<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB 2.kolo ligy súťaže družstiev starší žiactvo a najmladšie žiactvo + kontrolky

Bratislava (16. 5. 2018)

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 617 +1.8 m/s 617  +1.8610  +1.1x617x0.00.0 11.00
2 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
01 01 484 +0.9 m/s 484  +0.9x463  +0.0484x0.00.0 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 566 +0.0 m/s xxx0.0566  +0.00.00.0 11.00
2 Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 510 +1.7 m/s 510  +1.7506  +0.0479  +0.0510483  +0.00.00.0 9.00
3 Haraslin RomanHaraslin Roman
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 490 +0.0 m/s 460  +1.1467  +0.0490  +0.0490477  +0.00.00.0 8.00
4 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 483 +0.0 m/s 462  +0.0444  +0.0449  +0.0462483  +0.00.00.0 7.00
5 Belluš MartinBelluš Martin
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 483 +0.0 m/s 460  +1.1445  +0.0483  +0.0483460  +0.00.00.0 6.00
6 Liška DávidLiška Dávid
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 482 +0.1 m/s 482  +0.1461  +0.3460  +0.0482437  +0.00.00.0 5.00
7 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 463 +0.0 m/s 443  +0.5463  +0.0418  +0.0463x0.00.0 4.00
8 Minár ŠimonMinár Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 446 +1.9 m/s 446  +1.9414  +1.2435  +0.0446433  +0.00.00.0 3.00
9 Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 444 +0.3 m/s x444  +0.3x444440  +0.10.00.0 2.00
10 Kubík MaximiliánKubík Maximilián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 442 +1.3 m/s 435  +1.3442  +1.3424  +0.1442435  +0.00.00.0 1.00
11 Šarmír JakubŠarmír Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 440 +0.0 m/s x427  +0.0x427440  +0.00.00.0
12 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 438 +0.0 m/s 421  +1.8438  +0.0431  +0.0438412  +0.00.00.0
13 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 435 +1.8 m/s 435  +1.8411  +0.0416  +0.3435424  +0.10.00.0
14 Šteiner OliverŠteiner Oliver
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 433 +0.3 m/s 433  +0.3x425  +0.0433-0.00.0
15 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 429 +1.8 m/s 429  +1.8x404  +0.0429427  +0.20.00.0
16 Bugár AndrejBugár Andrej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 429 +0.0 m/s 400  +0.9394  +0.2429  +0.0429x0.00.0
17 Dostál BenjaminDostál Benjamin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 428 +1.2 m/s 412  +0.9353  +0.0428  +1.2428338  +0.00.00.0
18 15 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 415 +0.0 m/s 357  +0.0386  +0.3398  +0.0398415  +0.00.00.0
19 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 393 +1.3 m/s x393  +1.3390  +0.1393377  +0.00.00.0
20 Anetta MartinAnetta Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 393 +0.3 m/s 370  +0.2393  +0.3378  +0.0393382  +0.00.00.0
21 Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
03 03 377 +0.0 m/s x357  +0.0377  +0.0377369  +0.00.00.0
22 Barilla ArneBarilla Arne
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 369 +0.5 m/s 369  +0.5298  +0.0250  +0.0369354  +0.30.00.0
23 Rojík MatúšRojík Matúš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 352 +0.5 m/s x352  +0.5338  +0.0352x0.00.0
24 Laczky TomášLaczky Tomáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 350 +1.2 m/s 350  +1.2xx350x0.00.0
25 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 332 +0.0 m/s x321  +0.3332  +0.0332x0.00.0
26 Žigo AlexanderŽigo Alexander
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
06 06 244 +0.0 m/s x233  +0.3244  +0.0244233  -0.60.00.0
Celkom 26 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 461 x4614404614510.00.0 11.00
2 Bačová MichaelaBačová Michaela
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
04 04 454 454xx4542620.00.0 9.00
3 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 448 443448408448-0.00.0 8.00
4 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 441 4404234094404410.00.0 7.00
5 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 439 4224394254394360.00.0 6.00
6 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 439 x4354294354390.00.0 5.00
7 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 426 4204194154204260.00.0 4.00
8 Mošovská MichaelaMošovská Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 425 3764253594253880.00.0 3.00
9 Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 420 394394420420x0.00.0 2.00
10 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 419 290410419419x0.00.0 1.00
11 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 415 392415376415x0.00.0
12 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 404 3894043684043910.00.0
13 Valekova MaiaraValekova Maiara
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
04 04 386 363x386386x0.00.0
14 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 385 3853803623853720.00.0
15 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
03 03 383 383xx3833420.00.0
16 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 382 382x374382x0.00.0
17 Hutirová LuciaHutirová Lucia
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
05 05 379 378x3703783790.00.0
18 Hubertová DankaHubertová Danka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 374 363x3553633740.00.0
19 Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 358 3583503363583350.00.0
20 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
05 05 354 3493183473493540.00.0
21 Hedl ViktóriaHedl Viktória
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 349 3493413343493270.00.0
22 Czodorová TamaraCzodorová Tamara
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
03 03 346 x3413463463300.00.0
23 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 340 3403183363403390.00.0
24 Klementová JúliaKlementová Júlia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 334 xxx0.03340.00.0
25 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
06 06 328 3283202883283170.00.0
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 15:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Meško TomášMeško Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 385 +1.0 m/s 378  +1.0377  +0.0366  +0.0378385  +1.00.00.0 11.00
2 Repka PatrikRepka Patrik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 362 +1.3 m/s 362  +1.3x335  +0.0362x0.00.0 9.00
3 Janek JánJanek Ján
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 348 +0.0 m/s x331  +1.7348  +0.0348x0.00.0 8.00
4 Oravec OliverOravec Oliver
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 327 +0.0 m/s 327  +0.0313  +1.0322  +0.0327x0.00.0 7.00
5 Pieružek TomášPieružek Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 322 +1.0 m/s 301  +0.0322  +1.0x322311  +0.00.00.0 6.00
6 Streška FilipStreška Filip
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 317 +0.0 m/s 295  +0.0287  +1.4317  +0.0317x0.00.0 5.00
7 Tešovič OliverTešovič Oliver
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 275 +0.0 m/s x266  +1.0x266275  +0.00.00.0 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 15:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Olle KatarínaOlle Katarína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 360 3603403463603490.00.0 11.00
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 349 3393453393453490.00.0 9.00
3 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 347 3473203173473250.00.0 8.00
4 Jačeková EmmaJačeková Emma
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 333 3333203263333300.00.0 7.00
5 Kekeli StellaKekeli Stella
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 330 2913303173302740.00.0 6.00
6 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 330 2973053053053300.00.0 5.00
7 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 300 2882853003002970.00.0 4.00
8 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 280 2612752802802640.00.0 3.00
9 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 266 2662552472662600.00.0 2.00
Poznámky/pokusy:
" Bez merania vetromera. Meranie z miesta odrazu!
Celkom 9 pretekárov