<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 3.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Košice (25. 8. 2018)

200 m - Muži

(so, 25.8.2018 - 13:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 23.54
2 79 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.74
3 64 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.22
4 49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.61
36 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNF
Celkom 5 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 25.8.2018 - 13:45) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 22.99 11.00
2 75 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.74 9.00
3 6 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 24.10 8.00
4 20 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.24 7.00
5 28 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.72 6.00
6 81 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 25.11 4.00
7 85 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 26.17 2.00
8 74 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.79 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.8.2018 - 13:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.99 5.00
2 58 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 25.70 3.00
3 31 Rybár JakubRybár Jakub 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 27.06
4 76 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.53
5 69 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 29.32
6 62 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 29.76
77 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 22.99 11.00
2 75 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.74 9.00
3 6 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 24.10 8.00
4 20 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.24 7.00
5 28 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.72 6.00
6 35 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.99 5.00
7 81 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 25.11 4.00
8 58 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 25.70 3.00
9 85 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 26.17 2.00
10 74 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.79 1.00
11 31 Rybár JakubRybár Jakub 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 27.06
12 76 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.53
13 69 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 29.32
14 62 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 29.76
77 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS

200 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 25.8.2018 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 22.99
2 75 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.74
3 6 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 24.10
4 20 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 24.24
5 28 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.72
6 35 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 24.99
7 81 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.11
8 58 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 25.70
9 85 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 26.17
10 74 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.79
11 31 Rybár JakubRybár Jakub 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 27.06
12 76 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27.53
13 69 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 29.32
14 62 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 29.76
77 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
Celkom 15 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 25.8.2018 - 14:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.02 11.00
2 162 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.44 9.00
3 159 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.48 8.00
4 155 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.17 7.00
5 163 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.33 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 25.8.2018 - 14:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 29.34 6.00
2 170 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 31.07 4.00
3 160 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 31.08 3.00
4 134 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 32.70 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.02 11.00
2 162 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.44 9.00
3 159 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.48 8.00
4 155 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.17 7.00
5 149 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 29.34 6.00
6 163 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.33 5.00
7 170 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 31.07 4.00
8 160 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 31.08 3.00
9 134 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 32.70 2.00

200 m - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 25.8.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27.02
2 162 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27.44
3 159 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 28.48
4 155 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 29.17
5 149 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 29.34
6 163 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 30.33
7 170 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 31.07
8 160 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 31.08
9 134 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 32.70
Celkom 9 pretekárov