<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov a ml. žiačok, dorastencov a dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien

Skalica (15. 5. 2022)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 361 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.01 11.00
2 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 08.37 9.00
3 Kiss AlexKiss Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 08.52 8.00
4 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 08.56 7.00
5 184 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.94 5.00
6 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.23 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 386 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 08.93 6.00
2 349 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 09.17 3.00
3 Šabík FilipŠabík Filip 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.31 1.00
4 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.39
5 394 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.42
6 Baranyai ViktorBaranyai Viktor 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 10.98
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 368 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.13 4.00
2 Nagy SamuelNagy Samuel 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.48
3 393 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.54
4 Nedas TomášNedas Tomáš 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 09.56
5 301 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 09.58
6 Pintér MatúšPintér Matúš 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.87
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 15.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 395 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 09.44
2 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 09.71
3 210 Svečula DamianSvečula Damian 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.78
4 223 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.81
5 231 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.12
6 295 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.16
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 15.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.92
2 205 Jančo PeterJančo Peter 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 10.07
3 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.08
4 194 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 10.12
5 99 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.19
6 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.21
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 15.5.2022 - 11:00) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.01
2 346 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 10.02
3 372 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 10.70
4 299 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 10.70
5 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.08
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (ne, 15.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 398 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.99
2 548 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.40
3 353 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.61
4 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.99
5 370 Segéň TobiasSegéň Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 11.02
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 15.5.2022 - 11:00) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varga TomášVarga Tomáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.85
2 296 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.57
3 184 Brezovský TobiášBrezovský Tobiáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.83
4 233 Oslovič FilipOslovič Filip 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 11.51
5 Nguyen MaxNguyen Max 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.51
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 361 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.01 11.00
2 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 08.37 9.00
3 Kiss AlexKiss Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 08.52 8.00
4 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 08.56 7.00
5 386 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 08.93 6.00
6 184 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.94 5.00
7 368 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.13 4.00
8 349 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 09.17 3.00
9 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.23 2.00
10 Šabík FilipŠabík Filip 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.31 1.00
11 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.39
12 394 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.42
13 395 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 09.44
14 Nagy SamuelNagy Samuel 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.48
15 393 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.54
16 Nedas TomášNedas Tomáš 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 09.56
17 301 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 09.58
18 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 09.71
19 210 Svečula DamianSvečula Damian 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.78
20 223 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.81
21 Varga TomášVarga Tomáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.85
22 Pintér MatúšPintér Matúš 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.87
23 119 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.92
24 398 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.99
25 236 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.01
26 346 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 10.02
27 205 Jančo PeterJančo Peter 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 10.07
28 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.08
29 231 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.12
29 194 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 10.12
31 295 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.16
32 99 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.19
33 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.21
34 548 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.40
35 296 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.57
36 353 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.61
37 372 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 10.70
37 299 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 10.70
39 184 Brezovský TobiášBrezovský Tobiáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.83
40 Baranyai ViktorBaranyai Viktor 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 10.98
41 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.99
42 370 Segéň TobiasSegéň Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 11.02
43 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.08
44 233 Oslovič FilipOslovič Filip 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 11.51
44 Nguyen MaxNguyen Max 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.51

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.72 11.00
2 328 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.87 9.00
3 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 08.92 8.00
4 323 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.94 7.00
5 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.07 6.00
6 331 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.29 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 09.11 5.00
2 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.12 4.00
3 306 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.13 3.00
4 338 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.24 2.00
5 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.33
6 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.42
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.38
2 339 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 09.40
3 311 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.48
4 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.56
5 348 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.70
6 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 09.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 349 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.55
2 699 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.68
3 342 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.72
4 346 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.73
5 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.79
6 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.65
2 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.74
3 305 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.82
4 355 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.85
5 347 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.91
6 Flajžíková ZojaFlajžíková Zoja 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dohorák PannaDohorák Panna 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 09.48
2 345 Srnáneková EllaSrnáneková Ella 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.01
3 Nemcová TimeaNemcová Timea 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 PB 10.03
4 Majerníková TamaraMajerníková Tamara 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 10.20
5 Šurinová SofiaŠurinová Sofia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.66
6 340 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.78
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Komendová ViktoriaKomendová Viktoria 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.90
2 229 Petrovič JulianaPetrovič Juliana 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 10.18
3 362 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 10.25
4 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 10.28
5 356 Šándorová KarolínaŠándorová Karolína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.31
6 359 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 309 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.78
2 332 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 09.92
3 352 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.39
4 357 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 10.55
5 Véghová LaraVéghová Lara 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 10.79
6 115 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 11.56
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 313 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.74
2 Gašperanová LindaGašperanová Linda 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.49
3 Mendelová NinaMendelová Nina 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.54
4 310 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 10.73
5 363 Sovová LenkaSovová Lenka 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 11.02
6 695 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 696 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 10.56
2 Ostrčilová AnetaOstrčilová Aneta 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 11.28
3 303 Džalajová Lujza KarolynDžalajová Lujza Karolyn 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 11.60
4 360 Vavrová VilmaVavrová Vilma 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 11.74
5 Bakošová NinaBakošová Nina 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 11.78
6 Badinková DanielaBadinková Daniela 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 12.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.76
2 Opálková ZorkaOpálková Zorka 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.05
3 304 Šimurdová PulínaŠimurdová Pulína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.85
4 Čelínová AndreaČelínová Andrea 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.94
5 Cvečková EmaCvečková Ema 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.22
Celkom 5 pretekárov
Beh 12 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chrenková EliškaChrenková Eliška 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.72
2 341 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.97
3 308 Černá PetronelaČerná Petronela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.69
4 312 Bugárová BarboraBugárová Barbora 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.88
5 Majerská HannahMajerská Hannah 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 11.71
6 Železníková PetraŽelezníková Petra 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 13.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 13 (ne, 15.5.2022 - 11:10) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrášiková Sofia MiaOndrášiková Sofia Mia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.76
2 314 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.82
3 315 Spačková RiaSpačková Ria 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 10.22
4 316 Andrássy AntóniaAndrássy Antónia 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 10.24
5 319 Filipčíková ValentínaFilipčíková Valentína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.41
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.72 11.00
2 328 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.87 9.00
3 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 08.92 8.00
4 323 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.94 7.00
5 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.07 6.00
6 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 09.11 5.00
7 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.12 4.00
8 306 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.13 3.00
9 338 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.24 2.00
10 331 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.29 1.00
11 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.33
12 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.38
13 339 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 09.40
14 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.42
15 311 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.48
15 Dohorák PannaDohorák Panna 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 09.48
17 349 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.55
18 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.56
19 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.65
20 699 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.68
21 348 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.70
22 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 09.71
23 342 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.72
23 Chrenková EliškaChrenková Eliška 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.72
25 346 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.73
26 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.74
26 313 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.74
28 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.76
28 Ondrášiková Sofia MiaOndrášiková Sofia Mia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.76
30 309 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.78
31 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.79
32 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.80
33 305 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.82
33 314 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.82
35 355 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.85
36 Komendová ViktoriaKomendová Viktoria 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.90
37 347 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.91
38 332 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 09.92
39 341 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.97
40 345 Srnáneková EllaSrnáneková Ella 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.01
41 Nemcová TimeaNemcová Timea 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 PB 10.03
42 Opálková ZorkaOpálková Zorka 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.05
43 229 Petrovič JulianaPetrovič Juliana 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 10.18
44 Majerníková TamaraMajerníková Tamara 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 10.20
45 315 Spačková RiaSpačková Ria 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 10.22
46 316 Andrássy AntóniaAndrássy Antónia 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 10.24
47 362 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 10.25
48 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 10.28
49 356 Šándorová KarolínaŠándorová Karolína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.31
50 352 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.39
51 319 Filipčíková ValentínaFilipčíková Valentína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.41
52 359 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.46
53 Flajžíková ZojaFlajžíková Zoja 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.47
54 Gašperanová LindaGašperanová Linda 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.49
55 Mendelová NinaMendelová Nina 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.54
56 357 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 10.55
57 696 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 10.56
58 Šurinová SofiaŠurinová Sofia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.66
59 308 Černá PetronelaČerná Petronela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.69
60 310 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 10.73
61 340 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.78
62 Véghová LaraVéghová Lara 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 10.79
63 304 Šimurdová PulínaŠimurdová Pulína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.85
64 312 Bugárová BarboraBugárová Barbora 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.88
65 Čelínová AndreaČelínová Andrea 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.94
66 363 Sovová LenkaSovová Lenka 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 11.02
67 695 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.13
68 Ostrčilová AnetaOstrčilová Aneta 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 11.28
69 115 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 11.56
70 303 Džalajová Lujza KarolynDžalajová Lujza Karolyn 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 11.60
71 Majerská HannahMajerská Hannah 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 11.71
72 360 Vavrová VilmaVavrová Vilma 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 11.74
73 Bakošová NinaBakošová Nina 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 11.78
74 Badinková DanielaBadinková Daniela 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 12.08
75 Cvečková EmaCvečková Ema 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.22
76 Železníková PetraŽelezníková Petra 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 13.08

100 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 11:28) official Vietor: +2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.82 7.00
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.23 5.00
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.55 4.00
4 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.58 3.00
5 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 11.61 2.00
6 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 11:28) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šebík DanielŠebík Daniel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 12.08 1.00
2 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 12.31
3 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.34
4 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 12.43
5 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 12.49
6 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 12.53
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.82 7.00
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.23 5.00
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.55 4.00
4 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.58 3.00
5 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 11.61 2.00
6 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.08
6 Šebík DanielŠebík Daniel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 12.08 1.00
8 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 12.31
9 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.34
10 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 12.43
11 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 12.49
12 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 12.53

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 11:25) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.24 11.00
2 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.80 9.00
3 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 11.82 8.00
4 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 12.34 4.00
5 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 12.64
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 11:25) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 12.37 3.00
2 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 12.44 2.00
3 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 12.65
4 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 12.80
5 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 13.05
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.5.2022 - 11:25) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 12.05 6.00
2 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.08 5.00
3 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 13.04
4 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 13.15
MS Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 PB 13.37
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 15.5.2022 - 11:25) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.04 7.00
2 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.56 1.00
MS Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.69
4 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 13.08
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.24 11.00
2 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.80 9.00
3 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 11.82 8.00
4 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.04 7.00
5 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 12.05 6.00
6 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.08 5.00
7 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 12.34 4.00
8 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 12.37 3.00
9 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 12.44 2.00
10 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.56 1.00
11 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 12.64
12 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 12.65
13 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.69
14 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 12.80
15 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 13.04
16 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 13.05
17 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 13.08
18 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 13.15
19 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 PB 13.37

100 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 11:35) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 12.58 7.00
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 12.60 5.00
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.65 4.00
4 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 12.72 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 11:35) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 13.25 2.00
2 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 13.56 1.00
3 Kudlová MichaelaKudlová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 14.12
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 12.58 7.00
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 12.60 5.00
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.65 4.00
4 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 12.72 3.00
5 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 13.25 2.00
6 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 13.56 1.00
7 Kudlová MichaelaKudlová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 14.12

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 11:31) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.80
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.89 11.00
3 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 12.97 9.00
4 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 12.98 8.00
5 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 13.00 7.00
6 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 13.11 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 11:31) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 13.52 5.00
2 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 13.83 3.00
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 13.99 2.00
4 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 14.13 1.00
5 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 14.25
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.5.2022 - 11:31) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 14.20
2 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 14.24
3 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 14.29
4 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 PB 14.32
5 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.50
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 15.5.2022 - 11:31) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 14.28
2 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 14.29
3 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 14.63
4 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 14.84
5 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 15.02
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 15.5.2022 - 11:31) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.71
2 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.96
3 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.15
4 Koreňová NinaKoreňová Nina 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 15.31
5 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 16.36
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 15.5.2022 - 11:31) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 13.71 4.00
2 Haramiová KatarínaHaramiová Katarína 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 14.43
3 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 14.73
4 Hutníková SáraHutníková Sára 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 14.82
MS Hnida OleksandraHnida Oleksandra 07 07 UkrajinaUkrajina 2 14.98
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.80
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.89 11.00
3 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 12.97 9.00
4 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 12.98 8.00
5 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 13.00 7.00
6 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 13.11 6.00
7 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 13.52 5.00
8 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 13.71 4.00
9 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 13.83 3.00
10 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 13.99 2.00
11 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 14.13 1.00
12 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 14.20
13 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 14.24
14 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 14.25
15 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 14.28
16 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 14.29
16 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 14.29
18 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 PB 14.32
19 Haramiová KatarínaHaramiová Katarína 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 14.43
20 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.50
21 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 14.63
22 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.71
23 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 14.73
24 Hutníková SáraHutníková Sára 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 14.82
25 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 14.84
26 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.96
27 Hnida OleksandraHnida Oleksandra 07 07 UkrajinaUkrajina 2 14.98
28 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 15.02
29 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.15
30 Koreňová NinaKoreňová Nina 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 15.31
31 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 16.36

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 14:00) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 371 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 20.22 11.00
2 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 20.71 9.00
3 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 22.06 7.00
4 357 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 22.47 5.00
5 Pecho OliverPecho Oliver 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 PB 22.49 4.00
6 376 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 23.30 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 14:00) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpar MatúšGašpar Matúš 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.76 3.00
2 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.39 1.00
3 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 24.42
4 Ondrejka MilanOndrejka Milan 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 25.23
5 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 25.23
6 Bošnák FilipBošnák Filip 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 25.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.5.2022 - 14:00) official Vietor: +2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 390 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 21.07 8.00
2 298 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.20 6.00
3 Grman JurajGrman Juraj 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 24.74
4 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 25.40
5 236 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.97
6 Koreň MatejKoreň Matej 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 29.09
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 371 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 20.22 11.00
2 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 20.71 9.00
3 390 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 21.07 8.00
4 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 22.06 7.00
5 298 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.20 6.00
6 357 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 22.47 5.00
7 Pecho OliverPecho Oliver 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 PB 22.49 4.00
8 Gašpar MatúšGašpar Matúš 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.76 3.00
9 376 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 23.30 2.00
10 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.39 1.00
11 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 24.42
12 Grman JurajGrman Juraj 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 24.74
13 Ondrejka MilanOndrejka Milan 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 25.23
13 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 25.23
15 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 25.40
16 Bošnák FilipBošnák Filip 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 25.53
17 236 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.97
18 Koreň MatejKoreň Matej 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 29.09

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 14:12) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 20.93 11.00
2 334 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 21.04 9.00
3 317 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 21.24 8.00
4 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 22.06 6.00
5 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 22.33 4.00
6 336 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 23.22
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 14:12) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 22.53 3.00
2 354 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 22.61 2.00
3 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 23.24
4 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 PB 24.01
5 213 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 24.70
6 Králiková AishaKráliková Aisha 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.88
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.5.2022 - 14:12) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 694 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 22.85 1.00
2 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 23.64
3 330 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 24.34
4 327 Bocková DanielaBocková Daniela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 24.45
5 230 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 24.73
6 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 25.02
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 15.5.2022 - 14:12) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 23.68
2 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 24.15
3 337 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 24.54
4 Dravecká LenkaDravecká Lenka 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.84
5 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 24.84
6 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.56
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 15.5.2022 - 14:12) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 333 Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.87 7.00
2 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.91
3 109 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 24.96
4 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 25.24
5 Sofková NatáliaSofková Natália 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 26.07
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 15.5.2022 - 14:12) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 24.72
2 Hyplová JanaHyplová Jana 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.10
3 302 Ščevlíková Lara TerezaŠčevlíková Lara Tereza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.27
4 301 Masarovičová EmaMasarovičová Ema 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.56
5 Urcikánová KlaudiaUrcikánová Klaudia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.30
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (ne, 15.5.2022 - 14:12) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 400 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 22.08 5.00
2 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.93
3 344 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.54
4 110 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 25.15
5 Macháčková EmaMacháčková Ema 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.62
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 20.93 11.00
2 334 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 21.04 9.00
3 317 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 21.24 8.00
4 333 Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.87 7.00
5 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 22.06 6.00
6 400 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 22.08 5.00
7 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 22.33 4.00
8 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 22.53 3.00
9 354 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 22.61 2.00
10 694 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 22.85 1.00
11 336 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 23.22
12 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 23.24
13 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 23.64
14 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 23.68
15 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.93
16 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 PB 24.01
17 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 24.15
18 330 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 24.34
19 327 Bocková DanielaBocková Daniela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 24.45
20 337 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 24.54
20 344 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.54
22 213 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 24.70
23 343 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 24.72
24 230 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 24.73
25 Dravecká LenkaDravecká Lenka 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.84
25 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 24.84
27 Králiková AishaKráliková Aisha 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.88
28 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.91
29 109 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 24.96
30 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 25.02
31 Hyplová JanaHyplová Jana 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.10
32 110 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 25.15
33 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 25.24
34 Macháčková EmaMacháčková Ema 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.62
35 Sofková NatáliaSofková Natália 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 26.07
36 302 Ščevlíková Lara TerezaŠčevlíková Lara Tereza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.27
37 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.56
38 301 Masarovičová EmaMasarovičová Ema 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.56
39 Urcikánová KlaudiaUrcikánová Klaudia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.30

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 15.5.2022 - 15:20) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 364 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.66 7.00
2 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 25.44 5.00
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.23 7.00
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.26 5.00
Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 15:20) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.51 4.00
2 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 23.63 3.00
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.91 2.00
4 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 26.31 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.23 7.00
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.26 5.00
3 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.51 4.00
4 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 23.63 3.00
5 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.91 2.00
6 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 26.31 1.00
Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 15:18) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 22.82 11.00
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 24.61 7.00
3 372 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.49 5.00
4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.71 3.00
5 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 25.78 2.00
Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 15:18) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.58 8.00
2 387 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.12 6.00
MS Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 25.47
4 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 26.87
MS Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 26.96
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.5.2022 - 15:18) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.39 9.00
2 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 25.52 4.00
3 44 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.91 1.00
4 369 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 26.46
5 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 27.02
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 22.82 11.00
2 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.39 9.00
3 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.58 8.00
4 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 24.61 7.00
5 387 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.12 6.00
6 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 25.47
7 372 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.49 5.00
8 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 25.52 4.00
9 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.71 3.00
10 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 25.78 2.00
11 44 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.91 1.00
12 369 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 26.46
13 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 26.87
14 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 26.96
15 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 27.02
Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 15:25) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 25.96 7.00
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 26.05 5.00
3 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 26.81 4.00
4 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.92 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 15:25) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 27.59 2.00
2 374 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 28.34 1.00
3 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.90
4 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 29.94
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 25.96 7.00
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 26.05 5.00
3 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 26.81 4.00
4 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.92 3.00
5 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 27.59 2.00
6 374 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 28.34 1.00
7 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.90
8 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 29.94

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 15:23) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.84 11.00
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.31 9.00
MS Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 SB 28.72
4 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 29.19 8.00
5 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 29.80 7.00
6 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 30.15 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 15:23) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 379 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 29.84 4.00
2 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 30.35 1.00
3 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 30.68
4 376 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 30.96
5 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 32.07
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.5.2022 - 15:23) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 381 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.43 8.00
2 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.20
3 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.40
4 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 31.66
5 132 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 33.79
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 15.5.2022 - 15:23) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 29.09 7.00
2 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 30.20 2.00
3 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 31.23
4 Koreňová NinaKoreňová Nina 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 32.12
5 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 34.40
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.84 11.00
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.31 9.00
3 381 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.43 8.00
4 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 SB 28.72
5 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 29.09 7.00
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 29.19 8.00
7 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 29.80 7.00
8 379 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 29.84 4.00
9 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 30.15 6.00
10 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 30.20 2.00
11 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 30.35 1.00
12 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 30.68
13 376 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 30.96
14 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.20
15 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 31.23
16 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.40
17 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 31.66
18 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 32.07
19 Koreňová NinaKoreňová Nina 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 32.12
20 132 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 33.79
21 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 34.40

400 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 15.5.2022 - 15:06) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:52.53 7.00
MS Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 0:55.74 5.00
3 Niko JozefNiko Jozef 70 70 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:57.60 4.00
Celkom 3 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 15.5.2022 - 15:06) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 0:51.95 7.00
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 0:52.25
3 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 0:55.73 5.00
4 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:57.05 4.00
5 Šabík BohumírŠabík Bohumír 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 1:02.04 3.00
Celkom 5 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 15:03) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 367 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 0:54.48 11.00
2 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:54.98 9.00
3 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:57.37 6.00
4 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 0:57.94 5.00
MS Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 0:58.98
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 15:03) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 366 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:56.71 8.00
2 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.72 7.00
3 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:59.23 4.00
4 371 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:05.40 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 367 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 0:54.48 11.00
2 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:54.98 9.00
3 366 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:56.71 8.00
4 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.72 7.00
5 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:57.37 6.00
6 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 0:57.94 5.00
7 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 0:58.98
8 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:59.23 4.00
9 371 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:05.40 3.00

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 15.5.2022 - 15:09) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:01.70 7.00
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:06.61 5.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 15:09) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:59.08
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:59.13 11.00
3 380 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 1:05.01 8.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 15:09) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 1:04.66 9.00
2 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 4 1:07.27 7.00
3 384 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 1:08.04 6.00
4 Dršková ZuzanaDršková Zuzana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:09.39 5.00
5 Bíliková BronislavaBíliková Bronislava 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 1:11.43 4.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:59.08
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:59.13 11.00
3 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 1:04.66 9.00
4 380 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 1:05.01 8.00
5 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 4 1:07.27 7.00
6 384 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 1:08.04 6.00
7 Dršková ZuzanaDršková Zuzana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:09.39 5.00
8 Bíliková BronislavaBíliková Bronislava 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 1:11.43 4.00

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 371 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 1:43.57 11.00
2 390 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 15 PB 1:45.44 9.00
3 184 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:53.57 7.00
4 376 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 1:56.82 4.00
5 361 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:58.94 1.00
6 111 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 1:59.59
7 386 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 PB 2:00.65
8 204 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:01.03
9 379 Janíček MichalJaníček Michal 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 2:01.07
10 194 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 PB 2:01.83
11 296 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 PB 2:01.88
12 209 Vaniš TobiasVaniš Tobias 09 09 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 16 PB 2:08.94
13 205 Jančo PeterJančo Peter 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 PB 2:09.57
14 99 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 PB 2:09.64
15 118 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 2:17.35
16 349 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 13 2:22.34
Celkom 16 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 298 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 PB 1:56.51 5.00
2 187 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 PB 1:57.91 3.00
3 106 Voleček PatrikVoleček Patrik 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 2:01.63
4 357 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 PB 2:07.04
5 183 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 PB 2:07.33
6 346 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 2:11.52
7 353 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:14.96
8 301 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 2:15.05
9 231 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:19.34
10 548 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:21.37
11 223 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:25.29
12 299 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 8 PB 2:26.30
13 184 Brezovský TobiášBrezovský Tobiáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:27.91
14 191 Sloboda RichardSloboda Richard 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:34.00
Celkom 14 pretekárov
Beh 03 (ne, 15.5.2022 - 11:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 300 Bulejko MartinBulejko Martin 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 1:48.04 8.00
2 186 Repta MartinRepta Martin 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 1:54.55 6.00
3 297 Drahovský DamiánDrahovský Damián 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 1:57.96 2.00
4 325 Haberern DanielHaberern Daniel 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:00.02
5 198 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 2:15.89
6 368 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:16.83
7 391 Vrba VratkoVrba Vratko 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 14 2:21.42
8 119 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 2:32.16
9 295 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5