<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

AZB 1.kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva + kontrolky

Bratislava (10. 5. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.06 11.00
2 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 11.35 9.00
3 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 11.81 8.00
4 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 12.55 7.00
Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.43 11.00
2 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 12.40 4.00
3 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.56 3.00
4 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.94 1.00
5 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 13.22
6 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 13.57
7 Šteiner OliverŠteiner Oliver 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.39
8 Romančík MarekRomančík Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 15.19
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.86 8.00
2 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.98 6.50
3 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.03
4 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 13.04
5 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.99
6 Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.13
7 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.35
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 12.89 2.00
2 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 13.54
3 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.30
4 Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 15.38
5 Tedla MichalTedla Michal 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.83
6 Múčka MatejMúčka Matej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 16.36
Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 11.65 9.00
2 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.98 6.50
3 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 12.05 5.00
4 Šarmír JakubŠarmír Jakub 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 13.29
5 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 13.73
6 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.51
Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.43 11.00
2 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 11.65 9.00
3 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.86 8.00
4 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.98 6.50
4 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.98 6.50
6 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 12.05 5.00
7 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 12.40 4.00
8 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.56 3.00
9 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 12.89 2.00
10 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.94 1.00
11 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.03
12 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 13.04
13 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 13.22
14 Šarmír JakubŠarmír Jakub 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 13.29
15 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 13.54
16 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 13.57
17 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 13.73
18 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.99
19 Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.13
20 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.35
21 Šteiner OliverŠteiner Oliver 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.39
22 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.51
23 Romančík MarekRomančík Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 15.19
24 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.30
25 Bagi - Kováč IgorBagi - Kováč Igor 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 15.38
26 Tedla MichalTedla Michal 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.83
27 Múčka MatejMúčka Matej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 16.36
Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh (št, 10.5.2018 - 15:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.45 11.00
2 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.52 9.00
3 Gregor DagmarGregor Dagmar 58 58 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 18.78 8.00
Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.31 8.00
2 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 13.70 3.00
3 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 13.85 2.00
4 Mošovská MichaelaMošovská Michaela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 14.85
5 Letková HannahLetková Hannah 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16.70
Jajcayová GrétaJajcayová Gréta 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 DNS
Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.24 9.00
2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.53 5.00
3 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 13.90
4 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 14.15
5 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 14.38
6 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.56
7 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.78
8 Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 16.15
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.03 11.00
2 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.47 6.50
3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.89 0.50
4 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 15.65
5 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 15.73
6 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 15.75
Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Straková AdrianaStraková Adriana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 13.47 6.50
2 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.55 4.00
3 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 14.50
4 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 14.62
5 Nipčová HankaNipčová Hanka 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 15.49
Vojtková ElaVojtková Ela 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (št, 10.5.2018 - 15:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 13.89 0.50
2 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 14.16
3 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 14.57
4 Jenčová NelaJenčová Nela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.97
5 Kováčová KarolínaKováčová Karolína 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 16.39
6 Dávidová LauraDávidová Laura 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 16.67
7 Ondreičková OlíviaOndreičková Olívia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 17.85
Getliková JúliaGetliková Júlia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.03 11.00
2 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.24 9.00
3 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.31 8.00
4 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.47 6.50
4 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 13.47 6.50
6 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.53 5.00
7 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.55 4.00
8 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 13.70 3.00
9 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 13.85 2.00
10 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.89 0.50
10 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 13.89 0.50
12 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 13.90
13 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 14.15
14 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 14.16
15 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 14.38
16 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 14.50
17 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.56
18 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 14.57
19 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 14.62
20 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.78
21 Mošovská MichaelaMošovská Michaela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 14.85
22 Jenčová NelaJenčová Nela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.97
23 Nipčová HankaNipčová Hanka 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 15.49
24 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 15.65
25 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 15.73
26 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 15.75
27 Czodorová TamaraCzodorová Tamara 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 16.15
28 Kováčová KarolínaKováčová Karolína 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 16.39
29 Dávidová LauraDávidová Laura 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 16.67
30 Letková HannahLetková Hannah 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16.70
31 Ondreičková OlíviaOndreičková Olívia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 17.85
Jajcayová GrétaJajcayová Gréta 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 DNS
Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Straková AdrianaStraková Adriana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Vojtková ElaVojtková Ela 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ
Getliková JúliaGetliková Júlia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS