<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (26. 2. 2023)

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 26.2.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 18 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:06.07
2 59 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:12.59
3 57 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:14.01
4 165 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 2:14.16
5 113 Mathews RubinMathews Rubin 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 2:16.18
6 102 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 2:17.71
7 77 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:18.90
8 284 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 PB 2:21.20
9 68 Lange AdamLange Adam 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 2:29.44
10 4 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:46.35
Celkom 10 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.2.2023 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 150 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 2:21.72
2 82 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:21.79
3 151 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 2:25.54
4 132 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 2:26.84
5 45 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 2:31.90
6 177 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:32.58
7 292 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:36.56
159 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.2.2023 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 63 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 2:28.83
2 291 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:32.76
3 227 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:36.93
4 299 Šadláková SáraŠadláková Sára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 2:38.65
5 92 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:43.05
6 83 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:43.11
7 114 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 2:43.75
8 294 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:44.67
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.2.2023 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 15 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 2:32.90
2 71 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 2:34.92
3 153 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 2:36.52
4 152 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 2:40.10
5 293 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 2:40.76
6 259 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:47.00
7 11 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:52.37
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 150 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 2:21.72
2 82 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:21.79
3 151 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 2:25.54
4 132 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 2:26.84
5 63 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 2:28.83
6 45 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 2:31.90
7 177 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:32.58
8 291 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:32.76
9 15 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 2:32.90
10 71 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 2:34.92
11 153 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 2:36.52
12 292 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:36.56
13 227 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:36.93
14 299 Šadláková SáraŠadláková Sára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 2:38.65
15 152 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 2:40.10
16 293 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 2:40.76
17 92 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:43.05
18 83 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:43.11
19 114 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 2:43.75
20 294 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:44.67
21 259 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:47.00
22 11 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:52.37
159 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNF