<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 3.kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (17. 6. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 17.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 11.47 9,8511,1611,009,8511,4710,69 11.00
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 10.81 10,8010,43x10,8010,0110,81 9.00
3 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 10.43 10,05x10,3810,3810,0010,43 8.00
4 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 09.31 8,388,058,848,849,318,72 7.00
MS Udičková ViktóriaUdičková Viktória
MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom
03 03 08.74 8,387,458,748,748,316,91
6 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 08.73 8,268,378,398,398,738,26 6.00
MS Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 08.71 8,018,52x8,528,718,52
8 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 08.30 7,288,308,018,308,118,16 5.00
9 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 08.23 8,027,717,718,028,237,38 4.00
10 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 07.95 7,957,867,95 3.00
11 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 07.90 7,907,867,90 2.00
12 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 07.78 7,577,787,78 1.00
13 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 07.41 7,317,417,41
14 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 07.14 6,597,147,14
15 Hoštáková DanielaHoštáková Daniela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 07.01 7,01x7,01
16 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 06.86 6,736,866,86
17 Feriancová AlenaFeriancová Alena
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 05.97 x5,975,97
18 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 05.82 5,825,705,82
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 18 pretekárov