<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov a ml. žiačok, dorastencov a dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien

Skalica (15. 5. 2022)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 371 Németh, Fialka, Gašpar, Štiak Németh, Fialka, Gašpar, Štiak Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 33.99 11.00
2 118 Repta, Harnúšek, Matejov, Martiš Repta, Harnúšek, Matejov, Martiš ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 34.54 9.00
3 300 Bulejko, Šarina, Čahoj, Drengubiak Bulejko, Šarina, Čahoj, Drengubiak Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 36.68 8.00
4 357 Beke, Šafranko, Bartoníček, Švajda Beke, Šafranko, Bartoníček, Švajda Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 38.32 4.00
5 353 Michalík, Berkeš, Flóriš, Kletečka Michalík, Berkeš, Flóriš, Kletečka ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 38.50 3.00
6 191 Brezovský, Sloboda, Gajarský, Dekan Brezovský, Sloboda, Gajarský, Dekan AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 41.88
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grúber, Voleček, Hájnik, Gajda Grúber, Voleček, Hájnik, Gajda Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 37.13 7.00
2 Troshupa, Nagy, Šinkovič, Kiss Troshupa, Nagy, Šinkovič, Kiss TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 37.59 6.00
3 395 Sýkora, Kovár, Válek, Brežný Sýkora, Kovár, Válek, Brežný TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 37.88 5.00
4 Pecho, Ondrejka, Kadlec, Lukáč Pecho, Ondrejka, Kadlec, Lukáč Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 40.14
5 Koreň, Akay, Nguyen, Grman Koreň, Akay, Nguyen, Grman Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 42.84
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.5.2022 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bošnák, Moravčík, Ontkoc, Rábara Bošnák, Moravčík, Ontkoc, Rábara AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 38.75 2.00
2 Vitko, Varga, Bertúšek, Janíček Vitko, Varga, Bertúšek, Janíček TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 39.03 1.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 371 Németh, Fialka, Gašpar, Štiak Németh, Fialka, Gašpar, Štiak Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 33.99 11.00
2 118 Repta, Harnúšek, Matejov, Martiš Repta, Harnúšek, Matejov, Martiš ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 34.54 9.00
3 300 Bulejko, Šarina, Čahoj, Drengubiak Bulejko, Šarina, Čahoj, Drengubiak Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 36.68 8.00
4 Grúber, Voleček, Hájnik, Gajda Grúber, Voleček, Hájnik, Gajda Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 37.13 7.00
5 Troshupa, Nagy, Šinkovič, Kiss Troshupa, Nagy, Šinkovič, Kiss TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 37.59 6.00
6 395 Sýkora, Kovár, Válek, Brežný Sýkora, Kovár, Válek, Brežný TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 37.88 5.00
7 357 Beke, Šafranko, Bartoníček, Švajda Beke, Šafranko, Bartoníček, Švajda Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 38.32 4.00
8 353 Michalík, Berkeš, Flóriš, Kletečka Michalík, Berkeš, Flóriš, Kletečka ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 38.50 3.00
9 Bošnák, Moravčík, Ontkoc, Rábara Bošnák, Moravčík, Ontkoc, Rábara AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 38.75 2.00
10 Vitko, Varga, Bertúšek, Janíček Vitko, Varga, Bertúšek, Janíček TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 39.03 1.00
11 Pecho, Ondrejka, Kadlec, Lukáč Pecho, Ondrejka, Kadlec, Lukáč Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 40.14
12 191 Brezovský, Sloboda, Gajarský, Dekan Brezovský, Sloboda, Gajarský, Dekan AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 41.88
13 Koreň, Akay, Nguyen, Grman Koreň, Akay, Nguyen, Grman Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 42.84

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 14:53) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sidorová, Beňová, Halásová, Galánková Sidorová, Beňová, Halásová, Galánková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 33.38 11.00
2 328 Goriláková, Halienková, Poláková, Juhászová Goriláková, Halienková, Poláková, Juhászová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 33.85 9.00
3 Hudecová, Chudá, Masárová, Kúkelová Hudecová, Chudá, Masárová, Kúkelová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 35.22 8.00
4 Harantová, Sprušanská, Bőhmová, Škultétyová Harantová, Sprušanská, Bőhmová, Škultétyová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 35.44 7.00
5 Machovcová, Vrždiakova, Balážová, Sviteková Machovcová, Vrždiakova, Balážová, Sviteková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 36.76 2.00
6 Antolíková, Wirth, Kimerlingová, Zigová Antolíková, Wirth, Kimerlingová, Zigová Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 38.11
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 14:53) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Elliott, Gajová, Kováčová, Čekey Elliott, Gajová, Kováčová, Čekey ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 35.66 6.00
2 Lašáková, Papánková, Hartmanová, Blahová Lašáková, Papánková, Hartmanová, Blahová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 36.54 4.00
3 Dugová, Gábová, Dugová, Zríniová Dugová, Gábová, Dugová, Zríniová AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 36.68 3.00
4 Špániková, Sofková, Sofková, Sláviková Špániková, Sofková, Sofková, Sláviková Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 38.15
5 329 Gajdošová, Mészárosová, Geletová, Majerníková Gajdošová, Mészárosová, Geletová, Majerníková TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 38.64
6 Bachárová, Železníková, Nemcová, Miklánková Bachárová, Železníková, Nemcová, Miklánková Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 3 42.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.5.2022 - 14:53) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Smerigová, Hrebíková, Medveďová, Ostrovská Smerigová, Hrebíková, Medveďová, Ostrovská Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 36.29 5.00
2 348 Szarvasová, Juhászová, Mandíková, Podbehlá Szarvasová, Juhászová, Mandíková, Podbehlá Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 37.24 1.00
3 Opálková, Dravecká, Peciarová, Báčiková Opálková, Dravecká, Peciarová, Báčiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 37.65
4 Vondráková, Vondráková, Svoradová, Kováčová Vondráková, Vondráková, Svoradová, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 38.33
5 Dermíšková, Flajžíková, Komendová, Tokošová Dermíšková, Flajžíková, Komendová, Tokošová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 39.04
6 Vengrin, Masaryková, Urbanová, Hudecová Vengrin, Masaryková, Urbanová, Hudecová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 39.42
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 15.5.2022 - 14:53) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 337 Blaškovičová, Ščevlíková, Džalajová, Dániel Blaškovičová, Ščevlíková, Džalajová, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 38.68
2 359 Blanářová, Tóthová, Kisléghyová, Szalayová Blanářová, Tóthová, Kisléghyová, Szalayová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 40.05
3 308 Černá, Podstupková, Lopatková, Berecová Černá, Podstupková, Lopatková, Berecová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 40.96
4 Ostrčilová, Šupicová, Chudá, Václavová Ostrčilová, Šupicová, Chudá, Václavová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 43.62
5 Majerská, Čelínová, Vavrová, Gáliková Majerská, Čelínová, Vavrová, Gáliková Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 43.78
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 15.5.2022 - 14:53) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašperanová, Majerčíková, Adámeková, Srnáneková Gašperanová, Majerčíková, Adámeková, Srnáneková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.63
2 Ondrášiková, Macháčková, Hyplová, Kocianová Ondrášiková, Macháčková, Hyplová, Kocianová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 38.70
3 Nagy, Bakošová, Králiková, Chrenková Nagy, Bakošová, Králiková, Chrenková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 39.84
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sidorová, Beňová, Halásová, Galánková Sidorová, Beňová, Halásová, Galánková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 33.38 11.00
2 328 Goriláková, Halienková, Poláková, Juhászová Goriláková, Halienková, Poláková, Juhászová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 33.85 9.00
3 Hudecová, Chudá, Masárová, Kúkelová Hudecová, Chudá, Masárová, Kúkelová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 35.22 8.00
4 Harantová, Sprušanská, Bőhmová, Škultétyová Harantová, Sprušanská, Bőhmová, Škultétyová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 35.44 7.00
5 Elliott, Gajová, Kováčová, Čekey Elliott, Gajová, Kováčová, Čekey ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 35.66 6.00
6 Smerigová, Hrebíková, Medveďová, Ostrovská Smerigová, Hrebíková, Medveďová, Ostrovská Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 36.29 5.00
7 Lašáková, Papánková, Hartmanová, Blahová Lašáková, Papánková, Hartmanová, Blahová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 36.54 4.00
8 Dugová, Gábová, Dugová, Zríniová Dugová, Gábová, Dugová, Zríniová AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 36.68 3.00
9 Machovcová, Vrždiakova, Balážová, Sviteková Machovcová, Vrždiakova, Balážová, Sviteková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 36.76 2.00
10 348 Szarvasová, Juhászová, Mandíková, Podbehlá Szarvasová, Juhászová, Mandíková, Podbehlá Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 37.24 1.00
11 Opálková, Dravecká, Peciarová, Báčiková Opálková, Dravecká, Peciarová, Báčiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 37.65
12 Antolíková, Wirth, Kimerlingová, Zigová Antolíková, Wirth, Kimerlingová, Zigová Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 38.11
13 Špániková, Sofková, Sofková, Sláviková Špániková, Sofková, Sofková, Sláviková Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 38.15
14 Vondráková, Vondráková, Svoradová, Kováčová Vondráková, Vondráková, Svoradová, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 38.33
15 Gašperanová, Majerčíková, Adámeková, Srnáneková Gašperanová, Majerčíková, Adámeková, Srnáneková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.63
16 329 Gajdošová, Mészárosová, Geletová, Majerníková Gajdošová, Mészárosová, Geletová, Majerníková TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 38.64
17 337 Blaškovičová, Ščevlíková, Džalajová, Dániel Blaškovičová, Ščevlíková, Džalajová, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 38.68
18 Ondrášiková, Macháčková, Hyplová, Kocianová Ondrášiková, Macháčková, Hyplová, Kocianová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 38.70
19 Dermíšková, Flajžíková, Komendová, Tokošová Dermíšková, Flajžíková, Komendová, Tokošová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 39.04
20 Vengrin, Masaryková, Urbanová, Hudecová Vengrin, Masaryková, Urbanová, Hudecová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 39.42
21 Nagy, Bakošová, Králiková, Chrenková Nagy, Bakošová, Králiková, Chrenková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 39.84
22 359 Blanářová, Tóthová, Kisléghyová, Szalayová Blanářová, Tóthová, Kisléghyová, Szalayová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 40.05
23 308 Černá, Podstupková, Lopatková, Berecová Černá, Podstupková, Lopatková, Berecová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 40.96
24 Bachárová, Železníková, Nemcová, Miklánková Bachárová, Železníková, Nemcová, Miklánková Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 3 42.39
25 Ostrčilová, Šupicová, Chudá, Václavová Ostrčilová, Šupicová, Chudá, Václavová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 43.62
26 Majerská, Čelínová, Vavrová, Gáliková Majerská, Čelínová, Vavrová, Gáliková Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 43.78