<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov

Čadca (6. 7. 2024)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 6.7.2024 - 10:40) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.05 Q 0.148
2 78 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.08 q 0.198
3 122 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.27 0.165
4 53 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 11.52 0.173
5 101 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 11.58 0.199
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 6.7.2024 - 10:40) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 171 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.14 Q 0.189
2 59 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.27 0.165
3 54 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 11.39 0.173
4 32 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.62 0.200
5 52 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 11.66 0.175
131 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 6.7.2024 - 10:40) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 170 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.01 Q 0.199
2 136 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 11.35 0.204
3 11 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 11.71 0.178
4 7 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.76 0.177
5 191 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.06 0.165
6 44 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.51 0.173
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 6.7.2024 - 10:40) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.18 Q 0.178
2 13 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 11.20 q 0.165
3 144 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11.71 0.173
4 137 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.12 0.188
5 205 Kučera PeterKučera Peter 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 12.16 0.165
159 Bibza FilipBibza Filip 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 170 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.01 Q 0.199
2 104 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.05 Q 0.148
3 78 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.08 q 0.198
4 171 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.14 Q 0.189
5 165 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.18 Q 0.178
6 13 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 11.20 q 0.165
7 122 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.27 0.165
7 59 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.27 0.165
9 136 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 11.35 0.204
10 54 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 11.39 0.173
11 53 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 11.52 0.173
12 101 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 11.58 0.199
13 32 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.62 0.200
14 52 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 11.66 0.175
15 11 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 11.71 0.178
15 144 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11.71 0.173
17 7 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.76 0.177
18 191 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.06 0.165
19 137 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.12 0.188
20 205 Kučera PeterKučera Peter 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 12.16 0.165
21 44 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.51 0.173
131 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 DNS
159 Bibza FilipBibza Filip 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.7.2024 - 12:20) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 10.69 0.189
2 171 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 10.73 0.154
3 170 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 10.83 0.178
4 165 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 10.93 0.183
5 78 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 11.00 0.179
6 13 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 SB 11.15 0.176
Celkom 6 pretekárov

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.7.2024 - 12:10) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 SB 11.71 0.154
2 112 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 11.97 0.188
3 132 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 12.27 0.197
4 126 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.73 0.174
5 65 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 12.88 0.165
6 151 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 13.03 0.175
Celkom 6 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 6.7.2024 - 10:55) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 11.94 Q 0.148
2 65 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 SB 12.75 q 0.188
3 151 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 12.79 q 0.165
4 84 Benčová KarolínaBenčová Karolína 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13.59 0.194
5 139 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 14.40 0.164
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 6.7.2024 - 10:55) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.70 Q 0.184
2 178 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.99 0.173
3 194 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.19 0.164
4 113 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.54 0.164
5 31 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.58 0.177
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 6.7.2024 - 10:55) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.33 Q 0.194
2 116 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.87 0.165
3 182 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.07 0.177
4 138 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 13.52 0.201
5 176 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.17 0.205
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 6.7.2024 - 10:55) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.67 Q 0.224
2 179 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.09 0.158
3 29 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 13.17 0.173
199 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 DQ -0.033
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 11.94 Q 0.148
2 132 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.33 Q 0.194
3 126 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.67 Q 0.224
4 112 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.70 Q 0.184
5 65 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 SB 12.75 q 0.188
6 151 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 12.79 q 0.165
7 116 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.87 0.165
8 178 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.99 0.173
9 182 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.07 0.177
10 179 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.09 0.158
11 29 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 13.17 0.173
12 194 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.19 0.164
13 138 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 13.52 0.201
14 113 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.54 0.164
15 31 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.58 0.177
16 84 Benčová KarolínaBenčová Karolína 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13.59 0.194
17 176 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.17 0.205
18 139 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 14.40 0.164
199 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 DQ -0.033

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 6.7.2024 - 14:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.48 0.251
2 171 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.65 0.246
3 170 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.96 0.263
4 165 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.53 0.241
5 3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 23.14 0.220
159 Bibza FilipBibza Filip 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.7.2024 - 14:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 22.68 0.233
2 52 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 22.89 0.290
3 101 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 23.40 0.222
4 144 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.57 0.241
5 191 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.70 0.241
6 90 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 23.90 0.251
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.48 0.251
2 171 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.65 0.246
3 170 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.96 0.263
4 165 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.53 0.241
5 136 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 22.68 0.233
6 52 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 22.89 0.290
7 3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 23.14 0.220
8 101 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 23.40 0.222
9 144 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.57 0.241
10 191 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.70 0.241
11 90 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 23.90 0.251
159 Bibza FilipBibza Filip 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 6.7.2024 - 14:25) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 24.06 0.265
2 186 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 24.99 0.241
3 141 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 25.19 0.247
4 118 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 25.22 0.233
5 116 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 25.63 0.251
6 126 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.70 0.211
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.7.2024 - 14:25) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 26.12 0.245
2 194 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.23 0.241
3 39 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.36 0.232
4 178 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 26.38 0.200
5 182 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.09 0.214
6 179 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 27.46 0.256
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 6.7.2024 - 14:25) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 27.10 0.241
2 180 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 27.23 0.232
3 200 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 PB 27.54 0.262
4 181 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 27.58 0.233
5 48 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 27.94 0.210
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 6.7.2024 - 14:25) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Janíčkova KatarínaJaníčkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 SB 27.91 0.214
2 84 Benčová KarolínaBenčová Karolína 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 28.78 0.251
3 47 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 28.83 0.264
4 176 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 29.32 0.300
50 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 24.06 0.265
2 186 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 24.99 0.241
3 141 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 25.19 0.247
4 118 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 25.22 0.233
5 116 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 25.63 0.251
6 126 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.70 0.211
7 199 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 26.12 0.245
8 194 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.23 0.241
9 39 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.36 0.232
10 178 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 26.38 0.200
11 182 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.09 0.214
12 35 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 27.10 0.241
13 180 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 27.23 0.232
14 179 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 27.46 0.256
15 200 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 PB 27.54 0.262
16 181 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 27.58 0.233
17 100 Janíčkova KatarínaJaníčkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 SB 27.91 0.214
18 48 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 27.94 0.210
19 84 Benčová KarolínaBenčová Karolína 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 28.78 0.251
20 47 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 28.83 0.264
21 176 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 29.32 0.300
50 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 6.7.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:47.32 0.304
2 105 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:48.40 0.299
3 106 Haraslín RomanHaraslín Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:48.68 0.312
4 3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:50.79 0.192
5 89 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:50.87 0.289
6 203 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 0:51.20 0.216
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.7.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Čerňanský RichardČerňanský Richard 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:50.37 0.241
2 204 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 0:50.51 0.301
3 175 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.49 0.262
4 21 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 SB 0:52.17 0.215
5 90 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 0:52.74 0.214
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 6.7.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.47 0.278
2 80 Palkovič AdamPalkovič Adam 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:55.24 0.222
3 164 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 0:55.84 0.237
4 94 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 0:56.24 0.306
5 121 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:59.26 0.490
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:47.32 0.304
2 105 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:48.40 0.299
3 106 Haraslín RomanHaraslín Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:48.68 0.312
4 166 Čerňanský RichardČerňanský Richard 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:50.37 0.241
5 204 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 0:50.51 0.301
6 3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:50.79 0.192
7 89 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:50.87 0.289
8 203 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 0:51.20 0.216
9 175 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.49 0.262
10 21 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 SB 0:52.17 0.215
11 90 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 0:52.74 0.214
12 173 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.47 0.278
13 80 Palkovič AdamPalkovič Adam 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:55.24 0.222
14 164 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 0:55.84 0.237
15 94 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 0:56.24 0.306
16 121 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:59.26 0.490

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 6.7.2024 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 0:55.72 0.324
2 186 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:56.35 0.358
3 30 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 0:57.22 0.361
4 117 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:59.42 0.320
5 118 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:59.57 0.374
6 180 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:00.75 0.225
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.7.2024 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 1:00.56 0.293
2 16 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 1:01.49 0.342
3 200 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 PB 1:01.61 0.444
4 211 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:05.87 0.322
5 47 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 1:06.53 0.256
6 181 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:06.86 0.252
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 0:55.72 0.324
2 186 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:56.35 0.358
3 30 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 0:57.22 0.361
4 117 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:59.42 0.320
5 118 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:59.57 0.374
6 114 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 1:00.56 0.293
7 180 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:00.75 0.225
8 16 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 1:01.49 0.342
9 200 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 PB 1:01.61 0.444
10 211 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:05.87 0.322
11 47 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 1:06.53 0.256
12 181 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:06.86 0.252

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 6.7.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 97 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 SB 1:53.94
2 20 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 SB 1:59.57
3 215 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 2:01.69
4 156 Trepač AdamTrepač Adam 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 PB 2:02.76
5 22 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:04.27
6 120 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:08.09
7 155 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 2:08.83
8 94 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 2:19.84
99 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 DNF
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 6.7.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 98 Kabanov BohdanKabanov Bohdan 06 06 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 2:01.48
2 73 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 SB 2:06.21
3 19 Krútek ŠimonKrútek Šimon 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 PB 2:06.69
4 74 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 2:07.56
5 18 Hercog PatrikHercog Patrik 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 2:11.62
6 93 Dubček MichalDubček Michal 05 05 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 2:12.64
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 97 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 SB 1:53.94
2 20 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 SB 1:59.57
3 98 Kabanov BohdanKabanov Bohdan 06 06 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 2:01.48
4 215 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 2:01.69
5 156 Trepač AdamTrepač Adam 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 PB 2:02.76
6 22 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:04.27
7 73 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 SB 2:06.21
8 19 Krútek ŠimonKrútek Šimon 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 PB 2:06.69
9 74 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 2:07.56
10 120 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:08.09
11 155 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 2:08.83
12 18 Hercog PatrikHercog Patrik 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 2:11.62
13 93 Dubček MichalDubček Michal 05 05 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 2:12.64
14 94 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 2:19.84
99 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 DNF

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 6.7.2024 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 28 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:13.19
2 66 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 2:18.55
3 213 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 2:25.00
4 26 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:30.14
5 212 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:41.88
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Muži

(so, 6.7.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 229 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 4:05.81
2 25 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 4:20.36
3 135 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 4:28.42
4 208 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 4:30.41
5 34 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 4:32.67
6 56 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 4:34.11
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Ženy

(so, 6.7.2024 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 88 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:46.82
2 128 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 4:59.47
3 153 Kerényiová GabrielaKerényiová Gabriela 03 03 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 6 5:08.85
4 216 Šadláková SáraŠadláková Sára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 5:09.77
5 214 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 5:10.28
6 209 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 5:11.01
7 197 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 5:46.45
193 Borošová AdelkaBorošová Adelka 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 8 pretekárov

5000 m - Muži

(so, 6.7.2024 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16:29.47
2 134 Jonek TobiášJonek Tobiáš 06 06 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 16:41.47
3 168 Dubravík ŠimonDubravík Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 17:29.80
4 96 Hoždora JankoHoždora Janko 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 17:55.42
5 143 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 18:29.91
6 172 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 21:10.22
Celkom 6 pretekárov

5000 m - Ženy

(so, 6.7.2024 - 09:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 154 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 18:55.39
2 153 Kerényiová GabrielaKerényiová Gabriela 03 03 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 19:04.33
3 217 Trnovcová NinaTrnovcová Nina 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 19:45.19
62 Laceková AdrianaLaceková Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica DNF
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy

(so, 6.7.2024 - 10:10) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 14.00 0.158
2 151 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 14.45 0.168
3 185 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 15.03 0.195
4 35 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.32 0.201
5 183 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 17.43 0.147
Celkom 5 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži

(so, 6.7.2024 - 10:25) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Bartek DenisBartek Denis 03 03 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 15.15 0.178
2 70 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 15.99 0.189
3 54 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 16.04 0.199
43 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 6.7.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Bartek DenisBartek Denis 03 03 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 0:52.85 0.236
2 2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 0:54.35 0.302
3 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:55.49 0.299
70 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 DNF 0.384
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.7.2024 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:02.39
2 27 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 1:06.24
3 201 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 1:08.26
4 76 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 1:12.55
5 183 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 1:15.77
64 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 DNF
Celkom 6 pretekárov

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(so, 6.7.2024 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09:46.95
2 6 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11:00.26
3 162 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 11:24.30
4 121 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11:47.51
146 Ondrík DanielOndrík Daniel 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(so, 6.7.2024 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 128 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11:32.93
2 197 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 14:07.81
3 91 Hulínová ZuzanaHulínová Zuzana 06 06 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 14:48.74
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Muži

(so, 6.7.2024 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 170 175 180 185 190 194
1 206 Calík FilipCalík Filip
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 4 PB 190 o o o o xo xxx
2 192 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 3 180 o o o xxx
3 46 Krempaský AndrejKrempaský Andrej
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 2 PB 180 o o xo xxx
4 137 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 1 PB 175 xo xo xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 6.7.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 169 173 177 180 183 185 187 189 191 193 195 197 199 201 203
1= 150 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 4 SB 169 - - o o o xo xxx
1= 58 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 5 PB 169 - o o o o xo xxx
3 86 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 7 165 - o o o o xxx
4 41 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 160 - o xo xo xxx
5 187 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 SB 160 o o o xxo xxx
6 148 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 6 155 - - o xxx
42 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 3 DNS
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 6.7.2024 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 325 345 365 385 400 415 425 435 445 455 465 475 485 495 502
1 202 Antalec AdamAntalec Adam
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 3 475 - - - - - - o - o xo - o - - xxx
2 169 Hojdík BorisHojdík Boris
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 2 445 - - - - o - o - xo xxx
3 8 Tököly FilipTököly Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 1 325 xo xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 6.7.2024 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 225 245 265 285 300 300 315 325 335 340 345
1 17 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
06 06 8 PB 340 - - - o o - o xxo xxo xo xxr
2 129 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 7 315 - o o o o - o xxx
3 49 Macečková BožidaraMacečková Božidara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 6 300 - - xo o o - xxx
4 10 Záborská IzabelaZáborská Izabela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 4 PB 300 - o xo xo xo - xxx
5 127 Šimová VivianaŠimová Viviana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 3 PB 300 o o xo o xxo - xxx
6= 85 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 2 285 - - o xo xxx
6= 124 Drugdová DianaDrugdová Diana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 5 285 o o o xo xxx
8 9 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 1 265 - xxo xxo xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 6.7.2024 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 157 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 10 735 -1.4 m/s 668  -0,70 681  0,00 707  -0,30 707 666  -1,00 714  -0,20 735  -1,40
2 77 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 12 731 +1.3 m/s 714  -1,00 716  -0,70 724  -1,90 724 731  1,30 x 707  -1,50
3 142 Bačík MichalBačík Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 11 725 -0.5 m/s x 700  0,00 725  -0,50 725 716  -1,10 - 713  -1,20
MS 190 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 9 695 -0.9 m/s 679  -2,10 695  -0,90 x 695 464  -1,30 x x
5 110 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 6 670 -1.8 m/s 653  -0,20 670  -1,80 651  -1,10 670 661  -1,00 644  -1,20 668  -1,80
6 45 Kimák DanielKimák Daniel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 7 637 +0.5 m/s x 617  -0,50 632  -0,20 632 637  0,50 603  -0,60 x
7 145 Michlík RichardMichlík Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 5 615 -0.3 m/s x 592  -1,80 615  -0,30 615 610  -0,80 - -
8 51 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 8 613 -0.9 m/s 613  -0,90 511  -0,50 610  -0,60 613 470  -1,30 513  -0,10 x
9 189 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 604 -0.5 m/s 599  -0,70 585  -0,10 604  -0,50 604 x - -
10 83 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 3 596 -0.9 m/s 560  -0,50 x 596  -0,90 596
11 71 Výboh TomášVýboh Tomáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 4 590 -1.1 m/s 549  -1,70 572  -0,90 590  -1,10 590
12 55 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 1 556 -1.0 m/s x 556  -1,00 555  -1,40 556
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 6.7.2024 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 15 Hübschová LíviaHübschová Lívia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 10 603 +1.1 m/s 593  1,90 x 590  1,00 593 603  1,10 x x
2 36 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 9 600 +1.9 m/s 600  1,90 591  -0,10 x 600 x 588  1,30 577  1,20
3 14 Balajová TamaraBalajová Tamara
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 SB 585 +2.0 m/s 585  2,10 583  1,20 570  1,40 585 585  2,00 577  1,00 x
4 102 Vodnyánszká RenátaVodnyánszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 11 578 +1.7 m/s 578  1,70 x 562  1,00 578 576  0,20 x 551  0,00
5 152 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 8 563 +1.1 m/s 533  1,20 555  0,20 563  1,10 563 x 551  2,40 553  1,10
6 60 Ďurišová PetraĎurišová Petra
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 6 557 +1.4 m/s 540  0,10 532  1,90 x 540 557  1,40 545  0,80 517  0,10
7 119 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 3 SB 551 +2.2 m/s 536 +2.0 m/s x x 551  2,20 551 536  2,00 528  2,00 x
8 147 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 4 541 -2.0 m/s x 530  1,70 540  2,50 540 540  -0,20 541  -2,00 524  0,70
9 23 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 5 517 +1.8 m/s 516  2,50 507  1,70 517  1,80 517
10 48 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 2 493 +1.2 m/s 489  1,00 490  1,20 493  1,20 493
11 31 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 1 PB 472 +1.6 m/s 447  0,30 472  1,60 419  0,90 472
Celkom 11 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 6.7.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 77 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 7 PB 15.50 -1.0 m/s 11.63  -2,50 14.71  -1,70 15.31  -0,60 15.31 15.50  -1,00 14.67  -1,20 15.17  -0,40
2 157 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 6 SB 14.29 -1.1 m/s x 13.66  -1,30 13.57  -1,90 13.66 13.94  -1,20 12.06  1,00 14.29  -1,10
3 189 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 PB 13.38 -0.6 m/s 13.00  -0,80 12.94  -1,60 13.38  -0,60 13.38 13.29  -0,20 13.33  0,50 12.72  -0,60
4 145 Michlík RichardMichlík Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 2 12.94 +0.2 m/s 11.82  0,00 12.37  -1,80 x 12.37 12.94  0,20 x 12.44  -1,70
5 130 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 12.77 -0.8 m/s 12.63  -0,70 12.74  -1,70 12.63  -0,20 12.74 12.77  -0,80 r
6 83 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 5 12.73 +0.7 m/s 11.45  -2,30 12.23  -1,40 11.91  -1,40 12.23 12.73  0,70 12.41  -1,20 x
7 55 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 1 12.02 -0.5 m/s 11.52  -1,60 x 12.02  -0,50 12.02 11.89  0,90 x 11.89  -1,30
Celkom 7 pretekárov

Trojskok - Ženy

(so, 6.7.2024 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 14 Balajová TamaraBalajová Tamara
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 PB 12.46 -1.6 m/s 10.41  2,00 12.32  0,30 11.97  -0,30 12.32 12.06  0,40 12.46  -0,90 12.46  -1,60
2 36 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 7 12.30 -0.6 m/s 10.07  1,10 12.20  0,30 x 12.20 12.11  0,20 12.30  -0,60 x
3 185 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 PB 12.09 -0.9 m/s x 11.68  -0,10 11.83  0,60 11.83 11.84  2,70 11.76  -0,80 12.09  -0,90
4 15 Hübschová LíviaHübschová Lívia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 12.07 +0.3 m/s 12.07  0,30 x 12.06  1,50 12.07 x 11.43  0,60 x
5 147 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 3 PB 11.40 +0.3 m/s 10.53  0,30 11.11  -0,10 x 11.11 x 11.02  0,70 11.40  0,30
6 65 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 4 11.16 +1.3 m/s 10.26  1,20 10.83  1,40 x 10.83 11.13  1,10 11.05  1,30 11.16  1,30
7 57 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 1 10.68 +1.8 m/s 10.55  1,20 10.68  1,80 10.67  2,50 10.68 x 10.24  0,30 10.49  0,90
8 72 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 2 10.38 +0.9 m/s 10.08  0,70 10.38  0,90 10.03  0,60 10.38 10.17  0,40 09.98  0,40 x
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 6.7.2024 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 103 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 7 14.94 x x 14.64 14.64 14.56 14.94 x
2 123 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 6 13.01 12.52 12.11 13.01 13.01 12.82 12.80 12.89
3 177 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 5 11.96 x 11.00 10.87 11.00 11.96 x 11.31
4 196 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 SB 11.01 09.32 10.98 10.83 10.98 10.96 11.01 x
5 133 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 3 10.78 10.49 x x 10.49 10.14 10.78 10.41
6 24 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
04 04 4 10.69 10.69 x 10.37 10.69 10.25 09.99 10.37
7 115 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 2 09.62 07.97 08.97 09.47 9.47 08.89 09.08 09.62
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 6.7.2024 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 5 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 4 14.35 14.29 14.35 x 14.35 x x x
2 207 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 2 13.20 12.99 x 12.82 12.99 13.20 12.79 12.89
3 79 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 3 12.48 12.16 12.48 12.28 12.48 x 12.05 x
4 160 Hucan PeterHucan Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 1 SB 09.60 09.60 x r 9.60
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 6.7.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 123 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 8 42.15 x 42.15 40.15 42.15 x 41.59 40.75
2 158 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 7 38.09 34.04 38.09 37.80 38.09 37.24 37.16 x
3 140 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 5 36.45 x x 36.45 36.45 x 35.93 x
4 40 Sofková RoderikaSofková Roderika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 6 35.31 x x 35.31 35.31 x x 34.03
5 125 Filipová SofiaFilipová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 4 33.89 x 32.90 x 32.90 33.89 x x
6 61 Kapiašová BiankaKapiašová Bianka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 3 31.87 29.33 31.71 29.23 31.71 30.08 31.52 31.87
7 196 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 30.87 x x 30.87 30.87 x 29.38 x
8 133 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 1 SB 29.90 25.91 28.78 x 28.78 29.90 29.61 29.11
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 6.7.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 5 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 5 SB 43.48 x 40.12 43.48 43.48 42.97 42.80 x
2 75 Müller PavolMüller Pavol
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
05 05 1 PB 37.63 37.63 x 36.27 37.63 x x x
3 79 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 4 37.62 30.54 32.70 37.62 37.62 37.37 33.81 x
4 207 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 3 PB 37.12 32.86 33.84 x 33.84 37.12 x 35.83
5 188 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 28.69 28.69 x x 28.69 x x x
Celkom 5 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 6.7.2024 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 158 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 4 PB 46.39 45.42 x - 45.42 x 45.11 46.39
2 184 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 3 PB 46.06 44.43 x 46.06 46.06 x x 42.20
3 195 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 45.18 42.34 x 40.75 42.34 45.18 x x
4 67 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
04 04 6 43.71 x 41.03 x 41.03 x 43.71 x
5 38 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 SB 37.03 36.04 36.09 36.80 36.80 37.03 34.81 36.50
6 198 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 SB 30.34 28.35 x 30.34 30.34 x x x
Celkom 6 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(so, 6.7.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 81 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 3 49.50 49.50 x 48.94 49.50 x 48.85 x
2 160 Hucan PeterHucan Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 2 PB 47.37 42.25 42.69 47.37 47.37 x 44.18 x
3 188 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 36.05 x 36.05 35.65 36.05 x x 35.15
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(so, 6.7.2024 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 177 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 11 SB 48.07 x 46.68 x 46.68 48.07 45.48 44.82
2 210 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 10 40.43 39.13 x 38.25 39.13 40.43 39.63 38.57
3 115 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 8 PB 37.47 32.34 x 33.00 33.00 x 37.47 x
4 87 Melíšková LianaMelíšková Liana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 9 37.40 35.10 37.40 36.91 37.40 36.27 34.79 35.21
5 140 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 7 33.90 33.22 32.12 33.90 33.90 31.57 33.14 33.72
6 138 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 1 PB 33.88 32.29 32.33 33.05 33.05 32.12 29.33 33.88
7 29 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 6 33.83 29.48 x 30.43 30.43 33.83 32.59 31.64
8 139 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 3 PB 30.87 30.50 27.17 28.45 30.50 30.87 29.94 x
9 152 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 5 PB 28.90 28.90 26.73 x 28.90
10 133 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 4 SB 27.51 26.11 27.51 26.92 27.51
48 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 2 NM x x x -
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(so, 6.7.2024 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 167 Debnár ŠimonDebnár Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 8 57.01 48.61 x 57.01 57.01 52.00 x 53.01
2 108 Jursa FilipJursa Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 6 54.55 51.60 54.02 51.94 54.02 x x 54.55
3 82 Tkáč AdamTkáč Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 5 SB 54.55 51.34 54.55 50.44 54.55 53.93 53.81 53.99
4 161 Rosenberger RomanRosenberger Roman
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 7 45.51 x 45.51 43.48 45.51 43.26 x -
5 12 Hletko MartinHletko Martin
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 4 PB 45.21 45.21 43.47 43.62 45.21 x 42.88 41.91
6 33 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 3 41.09 36.60 41.09 40.66 41.09 36.75 x 39.78
7 109 Kadák MárioKadák Mário
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 2 39.91 39.21 38.26 39.91 39.91 x x x
8 63 Polák KristiánPolák Kristián
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
08 08 1 PB 35.35 x x 35.18 35.18 32.64 35.35 34.65
Celkom 8 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži

(so, 6.7.2024 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 142 Bačík, Gura, Varhaník, Dávid Bačík, Gura, Varhaník, Dávid ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 0:41.93 0.154
2 171 Čerňanský, Nemec, Igaz, Beladič Čerňanský, Nemec, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:41.97 0.294
3 109 Kadák, Henry, Haraslín, Federič Kadák, Henry, Haraslín, Federič Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:42.24 0.326
4 53 Kuľka, Krajčír, Kiráľ, Németh Kuľka, Krajčír, Kiráľ, Németh AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 0:44.54 0.346
5 164 Púchy, Apalovič, Dubravík, Maršálek Púchy, Apalovič, Dubravík, Maršálek AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:48.48 0.241
Celkom 5 pretekárov

4 x 100 m kluby - Ženy

(so, 6.7.2024 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Veselská, Bendová, Szaboová, Cellerová Veselská, Bendová, Szaboová, Cellerová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:47.31 0.158
2 149 Salášková, Kostolná, Gabčíková, Švaňová Salášková, Kostolná, Gabčíková, Švaňová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 0:49.16 0.199
3 39 Pomajbová, Mlíchová, Kulichová, Lehenová Pomajbová, Mlíchová, Kulichová, Lehenová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:49.45 0.327
4 178 Švecová, Chlpáňová, Kmecová, Petřvalská Švecová, Chlpáňová, Kmecová, Petřvalská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:49.83 0.263
5 114 Mikuličková, Kandráčová, Čederlová, Trgová Mikuličková, Kandráčová, Čederlová, Trgová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 0:50.52 0.176
6 139 Svatíková, Jursová, Gbelcová, Králiková Svatíková, Jursová, Gbelcová, Králiková ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 0:52.26 0.275
Celkom 6 pretekárov

4 x 400 m kluby - Muži

(so, 6.7.2024 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Haraslín, Kadák, Grajcarík, Henry Haraslín, Kadák, Grajcarík, Henry Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 3:26.75 0.408
2 164 Apalovič, Púchy, Špacír, Čerňanský Apalovič, Púchy, Špacír, Čerňanský AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:36.20 0.448
3 95 Janíček, Bednár, Hoždora, Matej Janíček, Bednár, Hoždora, Matej Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 3:39.64 0.268
174 Dubravík, Szarka, Poláček, Maršálek Dubravík, Szarka, Poláček, Maršálek AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ 0.309
Poznámky:
DQ - 24.19 STUBA B
Celkom 4 pretekári

4 x 400 m kluby - Ženy

(so, 6.7.2024 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Čederlová, Kandráčová, Trgová, Ufnárová Čederlová, Kandráčová, Trgová, Ufnárová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 4:11.40 0.265
2 181 Miklová, Piešťanská, Tési, Kovarčíková Miklová, Piešťanská, Tési, Kovarčíková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:48.10 0.241
3 64 Jánošíková, Jánošíková, Šupčíková, Tomaníková Jánošíková, Jánošíková, Šupčíková, Tomaníková Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 5:00.21 0.255
Celkom 3 pretekári