<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov

Martin (6. 5. 2023)

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 6.5.2023 - 10:55) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.57 7.00
2 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 11.62 5.00
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 6.5.2023 - 10:55) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 12.04 QA
2 95 Kulich LukášKulich Lukáš 07 07 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3 13.22
3 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 13.26
4 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 13.54
5 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 14.21
6 59 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 15.80
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 6.5.2023 - 10:55) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.22 QA
2 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 12.22 qA
3 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 12.51 qB
4 Bíroš DávidBíroš Dávid 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 12.86 qB
5 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 13.89
6 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 14.24
7 Janiga MartinJaniga Martin 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 14.96
8 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 15.14
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 6.5.2023 - 10:55) official Vietor: -2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 11.83 QA
2 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 12.04 qA
3 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 12.30 qB
4 Šuplata MatejŠuplata Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.50 qB
5 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 13.18
6 82 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3 13.74
7 78 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 14.63
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 6.5.2023 - 10:55) official Vietor: -2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.87 QA
2 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 12.02 qA
3 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 12.61 qB
4 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 12.86 qB
5 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 13.63
6 67 Kandera ErikKandera Erik 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 15.03
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 6.5.2023 - 10:55) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 12.48 QA
2 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.75 qB
3 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 12.77 qB
4 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.25
5 Jašurek JakubJašurek Jakub 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 17.94
Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 11.83 QA
2 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.87 QA
3 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 12.02 qA
4 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 12.04 QA
4 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 12.04 qA
6 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.22 QA
6 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 12.22 qA
8 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 12.30 qB
9 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 12.48 QA
10 Šuplata MatejŠuplata Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.50 qB
11 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 12.51 qB
12 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 12.61 qB
13 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.75 qB
14 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 12.77 qB
15 Bíroš DávidBíroš Dávid 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 12.86 qB
15 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 12.86 qB
17 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 13.18
18 95 Kulich LukášKulich Lukáš 07 07 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3 13.22
19 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.25
20 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 13.26
21 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 13.54
22 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 13.63
23 82 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3 13.74
24 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 13.89
25 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 14.21
26 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 14.24
27 78 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 14.63
28 Janiga MartinJaniga Martin 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 14.96
29 67 Kandera ErikKandera Erik 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 15.03
30 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 15.14
31 59 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 15.80
32 Jašurek JakubJašurek Jakub 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 17.94
Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 11:50) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 11.71 11.00
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 SB 11.77 9.00
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 SB 11.97 8.00
4 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 SB 12.02 7.00
5 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 12.14 6.00
6 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.32 5.00
7 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 12.38 4.00
Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 DQ
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 6.5.2023 - 11:55) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 SB 12.24 2.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 12.56 1.00
3 Šuplata MatejŠuplata Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.61
4 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 12.94
5 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 12.96
6 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.98
Michlík RichardMichlík Richard 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 DNS
Bíroš DávidBíroš Dávid 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 DQ
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 6.5.2023 - 10:40) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 13.26 7.00
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 6.5.2023 - 10:40) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.75 QA
2 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 14.02 qB
3 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 14.18 qB
4 Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.25 qB
5 Gerátová NelaGerátová Nela 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 15.11
6 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 16.32
Moravíková TimeaMoravíková Timea 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 6.5.2023 - 10:40) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.70
2 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.19 QA
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 14.21 qB
4 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 14.69 qB
5 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 14.84
6 89 Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 14.97
7 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 15.33
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 6.5.2023 - 10:40) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.31 QA
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 13.63 qA
3 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 14.20 qB
4 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 14.21 qB
5 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 14.49 qB
6 Malatincová BarboraMalatincová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.90
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 6.5.2023 - 10:40) official Vietor: -2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 13.18 QA
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 13.40 qA
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 13.92 qA
4 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 13.96 qA
5 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 14.86
6 Nečedová AnetaNečedová Aneta 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 15.07
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.75 QA
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 13.18 QA
3 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.31 QA
4 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 13.40 qA
5 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 13.63 qA
6 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.70
7 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 13.92 qA
8 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 13.96 qA
9 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 14.02 qB
10 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 14.18 qB
11 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.19 QA
12 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 14.20 qB
13 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 14.21 qB
13 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 14.21 qB
15 Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.25 qB
16 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 14.49 qB
17 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 14.69 qB
18 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 14.84
19 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 14.86
20 Malatincová BarboraMalatincová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.90
21 89 Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 14.97
22 Nečedová AnetaNečedová Aneta 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 15.07
23 Gerátová NelaGerátová Nela 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 15.11
24 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 15.33
25 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 16.32
Moravíková TimeaMoravíková Timea 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 11:40) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 12.73 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.20 9.00
3 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 13.37 8.00
4 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 SB 13.46 7.00
5 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 13.56 6.00
6 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 13.91 5.00
7 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 14.30 4.00
8 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 14.42 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 6.5.2023 - 11:45) official Vietor: -2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 SB 14.04 2.00
2 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 14.16 1.00
3 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 14.23
4 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.29
5 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 14.45
6 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 SB 14.48
7 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 14.86
Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNF
Celkom 8 pretekárov

200 m - Juniori

(so, 6.5.2023 - 13:30) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 23.26 7.00
2 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 23.33 5.00
Celkom 2 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 6.5.2023 - 13:30) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 24.14 9.00
2 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.59 6.00
3 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 25.22 4.00
4 58 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 8 PB 26.17 1.00
5 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 26.32
Výboh TomášVýboh Tomáš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.5.2023 - 13:30) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.32 8.00
2 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 26.41
3 Marko JakubMarko Jakub 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 27.11
4 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 27.48
5 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 28.01
6 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 32.89
Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 6.5.2023 - 13:30) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 24.44 7.00
2 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 24.69 5.00
3 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 28.25
4 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 28.57
5 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 29.82
6 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 31.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 6.5.2023 - 13:30) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.02 11.00
2 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 25.67 3.00
3 Šuplata MatejŠuplata Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 25.77 2.00
4 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 27.72
5 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 36.01
Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.02 11.00
2 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 24.14 9.00
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.32 8.00
4 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 24.44 7.00
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.59 6.00
6 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 24.69 5.00
7 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 25.22 4.00
8 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 25.67 3.00
9 Šuplata MatejŠuplata Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 25.77 2.00
10 58 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 8 PB 26.17 1.00
11 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 26.32
12 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 26.41
13 Marko JakubMarko Jakub 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 27.11
14 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 27.48
15 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 27.72
16 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 28.01
17 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 28.25
18 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 28.57
19 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 29.82
20 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 31.55
21 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 32.89
22 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 36.01
Výboh TomášVýboh Tomáš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 DNS
Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS

200 m - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 13:10) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Podhradska SáraPodhradska Sára 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 30.06 7.00
2 90 Lepeňová KláraLepeňová Klára 05 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 31.67 5.00
Celkom 2 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.5.2023 - 13:10) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 25.70 11.00
MS Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 26.08
MS Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 26.92
MS Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 27.32
5 84 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 28.02 7.00
6 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 28.28 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.5.2023 - 13:10) official Vietor: -3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 28.80 4.00
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 29.37 1.00
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 29.62
4 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 30.61
5 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 30.63
6 Malatincová BarboraMalatincová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 30.98
7 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 32.02
Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 6.5.2023 - 13:10) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.24 9.00
2 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27.52 8.00
3 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 28.97 3.00
4 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 30.66
5 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 32.41
Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 6.5.2023 - 13:10) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 PB 28.42 5.00
2 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 29.07 2.00
3 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 30.45
4 Šadláková SáraŠadláková Sára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 30.61
5 Gerátová NelaGerátová Nela 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 31.24
6 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 31.52
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 25.70 11.00
2 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 26.08
3 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 26.92
4 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.24 9.00
5 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 27.32
6 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27.52 8.00
7 84 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 28.02 7.00
8 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 28.28 6.00
9 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 PB 28.42 5.00
10 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 28.80 4.00
11 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 28.97 3.00
12 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 29.07 2.00
13 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 29.37 1.00
14 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 29.62
15 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 30.45
16 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 30.61
16 Šadláková SáraŠadláková Sára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 30.61
18 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 30.63
19 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 30.66
20 Malatincová BarboraMalatincová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 30.98
21 Gerátová NelaGerátová Nela 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 31.24
22 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 31.52
23 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 32.02
24 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 32.41
Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 DNS
Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS

400 m - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 0:56.64 9.00
1 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 0:54.72 11.00
3 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 0:57.83 8.00
4 Bíroš DávidBíroš Dávid 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 0:57.83 7.00
5 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:00.04 6.00
6 Marko JakubMarko Jakub 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 1:00.33 5.00
7 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 1:06.82 4.00
8 Janiga MartinJaniga Martin 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:11.33 3.00
Celkom 8 pretekárov

400 m - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 1:05.92
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.5.2023 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 1:02.64 11.00
2 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 1:03.31 9.00
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 1:03.59 8.00
4 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 1:05.23 7.00
5 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:09.47 2.00
6 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 1:10.24 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.5.2023 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šadláková SáraŠadláková Sára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 1:07.14 6.00
2 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 1:07.80 5.00
3 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 PB 1:08.17 4.00
4 Hasprová LauraHasprová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:09.40 3.00
5 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 1:12.25
6 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:19.33
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 1:02.64 11.00
2 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 1:03.31 9.00
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 1:03.59 8.00
4 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 1:05.23 7.00
5 Šadláková SáraŠadláková Sára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 1:07.14 6.00
6 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 1:07.80 5.00
7 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 PB 1:08.17 4.00
8 Hasprová LauraHasprová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:09.40 3.00
9 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:09.47 2.00
10 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 1:10.24 1.00
11 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 1:12.25
12 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:19.33

800 m - Juniori

(so, 6.5.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 2:05.45 7.00
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 2:10.10 11.00
2 77 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 12 2:12.07 9.00
3 82 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 PB 2:26.12 8.00
4 95 Kulich LukášKulich Lukáš 07 07 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 10 2:26.68 7.00
5 94 Szépe PavelSzépe Pavel 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 2:29.12 6.00
6 76 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 13 2:29.32 5.00
7 65 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 2:30.91 4.00
8 56 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:34.68 3.00
9 78 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:45.50 2.00
10 69 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:47.51 1.00
11 67 Kandera ErikKandera Erik 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 2:53.70
12 75 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 PB 3:04.76
13 59 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 3:17.52
Celkom 13 pretekárov

800 m - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 88 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:32.63 7.00
2 90 Lepeňová KláraLepeňová Klára 05 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 2:52.95 5.00
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 84 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:38.07 11.00
2 83 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:45.52 9.00
3 53 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 2:48.76 8.00
4 97 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:54.31 7.00
5 81 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:56.36 6.00
6 85 Tomusová LuciaTomusová Lucia 06 06 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 10 2:57.46 5.00
7 89 Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 3:05.50 4.00
8 92 Jarabicová VanessaJarabicová Vanessa 08 08 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 9 3:16.53 3.00
9 54 Gomolová NikolaGomolová Nikola 08 08 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 3:35.89 2.00
Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Juniori

(so, 6.5.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 85 Šebest NatanaelŠebest Natanael 05 05 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 5 10:41.51 7.00
Celkom 1 pretekári

3000 m - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 89 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 PB 10:40.74 11.00
2 90 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10:46.59 9.00
3 84 Oršula AdriánOršula Adrián 07 07 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 10:56.23 8.00
4 95 Král HugoKrál Hugo 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11:03.12 7.00
5 81 Henček ViktorHenček Viktor 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 11:11.15 6.00
6 87 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 11:50.27 5.00
Mikuš DanielMikuš Daniel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 DNS
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 92 Laceková AdrianaLaceková Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 12:28.88 7.00
88 Moncoľová KlaudiaMoncoľová Klaudia 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DNF
Celkom 2 pretekári

3000 m - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 97 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11:49.41 11.00
2 83 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12:02.86 9.00
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 10:25) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.87 7.00
2 Podhradska SáraPodhradska Sára 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 19.33 5.00
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.5.2023 - 10:25) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.42 11.00
MS Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 14.62
3 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 17.19 7.00
4 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.90 6.00
5 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 19.98 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 6.5.2023 - 10:25) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 15.40
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 15.41 9.00
3 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 19.82 3.00
4 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 19.96 2.00
5 Šimová AlicaŠimová Alica 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 21.56
6 Capeková AndreaCapeková Andrea 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 27.94
7 Cholujová SofiaCholujová Sofia 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 28.03
8 Révayová BiankaRévayová Bianka 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 29.22
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 6.5.2023 - 10:25) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.51 8.00
2 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 18.91 5.00
3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 18.98 4.00
4 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 20.25
5 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 20.39
6 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 20.65
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.42 11.00
2 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 14.62
3 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 15.40
4 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 15.41 9.00
5 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.51 8.00
6 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 17.19 7.00
7 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.90 6.00
8 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 18.91 5.00
9 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 18.98 4.00
10 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 19.82 3.00
11 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 19.96 2.00
12 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 19.98 1.00
13 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 20.25
14 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 20.39
15 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 20.65
16 Šimová AlicaŠimová Alica 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 21.56
17 Capeková AndreaCapeková Andrea 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 27.94
18 Cholujová SofiaCholujová Sofia 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 28.03
19 Révayová BiankaRévayová Bianka 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 29.22

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(so, 6.5.2023 - 10:30) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 15.88
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 12:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 0:43.80 11.00
2 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 0:48.31 9.00
3 75 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:03.98 8.00
4 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:13.56 7.00
Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 DNS
Celkom 5 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.5.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 0:48.12 11.00
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 0:48.85 9.00
3 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 0:49.30 8.00
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 0:50.27 7.00
5 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 0:50.87 6.00
6 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:51.12 5.00
Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 6.5.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 0:52.24 4.00
2 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 0:52.62 3.00
3 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 0:55.06 2.00
4 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 0:56.77 1.00
5 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 1:00.91
6 58 Trúchla DianaTrúchla Diana 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 1:05.42
7 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 1:08.95
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 0:48.12 11.00
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 0:48.85 9.00
3 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 0:49.30 8.00
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 0:50.27 7.00
5 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 0:50.87 6.00
6 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:51.12 5.00
7 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 0:52.24 4.00
8 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 0:52.62 3.00
9 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 0:55.06 2.00
10 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 0:56.77 1.00
11 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 1:00.91
12 58 Trúchla DianaTrúchla Diana 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 1:05.42
13 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 1:08.95
Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 DNF

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 10:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 54 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19:21.36 11.00
2 58 Trúchla DianaTrúchla Diana 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 22:21.74 9.00
Vicáňová NicolVicáňová Nicol 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155 160 165 170 Body
1 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 165 o o o xxx 11.00
2 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 3 SB 165 o xo o xxx 9.00
3= Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 PB 160 o o xxx 7.50
3= Fojtík JakubFojtík Jakub
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 4 160 o o xxx 7.50
5 Jelínek JakubJelínek Jakub
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 1 PB 160 xo xxo xxx 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 131 136 141 146 151 156 163 Body
1 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 8 156 - - o o o xo xxx 11.00
2= Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 10 151 - - o o o xxx 8.50
2= Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 6 151 - o o o o xxx 8.50
4 Hlavatá DianaHlavatá Diana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 9 151 - - o - xo xxx 7.00
5 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 7 151 o o o xxo xo xxx 6.00
6 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 3 PB 151 o o xo xo xxo xxx 5.00
7 Hasprová LauraHasprová Laura
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 11 PB 141 xo xo xo xxx 4.00
8= Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 5 136 o o xxx 3.00
8= Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 4 136 o o xxx
10 Halašová MiaHalašová Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 1 PB 136 xo o xxx 2.00
Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 2 NM xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(so, 6.5.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 280 300 Body
MS Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 1 PB 280 - o o o xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 280 300 Body
1 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 2 280 xxo - o xo xxx 11.00
2 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 1 PB 260 o o xxo r 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 Body
1 92 Laceková AdrianaLaceková Adriana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 1 200 xo xxx 7.00
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 250 260 270 Body
1 Boľošová LianaBoľošová Liana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 PB 260 o o o xxo o r 11.00
2 Tóthová KamilaTóthová Kamila
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 4 PB 250 o o xo o xxx 9.00
3 Záborská IzabelaZáborská Izabela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 5 240 o o o xxx 8.00
4 Janíková NatáliaJaníková Natália
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 1 PB 240 - xo o xxx 7.00
5 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 2 200 o xxx 6.00
6 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 3 200 xxo xxr 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 6.5.2023 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 PB 609 -1.3 m/s x 573  -0,50 597  -0,60 597 609  -1,30 595  -0,60 580  -0,70 7.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michlík RichardMichlík Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 12 PB 592 -1.5 m/s 555  -0,90 538  -0,60 592  -1,50 592 575  -1,10 543  -1,60 587  -1,60 11.00
2 Palášthy KarolPalášthy Karol
ŠK Atléti BS Banská Štiavnica AŠK Atléti BS Banská Štiavni...
07 07 2 PB 553 -0.6 m/s 553  -0,60 533  -0,30 548  -0,50 553 489  -1,50 525  -1,60 x 9.00
3 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 10 551 -0.6 m/s 551  -0,60 517  -0,50 516  -1,60 551 - - - 8.00
4 Kuzmický LukášKuzmický Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 9 540 -0.9 m/s 540  -0,90 533  -0,20 519  -1,10 540 498  -1,60 519  -1,60 529  -1,60 7.00
5 Výboh TomášVýboh Tomáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 13 530 -1.6 m/s 515  -0,60 530  -1,20 x 530 530  -1,60 523  -1,60 x 6.00
6 Turčan LukášTurčan Lukáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 7 522 -1.6 m/s 491  -0,10 490  -0,50 501  -1,50 501 319  -1,50 512  -1,20 522  -1,60 5.00
7 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 8 510 -1.6 m/s x 510  -1,60 486  -0,20 510 498  -1,50 x x 4.00
8 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 5 PB 489 -1.2 m/s 463  -0,50 489  -1,20 480  -1,20 489 483  -1,10 481  -1,20 472  -1,30 3.00
9 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 PB 481 -0.5 m/s 481  -0,50 418  -0,50 467  -0,60 481 2.00
10 Turčan MatúšTurčan Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 6 469 -1.6 m/s x 460  -1,50 469  -1,60 469 1.00
11 Bielak MartinBielak Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 448 -0.6 m/s 378  -0,60 382  -0,90 448  -0,60 448
12 56 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 3 407 -0.6 m/s 407  -0,60 399  -0,50 354  -0,60 407
Briš TomášBriš Tomáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 11 NM x x x -
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 1 PB 511 -1.5 m/s x 458  -0,80 483  -1,20 483 501  -0,80 471  -1,60 511  -1,50 7.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 20 541 -1.8 m/s 520  -1,40 529  1,80 528  -1,80 529 541  -1,80 - x 11.00
2 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 18 PB 512 -1.3 m/s x 512  -1,30 487  -1,20 512 x 485  -1,60 483  -1,60 9.00
MS Vaňová EmaVaňová Ema
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 19 506 -1.9 m/s 495  -1,70 506  -1,90 465  -1,60 506
4 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 6 PB 493 -1.4 m/s 491  -1,50 469  -1,60 463  -1,50 491 493  -1,40 476  -1,60 477  -1,50 8.00
5 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 21 487 -1.6 m/s 487  -1,60 481  -1,40 479  -1,60 487 - - - 7.00
6 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 13 SB 468 -1.1 m/s 468  -1,10 x x 468 457  -1,60 x 299  -2,20 6.00
7 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 17 462 -1.4 m/s 456  -1,70 462  -1,40 453  -1,60 462 449  -1,90 x x 5.00
8 Hollá EmaHollá Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 16 459 -1.6 m/s 449  -1,80 459  -1,60 445  -1,20 459 418  -1,50 449  -1,90 432  -1,50 4.00
9 Primusová LilianaPrimusová Liliana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 14 455 -1.6 m/s 455  -1,60 446  -1,50 435  -1,60 455 427  -1,50 451  -1,90 447  -2,30 3.00
10 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 15 444 -1.1 m/s 428  -1,60 444  -1,10 268  -2,60 444 2.00
11 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 4 PB 429 -1.3 m/s 419  -1,60 429  -1,30 394  -1,60 429 1.00
12 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 12 413 -1.8 m/s 413  -1,80 405  -1,50 397  -1,40 413
13 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 11 407 -1.5 m/s 407  -1,50 358  -1,60 - 407
14 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 10 406 -1.5 m/s 406  -1,50 391  -1,40 384  -1,90 406
15 Altániová SimonaAltániová Simona
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 1 PB 392 -1.5 m/s 392  -1,50 335  -1,50 366  -2,20 392
16 Libiaková LeonaLibiaková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 5 PB 389 -1.6 m/s x 368  -1,40 389  -1,60 389
17 Banásová AdrianaBanásová Adriana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 PB 377 -1.2 m/s 369  -1,50 377  -1,20 365  -2,90 377
18 Čížová VeronikaČížová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 371 -1.5 m/s x 350  -1,10 371  -1,50 371
19 Nečedová AnetaNečedová Aneta
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
09 09 8 PB 366 -1.6 m/s 366  -1,60 352  -1,40 350  -1,60 366
20 Moravíková TimeaMoravíková Timea
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 7 PB 345 -1.6 m/s 323  -1,20 345  -1,60 x 345
21 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 PB 339 -1.6 m/s 339  -1,60 338  -1,40 339  -1,40 339
Celkom 21 pretekárov

Trojskok - Juniori

(so, 6.5.2023 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 PB 12.49 -1.4 m/s 12.09  -1,50 12.18  -1,60 12.13  -1,50 12.18 12.49  -1,40 12.23  -0,20 x 7.00
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michlík RichardMichlík Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 2 11.52 -1.6 m/s 11.44  -1,50 x - 11.44 11.52  -1,60 11.39  -1,50 11.50  -1,50 11.00
2 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 PB 10.40 -1.5 m/s 10.40  -1,50 09.78  -0,10 09.99  -1,50 10.40 09.83  -1,50 x x 9.00
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 3 10.51 -1.3 m/s 10.51  -1,30 09.99  -1,60 10.35  -1,60 10.51 10.33  -1,80 10.24  -1,60 09.90  -1,60 7.00
2 Dzurušová NinaDzurušová Nina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 2 PB 10.43 -1.6 m/s 09.97  -1,50 10.12  -1,60 08.96  -1,50 10.12 x 10.35  -1,60 10.43  -1,60 5.00
3 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 PB 09.05 -1.6 m/s x 08.95  -1,60 08.20  -1,60 8.95 08.94  -1,40 09.05  -1,60 x 4.00
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 2 PB 10.38 -1.6 m/s 09.76  -0,40 09.27  -0,10 09.64  -1,50 9.76 10.06  -1,40 10.38  -1,60 x 11.00
2 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 1 PB 09.98 -1.6 m/s 09.53  -1,50 09.67  -1,40 09.59  -1,60 9.67 09.98  -1,60 09.80  -1,60 09.41  -1,60 9.00
3 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
06 06 3 08.56 -1.6 m/s 08.56  -1,60 x x 8.56 - - - 8.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hrašková JasmínaHrašková Jasmína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 32 PB 10.95 x 09.39 09.98 9.98 10.95 11.00
2 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 30 PB 10.69 10.69 10.01 09.17 10.69 09.58 9.00
3 Kapiašová BiankaKapiašová Bianka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 31 09.94 09.94 09.75 x 9.94 09.42 8.00
4 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 29 09.80 09.80 09.41 09.71 9.80 - 7.00
MS Smolková SimonaSmolková Simona
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 33 09.77 09.34 09.77 09.26 9.77 -
6 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 28 09.68 09.11 09.68 09.08 9.68 09.52 6.00
7 Šuleková LauraŠuleková Laura
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 5 PB 09.42 08.97 09.32 09.42 9.42 08.72 5.00
8 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 27 08.94 08.28 08.94 08.59 8.94 08.39 4.00
9 Fehérová LeaFehérová Lea
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 22 08.58 x 07.37 08.58 8.58 07.51 3.00
10 Primusová LilianaPrimusová Liliana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 16 PB 08.56 07.80 07.30 08.56 8.56 - 2.00
11 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 26 08.51 08.51 - x 8.51 07.62 1.00
12 Hejčíková NinaHejčíková Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 19 08.43 08.13 - 08.43 8.43 07.81
13 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 23 08.36 x 07.52 07.31 7.52 08.36
14 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 20 08.31 08.31 x 08.16 8.31 07.43
15 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 25 08.16 07.91 07.85 07.91 7.91 08.16
16 Komžíková LujzaKomžíková Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 14 PB 08.11 07.60 07.76 07.96 7.96 08.11
17 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
04 04 3 PB 08.08 08.08 06.15 07.75 8.08 07.33
18 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
06 06 18 08.08 08.08 - - 8.08 -
19 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 21 07.60 07.60 07.06 07.41 7.60 06.30
20 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 15 07.50 07.22 07.50 07.15 7.50 07.49
21 Banásová AdrianaBanásová Adriana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 13 07.49 07.33 07.31 07.12 7.33 07.49
22 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 10 PB 07.43 07.12 - 07.43 7.43
23 Gembická MelániaGembická Melánia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 1 PB 07.35 06.95 07.34 07.35 7.35 -
24 Čerňanová PetraČerňanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 11 07.02 07.02 06.42 06.52 7.02 06.57
25 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 12 06.95 06.95 06.54 06.92 6.95 06.78
26 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 2 PB 06.95 - 06.77 06.95 6.95 06.77
27 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 6 PB 06.91 05.75 06.25 06.26 6.26 06.91
28 Kľúčiková DominikaKľúčiková Dominika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 8 06.80 06.75 06.80 06.54 6.80 06.39
29 Martinková SimonaMartinková Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 7 06.70 06.09 06.70 06.55 6.70 06.36
30 Donovalová SilviaDonovalová Silvia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 17 06.70 06.70 x - 6.70 -
31 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 9 06.67 06.67 05.67 05.88 6.67 -
32 Opátová LauraOpátová Laura
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 4 PB 05.16 - 03.50 05.16 5.16 -
Čanecká NinaČanecká Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 24 NM x x x - x
Celkom 33 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 2 07.86 07.86 06.41 07.19 7.86 - - - 7.00
2 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 1 07.29 07.29 x 07.07 7.29 - - - 5.00
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Moskáľ JurajMoskáľ Juraj
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
07 07 9 PB 11.59 - 09.78 10.10 10.10 09.76 10.18 11.59 11.00
2 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 11 11.44 10.06 10.30 11.22 11.22 11.44 x 11.36 9.00
3 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 11.28 10.36 10.78 x 10.78 11.28 11.21 11.27 8.00
4 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 2 PB 11.22 11.22 10.17 10.98 11.22 10.84 10.50 x 7.00
5 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 8 PB 08.92 x 07.77 07.47 7.77 08.92 08.22 08.18 6.00
6 Zdurienčík MiroslavZdurienčík Miroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 PB 08.78 x 08.78 - 8.78 - - - 5.00
7 87 Šlúch SamuelŠlúch Samuel
ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica
07 07 5 PB 08.77 08.77 08.48 08.57 8.77 - - - 4.00
8 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 4 PB 07.87 07.87 06.36 - 7.87 - - - 3.00
9 Schrimpel LiborSchrimpel Libor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 7 07.76 07.75 07.76 - 7.76 2.00
10 Slezák NicolasSlezák Nicolas
ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica
06 06 3 PB 07.17 06.98 06.97 07.17 7.17 1.00
11 69 Konušík JakubKonušík Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 1 PB 07.16 x 07.16 - 7.16
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 6.5.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hucan PeterHucan Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 1 PB 13.41 11.89 13.04 13.27 13.27 12.68 13.41 x 7.00
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 4 PB 29.94 x 29.94 x 29.94 27.66 x 29.44 7.00
2 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
04 04 3 23.00 23.00 21.19 21.57 23.00 x - - 5.00
3 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 2 PB 20.01 x x 18.52 18.52 20.01 x 16.96 4.00
4 88 Moncoľová KlaudiaMoncoľová Klaudia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
04 04 1 PB 16.54 14.35 16.54 x 16.54 - - - 3.00
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 18 PB 30.94 x x 23.97 23.97 25.51 29.97 30.94 11.00
2 Kapiašová BiankaKapiašová Bianka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 16 PB 30.07 21.70 x 25.34 25.34 x 30.07 25.16 9.00
3 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 17 24.91 24.91 x 21.41 24.91 24.22 x x 8.00
4 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 14 22.95 20.27 22.09 x 22.09 x x 22.95 7.00
MS Smolková SimonaSmolková Simona
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 15 22.60 x 22.07 22.60 22.60 21.93 21.85 x
6 Komžíková LujzaKomžíková Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 PB 22.41 20.07 22.41 20.89 22.41 x 19.36 13.67 6.00
7 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 13 21.03 x 20.23 19.93 20.23 20.81 21.03 x 5.00
8 Ballová SašaBallová Saša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 11 PB 20.39 x 17.30 19.61 19.61 17.84 20.39 x 4.00
9 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 PB 18.38 18.05 18.38 16.23 18.38 3.00
10 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 1 PB 18.20 15.76 x 18.20 18.20 2.00
11 Tóthová KamilaTóthová Kamila
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 9 PB 17.85 16.34 x 17.85 17.85 1.00
12 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
04 04 5 PB 16.69 16.69 x x 16.69
13 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 12 16.65 16.65 14.45 14.39 16.65
14 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 8 PB 16.58 16.58 x x 16.58
15 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 2 PB 14.36 x 14.36 12.96 14.36
16 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 7 PB 14.26 x x 14.26 14.26
17 Kamenišťáková SofiaKamenišťáková Sofia
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
08 08 4 PB 13.51 x x 13.51 13.51
18 Fehérová LeaFehérová Lea
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 3 PB 13.26 13.26 x - 13.26
Celkom 18 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 10 35.97 35.97 x x 35.97 x x 33.94 11.00
2 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 9 PB 30.45 25.10 x 29.72 29.72 x 30.45 x 9.00
3 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 2 PB 25.77 25.77 x x 25.77 x x 23.75 8.00
4 58 Šlúch IvanŠlúch Ivan
ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica
06 06 6 PB 23.40 21.66 x 23.40 23.40 21.31 22.78 20.76 7.00
5 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 PB 22.11 21.16 x x 21.16 x x 22.11 6.00
6 Zdurienčík MiroslavZdurienčík Miroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 PB 20.38 16.24 17.91 17.49 17.91 19.37 20.38 18.78 5.00
7 Piteľ AdriánPiteľ Adrián
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
08 08 3 PB 18.43 17.40 15.38 14.23 17.40 16.81 18.34 18.43 4.00
8 Slezák NicolasSlezák Nicolas
ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica
06 06 4 PB 18.27 16.70 x 18.27 18.27 x 18.22 16.32 3.00
9 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 PB 14.07 14.07 13.89 x 14.07 2.00
10 Mikuš DanielMikuš Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 8 00.00 -
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(so, 6.5.2023 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 1 PB 34.44 30.78 34.44 x 34.44 32.72 32.46 32.85 7.00
2 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 3 PB 30.52 27.97 29.85 x 29.85 30.52 30.30 x 5.00
3 Hucan PeterHucan Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 2 PB 30.37 28.06 27.36 30.37 30.37 x x x 4.00
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(so, 6.5.2023 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 16 PB 41.16 41.16 37.11 x 41.16 x x 35.01 11.00
2 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 17 41.04 x 40.97 x 40.97 x 39.62 41.04 9.00
MS Smolková SimonaSmolková Simona
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 18 35.51 x 34.69 33.95 34.69 35.51 34.44 x
4 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 15 23.90 23.80 23.90 22.70 23.90 23.60 21.72 22.22 8.00
5 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 14 PB 23.62 22.01 23.17 23.62 23.62 21.78 23.59 22.27 7.00
6 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
04 04 4 PB 23.45 23.45 23.29 22.51 23.45 6.00
7 Kľúčiková DominikaKľúčiková Dominika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 22.98 x 19.85 18.29 19.85 21.70 22.98 22.19 5.00
8 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 12 22.32 22.16 x 21.21 22.16 19.79 22.09 22.32 4.00
9 Čerňanová PetraČerňanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 13 21.32 21.32 20.14 19.14 21.32 20.32 20.48 20.47 3.00
10 Cholujová SofiaCholujová Sofia
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
09 09 10 PB 19.82 x 19.82 x 19.82 17.55 19.07 x 2.00
11 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 5 PB 19.54 18.91 19.07 19.54 19.54 1.00
12 Martinková SimonaMartinková Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 8 PB 18.43 18.43 17.59 15.52 18.43
13 Komžíková LujzaKomžíková Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 11 18.14 18.14 x x 18.14
14 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 9 17.81 16.36 17.69 17.81 17.81
15 54 Gomolová NikolaGomolová Nikola
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
08 08 1 PB 15.66 15.66 15.06 14.23 15.66
16 92 Jarabicová VanessaJarabicová Vanessa
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
08 08 2 PB 14.59 13.32 12.88 14.59 14.59
17 Capeková AndreaCapeková Andrea
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
09 09 7 14.34 12.34 x 14.34 14.34
18 Piščeková NinaPiščeková Nina
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
09 09 6 12.93 x 12.93 x 12.93
Celkom 18 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
04 04 2 PB 34.23 x 34.23 x 34.23 x x x 7.00
2 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 1 20.46 18.97 19.07 20.06 20.06 20.46 19.81 17.06 5.00
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(so, 6.5.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 6