<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov a ml. žiačok, dorastencov a dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien

Skalica (15. 5. 2022)

Skok do výšky - Muži

(ne, 15.5.2022 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160 165 170 175 180 185 188 Body
1 Kadák MárioKadák Mário
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 3 185 - - o o o xxo xxx 7.00
2 Votruba AdamVotruba Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
95 95 1 SB 180 xo o o xo xo xxx 5.00
3 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 2 170 o o o xxx 4.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(ne, 15.5.2022 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155 160 165 170 175 Body
1 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 1 170 o - o o xxx 7.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 15.5.2022 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 170 175 180 183 186 189 192 195 198 201 Body
1 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 2 165 xo o o xo xxx 11.00
2 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 PB 160 xo xxo xo xxx 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 15.5.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 135 Body
1 Buzaši MarekBuzaši Marek
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 6 PB 130 o o o o xo xxx 11.00
2 Nemašik MatejNemašik Matej
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
09 09 1 PB 130 o xo o o xxo xxx
3 Harašta Lukáš JúliusHarašta Lukáš Július
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
10 10 5 PB 125 o o o xxo xxx 9.00
4 Vitko AlexVitko Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
09 09 2 PB 120 o o xo xxx 8.00
Danko DominikDanko Dominik
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 4 NM xxx
Zelenák IvanZelenák Ivan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
09 09 3 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ne, 15.5.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 166 168 170 Body
1 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 1 PB 168 o o xo xo xo xxx 7.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 15.5.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 163 166 169 172 175 Body
1 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 6 155 - - o o xo xo xxx 11.00
2= 389 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 150 - - o o o xxx 8.50
2= Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 5 150 o o o o o xxx 8.50
4 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 4 PB 145 o xo xo xo xxx 7.00
5 386 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 1 PB 145 o o xxo xxo xxx 6.00
6 169 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 3 140 o o o xxx 5.00
7 Hyránková AdelaHyránková Adela
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 2 PB 140 o o xxo xxx 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 15.5.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105 110 115 120 125 130 135 140 142 145 147 Body
1 Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 27 PB 145 - - - o o o xo xo o xxo xxx 11.00
2 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 28 135 - - o xo o o o xxx 9.00
3 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 29 135 o o o o o o xo xxx 8.00
4= Vondráková MiaVondráková Mia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 26 PB 130 o o o o o o xxx 6.50
4= Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 23 PB 130 o o o o o o xxx 6.50
6= Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 24 PB 130 o o o o o xo xxx 4.50
6= Vondráková ElaVondráková Ela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 21 PB 130 o o o o o xo xxx 4.50
8 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 8 PB 130 o o o xo xxo xo xxr 3.00
9 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 14 PB 130 - o o xo xxo xxo xxx 2.00
10= Nagy KimberlyNagy Kimberly
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 19 PB 125 o o o o o xxx
10= 326 Pereslény EmmaPereslény Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 20 PB 125 o o o o o xxx 1.00
12 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 6 PB 120 o o xo o xxx
13 Medveďová IvanaMedveďová Ivana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 25 120 - o o xxo xxx
14= Čekey ZaraČekey Zara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 15 115 o o o xxx
14= Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 2 PB 115 o o o xxx
14= 306 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 5 PB 115 o o o xxx
14= Velikova KarolínaVelikova Karolína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
11 11 22 115 - o o - - xxx
14= Tubonemi LaylaTubonemi Layla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 9 PB 115 o o o xxr
19 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 3 PB 115 o xo o xxx
20= 329 Gajdošová MichaelaGajdošová Michaela
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
09 09 16 115 o o xxo
20= Lašáková EstherLašáková Esther
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 17 115 o o xxo xxx
22= Kocianová AnetaKocianová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 11 PB 110 o o xxx
22= Sofková TeréziaSofková Terézia
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
09 09 7 PB 110 o o xxx
22= 323 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 10 PB 110 o o xxx
25 188 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
10 10 1 PB 110 xo xxo xxx
26 Majerníková TamaraMajerníková Tamara
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
10 10 12 105 xo xxx
335 Balážová ViktóriaBalážová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 13 NM xxx
Celkom 27 pretekárov