<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

AZB 1.kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva + kontrolky

Bratislava (10. 5. 2018)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (št, 10.5.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 109 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 4:47.11 11.00
2 95 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 5:12.09 9.00
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (št, 10.5.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 80 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 4:43.01 11.00
2 76 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 4:49.61 9.00
3 83 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 4:57.27 8.00
4 37 Sojka ViliamSojka Viliam 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 5:09.27 7.00
5 174 Šintal MariánŠintal Marián 03 03 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 5:57.49 6.00
90 Schenk MichalSchenk Michal 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(št, 10.5.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 162 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 6:09.99 11.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Ženy

(št, 10.5.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 141 Guttmannová KristínaGuttmannová Kristína 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 5:13.25 11.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky

(št, 10.5.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 148 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 4:46.55 11.00
2 159 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 5:09.87 9.00
3 150 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 6:05.31 8.00
4 230 Kľučárová AlžbetaKľučárová Alžbeta 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 6:14.73 7.00
5 234 Uhlárová VeronikaUhlárová Veronika 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 6:18.17 6.00
160 Miklušová TamaraMiklušová Tamara 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov