<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

AZB 1.kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva + kontrolky

Bratislava (10. 5. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 10.5.2018 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 08.44 9.00
2 Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.57 8.00
3 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.71 1.00
4 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.77
5 Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.94
Buzgo MatejBuzgo Matej 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 10.5.2018 - 14:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.39 11.00
2 Hummel OskarHummel Oskar 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.98 7.00
3 Horák MatejHorák Matej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.08 6.00
4 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.43 4.00
5 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.77
6 Janek JánJanek Ján 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.09
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 10.5.2018 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 09.33 5.00
2 Jánošík JakubJánošík Jakub 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 09.52 3.00
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.62 2.00
4 33 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 10.04
Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.39 11.00
2 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 08.44 9.00
3 Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.57 8.00
4 Hummel OskarHummel Oskar 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.98 7.00
5 Horák MatejHorák Matej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.08 6.00
6 Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 09.33 5.00
7 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.43 4.00
8 Jánošík JakubJánošík Jakub 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 09.52 3.00
9 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.62 2.00
10 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.71 1.00
11 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.77
11 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.77
13 Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.94
14 33 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 10.04
15 Janek JánJanek Ján 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.09
Buzgo MatejBuzgo Matej 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

60 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (št, 10.5.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 08.39
2 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 08.44
3 Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.57
4 Hummel OskarHummel Oskar 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.98
5 Horák MatejHorák Matej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.08
6 Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 09.33
7 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.43
8 Jánošík JakubJánošík Jakub 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 09.52
9 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.62
10 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.71
11= Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.77
11= Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.77
13 Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.94
14 33 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 10.04
15 Janek JánJanek Ján 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.09
Buzgo MatejBuzgo Matej 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNF
Celkom 17 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (št, 10.5.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.37
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.81
3 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.88
4 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.93
5 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.02
6 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.13
7 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.19
8= Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.22
8= Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 09.22
10 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.23
11 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.26
12 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.35
13= Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.41
13= Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.41
15 Štiblická HankaŠtiblická Hanka 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.49
16 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.62
17 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.69
18 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.70
19 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.93
20 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.10
21 Kuchtová AlexandraKuchtová Alexandra 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.26
22 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 10.73
23 Lovásová ViktóriaLovásová Viktória 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11.79
Konečná NinaKonečná Nina 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Fabriová HanaFabriová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 27 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 10.5.2018 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.37 11.00
2 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.93 7.00
3 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.22 2.50
4 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.23 1.00
5 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.41
6 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.69
7 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.93
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (št, 10.5.2018 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.02 6.00
2 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.13 5.00
3 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.35
4 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.41
5 Lovásová ViktóriaLovásová Viktória 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.79
Fabriová HanaFabriová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Konečná NinaKonečná Nina 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (št, 10.5.2018 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.81 9.00
2 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.22 2.50
3 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.26
4 Štiblická HankaŠtiblická Hanka 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 09.49
5 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.10
6 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 10.73
Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (št, 10.5.2018 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.88 8.00
2 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.19 4.00
3 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 09.62
4 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.70
5 Kuchtová AlexandraKuchtová Alexandra 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.26
Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.37 11.00
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.81 9.00
3 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.88 8.00
4 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.93 7.00
5 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.02 6.00
6 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.13 5.00
7 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.19 4.00
8 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.22 2.50
8 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.22 2.50
10 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.23 1.00
11 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.26
12 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.35
13 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.41
13 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.41
15 Štiblická HankaŠtiblická Hanka 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 09.49
16 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 09.62
17 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.69
18 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.70
19 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.93
20 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.10
21 Kuchtová AlexandraKuchtová Alexandra 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.26
22 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 10.73
23 Lovásová ViktóriaLovásová Viktória 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.79
Fabriová HanaFabriová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Konečná NinaKonečná Nina 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 DNS
Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 DNS

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.06 11.00
2 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 11.35 9.00
3 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 11.81 8.00
4 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 12.55 7.00
Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.43 11.00
2 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 12.40 4.00
3 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.56 3.00
4 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.94 1.00
5 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 13.22
6 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 13.57
7 Šteiner OliverŠteiner Oliver 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.39
8 Romančík MarekRomančík Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 15.19
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.86 8.00
2 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.98 6.50
3 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.03
4 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 13.04
5 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.99
6 Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.13
7 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.35
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 12.89 2.00
2 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 13.54
3 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.30
4 Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 15.38
5 Tedla MichalTedla Michal 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.83
6 Múčka MatejMúčka Matej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 16.36
Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 11.65 9.00
2 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.98 6.50
3 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 12.05 5.00
4 Šarmír JakubŠarmír Jakub 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 13.29
5 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 13.73
6 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.51
Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.43 11.00
2 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 11.65 9.00
3 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.86 8.00
4 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.98 6.50
4 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.98 6.50
6 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 12.05 5.00
7 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 12.40 4.00
8 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.56 3.00
9 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 12.89 2.00
10 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.94 1.00
11 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.03
12 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 13.04
13 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 13.22
14 Šarmír JakubŠarmír Jakub 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 13.29
15 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 13.54
16 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 13.57
17 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 13.73
18 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.99
19 Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.13
20 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.35
21 Šteiner OliverŠteiner Oliver 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.39
22 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.51
23 Romančík MarekRomančík Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 15.19
24 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.30
25 Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 15.38
26 Tedla MichalTedla Michal 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.83
27 Múčka MatejMúčka Matej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 16.36
Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh (št, 10.5.2018 - 15:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.45 11.00
2 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.52 9.00
3 Gregor DagmarGregor Dagmar 58 58 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 18.78 8.00
Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.31 8.00
2 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 13.70 3.00
3 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 13.85 2.00
4 Mošovská MichaelaMošovská Michaela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 14.85
5 Letková HannahLetková Hannah 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16.70
Jajcayová GrétaJajcayová Gréta 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 DNS
Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.24 9.00
2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.53 5.00
3 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 13.90
4 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 14.15
5 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 14.38
6 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.56
7 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.78
8 Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 16.15
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.03 11.00
2 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.47 6.50
3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.89 0.50
4 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 15.65
5 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 15.73
6 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 15.75
Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Straková AdrianaStraková Adriana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 13.47 6.50
2 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.55 4.00
3 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 14.50
4 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 14.62
5 Nipčová HankaNipčová Hanka 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 15.49
Vojtková ElaVojtková Ela 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 13.89 0.50
2 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 14.16
3 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 14.57
4 Jenčová NelaJenčová Nela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.97
5 Kováčová KarolínaKováčová Karolína 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 16.39
6 Dávidová LauraDávidová Laura 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 16.67
7 Ondreičková OlíviaOndreičková Olívia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 17.85
Getliková JúliaGetliková Júlia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.03 11.00
2 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.24 9.00
3 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.31 8.00
4 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.47 6.50
4 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 13.47 6.50
6 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.53 5.00
7 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.55 4.00
8 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 13.70 3.00
9 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 13.85 2.00
10 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.89 0.50
10 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 13.89 0.50
12 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 13.90
13 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 14.15
14 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 14.16
15 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 14.38
16 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 14.50
17 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.56
18 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 14.57
19 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 14.62
20 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.78
21 Mošovská MichaelaMošovská Michaela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 14.85
22 Jenčová NelaJenčová Nela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.97
23 Nipčová HankaNipčová Hanka 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 15.49
24 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 15.65
25 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 15.73
26 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 15.75
27 Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 16.15
28 Kováčová KarolínaKováčová Karolína 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 16.39
29 Dávidová LauraDávidová Laura 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 16.67
30 Letková HannahLetková Hannah 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16.70
31 Ondreičková OlíviaOndreičková Olívia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 17.85
Jajcayová GrétaJajcayová Gréta 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 DNS
Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Straková AdrianaStraková Adriana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Vojtková ElaVojtková Ela 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ
Getliková JúliaGetliková Júlia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 10.5.2018 - 15:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.49 8.00
2 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 23.83 7.00
3 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.99 5.00
Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 10.5.2018 - 15:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hummel OskarHummel Oskar 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.74 11.00
2 Jánošík JakubJánošík Jakub 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 22.92 9.00
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.84 6.00
4 Miklenčič JakubMiklenčič Jakub 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 27.34 4.00
Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hummel OskarHummel Oskar 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.74 11.00
2 Jánošík JakubJánošík Jakub 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 22.92 9.00
3 Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.49 8.00
4 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 23.83 7.00
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.84 6.00
6 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.99 5.00
7 Miklenčič JakubMiklenčič Jakub 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 27.34 4.00
Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (št, 10.5.2018 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hummel OskarHummel Oskar 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.74
2 Jánošík JakubJánošík Jakub 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 22.92
3 Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 23.49
4 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 23.83
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.84
6 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 24.99
7 Miklenčič JakubMiklenčič Jakub 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 27.34
Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Celkom 9 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (št, 10.5.2018 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 20.60
2 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 21.82
3 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 21.95
4 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 22.59
5 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 22.82
6 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.06
7 15 Hubertová DankaHubertová Danka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 23.18
8 Mešková AndreaMešková Andrea 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23.30
9 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 23.42
10 232 Rolna AnnaRolna Anna 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 23.54
11 28 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23.74
12 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23.76
13 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25.26
14 233 Šintalová DorotaŠintalová Dorota 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 26.14
15 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 26.82
16 231 Koleníková NinaKoleníková Nina 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 27.12
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Konečná NinaKonečná Nina 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Celkom 19 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 10.5.2018 - 15:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.60 11.00
2 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 21.82 9.00
3 28 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 23.74
4 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.76
5 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 25.26
Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 10.5.2018 - 15:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.95 8.00
2 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.59 7.00
3 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.82 6.00
4 Mešková AndreaMešková Andrea 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 23.30 3.00
5 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.42 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (št, 10.5.2018 - 15:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.06 5.00
2 15 Hubertová DankaHubertová Danka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.18 4.00
3 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 26.82
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Konečná NinaKonečná Nina 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (št, 10.5.2018 - 15:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 232 Rolna AnnaRolna Anna 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 23.54 1.00
2 233 Šintalová DorotaŠintalová Dorota 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 26.14
3 231 Koleníková NinaKoleníková Nina 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 27.12
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.60 11.00
2 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 21.82 9.00
3 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.95 8.00
4 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.59 7.00
5 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.82 6.00
6 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.06 5.00
7 15 Hubertová DankaHubertová Danka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.18 4.00
8 Mešková AndreaMešková Andrea 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 23.30 3.00
9 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.42 2.00
10 232 Rolna AnnaRolna Anna 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 23.54 1.00
11 28 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 23.74
12 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.76
13 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 25.26
14 233 Šintalová DorotaŠintalová Dorota 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 26.14
15 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 26.82
16 231 Koleníková NinaKoleníková Nina 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 27.12
Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Konečná NinaKonečná Nina 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:51.57 11.00
2 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 0:54.00 9.00
3 Mikuš IgorMikuš Igor 94 94 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 1:00.43 8.00
4 Jendreják PeterJendreják Peter 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 1:04.31 7.00
Kapustík SamuelKapustík Samuel 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:55.71 7.00
2 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 0:56.23 6.00
3 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:56.42 5.00
4 Tedla MichalTedla Michal 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:10.51 2.00
Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 0:55.15 8.00
2 Tomašovič MatejTomašovič Matej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 1:02.27 4.00
3 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:13.99 1.00
4 Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 1:15.83
Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.77 11.00
2 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 0:54.56 9.00
3 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:06.25 3.00
4 Romančík MarekRomančík Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 1:15.41
Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.77 11.00
2 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 0:54.56 9.00
3 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 0:55.15 8.00
4 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:55.71 7.00
5 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 0:56.23 6.00
6 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:56.42 5.00
7 Tomašovič MatejTomašovič Matej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 1:02.27 4.00
8 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:06.25 3.00
9 Tedla MichalTedla Michal 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:10.51 2.00
10 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:13.99 1.00
11 Romančík MarekRomančík Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 1:15.41
12 Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 1:15.83
Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

400 m - Ženy (Beh)

Beh (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:05.61 11.00
2 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 1:06.77 9.00
3 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:08.39 8.00
4 Koščálová BarboraKoščálová Barbora 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:11.21 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 1:13.68 6.00
2 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:19.34 5.00
Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:05.61 11.00
2 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 1:06.77 9.00
3 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:08.39 8.00
4 Koščálová BarboraKoščálová Barbora 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:11.21 7.00
5 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 1:13.68 6.00
6 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:19.34 5.00
Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 10.5.2018 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 2:07.64 11.00
2 Miklenčič JakubMiklenčič Jakub 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2:20.34 9.00
Celkom 2 pretekári

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (št, 10.5.2018 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 20 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 1:53.44 11.00
2 31 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 1:55.36 9.00
3 28 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 1:58.78 8.00
4 15 Hubertová DankaHubertová Danka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:10.08 7.00
5 233 Šintalová DorotaŠintalová Dorota 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 2:14.28 6.00
6 232 Rolna AnnaRolna Anna 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 2:18.36 5.00
7 231 Koleníková NinaKoleníková Nina 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:46.56 4.00
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (št, 10.5.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 109 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 4:47.11 11.00
2 95 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 5:12.09 9.00
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (št, 10.5.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 80 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 4:43.01 11.00
2 76 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 4:49.61 9.00
3 83 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 4:57.27 8.00
4 37 Sojka ViliamSojka Viliam 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 5:09.27 7.00
5 174 Šintal MariánŠintal Marián 03 03 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 5:57.49 6.00
90 Schenk MichalSchenk Michal 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(št, 10.5.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 162 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 6:09.99 11.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Ženy

(št, 10.5.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 141 Guttmannová KristínaGuttmannová Kristína 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 5:13.25 11.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky

(št, 10.5.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 148 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 4:46.55 11.00
2 159 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 5:09.87 9.00
3 150 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 6:05.31 8.00
4 230 Kľučárová AlžbetaKľučárová Alžbeta 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 6:14.73 7.00
5 234 Uhlárová VeronikaUhlárová Veronika 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 6:18.17 6.00
160 Miklušová TamaraMiklušová Tamara 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži

Muži 01 (št, 10.5.2018 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Peller PavolPeller Pavol 79 79 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 DNS
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

Dorastenci 01 (št, 10.5.2018 - 13:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 16.56 11.00
MS Ralík MarošRalík Maroš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.90
3 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 20.92 9.00
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160165170175180185 Body
1 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 5 185 --------xooxxoo 11.00
MS Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 2 170 ----ooooxoxxx
3 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 3 160 -oooooxoxxx 9.00
4 Krajci ŠimonKrajci Šimon
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 4 160 --xooxooxoxxx 8.00
5 Drobný JakubDrobný Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 145 --oxoxxx 7.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(št, 10.5.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145150155160 Body
1 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 3 150 ooooooooooxxx 11.00
2 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 2 150 oooooooxxoooxxx 9.00
3 Dostál BenjaminDostál Benjamin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 1 130 oooxoooxxx 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150155160165 Body
1 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 6 160 ----ooooxxoxxx 11.00
2 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 1 135 --oxxoxxx 9.00
3= Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 5 130 -ooxxx 7.50
3= Zemanová BibianaZemanová Bibiana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 4 130 ooox- 7.50
5 Kováčová KarolínaKováčová Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 3 130 ooxoxxx 6.00
6 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 2 125 oxxoxxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(št, 10.5.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145 Body
1 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 6 135 -----oooxxx 11.00
2 Hutirová LuciaHutirová Lucia
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
05 05 5 125 ooooooxxx 9.00
3 Semančáková BarboraSemančáková Barbora
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 4 120 oooooxxx 8.00
4 Mešková AndreaMešková Andrea
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 2 115 ooooxx- 7.00
5= Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 100 ox- 5.50
5= Zátopková AnnaZátopková Anna
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 3 100 o---xx- 5.50
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (št, 10.5.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 1 603 -0.7 m/s 584  +1.0603  -0.7594  +2.5603401  +0.9
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(št, 10.5.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 12 552 +0.0 m/s 552  +0.0x527  +1.2552x 11.00
2 Bezručka AdamBezručka Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 543 +0.4 m/s 543  +0.4512  +0.8468  -1.3543 9.00
3 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 2 541 -0.8 m/s 527  +0.7534  +0.0x534541  -0.8 8.00
4 Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 13 518 +1.7 m/s 518  +1.7490  +0.0503  +1.5518495  +0.8 7.00
5 Drobný JakubDrobný Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 485 +0.0 m/s 479  +0.3485  +0.0481  +1.1485459  -1.2 6.00
6 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 4 480 +0.0 m/s 480  +0.0480  -0.8x480- 5.00
7 Haraslin RomanHaraslin Roman
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 11 480 -0.3 m/s x480  -0.3462  +2.4480453  -0.7 4.00
8 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 9 467 +1.0 m/s 467  +1.0367  +0.0453  +0.7467390  +0.5 3.00
9 Šarmír JakubŠarmír Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 6 461 +1.5 m/s 414  -0.7386  +0.0461  +1.5461- 2.00
10 Belluš MartinBelluš Martin
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 10 446 -0.4 m/s 429  +0.0446  -0.4x446299  +0.4 1.00
11 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 8 440 -0.4 m/s x440  -0.4x440-
12 Šteiner OliverŠteiner Oliver
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 7 421 -0.7 m/s x421  -0.7411  +1.4421377  +0.4
Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 14 DNS 0.0
Liška DávidLiška Dávid
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 5 NM xxx0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (št, 10.5.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 12 466 +3.4 m/s 443 +1.1 m/s 443  +1.1466  +3.4x466x 11.00
2 Števček MartinŠtevček Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 6 457 +2.4 m/s 439 +1.1 m/s 439  +1.1457  +2.4434  +1.5457449  +2.3 9.00
3 Dědeček BenjamínDědeček Benjamín
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
05 05 2 418 +1.0 m/s 418  +1.0399  +1.6398  +2.0418349  +1.9 8.00
4 Hummel OskarHummel Oskar
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 3 417 +1.8 m/s 378  +1.5412  +1.5417  +1.8417383  +1.5 7.00
5 Meško TomášMeško Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 10 417 +1.6 m/s 382  +0.4388  +2.7409  +1.2409417  +1.6 6.00
6 Anetta MartinAnetta Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 1 394 +1.9 m/s x353  +2.6362  +1.7362394  +1.9 5.00
7 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 9 389 +3.2 m/s 382 +0.5 m/s 382  +0.5389  +3.2384  +2.7389382  +2.2 4.00
8 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 5 389 -0.8 m/s 389  -0.8302  +2.8367  +1.2389282  +1.4 3.00
9 162 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 11 384 +2.2 m/s 372 +0.9 m/s 330  +0.6384  +2.2361  +1.7384372  +0.9 2.00
10 Janek JánJanek Ján
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 7 382 +0.4 m/s 341  +0.7341  +1.7364  +1.4364382  +0.4 1.00
11 Oravec OliverOravec Oliver
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 4 368 +1.1 m/s 368  +1.1347  +1.8x368x
12 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 8 341 +1.5 m/s 268  -0.4x339  +1.7339341  +1.5
Basile TommasoBasile Tommaso
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 13 DNS 0.0
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(št, 10.5.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 6 506 +0.2 m/s 471  +0.0506  +0.2480  +1.1506469  -2.4 11.00
2 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 18 490 +0.0 m/s 465  -0.6430  +0.3297  +0.1465490  +0.0 9.00
3 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 17 479 -0.4 m/s 479  -0.4346  +0.0465  +0.1479473  +0.0 8.00
4 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 16 478 -0.7 m/s x476  +0.1478  -0.7478- 7.00
5 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 469 +0.0 m/s 449  +0.0425  -0.8469  +0.0469440  -0.1 6.00
6 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 4 466 +0.0 m/s 441  +0.0396  +0.0466  +0.0466436  +0.3 5.00
7 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 13 464 +0.0 m/s 464  +0.0452  +0.0433  +0.0464438  +0.0 4.00
8 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 8 456 +0.5 m/s 455  +0.1456  +0.5x456- 3.00
9 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 5 454 +0.0 m/s 441  +0.0454  +0.0454  +0.0454451  -1.4 2.00
10 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 12 433 +0.4 m/s 389  +0.0433  +0.4x433x 1.00
11 Bačová MichaelaBačová Michaela
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
04 04 14 430 +0.0 m/s 420  +0.0430  +0.0428  +0.0430-
12 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 11 428 +0.0 m/s 308  +0.0428  +0.0413  -2.0428-
13 Mošovská MichaelaMošovská Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 10 427 +0.0 m/s 427  +0.0xx427-
14 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 2 417 -0.2 m/s 398  +0.0xx398417  -0.2
15 Valekova MaiaraValekova Maiara
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
04 04 7 396 +0.0 m/s 396  +0.0381  +0.0x396-
16 Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 9 368 +0.0 m/s x360  -0.4368  +0.0368338  -0.9
17 Nipčová HankaNipčová Hanka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 3 361 +0.0 m/s 361  +0.0323  +0.0x361341  -0.7
Maláková DarleneMaláková Darlene
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 15 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (št, 10.5.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 2 434 +0.0 m/s 434  +0.0405  -1.8404  -2.7434- 11.00
2 Bošmanská SimonaBošmanská Simona
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
05 05 1 418 +0.0 m/s 418  +0.0417  -3.0408  -1.0418377  -1.2 9.00
3 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 21 412 -2.0 m/s 376  -4.0395  -1.2412  -2.0412400  -1.2 8.00
4 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 18 409 -14.0 m/s 409  -14.0x404  -17.0409405  -17.0 7.00
5 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 16 404 -1.9 m/s 389  +0.0381  -1.7398  -1.5398404  -1.9 6.00
6 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 20 400 -1.3 m/s 381  -5.1397  -0.5393  -1.4397400  -1.3 5.00
7 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 17 384 -15.0 m/s x384  -15.0x384363  -17.0 4.00
8 Grygerova NatáliaGrygerova Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 3 374 -1.9 m/s 371  +0.0348  -1.9374  -1.9374368  -1.5 3.00
9 Hutirová LuciaHutirová Lucia
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
05 05 5 362 -2.6 m/s x362  -2.6x362x 2.00
10 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 8 359 -1.8 m/s x339  -2.6351  -1.7351359  -1.8 1.00
11 Šťastná AdelaŠťastná Adela
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 19 358 -14.0 m/s x358  -14.0x358331  -22.0
12 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 15 350 -2.8 m/s 345  -1.1350  -2.8323  -1.9350350  -1.0
13 Tancerová HankaTancerová Hanka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 14 336 -2.3 m/s 300  -1.0336  -2.3332  -2.3336327  -0.8
14 Hedl ViktóriaHedl Viktória
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 4 326 -3.8 m/s 298  +0.0326  -3.8322  -0.7326322  -1.2
15 Kuchtová AlexandraKuchtová Alexandra
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 7 316 -2.6 m/s x316  -2.6x316x
16 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
05 05 12 315 -2.5 m/s 310  +0.0315  -2.5313  -1.4315x
17 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
06 06 13 311 +0.0 m/s 311  +0.0296  -2.7x311303  -0.5
18 Letková SarahLetková Sarah
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 9 270 -1.8 m/s xx243  -1.5243270  -1.8
19 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 6 269 +0.0 m/s 269  +0.0248  -2.0228  -2.3269x
20 Lovásová ViktóriaLovásová Viktória
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 10 258 +0.0 m/s 258  +0.0256  -2.6x258x
Michalková NatáliaMichalková Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 11 DNS 0.0
Celkom 21 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (št, 10.5.2018 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 2 10.75 10,7510,75 11.00
2 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 12 09.66 09,6609,66 9.00
3 Berešová DanielaBerešová Daniela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 10 08.40 08,4008,40 8.00
4 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 11 08.21 08,2108,21 7.00
5 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 9 07.75 07,7507,75 6.00
6 Kekeliová SarahKekeliová Sarah
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 4 07.59 07,5907,59 5.00
7 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 6 06.12 06,1206,12 4.00
8 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 8 05.75 05,7505,75 3.00
Balogová TerezaBalogová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 1 DNS 0.0
Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 5 DNS 0.0
Jajcayová GrétaJajcayová Gréta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 3 DNS 0.0
Vojtková ElaVojtková Ela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 7 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (št, 10.5.2018 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 1 11.20 11,2011,20
2 Drobný PeterDrobný Peter
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 3 09.31 09,3109,31 11.00
3 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 2 08.93 08,9308,93 9.00
Celkom 3 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(št, 10.5.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 4 34.50 34,5034,50 11.00
2 Mikloš TomášMikloš Tomáš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 5 31.57 31,5731,57 9.00
3 Buzgo MatejBuzgo Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 2 27.65 27,6527,65 8.00
4 Anetta MartinAnetta Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 1 23.51 23,5123,51 7.00
5 Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 6 23.08 23,0823,08 6.00
6 Chlpek DanielChlpek Daniel
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
05 05 3 20.87 20,8720,87 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(št, 10.5.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bankošová BarboraBankošová Barbora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 20 41.29 41,2941,29 11.00
2 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 8 35.14 35,1435,14 9.00
3 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 2 34.90 34,9034,90 8.00
4 20 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 3 34.35 34,3534,35 7.00
5 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 4 32.49 32,4932,49 6.00
6 Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 19 32.02 32,0232,02 5.00
7 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 13 28.06 28,0628,06 4.00
8 Poláková LuciaPoláková Lucia
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
06 06 12 27.15 27,1527,15 3.00
9 Šťastná AdelaŠťastná Adela
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 14 26.25 26,2526,25 2.00
10 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 16 26.19 26,1926,19 1.00
11 Hutirová LuciaHutirová Lucia
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
05 05 6 23.34 23,3423,34
12 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
05 05 15 19.07 19,0719,07
13 Vybíralová HanaVybíralová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 18 18.99 18,9918,99
14 Letková SarahLetková Sarah
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 9 18.49 18,4918,49
15 Hedl ViktóriaHedl Viktória
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 5 16.32 16,3216,32
16 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 7 14.26 14,2614,26
Michalková NatáliaMichalková Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 11 DNS 0.0
Tordová NinkaTordová Ninka
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
05 05 17 DNS 0.0
Buzgová EmaBuzgová Ema
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 1 DNS 0.0
Macháčová EmaMacháčová Ema
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
06 06 10 DNS 0.0
Celkom 20 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (št, 10.5.2018 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Banetka, Dendiš, Šnírer, Dostál Banetka, Dendiš, Šnírer, Dostál Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 34.96 11.00
Celkom 1 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky

(št, 10.5.2018 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lachkovičová, Zátopková, Semančáková, Mešková Lachkovičová, Zátopková, Semančáková, Mešková KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 37.93 11.00
Celkom 1 pretekári