<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 3.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Košice (25. 8. 2018)

1500 m - Dorastenci

(so, 25.8.2018 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4:35.79
Celkom 1 pretekári

1500 m - Mladší žiaci

(so, 25.8.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 5:11.32 11.00
2 15 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 5:28.48 9.00
3 18 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 11 5:35.63 8.00
4 46 Sivák KristiánSivák Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 6:01.86 7.00
5 4 Kampczyk SimonKampczyk Simon 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 6:13.43 6.00
6 43 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 6:17.75 5.00
7 44 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 6:37.54 4.00
8 47 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10 7:00.46 3.00
41 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
42 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
2 Hudec MatejHudec Matej 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(so, 25.8.2018 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 136 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5:26.42 11.00
2 142 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína 01 01 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6:06.55 9.00
3 161 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6:13.63 8.00
4 144 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6:16.78 7.00
Celkom 4 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 25.8.2018 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 138 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 6:12.15 11.00
2 110 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 6:24.02 9.00
3 101 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 6:24.38 8.00
4 98 Rusnáková EmaRusnáková Ema 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 6:49.39 7.00
5 89 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 7:24.78 6.00
Celkom 5 pretekárov