<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov a ml. žiačok, dorastencov a dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien

Skalica (15. 5. 2022)

4 x 100 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 15.5.2022 - 15:37) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balogh, Dániel, Bielik, Svorad Balogh, Dániel, Bielik, Svorad Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:47.71 11.00
2 387 Hlaváček, Remiš, Brezovský, Pecko Hlaváček, Remiš, Brezovský, Pecko AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:49.35 9.00
3 Mészáros, Bičan, Šinkovič, Repa Mészáros, Bičan, Šinkovič, Repa TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 0:49.79 8.00
4 Róža, Kostoláni, Laczkó, Csikós Róža, Kostoláni, Laczkó, Csikós Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:50.16 7.00
5 370 Straka, Bilanič, Halász, Vadovič Straka, Bilanič, Halász, Vadovič AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:52.66 6.00
Celkom 5 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 15.5.2022 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová, Mlíchová, Gašpárková, Pomajbová Kulichová, Mlíchová, Gašpárková, Pomajbová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:51.87 11.00
2 Scholtzová, Plšeková, Čmelová, Ďurišková Scholtzová, Plšeková, Čmelová, Ďurišková Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:53.74 7.00
3 Ursíny, Szabó, Goriláková, Žibritová Ursíny, Szabó, Goriláková, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:55.52 6.00
4 376 Koreňová, Gáliková, Sandtnerová, Kočišková Koreňová, Gáliková, Sandtnerová, Kočišková Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 0:57.99 2.00
5 Žiaková, Bíliková, Cepková, Kováčová Žiaková, Bíliková, Cepková, Kováčová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:59.88
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 15.5.2022 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová, Drahovská, Ciklaminiová, Baláková Krupová, Drahovská, Ciklaminiová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 0:52.70 9.00
2 Príkazská, Vaculková, Kocianová, Poláková Príkazská, Vaculková, Kocianová, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:53.46 8.00
3 Martišová, Jursová, Gbelcová, Králiková Martišová, Jursová, Gbelcová, Králiková ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 0:55.53 5.00
4 Sofková, Palkovičová, Hyránková, Dominiková Sofková, Palkovičová, Hyránková, Dominiková AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 0:55.86 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 15.5.2022 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lelovská, Fáberová, Ďurišová, Šottníková Lelovská, Fáberová, Ďurišová, Šottníková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:57.86 3.00
2 Sedláčková, Moravčíková, Králiková, Štiavnická Sedláčková, Moravčíková, Králiková, Štiavnická AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:58.17 1.00
3 386 Dršková, Šilhavá, Bernátová, Pauleová Dršková, Šilhavá, Bernátová, Pauleová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:00.59
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová, Mlíchová, Gašpárková, Pomajbová Kulichová, Mlíchová, Gašpárková, Pomajbová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:51.87 11.00
2 Krupová, Drahovská, Ciklaminiová, Baláková Krupová, Drahovská, Ciklaminiová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 0:52.70 9.00
3 Príkazská, Vaculková, Kocianová, Poláková Príkazská, Vaculková, Kocianová, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:53.46 8.00
4 Scholtzová, Plšeková, Čmelová, Ďurišková Scholtzová, Plšeková, Čmelová, Ďurišková Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:53.74 7.00
5 Ursíny, Szabó, Goriláková, Žibritová Ursíny, Szabó, Goriláková, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:55.52 6.00
6 Martišová, Jursová, Gbelcová, Králiková Martišová, Jursová, Gbelcová, Králiková ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 0:55.53 5.00
7 Sofková, Palkovičová, Hyránková, Dominiková Sofková, Palkovičová, Hyránková, Dominiková AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 0:55.86 4.00
8 Lelovská, Fáberová, Ďurišová, Šottníková Lelovská, Fáberová, Ďurišová, Šottníková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:57.86 3.00
9 376 Koreňová, Gáliková, Sandtnerová, Kočišková Koreňová, Gáliková, Sandtnerová, Kočišková Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 0:57.99 2.00
10 Sedláčková, Moravčíková, Králiková, Štiavnická Sedláčková, Moravčíková, Králiková, Štiavnická AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:58.17 1.00
11 Žiaková, Bíliková, Cepková, Kováčová Žiaková, Bíliková, Cepková, Kováčová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:59.88
12 386 Dršková, Šilhavá, Bernátová, Pauleová Dršková, Šilhavá, Bernátová, Pauleová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:00.59