<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 3.kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (17. 6. 2018)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 17.6.2018 - 13:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 36.58 33,4236,58x36,58--- 11.00
MS Gruĺa MarianGruĺa Marian
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
57 57 30.47 x30,47x30,47xxx
3 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 26.94 x26,9426,0826,94x23,40x 9.00
4 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 25.97 25,97xx25,9724,45x24,60 8.00
5 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 24.43 20,71x20,9520,9522,0224,4321,42 7.00
6 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 24.24 23,02x21,3223,0222,8724,24x 6.00
7 Revaj TomášRevaj Tomáš
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 21.79 19,18x21,1521,1521,7221,79x 5.00
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Starší žiaci
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 17.6.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 24.60 x21,3424,6024,6022,7822,39 11.00
2 Kresáňová SimonaKresáňová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 22.51 17,4018,0317,5918,03x22,51 9.00
3 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 21.94 19,9220,8520,5320,8519,9921,94 8.00
4 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 21.24 20,3918,2417,4520,3921,2419,57 7.00
5 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 20.53 20,5316,3918,8920,5319,6117,52 6.00
MS Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 20.11 x16,7219,2219,2219,7620,11
7 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 19.85 19,7218,9519,8519,85x18,79 5.00
8 Vlčanská SimonaVlčanská Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 19.68 19,6816,03x19,6816,1516,86 4.00
9 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 18.61 18,61x18,0318,6116,3816,87 3.00
MS Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 18.01 17,5618,0118,01
11 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 17.92 17,92x17,92 2.00
MS Udičková ViktóriaUdičková Viktória
MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom
03 03 17.73 10,4717,7317,73
13 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 17.42 15,2817,4217,42 1.00
14 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 15.77 15,77x15,77
15 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 14.18 x14,1814,18
16 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 13.84 13,8411,9913,84
17 Kadáková NinaKadáková Nina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 12.22 11,7712,2212,22
18 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 11.78 10,5611,7811,78
19 Jakušová NinaJakušová Nina
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 11.78 11,78x11,78
20 Polečová LuciaPolečová Lucia
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 11.49 11,4910,5411,49
21 Hoštáková DanielaHoštáková Daniela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 11.41 9,1911,419,19
22 Feriancová AlenaFeriancová Alena
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 11.13 11,13x11,13
23 Lapunikova SaraLapunikova Sara
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 09.79 8,669,799,79
24 Ďuratná SofiaĎuratná Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 06.99 6,636,996,99
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Staršie žiačky
Celkom 24 pretekárov