disk 2 kg
M
startlist
11:55
110 m pr. 106,7
M
F
startlist
Výška
M
startlist
12:10
100 m
Ž
F
startlist
Žrď
Ž
startlist
12:20
100 m
M
F
startlist
12:40
400 m
M
F
startlist
Disk 1 kg
Ž
startlist
12:55
400 m
Ž
F
startlist
13:10
400 m pr. 91,4
M
F
startlist
Trojskok
M
startlist
13:25
400 m pr. 76,2
Ž
F
startlist
13:40
800 m
M
F
startlist
13:55
800 m
Ž
F
startlist
Oštep 800 g
M
startlist
14:10
200 m
M
F
startlist
Výška
Ž
startlist
14:25
200 m
Ž
F
startlist
14:40
3000 m pr. 91,4
M
F
startlist
Trojskok
Ž
startlist
15:00
3000 m pr. 76,2
Ž
F
startlist
Oštep 600 g
Ž
startlist
15:30
4 x 100 m kluby
M
F
startlist
15:40
4 x 100 m kluby
Ž
F
startlist
15:50
4 x 400 m kluby
M
F
startlist
16:00
4 x 400 m kluby
Ž
F
startlist