<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

AZB 1.kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva + kontrolky

Bratislava (10. 5. 2018)

400 m - Muži (Beh)

Beh (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:51.57 11.00
2 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 0:54.00 9.00
3 Mikuš IgorMikuš Igor 94 94 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 1:00.43 8.00
4 Jendreják PeterJendreják Peter 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 1:04.31 7.00
Kapustík SamuelKapustík Samuel 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:55.71 7.00
2 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 0:56.23 6.00
3 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:56.42 5.00
4 Tedla MichalTedla Michal 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:10.51 2.00
Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 0:55.15 8.00
2 Tomašovič MatejTomašovič Matej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 1:02.27 4.00
3 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:13.99 1.00
4 Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 1:15.83
Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.77 11.00
2 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 0:54.56 9.00
3 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:06.25 3.00
4 Romančík MarekRomančík Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 1:15.41
Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.77 11.00
2 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 0:54.56 9.00
3 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 0:55.15 8.00
4 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:55.71 7.00
5 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 0:56.23 6.00
6 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:56.42 5.00
7 Tomašovič MatejTomašovič Matej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 1:02.27 4.00
8 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:06.25 3.00
9 Tedla MichalTedla Michal 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:10.51 2.00
10 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:13.99 1.00
11 Romančík MarekRomančík Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 1:15.41
12 Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 1:15.83
Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

400 m - Ženy (Beh)

Beh (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:05.61 11.00
2 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 1:06.77 9.00
3 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:08.39 8.00
4 Koščálová BarboraKoščálová Barbora 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:11.21 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 1:13.68 6.00
2 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:19.34 5.00
Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:05.61 11.00
2 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 1:06.77 9.00
3 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:08.39 8.00
4 Koščálová BarboraKoščálová Barbora 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:11.21 7.00
5 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 1:13.68 6.00
6 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:19.34 5.00
Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS