<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting - Memoriál T. Babjaka, akademické Majstrovstvá SR

Bratislava (16. 6. 2018)

200 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 16:00) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 21.76 0.200
2 135 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.18 0.214
3 199 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.40 0.241
4 200 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.87 0.251
5 129 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.05 0.201
6 7 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.33 0.236
Poznámky:
200m - Muži :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 16:02) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.44 0.198
2 170 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.60 0.188
3 46 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.74 0.251
4 167 Lučka DominikLučka Dominik 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.18 0.214
5 54 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.67 0.231
6 51 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.38 0.222
Poznámky:
200m - Muži :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 16:04) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 22.26 0.214
2 182 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.87 0.215
3 216 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.82 0.222
4 102 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 26.47 0.236
70 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 DNS
66 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (so, 16.6.2018 - 16:06) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Sučka JaroslavSučka Jaroslav 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 2 23.33 0.231
2 150 Chromek DominikChromek Dominik 93 93 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 25.08 0.222
3 136 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.29 0.214
160 Zavadsky LukášZavadsky Lukáš 94 94 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 16.6.2018 - 16:08) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Fischer EliasFischer Elias 99 99 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 5 24.51 0.200
2 231 Šimko Tomᚊimko Tomáš 98 98 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 29.03 0.218
214 Nnamdi ChukwumaNnamdi Chukwuma 99 99 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 4 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh E
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 21.76 0.200
2 135 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.18 0.214
3 82 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 22.26 0.214
4 199 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.40 0.241
5 200 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.87 0.251
5 182 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.87 0.215
7 129 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.05 0.201
8 7 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.33 0.236
8 154 Sučka JaroslavSučka Jaroslav 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 2 23.33 0.231
10 37 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.44 0.198
11 170 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.60 0.188
12 46 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.74 0.251
13 216 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.82 0.222
14 167 Lučka DominikLučka Dominik 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.18 0.214
15 190 Fischer EliasFischer Elias 99 99 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 5 24.51 0.200
16 54 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.67 0.231
17 150 Chromek DominikChromek Dominik 93 93 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 25.08 0.222
18 51 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.38 0.222
19 136 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.29 0.214
20 102 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 26.47 0.236
21 231 Šimko Tomᚊimko Tomáš 98 98 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 29.03 0.218
70 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 DNS
66 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DNS
160 Zavadsky LukášZavadsky Lukáš 94 94 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 DNS
214 Nnamdi ChukwumaNnamdi Chukwuma 99 99 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 4 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 16:15) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.14 0.265
2 224 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.68 0.200
3 173 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.51 0.241
4 106 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.59 0.214
5 132 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.89 0.198
6 107 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.19 0.256
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 16:17) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.61 0.200
2 211 Švecová NatáliaŠvecová Natália 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.46 0.203
3 56 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.51 0.241
4 197 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.79 0.221
5 121 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.40 0.231
6 204 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.22 0.200
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 16:19) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.70
2 101 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 28.49
3 17 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.79
4 52 Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 32.62
148 Gmitterová EvaGmitterová Eva 96 96 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 1 DNS
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh C
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.14 0.265
2 224 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.68 0.200
3 173 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.51 0.241
4 126 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.61 0.200
5 211 Švecová NatáliaŠvecová Natália 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.46 0.203
6 106 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.59 0.214
7 132 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.89 0.198
8 107 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.19 0.256
9 56 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.51 0.241
10 11 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.70
11 197 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.79 0.221
12 121 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.40 0.231
13 101 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 28.49
14 17 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.79
15 204 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.22 0.200
16 52 Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 32.62
148 Gmitterová EvaGmitterová Eva 96 96 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 1 DNS