<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (26. 2. 2023)

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 26.2.2023 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 277 Šoltés PeterŠoltés Peter 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 09:51.29
2 206 Jonek BohdanJonek Bohdan 06 06 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 2 09:52.34
3 279 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10:04.38
4 163 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 10:17.53
5 136 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 11:04.16
6 66 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 11:22.07
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 26.2.2023 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 91 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11:17.17
2 285 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 11:17.44
3 161 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11:33.93
4 245 Grmanová LauraGrmanová Laura 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 11:52.79
5 70 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 12:20.14
6 98 Vozáriková StelaVozáriková Stela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 12:29.81
7 72 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 13:21.00
8 232 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 13:31.16
9 160 Kindernayová DominikaKindernayová Dominika 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 14:40.34
10 76 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 9 15:45.24
Celkom 10 pretekárov