<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 3.kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (17. 6. 2018)

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 17.6.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 32.21 26,3225,4431,2731,2732,2128,58
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 32.18 17,1322,5426,0326,03x32,18 11.00
3 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 26.97 26,9724,6721,7226,9725,5425,37 9.00
4 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 24.37 23,2122,3924,3724,3724,28x 8.00
MS Udičková ViktóriaUdičková Viktória
MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom
03 03 20.49 17,26x20,4920,4919,72x
6 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 19.98 19,3319,9818,4219,9819,42x 7.00
7 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 19.58 x17,26x17,2619,58x 6.00
8 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 19.52 18,7817,7919,5119,5119,52x 5.00
9 Kresáňová SimonaKresáňová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 16.48 16,1216,4816,48 4.00
10 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 16.40 13,0916,4016,40 3.00
11 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 16.02 15,1016,0216,02 2.00
12 Vlčanská SimonaVlčanská Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 15.78 14,0415,7815,78 1.00
13 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 14.71 14,71x14,71
14 Hoštáková DanielaHoštáková Daniela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 14.51 13,3014,5114,51
15 Kadáková NinaKadáková Nina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 13.77 12,5813,7713,77
16 Marková MonikaMarková Monika
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 12.85 12,4312,8512,85
17 Polečová LuciaPolečová Lucia
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 12.28 12,28x12,28
18 Kurucová TeréziaKurucová Terézia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 11.71 10,4711,7111,71
19 Ďuratná SofiaĎuratná Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 11.39 11,399,249,24
Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 20 pretekárov