<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 3.kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (17. 6. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 17.6.2018 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 37.65
2 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 41.12 11.00
3 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 42.56 9.00
4 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 43.86 7.00
5 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 47.55 6.00
6 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 49.63 5.00
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 17.6.2018 - 13:07) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 38.11
MS Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 38.68
MS Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 39.72
4 Hudec MatejHudec Matej 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 43.81 8.00
5 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 55.65 2.00
6 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 59.38 1.00
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 17.6.2018 - 13:09) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 35.66
MS Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 36.16
MS Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 36.46
4 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 50.92 4.00
5 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 55.07 3.00
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 35.66
2 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 36.16
3 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 36.46
4 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 37.65
5 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 38.11
6 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 38.68
7 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 39.72
8 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 41.12 11.00
9 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 42.56 9.00
10 Hudec MatejHudec Matej 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 43.81 8.00
11 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 43.86 7.00
12 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 47.55 6.00
13 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 49.63 5.00
14 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 50.92 4.00
15 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 55.07 3.00
16 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 55.65 2.00
17 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 59.38 1.00

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 17.6.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 45.09 11.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.40 9.00
3 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 45.54 8.00
4 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 45.84 7.00
5 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 47.02 5.00
6 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 47.13 4.00
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 17.6.2018 - 13:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 45.93 6.00
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 47.53 3.00
3 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 48.49 2.00
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 49.61
5 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 50.29
6 Koníčková LuciaKoníčková Lucia 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 53.63
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 17.6.2018 - 13:24) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 49.31 1.00
2 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 51.87
3 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 53.24
4 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 53.36
5 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 59.64
6 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 62.21
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (ne, 17.6.2018 - 13:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 49.65
2 Lacová SofiaLacová Sofia 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 53.46
3 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 53.81
4 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 56.58
5 Lacková LenkaLacková Lenka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 60.33
6 Lapunikova SaraLapunikova Sara 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 63.16
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (ne, 17.6.2018 - 13:28) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Račayová TerezaRačayová Tereza 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 50.05
MS Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 51.96
3 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 52.99
4 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 54.88
Záhorcová JúliaZáhorcová Júlia 04 04 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lacková LenkaLacková Lenka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 60.33
2 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 62.21
3 Lapunikova SaraLapunikova Sara 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 63.16
4 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 45.09 11.00
5 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.40 9.00
6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 45.54 8.00
7 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 45.84 7.00
8 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 45.93 6.00
9 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 47.02 5.00
10 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 47.13 4.00
11 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 47.53 3.00
12 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 48.49 2.00
13 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 49.31 1.00
14 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 49.61
15 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 49.65
16 Račayová TerezaRačayová Tereza 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 50.05
17 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 50.29
18 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 51.87
19 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 51.96
20 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 52.99
21 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 53.24
22 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 53.36
23 Lacová SofiaLacová Sofia 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 53.46
24 Koníčková LuciaKoníčková Lucia 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 53.63
25 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 53.81
26 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 54.88
27 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 56.58
28 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 59.64
Záhorcová JúliaZáhorcová Júlia 04 04 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom DNS