<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 3.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Košice (25. 8. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 25.8.2018 - 11:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.63
2 72 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.09
3 15 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 09.17
4 21 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.19
5 30 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.71
6 46 Sivák KristiánSivák Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.03
7 33 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 8 10.47
MS 1 Hajdu ÁronHajdu Áron 07 07 MVSIMVSI 1 09.06
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 25.8.2018 - 11:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.55
2 18 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.66
3 61 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.82
4 199 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.42
5 39 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.61
6 12 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 09.75
7 47 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.03
8 4 Kampczyk SimonKampczyk Simon 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 10.09
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 25.8.2018 - 11:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.35
2 73 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.67
3 23 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.23
4 27 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.52
5 71 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.84
6 26 Kobularčík PeterKobularčík Peter 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.14
MS 56 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 07.51
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 07.51
2 200 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.35
3 68 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.55
4 10 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.63
5 18 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.66
6 73 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.67
7 61 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.82
8 1 Hajdu ÁronHajdu Áron 07 07 MVSIMVSI 1 09.06
9 72 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.09
10 15 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 09.17
11 21 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.19
12 23 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.23
13 199 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.42
14 27 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.52
15 39 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.61
16 30 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.71
17 12 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 09.75
18 71 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.84
19 46 Sivák KristiánSivák Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.03
19 47 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.03
21 4 Kampczyk SimonKampczyk Simon 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 10.09
22 26 Kobularčík PeterKobularčík Peter 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.14
23 33 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 8 10.47

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 25.8.2018 - 12:10) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.43 11.00
2 10 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.73 9.00
3 73 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.94 8.00
4 68 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.02 7.00
5 18 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.05 6.00
6 61 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.32 5.00
7 72 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.36 4.00
8 15 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 09.47 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 25.8.2018 - 12:10) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.24 2.00
2 23 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.27 1.00
3 199 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.68
4 27 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.76
5 30 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.83
6 12 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 09.91
7 39 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.94
8 71 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.13
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 25.8.2018 - 11:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.93
2 153 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.97
3 110 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.37
4 138 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.38
5 166 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.67
6 169 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.78
7 114 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 10.52
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 25.8.2018 - 11:15) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.63
2 125 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.81
3 128 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.97
4 151 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.41
5 104 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 09.80
6 120 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.81
7 167 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.01
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 25.8.2018 - 11:15) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.76
2 88 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 09.01
3 102 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 09.56
4= 126 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.66
4= 108 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.66
6 107 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.44
7 91 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 12.09
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 25.8.2018 - 11:15) official Vietor: -3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.04
2 129 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.09
3 106 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 09.14
4 118 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.50
5 119 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.67
6 121 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.28
7 132 Kovalčíková SáraKovalčíková Sára 06 06 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 8 10.32
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.63
2 122 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.76
3 125 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.81
4 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.93
5 153 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.97
5 128 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.97
7 88 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 09.01
8 139 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.04
9 129 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.09
10 106 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 09.14
11 110 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.37
12 138 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.38
13 151 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.41
14 118 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.50
15 102 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 09.56
16 126 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.66
16 108 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.66
18 166 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.67
18 119 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.67
20 169 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.78
21 104 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 09.80
22 120 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.81
23 167 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.01
24 121 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.28
25 132 Kovalčíková SáraKovalčíková Sára 06 06 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 8 10.32
26 107 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.44
27 114 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 10.52
28 91 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 12.09

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 25.8.2018 - 12:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.60 11.00
2 122 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.73 9.00
3 125 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.83 8.00
4 168 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.84 7.00
5 88 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 08.98 6.00
6 139 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.02 5.00
7 153 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.03 4.00
8 128 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.05 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 25.8.2018 - 12:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 09.12 2.00
2 129 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.21 1.00
3 138 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.33
4 110 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.35
5 102 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 09.47
6 151 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.49
7 118 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.64
Celkom 7 pretekárov