<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov a ml. žiačok, dorastencov a dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien

Skalica (15. 5. 2022)

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 15.5.2022 - 15:20) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 364 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.66 7.00
2 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 25.44 5.00
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.23 7.00
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.26 5.00
Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 15:20) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.51 4.00
2 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 23.63 3.00
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.91 2.00
4 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 26.31 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.23 7.00
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.26 5.00
3 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.51 4.00
4 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 23.63 3.00
5 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.91 2.00
6 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 26.31 1.00
Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 15:18) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 22.82 11.00
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 24.61 7.00
3 372 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.49 5.00
4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.71 3.00
5 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 25.78 2.00
Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 15:18) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.58 8.00
2 387 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.12 6.00
MS Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 25.47
4 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 26.87
MS Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 26.96
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.5.2022 - 15:18) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.39 9.00
2 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 25.52 4.00
3 44 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.91 1.00
4 369 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 26.46
5 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 27.02
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 22.82 11.00
2 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.39 9.00
3 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.58 8.00
4 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 24.61 7.00
5 387 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.12 6.00
6 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 25.47
7 372 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.49 5.00
8 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 25.52 4.00
9 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.71 3.00
10 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 25.78 2.00
11 44 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.91 1.00
12 369 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 26.46
13 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 26.87
14 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 26.96
15 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 27.02
Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 15:25) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 25.96 7.00
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 26.05 5.00
3 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 26.81 4.00
4 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.92 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 15:25) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 27.59 2.00
2 374 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 28.34 1.00
3 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.90
4 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 29.94
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 25.96 7.00
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 26.05 5.00
3 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 26.81 4.00
4 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.92 3.00
5 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 27.59 2.00
6 374 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 28.34 1.00
7 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.90
8 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 29.94

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 15:23) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.84 11.00
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.31 9.00
MS Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 SB 28.72
4 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 29.19 8.00
5 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 29.80 7.00
6 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 30.15 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 15:23) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 379 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 29.84 4.00
2 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 30.35 1.00
3 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 30.68
4 376 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 30.96
5 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 32.07
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.5.2022 - 15:23) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 381 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.43 8.00
2 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.20
3 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.40
4 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 31.66
5 132 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 33.79
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 15.5.2022 - 15:23) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 29.09 7.00
2 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 30.20 2.00
3 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 31.23
4 Koreňová NinaKoreňová Nina 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 32.12
5 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 34.40
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.84 11.00
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.31 9.00
3 381 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.43 8.00
4 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 SB 28.72
5 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 29.09 7.00
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 29.19 8.00
7 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 29.80 7.00
8 379 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 29.84 4.00
9 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 30.15 6.00
10 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 30.20 2.00
11 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 30.35 1.00
12 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 30.68
13 376 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 30.96
14 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.20
15 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 31.23
16 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.40
17 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 31.66
18 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 32.07
19 Koreňová NinaKoreňová Nina 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 32.12
20 132 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 33.79
21 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 34.40