<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB 2.kolo ligy súťaže družstiev starší žiactvo a najmladšie žiactvo + kontrolky

Bratislava (16. 5. 2018)

300 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 16.5.2018 - 16:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 37.72 11.00
2 Tomašovič MatejTomašovič Matej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 41.51 7.00
3 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 41.88 5.00
Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 16.5.2018 - 16:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 37.96 9.00
2 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 40.42 8.00
3 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 41.56 6.00
4 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 42.23 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 37.72 11.00
2 54 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 37.96 9.00
3 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 40.42 8.00
4 Tomašovič MatejTomašovič Matej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 41.51 7.00
5 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 41.56 6.00
6 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 41.88 5.00
7 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 42.23 4.00
Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DNS

300 m - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (st, 16.5.2018 - 16:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 37.72
2 54 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 37.96
3 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 40.42
4 Tomašovič MatejTomašovič Matej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 41.51
5 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 41.56
6 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 41.88
7 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 42.23
Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava DNS
Celkom 8 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (st, 16.5.2018 - 16:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 41.18
2 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 42.59
3 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 43.95
4 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 44.07
5 Sojka ViliamSojka Viliam 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 44.56
6 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 45.34
7 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 46.10
8 Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 47.28
9 Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 47.58
10 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 49.62
11 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 50.00
12 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 50.72
13 Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 51.53
14 Pušica ViktorPušica Viktor 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 56.87
Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava DNS
Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Celkom 16 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 16.5.2018 - 16:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 45.34 5.00
2 Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 47.28 3.00
3 Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 47.58 2.00
4 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 49.62 1.00
5 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 50.72
Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 16.5.2018 - 16:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 41.18 11.00
2 Sojka ViliamSojka Viliam 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 44.56 6.00
3 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 46.10 4.00
4 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 50.00
Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 16.5.2018 - 16:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 42.59 9.00
2 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 43.95 8.00
3 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 44.07 7.00
4 Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 51.53
5 Pušica ViktorPušica Viktor 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 56.87
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 41.18 11.00
2 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 42.59 9.00
3 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 43.95 8.00
4 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 44.07 7.00
5 Sojka ViliamSojka Viliam 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 44.56 6.00
6 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 45.34 5.00
7 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 46.10 4.00
8 Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 47.28 3.00
9 Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 47.58 2.00
10 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 49.62 1.00
11 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 50.00
12 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 50.72
13 Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 51.53
14 Pušica ViktorPušica Viktor 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 56.87
Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNS
Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

300 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 16.5.2018 - 16:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 47.54
Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 46.04
Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 46.68
Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 55.90
Celkom 4 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (st, 16.5.2018 - 16:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 45.58
2 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 46.26
3 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 47.38
4 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 47.78
5 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 48.22
6 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 50.03
7 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 50.46
8 Hubertová DankaHubertová Danka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 50.52
9 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 51.43
10 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 51.82
11 Pašúthová DominikaPašúthová Dominika 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 52.14
12 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 52.38
13 18 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 53.06
14 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 53.08
15 Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 53.81
16 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 58.04
17 24 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 64.89
Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
32 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 20 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 16.5.2018 - 16:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 45.58 11.00
2 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.26 9.00
3 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 48.22 6.00
4 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 51.82 1.00
Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 16.5.2018 - 16:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 47.38 8.00
2 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 47.78 7.00
3 18 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 53.06
4 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 53.08
5 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 58.04
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 16.5.2018 - 16:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 50.03 5.00
2 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 51.43 2.00
3 Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 53.81
4 24 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 64.89
32 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 16.5.2018 - 16:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 50.46 4.00
2 Hubertová DankaHubertová Danka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 50.52 3.00
3 Pašúthová DominikaPašúthová Dominika 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 52.14
4 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 52.38
Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 45.58 11.00
2 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.26 9.00
3 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 47.38 8.00
4 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 47.78 7.00
5 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 48.22 6.00
6 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 50.03 5.00
7 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 50.46 4.00
8 Hubertová DankaHubertová Danka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 50.52 3.00
9 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 51.43 2.00
10 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 51.82 1.00
11 Pašúthová DominikaPašúthová Dominika 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 52.14
12 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 52.38
13 18 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 53.06
14 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 53.08
15 Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 53.81
16 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 58.04
17 24 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 64.89
Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 DNS
32 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 DNS
Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 DNS

300 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (st, 16.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 56.22 11.00
2 Tešovič OliverTešovič Oliver 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 66.72 9.00
Celkom 2 pretekári

300 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 16.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 55.18 11.00
Celkom 1 pretekári