Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov
Čadca (6. 7. 2024)100 m - Muži (Rozbeh)
Rozbeh (so, 6.7.2024 - 10:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | Krajčír SamuelKrajčír Samuel | 07 | AO Akademik TU Košice | 11.43 | 11.43 | ||||||||||||||
53 | Kuľka JakubKuľka Jakub | 04 | AO Akademik TU Košice | 11.11 | 11.48 | ||||||||||||||
205 | Kučera PeterKučera Peter | 07 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 11.76 | 11.76 | ||||||||||||||
32 | Pecko RóbertPecko Róbert | 06 | AK AŠK Slávia Trnava | 11.16 | 11.55 | ||||||||||||||
7 | Prokopenský AlexProkopenský Alex | 05 | AC Stavbár Nitra | 11.60 | 11.60 | ||||||||||||||
104 | Federič FilipFederič Filip | 04 | Naša atletika Bratislava | 10.24 | 10.24 | ||||||||||||||
131 | Daniž DominikDaniž Dominik | 08 | AO Olympia Považská Bystrica | 12.60 | |||||||||||||||
191 | Nagy RichardNagy Richard | 03 | AK Slávia TU Košice | 11.42 | 11.42 | ||||||||||||||
159 | Bibza FilipBibza Filip | 06 | AO Sparta Považská Bystrica | 11.37 | 11.37 | ||||||||||||||
59 | Gura DominikGura Dominik | 05 | BŠK Banská Bystrica | 10.88 | 10.88 | ||||||||||||||
171 | Nemec JakubNemec Jakub | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 10.59 | 10.60 | ||||||||||||||
170 | Igaz AdamIgaz Adam | 02 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 10.63 | 10.63 | ||||||||||||||
44 | Harčár BrianHarčár Brian | 03 | Atletika Košice o.z. | 12.13 | 12.13 | ||||||||||||||
101 | Tóth BenceTóth Bence | 05 | Megy Sport s.r.o. Dunajská ... | 11.43 | 11.43 | ||||||||||||||
78 | Dávid PeterDávid Peter | 06 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 10.89 | 10.89 | ||||||||||||||
13 | Varhaník MartinVarhaník Martin | 06 | AK Slávia Trenčín o.z. | 10.83 | 10.83 | ||||||||||||||
11 | Fuksa MiroslavFuksa Miroslav | 05 | AK Slávia Trenčín o.z. | 10.84 | 10.84 | ||||||||||||||
144 | Briš TomášBriš Tomáš | 08 | ŠK Juventa Žilina | 11.24 | 11.24 | ||||||||||||||
122 | Záležák MatejZáležák Matej | 07 | ŠK ŠOG Nitra | 11.02 | 11.02 | ||||||||||||||
137 | Kubica MichalKubica Michal | 07 | ŠK Jablonica | 11.78 | 11.78 | ||||||||||||||
165 | Beladič SamuelBeladič Samuel | 02 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 10.69 | 10.72 | ||||||||||||||
136 | Hlaváč KristiánHlaváč Kristián | 06 | ŠK Jablonica | 11.18 | 11.18 | ||||||||||||||
54 | Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel | 02 | AO Akademik TU Košice | 11.07 | 11.07 | ||||||||||||||
Celkom 23 pretekárov |
100 m - Ženy (Rozbeh)
Rozbeh (so, 6.7.2024 - 10:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
194 | Devaldová DianaDevaldová Diana | 05 | AK Slávia TU Košice | 12.44 | 12.91 | ||||||||||||||
112 | Cellerová AgátaCellerová Agáta | 03 | Naša atletika Bratislava | 11.65 | 11.65 | ||||||||||||||
113 | Čederlová ElaČederlová Ela | 04 | Naša atletika Bratislava | 12.76 | |||||||||||||||
116 | Szaboová RebekaSzaboová Rebeka | 05 | Naša atletika Bratislava | 12.53 | 12.53 | ||||||||||||||
178 | Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína | 06 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 12.56 | 12.56 | ||||||||||||||
50 | Farajpour DeliaFarajpour Delia | 04 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | 11.63 | 11.63 | ||||||||||||||
182 | Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína | 04 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 12.61 | 12.96 | ||||||||||||||
29 | Oremusová PatríciaOremusová Patrícia | 07 | Atletika ŠK Skalica | 13.32 | 13.32 | ||||||||||||||
176 | Behúňová TamaraBehúňová Tamara | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 13.39 | |||||||||||||||
65 | Jánošíková NicolJánošíková Nicol | 05 | Atletický klub Čadca | 12.67 | 12.81 | ||||||||||||||
31 | Príkazská MichaelaPríkazská Michaela | 08 | Atletika ŠK Skalica | 13.45 | 13.45 | ||||||||||||||
84 | Benčová KarolínaBenčová Karolína | 08 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 13.55 | 13.55 | ||||||||||||||
151 | Salášková DorotheaSalášková Dorothea | 05 | ŠK Juventa Žilina | 12.73 | 12.73 | ||||||||||||||
199 | Gburová DašaGburová Daša | 06 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 12.47 | 12.47 | ||||||||||||||
126 | Húsková NinaHúsková Nina | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 12.45 | 12.47 | ||||||||||||||
138 | Gbelcová AdelaGbelcová Adela | 07 | ŠK Jablonica | 13.39 | 13.39 | ||||||||||||||
179 | Kmecová AlicaKmecová Alica | 07 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 13.08 | 13.08 | ||||||||||||||
139 | Jursová MagdalénaJursová Magdaléna | 07 | ŠK Jablonica | 14.41 | 14.41 | ||||||||||||||
132 | Košútová LuciaKošútová Lucia | 08 | AO Olympia Považská Bystrica | 12.15 | 12.15 | ||||||||||||||
Celkom 19 pretekárov |
200 m - Muži (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 14:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Prokopenský AlexProkopenský Alex | 05 | AC Stavbár Nitra | 23.37 | 23.37 | ||||||||||||||
32 | Pecko RóbertPecko Róbert | 06 | AK AŠK Slávia Trnava | 22.45 | 23.01 | ||||||||||||||
90 | Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian | 03 | AK Junior Holíč | 24.22 | 24.22 | ||||||||||||||
191 | Nagy RichardNagy Richard | 03 | AK Slávia TU Košice | 23.25 | 23.25 | ||||||||||||||
52 | Krajčír SamuelKrajčír Samuel | 07 | AO Akademik TU Košice | 22.62 | 22.62 | ||||||||||||||
165 | Beladič SamuelBeladič Samuel | 02 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 21.60 | 21.89 | ||||||||||||||
159 | Bibza FilipBibza Filip | 06 | AO Sparta Považská Bystrica | 22.52 | 22.52 | ||||||||||||||
170 | Igaz AdamIgaz Adam | 02 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 21.47 | 21.72 | ||||||||||||||
3 | Volek TeodorVolek Teodor | 08 | Atletický klub AC Malacky | 22.41 | 22.41 | ||||||||||||||
44 | Harčár BrianHarčár Brian | 03 | Atletika Košice o.z. | 25.31 | 25.54 | ||||||||||||||
101 | Tóth BenceTóth Bence | 05 | Megy Sport s.r.o. Dunajská ... | 23.93 | 23.93 | ||||||||||||||
144 | Briš TomášBriš Tomáš | 08 | ŠK Juventa Žilina | 23.38 | 23.38 | ||||||||||||||
171 | Nemec JakubNemec Jakub | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 21.26 | 21.57 | ||||||||||||||
136 | Hlaváč KristiánHlaváč Kristián | 06 | ŠK Jablonica | 22.99 | 22.99 | ||||||||||||||
104 | Federič FilipFederič Filip | 04 | Naša atletika Bratislava | 20.88 | 21.29 | ||||||||||||||
Celkom 15 pretekárov |
200 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 14:25) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
112 | Cellerová AgátaCellerová Agáta | 03 | Naša atletika Bratislava | 23.98 | 23.98 | ||||||||||||||
116 | Szaboová RebekaSzaboová Rebeka | 05 | Naša atletika Bratislava | 25.77 | 25.77 | ||||||||||||||
50 | Farajpour DeliaFarajpour Delia | 04 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | 24.18 | |||||||||||||||
35 | Kulichová KristínaKulichová Kristína | 07 | AK AŠK Slávia Trnava | 27.21 | 27.53 | ||||||||||||||
39 | Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa | 05 | AK AŠK Slávia Trnava | 26.14 | 26.14 | ||||||||||||||
194 | Devaldová DianaDevaldová Diana | 05 | AK Slávia TU Košice | 25.44 | 26.18 | ||||||||||||||
47 | Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa | 08 | Atletika Košice o.z. | 28.46 | 28.46 | ||||||||||||||
178 | Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína | 06 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 26.03 | 26.03 | ||||||||||||||
181 | Miklová NatáliaMiklová Natália | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 27.51 | 27.90 | ||||||||||||||
48 | Hubayová LeaHubayová Lea | 06 | Atletika Košice o.z. | 26.75 | 27.27 | ||||||||||||||
179 | Kmecová AlicaKmecová Alica | 07 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 27.23 | 27.23 | ||||||||||||||
176 | Behúňová TamaraBehúňová Tamara | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 27.45 | 28.70 | ||||||||||||||
180 | Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína | 06 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 27.12 | 27.40 | ||||||||||||||
118 | Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela | 05 | Naša atletika Bratislava | 25.11 | 25.11 | ||||||||||||||
100 | Janíčkova KatarínaJaníčkova Katarína | 05 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | 27.71 | 28.88 | ||||||||||||||
84 | Benčová KarolínaBenčová Karolína | 08 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 28.60 | 28.60 | ||||||||||||||
199 | Gburová DašaGburová Daša | 06 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 26.06 | 26.06 | ||||||||||||||
200 | Pavlová MichaelaPavlová Michaela | 08 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 27.74 | 27.74 | ||||||||||||||
126 | Húsková NinaHúsková Nina | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 25.57 | 25.57 | ||||||||||||||
182 | Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína | 04 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 26.69 | 26.92 | ||||||||||||||
141 | Svatíková TamaraSvatíková Tamara | 07 | ŠK Jablonica | 25.35 | 25.35 | ||||||||||||||
186 | Švecová AndreaŠvecová Andrea | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 25.09 | 25.40 | ||||||||||||||
Celkom 22 pretekárov |
400 m - Muži (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 12:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
105 | Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš | 04 | Naša atletika Bratislava | 47.37 | 48.16 | ||||||||||||||
89 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 50.04 | 50.04 | ||||||||||||||
90 | Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian | 03 | AK Junior Holíč | 53.09 | 53.69 | ||||||||||||||
203 | Fojtík JakubFojtík Jakub | 07 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 50.95 | 50.95 | ||||||||||||||
175 | Špacír NicolasŠpacír Nicolas | 05 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 51.09 | 51.09 | ||||||||||||||
3 | Volek TeodorVolek Teodor | 08 | Atletický klub AC Malacky | 49.56 | 49.56 | ||||||||||||||
164 | Apalovič OndrejApalovič Ondrej | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 54.89 | 55.94 | ||||||||||||||
121 | Korbela AdriánKorbela Adrián | 08 | ŠK ŠOG Nitra | 58.52 | 58.52 | ||||||||||||||
173 | Púchy GregorPúchy Gregor | 04 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 54.06 | 54.06 | ||||||||||||||
107 | Henry FranklinHenry Franklin | 04 | Naša atletika Bratislava | 47.26 | 47.26 | ||||||||||||||
21 | Takács AndrásTakács András | 06 | Atletický legionársky klub ... | 50.67 | 52.24 | ||||||||||||||
80 | Palkovič AdamPalkovič Adam | 05 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 56.73 | 57.31 | ||||||||||||||
166 | Čerňanský RichardČerňanský Richard | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 51.23 | 51.23 | ||||||||||||||
94 | Procházka DenisProcházka Denis | 07 | Atletika Inter Bratislava | 54.20 | 54.20 | ||||||||||||||
106 | Haraslín RomanHaraslín Roman | 03 | Naša atletika Bratislava | 47.40 | |||||||||||||||
204 | Havaš MatúšHavaš Matúš | 08 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 51.52 | 51.52 | ||||||||||||||
Celkom 16 pretekárov |
400 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 12:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | Mikušová EmaMikušová Ema | 07 | AK Slávia Trenčín o.z. | 60.76 | 60.76 | ||||||||||||||
30 | Poláková TerezaPoláková Tereza | 05 | Atletika ŠK Skalica | 56.94 | 56.94 | ||||||||||||||
4 | Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca | 05 | Atletický klub AC Malacky | 55.58 | 56.85 | ||||||||||||||
180 | Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína | 06 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 59.20 | 59.20 | ||||||||||||||
181 | Miklová NatáliaMiklová Natália | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 63.24 | 64.53 | ||||||||||||||
186 | Švecová AndreaŠvecová Andrea | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 56.00 | 56.12 | ||||||||||||||
47 | Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa | 08 | Atletika Košice o.z. | 66.69 | 66.69 | ||||||||||||||
117 | Trgová ViktóriaTrgová Viktória | 06 | Naša atletika Bratislava | 58.11 | 58.66 | ||||||||||||||
114 | Kandráčová EliškaKandráčová Eliška | 05 | Naša atletika Bratislava | 57.82 | 60.94 | ||||||||||||||
118 | Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela | 05 | Naša atletika Bratislava | 56.37 | 56.37 | ||||||||||||||
211 | Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia | 06 | Atletický klub ZTS Martin | 60.73 | 60.73 | ||||||||||||||
200 | Pavlová MichaelaPavlová Michaela | 08 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 61.62 | 61.62 | ||||||||||||||
Celkom 12 pretekárov |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 13:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 | Hercog PatrikHercog Patrik | 04 | AK Veterán Bratislava | 2:02.86 | |||||||||||||||
19 | Krútek ŠimonKrútek Šimon | 04 | AK Veterán Bratislava | 2:07.68 | 2:07.68 | ||||||||||||||
156 | Trepač AdamTrepač Adam | 05 | AO Slávia ŽU Žilina | 2:03.77 | 2:03.77 | ||||||||||||||
155 | Kaprál MatejKaprál Matej | 05 | AO Slávia ŽU Žilina | 2:06.71 | 2:06.71 | ||||||||||||||
20 | Nyíri KristófNyíri Kristóf | 05 | Atletický legionársky klub ... | 1:59.48 | 2:00.35 | ||||||||||||||
98 | Kabanov BohdanKabanov Bohdan | 06 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | ||||||||||||||||
97 | Janíček TomášJaníček Tomáš | 04 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | 1:52.95 | 1:54.21 | ||||||||||||||
215 | Nevedel NicolasNevedel Nicolas | 07 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 2:04.44 | 2:04.44 | ||||||||||||||
120 | Baran PeterBaran Peter | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 2:01.39 | 2:01.39 | ||||||||||||||
74 | Massalkhi AdamMassalkhi Adam | 08 | TJ Družba Piešťany | 2:07.68 | 2:07.68 | ||||||||||||||
73 | Kubala MatúšKubala Matúš | 06 | TJ Družba Piešťany | 2:04.81 | 2:19.87 | ||||||||||||||
94 | Procházka DenisProcházka Denis | 07 | Atletika Inter Bratislava | 2:05.62 | 2:05.62 | ||||||||||||||
99 | Matej ErikMatej Erik | 02 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | 2:01.53 | |||||||||||||||
93 | Dubček MichalDubček Michal | 05 | Atletika Inter Bratislava | 2:06.78 | 2:06.78 | ||||||||||||||
22 | Drábik FilipDrábik Filip | 08 | Atletický oddiel Partizánske | 2:03.35 | 2:03.35 | ||||||||||||||
Celkom 15 pretekárov |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 13:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | Fernerová TimeaFernerová Timea | 07 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 2:25.04 | 2:25.04 | ||||||||||||||
28 | Paulínyová EmmaPaulínyová Emma | 02 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 2:10.64 | 2:12.44 | ||||||||||||||
213 | Košárková BarboraKošárková Barbora | 07 | Atletický klub ZTS Martin | 2:26.06 | 2:26.98 | ||||||||||||||
212 | Kalmanová EvaKalmanová Eva | 08 | Atletický klub ZTS Martin | 2:23.01 | 2:23.01 | ||||||||||||||
66 | Lukašíková BeátaLukašíková Beáta | 06 | Atletický klub Čadca | 2:17.63 | 2:17.63 | ||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 11:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
208 | Sokolík AndrejSokolík Andrej | 06 | Atletický klub ZTS Martin | 4:17.65 | 4:17.65 | ||||||||||||||
56 | Pustai OliverPustai Oliver | 07 | AO Akademik TU Košice | 4:32.75 | 4:32.75 | ||||||||||||||
34 | Straka RoanStraka Roan | 05 | AK AŠK Slávia Trnava | 4:29.02 | 4:33.92 | ||||||||||||||
135 | Baran MatúšBaran Matúš | 04 | AC Run is Fun Prešov | 4:25.15 | 4:25.15 | ||||||||||||||
25 | Lelkes AdamLelkes Adam | 07 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 4:19.00 | 4:19.00 | ||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 11:25) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
153 | Kerényiová GabrielaKerényiová Gabriela | 03 | Športový klub polície Brati... | ||||||||||||||||
88 | Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana | 03 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 4:42.02 | 4:42.02 | ||||||||||||||
216 | Šadláková SáraŠadláková Sára | 08 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 5:06.66 | 5:06.66 | ||||||||||||||
209 | Blahová NinaBlahová Nina | 08 | Atletický klub ZTS Martin | 5:09.64 | 5:09.64 | ||||||||||||||
193 | Borošová AdelkaBorošová Adelka | 08 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
128 | Šuleková PetraŠuleková Petra | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 4:47.43 | 4:47.43 | ||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
5000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 09:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
134 | Jonek TobiášJonek Tobiáš | 06 | Maratón klub Rajec | 16:04.49 | 16:04.49 | ||||||||||||||
168 | Dubravík ŠimonDubravík Šimon | 04 | AO TJ Slávia STU Bratislava | ||||||||||||||||
172 | Poláček MilanPoláček Milan | 02 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 20:13.4 | |||||||||||||||
96 | Hoždora JankoHoždora Janko | 04 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | ||||||||||||||||
174 | Szarka GergöSzarka Gergö | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 15:39.38 | |||||||||||||||
143 | Bíroš DávidBíroš Dávid | 06 | ŠK Juventa Žilina | 18:16.70 | |||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
5000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 09:25) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
154 | Kotianová LenkaKotianová Lenka | 03 | Športový klub polície Žilina | 17:43.58 | 18:13.22 | ||||||||||||||
62 | Laceková AdrianaLaceková Adriana | 05 | BŠK Banská Bystrica | 21:03.62 | 21:03.62 | ||||||||||||||
214 | Moricová LuciaMoricová Lucia | 07 | Atletický klub ZTS Martin | ||||||||||||||||
217 | Trnovcová NinaTrnovcová Nina | 07 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | ||||||||||||||||
153 | Kerényiová GabrielaKerényiová Gabriela | 03 | Športový klub polície Brati... | ||||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Rozbeh)
Rozbeh (so, 6.7.2024 - 10:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca | 05 | Atletický klub AC Malacky | 13.53 | 13.53 | ||||||||||||||
183 | Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia | 05 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 17.35 | 17.81 | ||||||||||||||
185 | Šupicová LenkaŠupicová Lenka | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 15.26 | 15.26 | ||||||||||||||
35 | Kulichová KristínaKulichová Kristína | 07 | AK AŠK Slávia Trnava | 15.06 | 15.06 | ||||||||||||||
151 | Salášková DorotheaSalášková Dorothea | 05 | ŠK Juventa Žilina | 14.31 | 14.31 | ||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Rozbeh)
Rozbeh (so, 6.7.2024 - 10:25) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
70 | Revaj TomášRevaj Tomáš | 03 | CVČ Liptovský Mikuláš | 16.06 | 16.26 | ||||||||||||||
43 | Ilgo AdamIlgo Adam | 05 | Atletika Bratislava | 14.80 | 14.80 | ||||||||||||||
54 | Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel | 02 | AO Akademik TU Košice | 15.33 | 15.60 | ||||||||||||||
92 | Bartek DenisBartek Denis | 03 | Atletika Inter Bratislava | 14.77 | 14.78 | ||||||||||||||
78 | Dávid PeterDávid Peter | 06 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 14.32 | 14.32 | ||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 13:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boškovič AdamBoškovič Adam | 07 | Atletický klub AC Malacky | 55.31 | 55.31 | ||||||||||||||
2 | Brezina MatejBrezina Matej | 06 | Atletický klub AC Malacky | 55.08 | 55.08 | ||||||||||||||
92 | Bartek DenisBartek Denis | 03 | Atletika Inter Bratislava | 52.08 | 52.08 | ||||||||||||||
70 | Revaj TomášRevaj Tomáš | 03 | CVČ Liptovský Mikuláš | 56.61 | 56.97 | ||||||||||||||
Celkom 4 pretekárov |
400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 13:25) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27 | Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína | 05 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 66.64 | 66.64 | ||||||||||||||
64 | Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara | 06 | Atletický klub Čadca | 85.72 | |||||||||||||||
183 | Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia | 05 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 71.44 | 77.38 | ||||||||||||||
201 | Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína | 06 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 66.98 | 66.98 | ||||||||||||||
37 | Mlíchová KamilaMlíchová Kamila | 06 | AK AŠK Slávia Trnava | 61.80 | 62.02 | ||||||||||||||
76 | Krupová ZoraKrupová Zora | 08 | TJ Družba Piešťany | 67.34 | 67.34 | ||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 14:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
121 | Korbela AdriánKorbela Adrián | 08 | ŠK ŠOG Nitra | 11:48.80 | 11:48.80 | ||||||||||||||
174 | Szarka GergöSzarka Gergö | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 09:22.83 | 09:22.83 | ||||||||||||||
162 | Žbodák MartinŽbodák Martin | 07 | AO Sparta Považská Bystrica | 10:59.61 | 10:59.61 | ||||||||||||||
6 | Novák ErikNovák Erik | 04 | AC Stavbár Nitra | 09:55.25 | |||||||||||||||
146 | Ondrík DanielOndrík Daniel | 08 | ŠK Juventa Žilina | ||||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 15:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
197 | Kočová LenkaKočová Lenka | 03 | AK Slávia TU Košice | 14:52.76 | |||||||||||||||
91 | Hulínová ZuzanaHulínová Zuzana | 06 | Individuálny člen SAZ | ||||||||||||||||
128 | Šuleková PetraŠuleková Petra | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 11:07.04 | 11:10.44 | ||||||||||||||
Celkom 3 pretekárov |
Skok do výšky - Muži
(so, 6.7.2024 - 11:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
206 | Calík FilipCalík Filip | 08 | Atletický klub ZTS Martin | 186 | 186 | ||||||||||||||
192 | Polák MarošPolák Maroš | 07 | AK Slávia TU Košice | 185 | 185 | ||||||||||||||
137 | Kubica MichalKubica Michal | 07 | ŠK Jablonica | 170 | 170 | ||||||||||||||
46 | Krempaský AndrejKrempaský Andrej | 07 | Atletika Košice o.z. | 175 | 175 | ||||||||||||||
Celkom 4 pretekárov |
Skok do výšky - Ženy
(so, 6.7.2024 - 14:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
86 | Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela | 02 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 174 | 174 | ||||||||||||||
58 | Vargová AndreaVargová Andrea | 05 | Atletický klub Bojničky | 169 | 169 | ||||||||||||||
187 | Tési EvelinTési Evelin | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 166 | 160 | ||||||||||||||
148 | Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória | 07 | ŠK Juventa Žilina | 171 | 171 | ||||||||||||||
42 | Šiková SaraŠiková Sara | 07 | AK AŠK Slávia Trnava | 170 | 167 | ||||||||||||||
41 | Šiková NelaŠiková Nela | 07 | AK AŠK Slávia Trnava | 167 | 167 | ||||||||||||||
150 | Kuricová VeronikaKuricová Veronika | 03 | ŠK Juventa Žilina | 171 | 169 | ||||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Skok o žrdi - Muži
(so, 6.7.2024 - 10:25) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
202 | Antalec AdamAntalec Adam | 02 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 501 | 500 | ||||||||||||||
8 | Tököly FilipTököly Filip | 07 | AC Stavbár Nitra | 340 | 340 | ||||||||||||||
169 | Hojdík BorisHojdík Boris | 04 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 460 | 450 | ||||||||||||||
Celkom 3 pretekárov |
Skok o žrdi - Ženy
(so, 6.7.2024 - 12:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
124 | Drugdová DianaDrugdová Diana | 07 | ŠK ŠOG Nitra | 303 | 303 | ||||||||||||||
127 | Šimová VivianaŠimová Viviana | 07 | ŠK ŠOG Nitra | 290 | 290 | ||||||||||||||
17 | Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra | 06 | AK Slávia Trenčín o.z. | 330 | 330 | ||||||||||||||
85 | Ježíková KatarínaJežíková Katarína | 03 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 302 | 286 | ||||||||||||||
49 | Macečková BožidaraMacečková Božidara | 07 | Atletika Košice o.z. | 310 | 310 | ||||||||||||||
9 | Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína | 04 | AC Stavbár Nitra | 286 | 286 | ||||||||||||||
10 | Záborská IzabelaZáborská Izabela | 08 | AC Stavbár Nitra | 296 | 296 | ||||||||||||||
129 | Vargová MargaretVargová Margaret | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 322 | 322 | ||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
Skok do diaľky - Muži
(so, 6.7.2024 - 10:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
189 | Haják JurajHaják Juraj | 04 | AK Slávia TU Košice | 644 | 621 | ||||||||||||||
190 | Jelínek RastislavJelínek Rastislav | 01 | AK Slávia TU Košice | 722 | 714 | ||||||||||||||
51 | Kiráľ DanielKiráľ Daniel | 04 | AO Akademik TU Košice | 682 | 682 | ||||||||||||||
55 | Olenič FilipOlenič Filip | 06 | AO Akademik TU Košice | 618 | 618 | ||||||||||||||
77 | Blšták MatúšBlšták Matúš | 03 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 759 | 759 | ||||||||||||||
45 | Kimák DanielKimák Daniel | 04 | Atletika Košice o.z. | 680 | 680 | ||||||||||||||
157 | Hriň AdamHriň Adam | 02 | MŠk Žiar nad Hronom | 750 | 736 | ||||||||||||||
142 | Bačík MichalBačík Michal | 05 | ŠK Juventa Žilina | 758 | 754 | ||||||||||||||
145 | Michlík RichardMichlík Richard | 06 | ŠK Juventa Žilina | 650 | 650 | ||||||||||||||
83 | Vrábeľ AdamVrábeľ Adam | 05 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 632 | 632 | ||||||||||||||
110 | Krajčír StanislavKrajčír Stanislav | 02 | Naša atletika Bratislava | 685 | 676 | ||||||||||||||
71 | Výboh TomášVýboh Tomáš | 07 | AK Danica Zvolen | 642 | 642 | ||||||||||||||
Celkom 12 pretekárov |
Skok do diaľky - Ženy
(so, 6.7.2024 - 11:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
60 | Ďurišová PetraĎurišová Petra | 07 | BŠK Banská Bystrica | 560 | 560 | ||||||||||||||
48 | Hubayová LeaHubayová Lea | 06 | Atletika Košice o.z. | 511 | 511 | ||||||||||||||
31 | Príkazská MichaelaPríkazská Michaela | 08 | Atletika ŠK Skalica | 462 | 462 | ||||||||||||||
15 | Hübschová LíviaHübschová Lívia | 04 | AK Slávia Trenčín o.z. | 610 | 610 | ||||||||||||||
102 | Vodnyánszká RenátaVodnyánszká Renáta | 04 | Megy Sport s.r.o. Dunajská ... | 626 | 613 | ||||||||||||||
119 | Veselská SandraVeselská Sandra | 04 | Naša atletika Bratislava | 593 | 545 | ||||||||||||||
147 | Gabčíková NelaGabčíková Nela | 08 | ŠK Juventa Žilina | 557 | 557 | ||||||||||||||
152 | Švaňová DominikaŠvaňová Dominika | 08 | ŠK Juventa Žilina | 590 | 590 | ||||||||||||||
14 | Balajová TamaraBalajová Tamara | 04 | AK Slávia Trenčín o.z. | 613 | 578 | ||||||||||||||
23 | Králová KarinKrálová Karin | 08 | Atletický oddiel Partizánske | 557 | 557 | ||||||||||||||
36 | Lehenová MonikaLehenová Monika | 02 | AK AŠK Slávia Trnava | 631 | 608 | ||||||||||||||
Celkom 11 pretekárov |
Trojskok - Muži
(so, 6.7.2024 - 13:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
77 | Blšták MatúšBlšták Matúš | 03 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 15.29 | 15.19 | ||||||||||||||
157 | Hriň AdamHriň Adam | 02 | MŠk Žiar nad Hronom | 14.70 | 14.23 | ||||||||||||||
83 | Vrábeľ AdamVrábeľ Adam | 05 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 13.56 | 13.56 | ||||||||||||||
130 | Bros DominikBros Dominik | 08 | AO Olympia Považská Bystrica | 13.56 | 13.56 | ||||||||||||||
55 | Olenič FilipOlenič Filip | 06 | AO Akademik TU Košice | 12.48 | 12.37 | ||||||||||||||
189 | Haják JurajHaják Juraj | 04 | AK Slávia TU Košice | 13.37 | 13.37 | ||||||||||||||
145 | Michlík RichardMichlík Richard | 06 | ŠK Juventa Žilina | 13.21 | 13.21 | ||||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Trojskok - Ženy
(so, 6.7.2024 - 14:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | Hübschová LíviaHübschová Lívia | 04 | AK Slávia Trenčín o.z. | 12.37 | 12.37 | ||||||||||||||
14 | Balajová TamaraBalajová Tamara | 04 | AK Slávia Trenčín o.z. | 12.42 | 12.42 | ||||||||||||||
65 | Jánošíková NicolJánošíková Nicol | 05 | Atletický klub Čadca | 11.40 | 11.40 | ||||||||||||||
57 | Slobodová DianaSlobodová Diana | 05 | Atletický klub Bojničky | 10.72 | 10.72 | ||||||||||||||
185 | Šupicová LenkaŠupicová Lenka | 03 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 11.92 | 11.92 | ||||||||||||||
163 | Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana | 07 | AO Sparta Považská Bystrica | 11.71 | 11.71 | ||||||||||||||
72 | Eliášová BarboraEliášová Barbora | 06 | AK Danica Zvolen | 10.74 | 10.74 | ||||||||||||||
36 | Lehenová MonikaLehenová Monika | 02 | AK AŠK Slávia Trnava | 12.59 | 12.40 | ||||||||||||||
147 | Gabčíková NelaGabčíková Nela | 08 | ŠK Juventa Žilina | 11.34 | 11.34 | ||||||||||||||
Celkom 9 pretekárov |
Vrh guľou 4 kg - Ženy
(so, 6.7.2024 - 11:35) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
103 | Marjová MonikaMarjová Monika | 04 | MŠK Vranov nad Topľou | 15.17 | 15.17 | ||||||||||||||
177 | Hanuliaková PetraHanuliaková Petra | 02 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 13.09 | 12.50 | ||||||||||||||
24 | Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava | 04 | ŠK Olympia – SŠŠ Košice | 11.57 | 11.26 | ||||||||||||||
133 | Martincová LuciaMartincová Lucia | 03 | AO Olympia Považská Bystrica | 11.87 | 10.90 | ||||||||||||||
196 | Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana | 05 | AK Slávia TU Košice | 11.29 | 10.62 | ||||||||||||||
115 | Mikuličková InaMikuličková Ina | 05 | Naša atletika Bratislava | 10.70 | 10.70 | ||||||||||||||
123 | Bódiková JanaBódiková Jana | 06 | ŠK ŠOG Nitra | 13.71 | 13.71 | ||||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Vrh guľou 7,26 kg - Muži
(so, 6.7.2024 - 10:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Haborák MilanHaborák Milan | 02 | Atletický club Nové Zámky | 16.57 | 14.98 | ||||||||||||||
207 | Drabina MatejDrabina Matej | 03 | Atletický klub ZTS Martin | 13.31 | 13.31 | ||||||||||||||
160 | Hucan PeterHucan Peter | 05 | AO Sparta Považská Bystrica | 09.72 | |||||||||||||||
79 | Gallay IgorGallay Igor | 02 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 13.84 | 13.84 | ||||||||||||||
Celkom 4 pretekárov |
Hod diskom 1 kg - Ženy
(so, 6.7.2024 - 12:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
125 | Filipová SofiaFilipová Sofia | 08 | ŠK ŠOG Nitra | 35.26 | 35.26 | ||||||||||||||
158 | Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma | 08 | MŠk Žiar nad Hronom | 40.37 | 40.37 | ||||||||||||||
61 | Kapiašová BiankaKapiašová Bianka | 07 | BŠK Banská Bystrica | 33.50 | 33.50 | ||||||||||||||
133 | Martincová LuciaMartincová Lucia | 03 | AO Olympia Považská Bystrica | 33.24 | |||||||||||||||
196 | Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana | 05 | AK Slávia TU Košice | 36.05 | 32.21 | ||||||||||||||
40 | Sofková RoderikaSofková Roderika | 07 | AK AŠK Slávia Trnava | 40.12 | 40.12 | ||||||||||||||
140 | Králiková NatáliaKráliková Natália | 06 | ŠK Jablonica | 39.05 | 39.05 | ||||||||||||||
123 | Bódiková JanaBódiková Jana | 06 | ŠK ŠOG Nitra | 43.52 | 43.52 | ||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
Hod diskom 2 kg - Muži
(so, 6.7.2024 - 11:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
79 | Gallay IgorGallay Igor | 02 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 39.63 | 39.63 | ||||||||||||||
5 | Haborák MilanHaborák Milan | 02 | Atletický club Nové Zámky | 47.55 | 41.43 | ||||||||||||||
207 | Drabina MatejDrabina Matej | 03 | Atletický klub ZTS Martin | 36.85 | 36.73 | ||||||||||||||
188 | Fedák MatejFedák Matej | 05 | AK Slávia TU Košice | 30.33 | 30.33 | ||||||||||||||
75 | Müller PavolMüller Pavol | 05 | TJ Družba Piešťany | 36.45 | |||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Hod kladivom 4 kg - Ženy
(so, 6.7.2024 - 10:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
67 | Lukašíková EmaLukašíková Ema | 04 | Atletický klub Čadca | 48.71 | 48.71 | ||||||||||||||
184 | Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa | 04 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 44.82 | 44.82 | ||||||||||||||
195 | Jašeková LenkaJašeková Lenka | 05 | AK Slávia TU Košice | 46.90 | 46.90 | ||||||||||||||
198 | Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana | 05 | AK Slávia TU Košice | 31.53 | 30.06 | ||||||||||||||
38 | Pecková AnetaPecková Aneta | 04 | AK AŠK Slávia Trnava | 41.11 | 36.35 | ||||||||||||||
158 | Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma | 08 | MŠk Žiar nad Hronom | 45.09 | 45.09 | ||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
Hod kladivom 7,26 kg - Muži
(so, 6.7.2024 - 10:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
160 | Hucan PeterHucan Peter | 05 | AO Sparta Považská Bystrica | 46.31 | 46.31 | ||||||||||||||
188 | Fedák MatejFedák Matej | 05 | AK Slávia TU Košice | 40.13 | 39.99 | ||||||||||||||
81 | Sanitra DominikSanitra Dominik | 03 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 51.76 | 51.76 | ||||||||||||||
Celkom 3 pretekárov |
Hod oštepom 600 g - Ženy
(so, 6.7.2024 - 15:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | Oremusová PatríciaOremusová Patrícia | 07 | Atletika ŠK Skalica | 35.06 | 35.06 | ||||||||||||||
48 | Hubayová LeaHubayová Lea | 06 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
210 | Brnová DominikaBrnová Dominika | 05 | Atletický klub ZTS Martin | 44.38 | 44.38 | ||||||||||||||
177 | Hanuliaková PetraHanuliaková Petra | 02 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 49.27 | 47.04 | ||||||||||||||
87 | Melíšková LianaMelíšková Liana | 04 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 43.28 | 40.75 | ||||||||||||||
133 | Martincová LuciaMartincová Lucia | 03 | AO Olympia Považská Bystrica | 32.76 | |||||||||||||||
115 | Mikuličková InaMikuličková Ina | 05 | Naša atletika Bratislava | 36.67 | 36.67 | ||||||||||||||
138 | Gbelcová AdelaGbelcová Adela | 07 | ŠK Jablonica | ||||||||||||||||
140 | Králiková NatáliaKráliková Natália | 06 | ŠK Jablonica | 35.83 | 35.83 | ||||||||||||||
139 | Jursová MagdalénaJursová Magdaléna | 07 | ŠK Jablonica | ||||||||||||||||
152 | Švaňová DominikaŠvaňová Dominika | 08 | ŠK Juventa Žilina | ||||||||||||||||
Celkom 11 pretekárov |
Hod oštepom 800 g - Muži
(so, 6.7.2024 - 13:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | Hletko MartinHletko Martin | 04 | AK Slávia Trenčín o.z. | 42.65 | 42.65 | ||||||||||||||
63 | Polák KristiánPolák Kristián | 08 | Atletický klub Čadca | 27.32 | 27.32 | ||||||||||||||
167 | Debnár ŠimonDebnár Šimon | 05 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 58.13 | 58.13 | ||||||||||||||
161 | Rosenberger RomanRosenberger Roman | 05 | AO Sparta Považská Bystrica | 57.65 | 57.65 | ||||||||||||||
33 | Remiš OndrejRemiš Ondrej | 05 | AK AŠK Slávia Trnava | 46.21 | 42.09 | ||||||||||||||
109 | Kadák MárioKadák Mário | 02 | Naša atletika Bratislava | 41.10 | 41.10 | ||||||||||||||
108 | Jursa FilipJursa Filip | 03 | Naša atletika Bratislava | 56.02 | 56.02 | ||||||||||||||
82 | Tkáč AdamTkáč Adam | 04 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 59.66 | 50.39 | ||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
4 x 100 m kluby - Muži (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 15:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
171 | Čerňanský, Nemec, Igaz, Beladič Čerňanský, Nemec, Igaz, Beladič | AO TJ Slávia STU Bratislava | |||||||||||||||||
173 | Apalovič, Púchy, Hojdík, Dubravík Apalovič, Púchy, Hojdík, Dubravík | AO TJ Slávia STU Bratislava | |||||||||||||||||
52 | Kuľka, Krajčír, Kiráľ, Németh Kuľka, Krajčír, Kiráľ, Németh | AO Akademik TU Košice | |||||||||||||||||
104 | Federič Federič | Naša atletika Bratislava | |||||||||||||||||
Celkom 4 pretekárov |
4 x 100 m kluby - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 15:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
149 | Salášková, Kostolná, Gabčíková, Švaňová Salášková, Kostolná, Gabčíková, Švaňová | ŠK Juventa Žilina | |||||||||||||||||
178 | Švecová, Chlpáňová, Kmecová, Petřvalská Švecová, Chlpáňová, Kmecová, Petřvalská | AO TJ Slávia STU Bratislava | |||||||||||||||||
37 | Pomajbová, Mlíchová, Kulichová, Lehenová Pomajbová, Mlíchová, Kulichová, Lehenová | AK AŠK Slávia Trnava | |||||||||||||||||
111 | Bendová Bendová | Naša atletika Bratislava | |||||||||||||||||
141 | Svatíková, Jursová, Gbelcová, Králiková Svatíková, Jursová, Gbelcová, Králiková | ŠK Jablonica | |||||||||||||||||
119 | Veselská Veselská | Naša atletika Bratislava | |||||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
4 x 400 m kluby - Muži (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 15:50) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
99 | Janíček, Matej, Hoždora, Bednár Janíček, Matej, Hoždora, Bednár | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||||||||||||
175 | Apalovič, Špacír, Púchy, Čerňanský Apalovič, Špacír, Púchy, Čerňanský | AO TJ Slávia STU Bratislava | |||||||||||||||||
174 | Dubravík, Szarka, Poláček, Hojdík Dubravík, Szarka, Poláček, Hojdík | AO TJ Slávia STU Bratislava | |||||||||||||||||
109 | Kadák Kadák | Naša atletika Bratislava | |||||||||||||||||
Celkom 4 pretekárov |
4 x 400 m kluby - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.7.2024 - 16:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
64 | Jánošíková, Jánošíková, Šupčíková, Tomaníková Jánošíková, Jánošíková, Šupčíková, Tomaníková | Atletický klub Čadca | |||||||||||||||||
183 | Miklová, Piešťanská, Kovarčíková Miklová, Piešťanská, Kovarčíková | AO TJ Slávia STU Bratislava | |||||||||||||||||
118 | Ufnárová Ufnárová | Naša atletika Bratislava | |||||||||||||||||
113 | Čederlová Čederlová | Naša atletika Bratislava | |||||||||||||||||
Celkom 4 pretekárov |