<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB 2.kolo ligy súťaže družstiev starší žiactvo a najmladšie žiactvo + kontrolky

Bratislava (16. 5. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Považan JozefPovažan Jozef
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 43.51 0.0 11.00
2 Dostál DávidDostál Dávid
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 31.49 0.0 9.00
3 Priadka ValérPriadka Valér
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 31.43 0.0 8.00
4 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 29.64 0.0 7.00
5 Pieružek TomášPieružek Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 27.18 0.0 6.00
6 Oravec OliverOravec Oliver
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 26.54 0.0 5.00
7 Marko PeterMarko Peter
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 23.67 0.0 4.00
8 Krkoška SamuelKrkoška Samuel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 21.49 0.0 3.00
9 Gage WilliamGage William
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 19.78 0.0 2.00
10 Kubala FilipKubala Filip
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 12.44 0.0 1.00
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 33.39 0.0 11.00
2 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 29.74 0.0 9.00
3 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 29.38 0.0 8.00
4 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 21.15 0.0 7.00
5 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 20.96 0.0 6.00
6 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 18.61 0.0 5.00
7 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 14.82 0.0 4.00
8 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 10.21 0.0 3.00
9 Krkošková NatáliaKrkošková Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 09.33 0.0 2.00
10 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 08.96 0.0 1.00
Ištvánffy SimonaIštvánffy Simona
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 DNS 0.0
Celkom 11 pretekárov