<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 3.kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (17. 6. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 17.6.2018 - 10:55) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.42
2 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 07.51
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.56
4 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.83
5 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 08.08
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh A
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 17.6.2018 - 10:57) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.18
2 Suroviak DenisSuroviak Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 08.20
3 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 08.46
4 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 08.49
5 Oláh SamuelOláh Samuel 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 08.58
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh B
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 17.6.2018 - 10:59) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.34
2 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 08.36
3 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.43
4 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.69
5 Boldog OliverBoldog Oliver 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.16
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh C
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 17.6.2018 - 11:01) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.96
2 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.00
3 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.25
4 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.51
5 Rendek KristiánRendek Kristián 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.21
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh D
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 17.6.2018 - 11:03) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 07.38
MS Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 07.41
MS Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 07.81
4 Hudec MatejHudec Matej 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.56
Čelko TomášČelko Tomáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 DNS
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh E
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rendek KristiánRendek Kristián 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.21
2 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 07.38
3 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 07.41
4 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.42
5 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 07.51
6 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.56
7 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 07.81
8 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.83
9 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 08.08
10 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.18
11 Suroviak DenisSuroviak Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 08.20
12 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.34
13 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 08.36
14 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.43
15 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 08.46
16 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 08.49
17 Hudec MatejHudec Matej 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.56
18 Oláh SamuelOláh Samuel 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 08.58
19 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.69
20 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.96
21 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.00
22 Boldog OliverBoldog Oliver 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.16
23 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.25
24 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.51
Čelko TomášČelko Tomáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (ne, 17.6.2018 - 11:55) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.48 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.53 9.00
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 07.65 8.00
4 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.79 7.00
5 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 08.18 6.00
Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 DNS
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (ne, 17.6.2018 - 11:57) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Suroviak DenisSuroviak Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.12 4.00
2 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.35 3.00
3 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.37 2.00
4 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.42 1.00
Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 DNS
Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 DNS
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 17.6.2018 - 11:10) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.17
2 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 08.84
3 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.61
4 Pizzolato MariaPizzolato Maria 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.89
Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DQ
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 17.6.2018 - 11:12) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.25
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.54
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.94
4 Lehocká AlexandraLehocká Alexandra 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.98
5 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.55
6 Koníčková LuciaKoníčková Lucia 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.59
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 17.6.2018 - 11:14) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.35
2 Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.74
3 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.93
4 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.97
5 Hírešová LenkaHírešová Lenka 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.51
6 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.86
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 17.6.2018 - 11:16) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.39
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 08.68
3 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.92
4 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.20
5 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.58
6 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.59
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 17.6.2018 - 11:18) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.56
2 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 08.67
3 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 08.82
4 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.32
5 Jurenová VanesaJurenová Vanesa 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 10.03
6 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.10
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (ne, 17.6.2018 - 11:20) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.57
2 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.63
3 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.13
4 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.24
5 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.79
6 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.42
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 7 (ne, 17.6.2018 - 11:22) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.58
2 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.97
3 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.99
4 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09.01
5 Bajánková RebekaBajánková Rebeka 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.41
6 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.60
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 8 (ne, 17.6.2018 - 11:24) Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.69
2 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 08.81
3 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 08.99
4 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.15
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.62
6 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.99
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 8
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 9 (ne, 17.6.2018 - 11:26) Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Smolková EmaSmolková Ema 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.30
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 08.66
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 08.95
4 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.11
MS Briešková JohanaBriešková Johana 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 09.28
6 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.45
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 9
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurenová VanesaJurenová Vanesa 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 10.03
2 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.10
3 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.42
4 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.45
5 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.17
6 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.25
7 Smolková EmaSmolková Ema 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.30
8 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.35
9 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.39
10 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.54
11 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.56
12 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.57
13 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.58
14 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.63
15 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 08.66
16 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 08.67
17 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 08.68
18 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.69
19 Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.74
20 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 08.81
21 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 08.82
22 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 08.84
23 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.92
24 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.93
25 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.94
26 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 08.95
27 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.97
27 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.97
29 Lehocká AlexandraLehocká Alexandra 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.98
30 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.99
30 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 08.99
32 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09.01
33 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.11
34 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.13
35 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.15
36 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.20
37 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.24
38 Briešková JohanaBriešková Johana 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 09.28
39 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.32
40 Bajánková RebekaBajánková Rebeka 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.41
41 Hírešová LenkaHírešová Lenka 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.51
42 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.55
43 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.58
44 Koníčková LuciaKoníčková Lucia 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.59
44 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.59
46 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.60
47 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.61
48 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.62
49 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.79
50 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.86
51 Pizzolato MariaPizzolato Maria 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.89
52 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.99
Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (ne, 17.6.2018 - 12:00) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.12 11.00
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.28 9.00
3 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 08.29 8.00
4 Smolková EmaSmolková Ema 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 08.40 7.00
5 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.42 6.00
6 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.48 5.00
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (ne, 17.6.2018 - 12:02) Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.51 4.00
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.60 3.00
3 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.63 2.00
4 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 08.68 1.00
5 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 08.69
6 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.80
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 17.6.2018 - 10:25) Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.13
2 Freissl DavidFreissl David 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 09.92
3 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.10
MS Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 10.20
Demeter Filip Demeter Filip 11 11 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 DNS
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 17.6.2018 - 10:27) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.29
2 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10.09
3 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.23
4 Blahušiak DamiánBlahušiak Damián 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.58
Galovič MatejGalovič Matej 11 11 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 DNS
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 17.6.2018 - 10:29) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 09.63
2 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.72
3 Hassan HenryHassan Henry 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.97
4 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 10.15
5 Blaho TomáľBlaho Tomáľ 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.58
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 17.6.2018 - 10:31) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.66
2 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.67
3 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10.04
4 Kutlák SamuelKutlák Samuel 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.21
5 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.57
6 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 10.67
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 17.6.2018 - 10:33) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.61
2 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.79
3 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.95
4 Stishkovskyi RomanStishkovskyi Roman 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.20
5 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.65
6 Juraček AlexejJuraček Alexej 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.05
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (ne, 17.6.2018 - 10:35) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.78
2 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.83
3 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.13
4 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 10.41
5 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.56
6 Hrehor MatejHrehor Matej 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.07
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 7 (ne, 17.6.2018 - 10:37) Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rybár OndrejRybár Ondrej 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.63
2 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.83
3 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 10.57
4 Toncar AndrejToncar Andrej 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.05
5 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.65
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 7
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 8 (ne, 17.6.2018 - 10:39) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.73
2 Habrún JakubHabrún Jakub 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.26
3 Oško FilipOško Filip 09 09 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 10.42
4 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.55
MS Korenčík OliverKorenčík Oliver 10 10 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 11.07
Čelko MatejČelko Matej 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 8
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 9 (ne, 17.6.2018 - 10:41) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.34
2 Kaclík MartinKaclík Martin 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 09.38
3 Mitka PatrikMitka Patrik 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.28
4 Lakota MatejLakota Matej 09 09 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 10.49
5 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.14
6 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 11.26
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 9
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 17.6.2018 - 10:43) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankula MatúšJankula Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.61
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.76
3 Mištrík TobiasMištrík Tobias 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.85
4 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.53
5 Kvasnica TomášKvasnica Tomáš 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.61
6 Celušňák SamuelCelušňák Samuel 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 11.30
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 10
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10.04
2 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10.09
3 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.10
4 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.13
5 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 10.15
6 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 10.20
6 Stishkovskyi RomanStishkovskyi Roman 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.20
8 Kutlák SamuelKutlák Samuel 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.21
9 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.23
10 Habrún JakubHabrún Jakub 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.26
11 Mitka PatrikMitka Patrik 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.28
12 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 10.41
13 Oško FilipOško Filip 09 09 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 10.42
14 Lakota MatejLakota Matej 09 09 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 10.49
15 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.53
16 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.55
17 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.56
18 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.57
18 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 10.57
20 Blahušiak DamiánBlahušiak Damián 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.58
21 Kvasnica TomášKvasnica Tomáš 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.61
22 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.65
23 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 10.67
24 Juraček AlexejJuraček Alexej 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.05
24 Toncar AndrejToncar Andrej 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.05
26 Korenčík OliverKorenčík Oliver 10 10 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 11.07
27 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.14
28 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 11.26
29 Celušňák SamuelCelušňák Samuel 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 11.30
30 Blaho TomáľBlaho Tomáľ 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.58
31 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.65
32 Hrehor MatejHrehor Matej 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.07
33 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.13
34 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.29
35 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.34
36 Kaclík MartinKaclík Martin 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 09.38
37 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.61
37 Jankula MatúšJankula Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.61
39 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 09.63
39 Rybár OndrejRybár Ondrej 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.63
41 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.66
42 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.67
43 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.72
44 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.73
45 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.76
46 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.78
47 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.79
48 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.83
48 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.83
50 Mištrík TobiasMištrík Tobias 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.85
51 Freissl DavidFreissl David 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 09.92
52 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.95
53 Hassan HenryHassan Henry 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.97
Demeter Filip Demeter Filip 11 11 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 DNS
Galovič MatejGalovič Matej 11 11 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 DNS
Čelko MatejČelko Matej 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 1 (ne, 17.6.2018 - 11:45) Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.28 11.00
2 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.47 9.00
3 Kaclík MartinKaclík Martin 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 09.56 8.00
4 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.59 7.00
5 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.66 6.00
6 Jankula MatúšJankula Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.80 5.00
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (ne, 17.6.2018 - 11:47) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.41 4.00
2 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 09.51 3.00
3 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.57 2.00
4 Rybár OndrejRybár Ondrej 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.60 1.00
5 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.62
6 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.67
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 17.6.2018 - 10:40) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.99
2 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.98
3 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 10.27
4 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.33
5 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 11.20
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 17.6.2018 - 10:42) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.17
2 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.06
3 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.22
4 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.78
5 Závodská TerezkaZávodská Terezka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 11.94
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 17.6.2018 - 10:44) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.23
2 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.07
3 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.40
4 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 10.86
5 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.03
6 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.67
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 17.6.2018 - 10:46) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.34
2 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.77
3 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 10.11
4 Čanadyová AlexandraČanadyová Alexandra 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.81
MS Volentierová LetíciaVolentierová Letícia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.20
6 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 11.48
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 17.6.2018 - 10:48) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.16
2 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.95
3 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.70
4 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.14
5 Zimenová LujzaZimenová Lujza 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 11.19
6 Čorejová MichaelaČorejová Michaela 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 11.25
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (ne, 17.6.2018 - 10:50) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.53
2 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 10.00
3 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10.01
4 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.27
5 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.77
6 Turčeková AlexandraTurčeková Alexandra 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 11.19
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 7 (ne, 17.6.2018 - 10:52) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.32
2 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.81
3 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.30
4 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.93
5 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.26
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 7
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 8 (ne, 17.6.2018 - 10:54) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.48
2 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.73
3 Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.46
4 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.77
5 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.08
6 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.46
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 8
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 9 (ne, 17.6.2018 - 10:56) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.42
2 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.97
3 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.61
4 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.76
5 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.57
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 9
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 17.6.2018 - 10:58) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.38
2 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.81
3 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.55
4 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.72
5 Ľubelcová DominikaĽubelcová Dominika 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 10.76
6 Kozáková KarinKozáková Karin 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 11.54
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 10
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 11 (ne, 17.6.2018 - 11:00) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.61
2 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.63
3 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.26
4 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.80
5 Kráľová ViktóriaKráľová Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.95
Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 11
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 10.00
2 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10.01
3 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.06
4 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.07
5 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 10.11
6 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.22
7 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.26
8 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 10.27
8 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.27
10 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.30
11 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.33
12 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.40
13 Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.46
14 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.55
15 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.61
16 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.70
17 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.72
18 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.76
18 Ľubelcová DominikaĽubelcová Dominika 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 10.76
20 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.77
20 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.77
22 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.80
23 Čanadyová AlexandraČanadyová Alexandra 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.81
24 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 10.86
25 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.93
26 Kráľová ViktóriaKráľová Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.95
27 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.03
28 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.08
29 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.14
30 Zimenová LujzaZimenová Lujza 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 11.19
30 Turčeková AlexandraTurčeková Alexandra 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 11.19
32 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 11.20
32 Volentierová LetíciaVolentierová Letícia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.20
34 Čorejová MichaelaČorejová Michaela 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 11.25
35 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.26
36 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.46
37 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 11.48
38 Kozáková KarinKozáková Karin 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 11.54
39 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.57
40 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.67
41 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.78
42 Závodská TerezkaZávodská Terezka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 11.94
43 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.99
44 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.16
45 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.17
46 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.23
47 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.32
48 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.34
49 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.38
50 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.42
51 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.48
52 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.53
53 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.61
54 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.63
55 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.73
56 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.77
57 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.81
57 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.81
59 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.95
60 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.97
61 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.98
Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (ne, 17.6.2018 - 11:50) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.85 11.00
2 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.04 9.00
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.07 8.00
4 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.26 7.00
5 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.30 6.00
6 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 09.39 5.00
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (ne, 17.6.2018 - 11:52) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.26 4.00
2 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 09.28 3.00
3 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.40 2.00
4 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.51 1.00
5 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09.61
6 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.68
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 17.6.2018 - 14:45) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 17.26
2 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 17.81 11.00
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.08 9.00
MS Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.10
5 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 18.56 8.00
6 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 19.24 7.00
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 17.6.2018 - 14:47) Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Suroviak DenisSuroviak Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 19.56 5.00
2 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 19.85 4.00
3 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 20.26 2.00
4 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 20.29 1.00
5 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 20.58
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Beh 3 (ne, 17.6.2018 - 14:49) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.44
2 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 20.73
3 Oláh SamuelOláh Samuel 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 20.82
4 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.18
5 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 21.33
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 5 pretekárov
Beh 4 (ne, 17.6.2018 - 14:51) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 21.43
2 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 23.03
3 Boldog OliverBoldog Oliver 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 23.04
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 23.38
5 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 23.97
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh D
Celkom 5 pretekárov
Beh 5 (ne, 17.6.2018 - 14:53) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 18.03
2 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 19.32 6.00
3 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 20.08 3.00
4 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 21.49
5 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 24.34
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh E
Celkom 5 pretekárov
Beh 6 (ne, 17.6.2018 - 14:55) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 20.53
2 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 20.67
3 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.22
4 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.85
5 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 22.18
6 Rendek KristiánRendek Kristián 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.71
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh F
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 17.26
2 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 17.81 11.00
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 18.03
4 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.08 9.00
5 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.10
6 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 18.56 8.00
7 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 19.24 7.00
8 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 19.32 6.00
9 Suroviak DenisSuroviak Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 19.56 5.00
10 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 19.85 4.00
11 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 20.08 3.00
12 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 20.26 2.00
13 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 20.29 1.00
14 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.44
15 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 20.53
16 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 20.58
17 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 20.67
18 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 20.73
19 Oláh SamuelOláh Samuel 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 20.82
20 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.18
21 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.22
22 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 21.33
23 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 21.43
24 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 21.49
25 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.85
26 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 22.18
27 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 23.03
28 Boldog OliverBoldog Oliver 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 23.04
29 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 23.38
30 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 23.97
31 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 24.34
32 Rendek KristiánRendek Kristián 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.71

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 17.6.2018 - 15:00) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 19.22 11.00
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.33 9.00
3 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.56 8.00
4 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 20.85 6.00
5 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.12 5.00
6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 21.21 3.00
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 17.6.2018 - 15:02) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 20.83 7.00
2 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.14 4.00
3 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 21.29 2.00
4 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 21.87
5= Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.92
5= Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.92
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 17.6.2018 - 15:04) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 21.37 1.00
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 21.48
3 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 21.88
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 22.16
5 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 22.46
6 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.14
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (ne, 17.6.2018 - 15:06) Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.62
2 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 22.02
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 22.45
4 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.67
MS Briešková JohanaBriešková Johana 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 23.15
6 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 23.54
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (ne, 17.6.2018 - 15:08) Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 22.98
2 Mihálová Lívia EmaMihálová Lívia Ema 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 23.24
3 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 23.42
4 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.78
5 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 23.96
6 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 24.07
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 6 pretekárov
Beh 6 (ne, 17.6.2018 - 15:10) Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.80
2 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 23.85
3 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.92
4 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.95
5 Pizzolato MariaPizzolato Maria 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 25.34
6 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.30
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 6 pretekárov
Beh 7 (ne, 17.6.2018 - 15:12) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 23.05
2 Hrnčiríková LeaHrnčiríková Lea 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 23.87
3 Jurenová VanesaJurenová Vanesa 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 24.74
4 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.54
5 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 25.93
6 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 25.96
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 6 pretekárov
Beh 8 (ne, 17.6.2018 - 15:14) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 21.93
2 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 22.12
3 Račayová TerezaRačayová Tereza 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 23.37
4 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.91
5 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.67
6 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 25.19
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh H
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 19.22 11.00
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.33 9.00
3 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.56 8.00
4 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 20.83 7.00
5 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 20.85 6.00
6 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.12 5.00
7 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.14 4.00
8 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 21.21 3.00
9 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 21.29 2.00
10 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 21.37 1.00
11 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 21.48
12 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.62
13 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 21.87
14 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 21.88
15 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.92
15 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.92
17 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 21.93
18 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 22.02
19 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 22.12
20 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 22.16
21 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 22.45
22 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 22.46
23 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.67
24 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 22.98
25 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 23.05
26 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.14
27 Briešková JohanaBriešková Johana 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 23.15
28 Mihálová Lívia EmaMihálová Lívia Ema 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 23.24
29 Račayová TerezaRačayová Tereza 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 23.37
30 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 23.42
31 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 23.54
32 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.78
33 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.80
34 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 23.85
35 Hrnčiríková LeaHrnčiríková Lea 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 23.87
36 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.91
37 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.92
38 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 23.96
39 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 24.07
40 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.67
41 Jurenová VanesaJurenová Vanesa 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 24.74
42 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.95
43 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 25.19
44 Pizzolato MariaPizzolato Maria 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 25.34
45 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.54
46 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 25.93
47 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 25.96
48 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.30

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 17.6.2018 - 14:15) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.96 11.00
2 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.50 9.00
3 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.54 8.00
4 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 24.20 4.00
5 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.71 1.00
6 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.78
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 17.6.2018 - 14:17) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaclík MartinKaclík Martin 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 23.78 7.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 24.04 6.00
3 Rybár OndrejRybár Ondrej 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.59 2.00
4 Jankula MatúšJankula Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.98
5 Habrún JakubHabrún Jakub 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.06
6 Žáčik AndrejŽáčik Andrej 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 26.63
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 17.6.2018 - 14:19) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 25.20
2 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 26.09
3 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 26.71
4 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 26.88
5 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 29.53
Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNF
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (ne, 17.6.2018 - 14:21) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blahušiak DamiánBlahušiak Damián 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 27.76
2 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 28.52
3 Dolinec ŠimonDolinec Šimon 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 32.00
Drahník DávidDrahník Dávid 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 DNS
Demeter Filip Demeter Filip 11 11 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 DNS
Čelko MatejČelko Matej 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNF
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (ne, 17.6.2018 - 14:23) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 24.12 5.00
2 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.50 3.00
3 Freissl DavidFreissl David 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 25.53
4 Kutlák SamuelKutlák Samuel 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 27.79
5 Hrehor MatejHrehor Matej 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 33.61
Galovič MatejGalovič Matej 11 11 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 DNS
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh E
Celkom 6 pretekárov
Beh 6 (ne, 17.6.2018 - 14:25) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 26.70
2 Oško FilipOško Filip 09 09 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 27.60
3 Kvasnica TomášKvasnica Tomáš 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 28.34
4 Korenčík OliverKorenčík Oliver 10 10 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 29.00
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh F
Celkom 4 pretekári
Beh 7 (ne, 17.6.2018 - 14:27) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.74
2 Stishkovskyi RomanStishkovskyi Roman 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 25.98
3 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 26.29
4 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 26.32
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh G
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.96 11.00
2 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.50 9.00
3 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.54 8.00
4 Kaclík MartinKaclík Martin 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 23.78 7.00
5 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 24.04 6.00
6 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 24.12 5.00
7 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 24.20 4.00
8 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.50 3.00
9 Rybár OndrejRybár Ondrej 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.59 2.00
10 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.71 1.00
11 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.74
12 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.78
13 Jankula MatúšJankula Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.98
14 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 25.20
15 Freissl DavidFreissl David 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 25.53
16 Stishkovskyi RomanStishkovskyi Roman 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 25.98
17 Habrún JakubHabrún Jakub 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.06
18 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 26.09
19 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 26.29
20 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 26.32
21 Žáčik AndrejŽáčik Andrej 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 26.63
22 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 26.70
23 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 26.71
24 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 26.88
25 Oško FilipOško Filip 09 09 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 27.60
26 Blahušiak DamiánBlahušiak Damián 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 27.76
27 Kutlák SamuelKutlák Samuel 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 27.79
28 Kvasnica TomášKvasnica Tomáš 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 28.34
29 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 28.52
30 Korenčík OliverKorenčík Oliver 10 10 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 29.00
31 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 29.53
32 Dolinec ŠimonDolinec Šimon 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 32.00
33 Hrehor MatejHrehor Matej 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 33.61
Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNF
Drahník DávidDrahník Dávid 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 DNS
Demeter Filip Demeter Filip 11 11 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 DNS
Čelko MatejČelko Matej 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNF
Galovič MatejGalovič Matej 11 11 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 17.6.2018 - 14:30) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.11 11.00
2 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 22.51 9.00
3 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 22.69 8.00
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 22.92 7.00
5 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 23.53 4.00
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (ne, 17.6.2018 - 14:32) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 23.25 5.00
2 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 23.69 2.00
3 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 23.99
4 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.38
5 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 24.47
6 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 24.94
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 17.6.2018 - 14:34) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 23.98
2 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.26
3 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 26.37
4 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 26.47
5 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 26.76
Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 DNS
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (ne, 17.6.2018 - 14:36) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.08
2 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.20
3 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 27.25
4 Turčeková AlexandraTurčeková Alexandra 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 28.28
5 Závodská TerezkaZávodská Terezka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 29.19
Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNF
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (ne, 17.6.2018 - 14:38) Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 23.17 6.00
2 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 27.39
3 Bahnová SabínaBahnová Sabína 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.88
4 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 28.10
5 Zimenová LujzaZimenová Lujza 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 28.75
6 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 28.85
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh E
Celkom 6 pretekárov
Beh 6 (ne, 17.6.2018 - 14:40) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.61 3.00
2 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.03
3 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 25.08
4 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.64
5 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.75
6 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 26.00
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh F
Celkom 6 pretekárov
Beh 7 (ne, 17.6.2018 - 14:42) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 23.96 1.00
2 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 25.44
3 Heigway Zoe ElizabetHeigway Zoe Elizabet 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 26.23
4 Čorejová MichaelaČorejová Michaela 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 30.11
Galovičová EmmaGalovičová Emma 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 DNS
Galovičová AlexandraGalovičová Alexandra 10 10 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 DNS
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh G
Celkom 6 pretekárov
Beh 8 (ne, 17.6.2018 - 14:44) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.95
2 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 25.72
3 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 26.49
4 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.71
5 Kráľová ViktóriaKráľová Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 28.85
Korenčík OliverKorenčík Oliver 10 10 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 5 DNS
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh H
Celkom 6 pretekárov
Beh 9 (ne, 17.6.2018 - 14:46) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 26.49
2 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 27.14
3 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 28.23
4 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 28.72
5 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 28.99
6 Reisingerová VanessaReisingerová Vanessa 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 30.77
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh I
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 17.6.2018 - 14:48) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 26.61
2 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 26.81
MS Volentierová LetíciaVolentierová Letícia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.33
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh J
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.11 11.00
2 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 22.51 9.00
3 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 22.69 8.00
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 22.92 7.00
5 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 23.17 6.00
6 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 23.25 5.00
7 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 23.53 4.00
8 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.61 3.00
9 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 23.69 2.00
10 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 23.96 1.00
11 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 23.98
12 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 23.99
13 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.26
14 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.38
15 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 24.47
16 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 24.94
17 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.95
18 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.03
19 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 25.08
20 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 25.44
21 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.64
22 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 25.72
23 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.75
24 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 26.00
25 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.08
26 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.20
27 Heigway Zoe ElizabetHeigway Zoe Elizabet 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 26.23
28 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 26.37
29 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 26.47
30 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 26.49
30 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 26.49
32 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 26.61
33 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.71
34 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 26.76
35 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 26.81
36 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 27.14
37 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 27.25
38 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 27.39
39 Bahnová SabínaBahnová Sabína 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.88
40 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 28.10
41 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 28.23
42 Turčeková AlexandraTurčeková Alexandra 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 28.28
43 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 28.72
44 Zimenová LujzaZimenová Lujza 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 28.75
45 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 28.85
45 Kráľová ViktóriaKráľová Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 28.85
47 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 28.99
48 Závodská TerezkaZávodská Terezka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 29.19
49 Volentierová LetíciaVolentierová Letícia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.33
50 Čorejová MichaelaČorejová Michaela 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 30.11
51 Reisingerová VanessaReisingerová Vanessa 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 30.77
Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 DNS
Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNF
Galovičová EmmaGalovičová Emma 09 09 Športový klub pol