<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 3.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Košice (25. 8. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 25.8.2018 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155160165170175178 Body
1 59 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 175 -ooxoxxoxxx 11.00
2 70 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 170 -ooox 9.00
3 201 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 165 oxooxxx 8.00
4 62 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 160 ooxxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 25.8.2018 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140 Body
1 61 Chovanec MartinChovanec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 1 135 ooooxxoxxx 11.00
2 16 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 2 130 oooxoxxx 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 25.8.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155 Body
1 116 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 4 150 ----oxoxxx 11.00
2 134 Frivaldská PetraFrivaldská Petra
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 2 145 -ooooxxx 9.00
3 127 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 3 135 -xoxxoxxx 8.00
123 Kaprálová SáraKaprálová Sára
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 1 NM xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 25.8.2018 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130133136139142145148151152 Body
1 152 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 8 145 -----ooooxxo--xxx 11.00
2 112 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 7 139 --ooooooxx 9.00
3 139 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 6 136 -ooooxxooxxx 8.00
4 117 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 1 136 ooo-ooxxoxxx 7.00
5 147 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 130 ooooxoxxx 6.00
6 90 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 3 125 oooox 5.00
7 99 Sokolová DianaSokolová Diana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 4 115 xooxxx 4.00
87 Bokorová AlexandraBokorová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 2 NM xxx
Celkom 8 pretekárov