<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB 2.kolo ligy súťaže družstiev starší žiactvo a najmladšie žiactvo + kontrolky

Bratislava (16. 5. 2018)

60 m - Muži (Beh)

Beh (st, 16.5.2018 - 15:00) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.32 11.00
2 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.64 9.00
3 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.78 8.00
4 54 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.92 7.00
5 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 08.08 6.00
6 Tomašovič MatejTomašovič Matej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 08.09 5.00
7 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 08.20 4.00
8 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.32 3.00
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 16.5.2018 - 15:00) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 07.59 11.00
2 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.17 8.00
3 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.39 5.00
4 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.59 2.00
5 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.01
6 Šteiner OliverŠteiner Oliver 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.02
Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 16.5.2018 - 15:00) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.68 1.00
2 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.87
3 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.96
4 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.36
5 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.36
6 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.78
7 Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.78
Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 16.5.2018 - 15:00) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šarmír JakubŠarmír Jakub 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.27 7.00
2 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.35 6.00
3 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.38
4 Múčka MatejMúčka Matej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.97
5 Pušica ViktorPušica Viktor 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.17
6 Žigo AlexanderŽigo Alexander 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 11.32
Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 16.5.2018 - 15:00) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.12 9.00
2 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.43 4.00
3 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.56 3.00
4 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.95
5 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.07
6 Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 09.25
7 Anetta MartinAnetta Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.81
8 Barilla ArneBarilla Arne 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.89
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 07.59 11.00
2 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.12 9.00
3 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.17 8.00
4 Šarmír JakubŠarmír Jakub 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.27 7.00
5 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.35 6.00
6 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.39 5.00
7 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.43 4.00
8 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.56 3.00
9 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.59 2.00
10 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.68 1.00
11 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.87
12 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.95
13 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.96
14 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.01
15 Šteiner OliverŠteiner Oliver 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.02
16 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.07
17 Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 09.25
18 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.36
18 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.36
20 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.38
21 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.78
21 Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.78
23 Anetta MartinAnetta Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.81
24 Barilla ArneBarilla Arne 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.89
25 Múčka MatejMúčka Matej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.97
26 Pušica ViktorPušica Viktor 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.17
27 Žigo AlexanderŽigo Alexander 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 11.32
Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 DNS
Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS

60 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (st, 16.5.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 07.59
2 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.12
3 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.17
4 Šarmír JakubŠarmír Jakub 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.27
5 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.35
6 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 08.39
7 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.43
8 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.56
9 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.59
10 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.68
11 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.87
12 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.95
13 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.96
14 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.01
15 Šteiner OliverŠteiner Oliver 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.02
16 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.07
17 Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 09.25
18= Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.36
18= Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.36
20 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.38
21= Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.78
21= Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.78
23 Anetta MartinAnetta Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.81
24 Barilla ArneBarilla Arne 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.89
25 Múčka MatejMúčka Matej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.97
26 Pušica ViktorPušica Viktor 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.17
27 Žigo AlexanderŽigo Alexander 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 11.32
Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava DNS
Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Celkom 31 pretekárov

60 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 16.5.2018 - 15:00) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.36 11.00
2 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.39 9.00
3 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 08.60 8.00
4 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 08.79 7.00
5 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.52 6.00
6 Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.78 5.00
Vojtková ElaVojtková Ela 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Jexová SabinaJexová Sabina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (st, 16.5.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.40
2 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 08.47
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.49
4 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.49
5 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.52
6 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.74
7 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.80
8 Viteková EmaViteková Ema 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.86
9 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.92
10 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.93
11= Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.95
11= Račická RebekaRačická Rebeka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.95
13 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.01
14 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.02
15 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.02
16 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.03
17 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 09.07
18= Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.16
18= Getliková JúliaGetliková Júlia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.16
20 Mošovská MichaelaMošovská Michaela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.19
21 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.38
22 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.44
23 Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.46
24 Halinkovičová SimonaHalinkovičová Simona 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.59
25 Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.60
26 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.63
27 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 09.66
28 Hutirová LuciaHutirová Lucia 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.67
29 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.69
30= Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.71
30= Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.71
32 Rozvadská NinaRozvadská Nina 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.89
33 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.97
34 Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 10.03
35 Straková AdrianaStraková Adriana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.23
36 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.81
Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava DNS
Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava DNS
Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava DNS
32 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Haviarová HanaHaviarová Hana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Činčurová MelisaČinčurová Melisa 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Buzgová EmaBuzgová Ema 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Michalková EsterMichalková Ester 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Celkom 47 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 16.5.2018 - 15:00) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.52 6.00
2 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.93 1.00
3 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.01
4 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.02
5 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.02
6 Getliková JúliaGetliková Júlia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.16
Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 16.5.2018 - 15:00) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.07
2 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.16
3 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.38
4 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.44
5 Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.46
6 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.69
7 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.71
Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 16.5.2018 - 15:00) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.95
2 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.03
3 Halinkovičová SimonaHalinkovičová Simona 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.59
4 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 09.97
5 Straková AdrianaStraková Adriana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.23
Činčurová MelisaČinčurová Melisa 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Buzgová EmaBuzgová Ema 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Haviarová HanaHaviarová Hana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 16.5.2018 - 15:00) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.40 11.00
2 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 08.47 9.00
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.49 8.00
4 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.49 7.00
5 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.74 5.00
6 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.80 4.00
Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 DNS
Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (st, 16.5.2018 - 15:00) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Viteková EmaViteková Ema 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.86 3.00
2 Račická RebekaRačická Rebeka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.95
3 Mošovská MichaelaMošovská Michaela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.19
4 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.63
5 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 09.66
6 Rozvadská NinaRozvadská Nina 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.89
7 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.81
Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (st, 16.5.2018 - 15:00) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.92 2.00
2 Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.60
3 Hutirová LuciaHutirová Lucia 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.67
4 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.71
5 Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 10.03
32 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 DNS
Michalková EsterMichalková Ester 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.40 11.00
2 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 08.47 9.00
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.49 8.00
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.49 7.00
5 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.52 6.00
6 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.74 5.00
7 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.80 4.00
8 Viteková EmaViteková Ema 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.86 3.00
9 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.92 2.00
10 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.93 1.00
11 Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.95
11 Račická RebekaRačická Rebeka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.95
13 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.01
14 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.02
14 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.02
16 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.03
17 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.07
18 Getliková JúliaGetliková Júlia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.16
18 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.16
20 Mošovská MichaelaMošovská Michaela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.19
21 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.38
22 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.44
23 Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.46
24 Halinkovičová SimonaHalinkovičová Simona 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.59
25 Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.60
26 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.63
27 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 09.66
28 Hutirová LuciaHutirová Lucia 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.67
29 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.69
30 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.71
30 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.71
32 Rozvadská NinaRozvadská Nina 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.89
33 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 09.97
34 Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 10.03
35 Straková AdrianaStraková Adriana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.23
36 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.81
Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Činčurová MelisaČinčurová Melisa 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Buzgová EmaBuzgová Ema 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Haviarová HanaHaviarová Hana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 DNS
Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 DNS
32 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 DNS
Michalková EsterMichalková Ester 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (st, 16.5.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.56
2 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 09.64
3 Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.68
4 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.76
5 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.22
6 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.30
7 Dostál DávidDostál Dávid 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.34
8 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.48
9 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.56
10 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.68
11 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.88
12 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.34
Janek JánJanek Ján 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava DNS
Celkom 13 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 16.5.2018 - 14:30) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.56 11.00
2 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.30 5.00
3 Dostál DávidDostál Dávid 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.34 4.00
4 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.48 3.00
5 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.56 2.00
6 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 16.5.2018 - 14:30) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.64 9.00
2 Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.68 8.00
3 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.76 7.00
4 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.22 6.00
5 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.68 1.00
6 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.88
Janek JánJanek Ján 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.56 11.00
2 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.64 9.00
3 Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.68 8.00
4 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.76 7.00
5 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.22 6.00
6 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.30 5.00
7 Dostál DávidDostál Dávid 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.34 4.00
8 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.48 3.00
9 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.56 2.00
10 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.68 1.00
11 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.88
12 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.34
Janek JánJanek Ján 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 16.5.2018 - 14:30) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.76 11.00
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.85 8.00
3 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.97 4.50
4 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.47
5 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.72
6 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.82
7 Krkošková NatáliaKrkošková Natália 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 11.50
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 16.5.2018 - 14:30) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.67 9.00
2 Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.90 6.00
3 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.09 1.00
4 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.33
5 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.39
6 Ištvánffy SimonaIštvánffy Simona 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 10.71
7 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.69
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 16.5.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.86 7.00
2 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.97 4.50
3 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.04 3.00
4 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.08 2.00
5 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10.35
6 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.97
7 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 11.86
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.76 11.00
2 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.67 9.00
3 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.85 8.00
4 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.86 7.00
5 Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.90 6.00
6 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.97 4.50
6 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.97 4.50
8 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.04 3.00
9 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.08 2.00
10 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.09 1.00
11 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.33
12 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10.35
13 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.39
14 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.47
15 Ištvánffy SimonaIštvánffy Simona 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 10.71
16 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.72
17 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.82
18 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.97
19 Krkošková NatáliaKrkošková Natália 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 11.50
20 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.69
21 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 11.86

60 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (st, 16.5.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.76
2 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.67
3 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.85
4 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.86
5 Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.90
6= Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.97
6= Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.97
8 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.04
9 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.08
10 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.09
11 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.33
12 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 10.35
13 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.39
14 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.47
15 Ištvánffy SimonaIštvánffy Simona 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 10.71
16 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.72
17 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.82
18 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.97
19 Krkošková NatáliaKrkošková Natália 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.50
20 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.69
21 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.86
Celkom 21 pretekárov