<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 3.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Košice (25. 8. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 25.8.2018 - 13:10) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 19.97 11.00
2 10 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 21.14 9.00
3 18 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 21.26 8.00
4 68 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.00 7.00
5 61 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.11 5.00
6 7 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 24.41 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 25.8.2018 - 13:10) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.04 6.00
2 199 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.73 4.00
3 27 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 23.78 3.00
4 71 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 24.42 1.00
5 30 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 24.66
6 26 Kobularčík PeterKobularčík Peter 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.06
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 19.97 11.00
2 10 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 21.14 9.00
3 18 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 21.26 8.00
4 68 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.00 7.00
5 21 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.04 6.00
6 61 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.11 5.00
7 199 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 23.73 4.00
8 27 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 23.78 3.00
9 7 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 24.41 2.00
10 71 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 24.42 1.00
11 30 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 24.66
12 26 Kobularčík PeterKobularčík Peter 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.06

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 25.8.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 19.97
2 10 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 21.14
3 18 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 21.26
4 68 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.00
5 21 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.04
6 61 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.11
7 199 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.73
8 27 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.78
9 7 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 24.41
10 71 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.42
11 30 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.66
12 26 Kobularčík PeterKobularčík Peter 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 25.06
Celkom 12 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 25.8.2018 - 13:30) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.10 11.00
2 168 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 21.67 9.00
3 106 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 22.08 8.00
4 112 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 23.17 6.00
5 138 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.58 4.00
6 166 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 23.97 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 25.8.2018 - 13:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 23.06 7.00
2 118 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.47 5.00
3 169 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 23.77 3.00
4 119 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.37
5 120 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.01
6 121 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 25.8.2018 - 13:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 24.02 1.00
2 99 Sokolová DianaSokolová Diana 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 24.79
3 167 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.56
4 114 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 26.57
5 111 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 26.91
6 107 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 26.93
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.10 11.00
2 168 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 21.67 9.00
3 106 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 22.08 8.00
4 102 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 23.06 7.00
5 112 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 23.17 6.00
6 118 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.47 5.00
7 138 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.58 4.00
8 169 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 23.77 3.00
9 166 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 23.97 2.00
10 104 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 24.02 1.00
11 119 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.37
12 99 Sokolová DianaSokolová Diana 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 24.79
13 120 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.01
14 167 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.56
15 121 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.67
16 114 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 26.57
17 111 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 26.91
18 107 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 26.93

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 25.8.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.10
2 168 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.67
3 106 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 22.08
4 102 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.06
5 112 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 23.17
6 118 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.47
7 138 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.58
8 169 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.77
9 166 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.97
10 104 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 24.02
11 119 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 24.37
12 99 Sokolová DianaSokolová Diana 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 24.79
13 120 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25.01
14 167 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.56
15 121 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25.67
16 114 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 26.57
17 111 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 26.91
18 107 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 26.93
Celkom 18 pretekárov