<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

AZB 1.kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva + kontrolky

Bratislava (10. 5. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(št, 10.5.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 4 34.50 34,5034,50 11.00
2 Mikloš TomášMikloš Tomáš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 5 31.57 31,5731,57 9.00
3 Buzgo MatejBuzgo Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 2 27.65 27,6527,65 8.00
4 Anetta MartinAnetta Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 1 23.51 23,5123,51 7.00
5 Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 6 23.08 23,0823,08 6.00
6 Chlpek DanielChlpek Daniel
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
05 05 3 20.87 20,8720,87 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(št, 10.5.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bankošová BarboraBankošová Barbora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 20 41.29 41,2941,29 11.00
2 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 8 35.14 35,1435,14 9.00
3 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 2 34.90 34,9034,90 8.00
4 20 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 3 34.35 34,3534,35 7.00
5 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 4 32.49 32,4932,49 6.00
6 Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 19 32.02 32,0232,02 5.00
7 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 13 28.06 28,0628,06 4.00
8 Poláková LuciaPoláková Lucia
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
06 06 12 27.15 27,1527,15 3.00
9 Šťastná AdelaŠťastná Adela
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 14 26.25 26,2526,25 2.00
10 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 16 26.19 26,1926,19 1.00
11 Hutirová LuciaHutirová Lucia
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
05 05 6 23.34 23,3423,34
12 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
05 05 15 19.07 19,0719,07
13 Vybíralová HanaVybíralová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 18 18.99 18,9918,99
14 Letková SarahLetková Sarah
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 9 18.49 18,4918,49
15 Hedl ViktóriaHedl Viktória
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 5 16.32 16,3216,32
16 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 7 14.26 14,2614,26
Michalková NatáliaMichalková Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 11 DNS 0.0
Tordová NinkaTordová Ninka
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
05 05 17 DNS 0.0
Buzgová EmaBuzgová Ema
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 1 DNS 0.0
Macháčová EmaMacháčová Ema
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
06 06 10 DNS 0.0
Celkom 20 pretekárov