<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting - Memoriál T. Babjaka, akademické Majstrovstvá SR

Bratislava (16. 6. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 14:10) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 10.30 0.156
2 199 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.73 0.187
3 225 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 10.92 0.148
4 3 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.07 0.198
5 129 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.18 0.174
6 66 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.26 0.165
7 7 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.30 0.147
60 Zavacký AdamZavacký Adam 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Poznámky:
100m - Muži :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 14:12) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 116 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.20 0.187
2 37 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.35 0.178
3 170 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.46 0.154
4 46 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.61 0.187
5 2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.96 0.199
6 51 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.31 0.168
9 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
223 Kubinec JakubKubinec Jakub 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNF 0.250
Poznámky:
100m - Muži :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 14:14) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.08 0.198
2 164 Hlúbik PavolHlúbik Pavol 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.26 0.174
3 49 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.44 0.144
4 117 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.71 0.165
5 13 Bencz VladimírBencz Vladimír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.83 0.167
6 67 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 12.23 0.178
7 119 Brath RichardBrath Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.35 0.198
8 39 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.83 0.200
Poznámky:
100m - Muži :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Beh 4 (so, 16.6.2018 - 14:16) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.27 0.154
2 139 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.80 0.200
3 150 Chromek DominikChromek Dominik 93 93 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 8 11.99 0.178
4 152 Orolín DanielOrolín Daniel 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 1 12.09 0.169
5 54 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.34 0.158
6= 146 Frajtko Marcel EnrikoFrajtko Marcel Enriko 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 2 12.66 0.178
6= 70 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 12.66 0.198
8 136 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.72 0.214
Poznámky:
100m - Muži :: Beh D
Celkom 8 pretekárov
Beh 5 (so, 16.6.2018 - 14:18) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Sárkány AttilaSárkány Attila 95 95 SZVSESZVSE 3 11.35 0.198
2 219 Juhaščik JakubJuhaščik Jakub 95 95 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 11.55 0.154
3 154 Sučka JaroslavSučka Jaroslav 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 11.65 0.165
4 218 Hudáček JánHudáček Ján 97 97 UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 2 11.68 0.144
5 190 Fischer EliasFischer Elias 99 99 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 6 12.09 0.123
6 160 Zavadsky Lukáš Zavadsky Lukáš 94 94 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 12.40 0.178
7 231 Šimko Tomᚊimko Tomáš 98 98 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 13.81 0.187
214 Nnamdi ChukwumaNnamdi Chukwuma 99 99 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 7 DNS
Poznámky:
100m - Muži :: Beh E
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 10.30 0.156
2 199 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.73 0.187
3 225 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 10.92 0.148
4 3 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.07 0.198
5 200 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.08 0.198
6 129 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.18 0.174
7 116 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.20 0.187
8 66 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.26 0.165
8 164 Hlúbik PavolHlúbik Pavol 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.26 0.174
10 135 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.27 0.154
11 7 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.30 0.147
12 37 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.35 0.178
12 198 Sárkány AttilaSárkány Attila 95 95 SZVSESZVSE 3 11.35 0.198
14 49 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.44 0.144
15 170 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.46 0.154
16 219 Juhaščik JakubJuhaščik Jakub 95 95 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 11.55 0.154
17 46 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.61 0.187
18 154 Sučka JaroslavSučka Jaroslav 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 11.65 0.165
19 218 Hudáček JánHudáček Ján 97 97 UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 2 11.68 0.144
20 117 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.71 0.165
21 139 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.80 0.200
22 13 Bencz VladimírBencz Vladimír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.83 0.167
23 2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.96 0.199
24 150 Chromek DominikChromek Dominik 93 93 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 8 11.99 0.178
25 152 Orolín DanielOrolín Daniel 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 1 12.09 0.169
25 190 Fischer EliasFischer Elias 99 99 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 6 12.09 0.123
27 67 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 12.23 0.178
28 51 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.31 0.168
29 54 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.34 0.158
30 119 Brath RichardBrath Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.35 0.198
31 160 Zavadsky Lukáš Zavadsky Lukáš 94 94 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 12.40 0.178
32 146 Frajtko Marcel EnrikoFrajtko Marcel Enriko 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 2 12.66 0.178
32 70 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 12.66 0.198
34 136 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.72 0.214
35 231 Šimko Tomᚊimko Tomáš 98 98 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 13.81 0.187
36 39 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.83 0.200
60 Zavacký AdamZavacký Adam 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
9 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
223 Kubinec JakubKubinec Jakub 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNF 0.250
214 Nnamdi ChukwumaNnamdi Chukwuma 99 99 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 7 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 14:25) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.02 0.156
2 123 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.37 0.198
3 174 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.43 0.178
4 211 Švecová NatáliaŠvecová Natália 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.58 0.177
5 103 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 12.60 0.165
6 106 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 13.02 0.155
7 132 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.12 0.165
8 56 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.46 0.147
Poznámky:
100m - Ženy :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 14:27) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.25 0.168
2 197 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.45 0.157
3 63 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 13.53 0.166
4 101 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 13.75 0.178
5 166 Králiková LenkaKráliková Lenka 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.77 0.189
6 17 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 13.88 0.178
7 222 Kobolková HadasaKobolková Hadasa 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.71 0.178
8 52 Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 15.64 0.177
Poznámky:
100m - Ženy :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 14:29) Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Gmitterová EvaGmitterová Eva 96 96 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 13.51 0.168
2 193 Kneringer RuthKneringer Ruth 02 02 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 6 13.68 0.178
3 147 Galarovičová VeronikaGalarovičová Veronika 98 98 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 14.99 0.198
Poznámky:
100m - Ženy :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.02 0.156
2 123 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.37 0.198
3 174 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.43 0.178
4 211 Švecová NatáliaŠvecová Natália 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.58 0.177
5 103 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 12.60 0.165
6 106 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 13.02 0.155
7 132 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.12 0.165
8 11 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.25 0.168
9 197 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.45 0.157
10 56 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.46 0.147
11 148 Gmitterová EvaGmitterová Eva 96 96 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 13.51 0.168
12 63 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 13.53 0.166
13 193 Kneringer RuthKneringer Ruth 02 02 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 6 13.68 0.178
14 101 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 13.75 0.178
15 166 Králiková LenkaKráliková Lenka 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.77 0.189
16 17 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 13.88 0.178
17 222 Kobolková HadasaKobolková Hadasa 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.71 0.178
18 147 Galarovičová VeronikaGalarovičová Veronika 98 98 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 14.99 0.198
19 52 Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 15.64 0.177

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 13:15) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.09
2 36 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.27
3 76 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 19.52
4 86 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.78
5 80 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.17
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 13:17) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 19.56
2 71 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.98
3 75 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.25
4 58 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.42
53 Oravec MatejOravec Matej 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 13:19) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Basile Tommaso Basile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 19.91
2 38 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.08
3 47 Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.55
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.09
2 36 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.27
3 76 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 19.52
4 90 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 19.56
5 86 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.78
6 33 Basile Tommaso Basile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 19.91
7 80 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.17
8 71 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.98
9 75 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.25
10 58 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.42
11 38 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.08
12 47 Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.55
53 Oravec MatejOravec Matej 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 13:30) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 19.81
2 88 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 19.97
3 35 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.34
4 100 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 20.45
5 55 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.79
6 98 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 21.18
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 13:32) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.11
2 73 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.32
3 97 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.94
4 95 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.69
5 93 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.80
6 89 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 22.13
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 13:34) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.66
2 99 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 20.74
3 42 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.23
4 31 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.88
5 81 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 23.43
32 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (so, 16.6.2018 - 13:36) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 20.01
2 59 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.06
3 78 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.88
4 48 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.79
5 94 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.82
50 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 19.81
2 88 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 19.97
3 133 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 20.01
4 77 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.11
5 73 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.32
6 35 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.34
7 100 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 20.45
8 87 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.66
9 99 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 20.74
10 55 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.79
11 97 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.94
12 59 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.06
13 98 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 21.18
14 42 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.23
15 95 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.69
16 93 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.80
17 31 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.88
17 78 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.88
19 89 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 22.13
20 48 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.79
21 81 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 23.43
22 94 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.82
32 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
50 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 16:00) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 21.76 0.200
2 135 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.18 0.214
3 199 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.40 0.241
4 200 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.87 0.251
5 129 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.05 0.201
6 7 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.33 0.236
Poznámky:
200m - Muži :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 16:02) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.44 0.198
2 170 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.60 0.188
3 46 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.74 0.251
4 167 Lučka DominikLučka Dominik 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.18 0.214
5 54 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.67 0.231
6 51 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.38 0.222
Poznámky:
200m - Muži :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 16:04) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 22.26 0.214
2 182 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.87 0.215
3 216 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.82 0.222
4 102 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 26.47 0.236
70 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 DNS
66 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (so, 16.6.2018 - 16:06) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Sučka JaroslavSučka Jaroslav 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 2 23.33 0.231
2 150 Chromek DominikChromek Dominik 93 93 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 25.08 0.222
3 136 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.29 0.214
160 Zavadsky LukášZavadsky Lukáš 94 94 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 16.6.2018 - 16:08) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Fischer EliasFischer Elias 99 99 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 5 24.51 0.200
2 231 Šimko Tomᚊimko Tomáš 98 98 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 29.03 0.218
214 Nnamdi ChukwumaNnamdi Chukwuma 99 99 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 4 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh E
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 21.76 0.200
2 135 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.18 0.214
3 82 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 22.26 0.214
4 199 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.40 0.241
5 200 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.87 0.251
5 182 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.87 0.215
7 129 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.05 0.201
8 7 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.33 0.236
8 154 Sučka JaroslavSučka Jaroslav 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 2 23.33 0.231
10 37 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.44 0.198
11 170 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.60 0.188
12 46 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.74 0.251
13 216 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.82 0.222
14 167 Lučka DominikLučka Dominik 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.18 0.214
15 190 Fischer EliasFischer Elias 99 99 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 5 24.51 0.200
16 54 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.67 0.231
17 150 Chromek DominikChromek Dominik 93 93 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 25.08 0.222
18 51 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.38 0.222
19 136 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.29 0.214
20 102 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 26.47 0.236
21 231 Šimko Tomᚊimko Tomáš 98 98 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 29.03 0.218
70 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 DNS
66 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DNS
160 Zavadsky LukášZavadsky Lukáš 94 94 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 DNS
214 Nnamdi ChukwumaNnamdi Chukwuma 99 99 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 4 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 16:15) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.14 0.265
2 224 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.68 0.200
3 173 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.51 0.241
4 106 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.59 0.214
5 132 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.89 0.198
6 107 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.19 0.256
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 16:17) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.61 0.200
2 211 Švecová NatáliaŠvecová Natália 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.46 0.203
3 56 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.51 0.241
4 197 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.79 0.221
5 121 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.40 0.231
6 204 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.22 0.200
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 16:19) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.70
2 101 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 28.49
3 17 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.79
4 52 Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 32.62
148 Gmitterová EvaGmitterová Eva 96 96 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 1 DNS
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh C
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.14 0.265
2 224 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.68 0.200
3 173 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.51 0.241
4 126 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.61 0.200
5 211 Švecová NatáliaŠvecová Natália 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.46 0.203
6 106 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.59 0.214
7 132 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.89 0.198
8 107 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.19 0.256
9 56 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.51 0.241
10 11 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.70
11 197 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.79 0.221
12 121 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.40 0.231
13 101 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 28.49
14 17 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.79
15 204 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.22 0.200
16 52 Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 32.62
148 Gmitterová EvaGmitterová Eva 96 96 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 1 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 0:48.34 0.245
2 118 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:49.38 0.247
3 22 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:50.45 0.258
4 49 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.50 0.248
5 208 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:51.72 0.233
6 216 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:52.13 0.200
Poznámky:
400m - Muži :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 15:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Jeras JernejJeras Jernej 91 91 AD MASS LJUBLJANAAD MASS LJUBLJANA 3 0:49.13 0.241
2 142 Vodeb Jakob JanezVodeb Jakob Janez 95 95 AD MASS LJUBLJANAAD MASS LJUBLJANA 4 0:49.89 0.219
3 143 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:51.40 0.266
4 117 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:52.06 0.258
5 40 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:57.31 0.234
6 26 Jendreják PeterJendreják Peter 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:01.59 0.217
Poznámky:
400m - Muži :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Jendreják PeterJendreják Peter 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:01.59 0.217
2 82 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 0:48.34 0.245
3 140 Jeras JernejJeras Jernej 91 91 AD MASS LJUBLJANAAD MASS LJUBLJANA 3 0:49.13 0.241
4 118 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:49.38 0.247
5 142 Vodeb Jakob JanezVodeb Jakob Janez 95 95 AD MASS LJUBLJANAAD MASS LJUBLJANA 4 0:49.89 0.219
6 22 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:50.45 0.258
7 49 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.50 0.248
8 143 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:51.40 0.266
9 208 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:51.72 0.233
10 117 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:52.06 0.258
11 216 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:52.13 0.200
12 40 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:57.31 0.234

400 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 0:55.45 0.241
2 174 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:56.49 0.214
3 173 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.32 0.268
4 141 Lenardič AjdaLenardič Ajda 96 96 AD MASS LJUBLJANAAD MASS LJUBLJANA 5 0:57.70 0.254
107 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNF 0.235
Poznámky:
400m - Ženy :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 15:17) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:08.11
63 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNS 0.254
Poznámky:
400m - Ženy :: Beh B
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:08.11
2 84 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 0:55.45 0.241
3 174 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:56.49 0.214
4 173 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.32 0.268
5 141 Lenardič AjdaLenardič Ajda 96 96 AD MASS LJUBLJANAAD MASS LJUBLJANA 5 0:57.70 0.254
107 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNF 0.235
63 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNS 0.254

800 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 16:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 83 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 1:52.41
2 16 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:52.93
3 201 Kelemen BenceKelemen Bence 95 95 TFSETFSE 3 1:53.73
4 44 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:55.29
5 162 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:55.35
6 184 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:55.81
7 202 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 4 1:55.86
8 168 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:00.40
9 65 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 2:06.01
Poznámky:
800m - Muži :: Beh A
Celkom 9 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 16:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 110 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 2:09.86
2 104 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:12.87
3 23 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:14.43
4 188 Šmida RóbertŠmida Róbert 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:15.15
5 165 Kolenič MichalKolenič Michal 97 97 FTVŠ UK BratislavaFTVŠ UK Bratislava 4 2:22.51
6 28 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:23.79
34 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
185 Halász PeterHalász Peter 93 93 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Poznámky:
800m - Muži :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 83 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 1:52.41
2 16 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:52.93
3 201 Kelemen BenceKelemen Bence 95 95 TFSETFSE 3 1:53.73
4 44 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:55.29
5 162 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:55.35
6 184 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:55.81
7 202 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 4 1:55.86
8 168 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:00.40
9 65 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 2:06.01
10 110 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 2:09.86
11 104 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:12.87
12 23 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:14.43
13 188 Šmida RóbertŠmida Róbert 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:15.15
14 165 Kolenič MichalKolenič Michal 97 97 FTVŠ UK BratislavaFTVŠ UK Bratislava 4 2:22.51
15 28 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:23.79
34 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
185 Halász PeterHalász Peter 93 93 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

800 m - Ženy

(so, 16.6.2018 - 16:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 179 Nikolenko ViktóriaNikolenko Viktória 91 91 KievKiev 1 2:07.81
2 203 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:18.18
3 25 Guttmannová KristínaGuttmannová Kristína 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:30.46
4 125 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:32.74
5 158 Vagaská VeronikaVagaská Veronika 98 98 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 3 2:33.98
6 156 Štefaníková ŽanetaŠtefaníková Žaneta 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 6 2:40.07
Poznámky:
800m - Ženy
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Ženy

(so, 16.6.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 232 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10:16.17
2 233 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 10:18.58
3 205 Janečková LuciaJanečková Lucia 95 95 Bratislavský maratónBratislavský maratón 10:43.76
4 115 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11:23.62
5 163 Grexová MartinaGrexová Martina 95 95 FTVŠ UK BratislavaFTVŠ UK Bratislava 12:38.88
Poznámky:
3000m - Ženy
Celkom 5 pretekárov

5000 m - Muži

(so, 16.6.2018 - 15:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 157 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 16:05.60
2 207 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16:07.05
3 180 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16:17.82
4 105 Páleník MatejPáleník Matej 92 92 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 16:30.02
5 149 Herich LudvigHerich Ludvig 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 16:44.34
6 65 Chomanič PavolChomanič Pavol 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 16:55.55
7 228 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 17:09.96
8 24 Čačík MiroslavČačík Miroslav 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 17:44.29
9 227 Morvay MichalMorvay Michal 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18:01.64
10 27 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 77 77 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 18:02.11
11 151 Jakubkovič DominikJakubkovič Dominik 93 93 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 18:06.72
12 30 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 18:20.77
13 153 Purdeš RichardPurdeš Richard 95 95 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 18:26.03
14 29 Straka JánStraka Ján 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 20:01.55
15 Csiba BorisCsiba Boris 80 80 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava DNS
226 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica DNS
144 Makuch MariánMakuch Marián 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNF
Poznámky:
5000m - Muži
Celkom 17 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(so, 16.6.2018 - 13:05) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.85
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladší žiaci
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky

(so, 16.6.2018 - 13:00) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.26
2 122 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.54
3 87 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.58
4 78 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.06
32 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy

(so, 16.6.2018 - 14:50) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.03 0.198
2 181 Zapfel YvonneZapfel Yvonne 92 92 LTB-Eisenstadt LTB-Eisenstadt 2 14.17 0.158
3 212 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.31 0.177
4 172 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 16.17 0.168
5 127 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.57 0.178
112 Smreková KarolínaSmreková Karolína 98 98 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Ženy
Celkom 6 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži

(so, 16.6.2018 - 14:40) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:14.95 0.158
2 210 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:15.35 0.178
3 195 Markovic DavidMarkovic David 96 96 SVS Schwechat AustriaSVS Schwechat Austria 7 0:15.40 0.198
4 57 Šoka ŠimonŠoka Šimon 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:15.86 0.178
5 130 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:18.29 0.177
Poznámky:
110m prekážky [106,7cm] - Muži
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(so, 16.6.2018 - 13:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:52.79 0.204
2 178 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 KievKiev 6 0:55.00 0.200
3 208 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:58.62 0.189
Poznámky:
400m prekážky [91,4cm] - Muži
Celkom 3 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(so, 16.6.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:04.59 0.241
2 191 Hladky LisaHladky Lisa 95 95 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 3 1:08.58 0.217
3 91 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:12.62 0.254
4 131 Zeleňáková MonikaZeleňáková Monika 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:17.83 0.211
Poznámky:
400m prekážky [76,2cm] - Ženy
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Muži

(so, 16.6.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 160165170175180185190195200208215
1 113 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 208 --------oxoxxx
2 57 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 185 ---oooxxx
3 183 Zeman ĽubomírZeman Ľubomír
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
95 95 180 --oooxxx
152 Orolín DanielOrolín Daniel
FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov
97 97 NM xxx
146 Frajtko Marcel EnrikoFrajtko Marcel Enriko
FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov
97 97 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Muži
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 16.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 150155160165170175180
1 1 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 175 ---oooxxx
2 187 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 165 -ooxoxxx
3 221 Karaffová ZuzanaKaraffová Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
96 96 160 oooxxx
4 111 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 160 ooxxoxxx
5 177 Rubecz AnitaRubecz Anita
Ikarus BSEIkarus BSE
95 95 155 oxxoxxx
6= 169 Selecká LuciaSelecká Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
96 96 150 xoxxx
6= 137 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 150 xoxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Ženy
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 16.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 223 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 722 +1.2 m/s 681  +1.1685  +0.8722  +1.2722---
2 210 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 713 +0.6 m/s 660  +0.5681  +0.3706  +0.1706713  +0.6 +0.3695  +0.3
3 213 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 709 +0.5 m/s 669  +0.8681  +0.1 +0.4681709  +0.5632  +0.5 +0.4
4 61 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 679 +1.1 m/s 679  +1.1 +1.1 +1.1679 +0.4 +0.1 +0.7
5 9 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 676 +0.3 m/s 644  +0.3661  +1.0673  +1.9673676  +0.3 +0.1 +0.9
6 218 Hudáček JánHudáček Ján
UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica
97 97 631 -0.1 m/s 631  +1.6618  +1.0597  +1.5631619  +0.0 +0.5631  -0.1
7 20 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 614 +1.3 m/s 598  +0.7614  +1.3525  +1.3614 +0.2 +1.5 +0.8
8 18 Letovanec JánLetovanec Ján
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 606 +1.1 m/s 600  +1.2606  +1.1 +0.5606 +0.4578  +0.9 +0.6
9 119 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 604 +1.2 m/s  +0.8601  +0.9604  +1.2604
10 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 590 +0.9 m/s 590  +0.9590  +1.0 +1.8590
11 70 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
01 01 513 +1.1 m/s  +1.3 +1.6513  +1.1513
12 39 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 434 +1.0 m/s 420  +0.2434  +1.0421  +0.2434
167 Lučka DominikLučka Dominik
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 NM xxx0.0
139 Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Muži
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 16.6.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 186 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 576 +0.4 m/s  +1.3 +1.4576  +0.4576 +1.2 +1.8552  +1.8
2 171 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
97 97 569 +0.9 m/s 569  +0.9567  +0.9376  +0.4569567  +1.3 +0.4 +1.5
3 189 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 566 +1.2 m/s 501  +0.6538  +0.1515  +1.0538534  +0.5 +0.9566  +1.2
4 126 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 522 +0.7 m/s 522  +0.7502  +1.8495  +1.5522522  +0.7514  +0.9504  +1.9
5 220 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 507 +1.1 m/s 507  +1.1 +1.0 +0.5507 +2.1 +0.0 +2.6
6 10 Lehenová MonikaLehenová Monika
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 499 +0.9 m/s 464  +0.1450  +0.6499  +0.9499493  +0.5478  +0.0 +1.9
7 138 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 482 +0.1 m/s 482  +0.1 +0.6 +1.1482 +1.0474  +1.6435  +0.9
8 128 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 475 +1.2 m/s  +0.9451  +0.7473  +0.3473 +1.8475  +1.2 +0.2
9 192 Kneringer RuthKneringer Ruth
SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik
02 02 462 +0.8 m/s 456  +1.0462  +0.8432  +1.3462
10 121 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 456 +0.5 m/s  +0.9456  +0.5447  +0.4456
11 59 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 453 +1.2 m/s 434  +0.6451  +0.5453  +1.2453
12 204 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 449 +0.5 m/s 449  +0.5 +0.2439  +1.4449
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Ženy
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 16.6.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 234 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 13.73 x13,73x13,7313,73xx
2 172 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 11.27 9,6510,7811,279,6510,2010,55x
3 159 Vargová MiroslavaVargová Miroslava
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
96 96 10.13 9,92xx9,929,8110,13x
4 131 Zeleňáková MonikaZeleňáková Monika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 09.56 9,268,799,569,569,188,98x
5 145 Baníková ZitaBaníková Zita
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
95 95 09.03 9,038,55x9,038,618,60x
6 204 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 07.86 ---07,867,526,97
7 155 Šoltésová JanaŠoltésová Jana
FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov
96 96 06.37 6,165,876,376,37x6,04x
Poznámky/pokusy:
" Guľa [4kg] - Ženy
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 16.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 120 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 16.13 15,0315,2715,0615,27x15,7416,13
Poznámky/pokusy:
" Guľa [7,26kg] - Muži
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 234 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 38.81 xxx0.038,7938,81x
2 112 Smreková KarolínaSmreková Karolína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
98 98 38.46 x38,30x38,3038,4636,8338,07
3 109 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
98 98 34.64 xx32,6532,6534,64xx
4 235 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 27.47 20,73xx20,7327,47xx
5 159 Vargová MiroslavaVargová Miroslava
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
96 96 20.67 19,34x20,6720,6719,02xx
6 166 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 20.63 x19,65x19,6520,6318,51-
186 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Ženy
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 120 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 49.20 49,20xx49,20xxx
2 20 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 41.66 41,66xx41,66xxx
Poznámky/pokusy:
" Disk [2kg] - Muži
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(so, 16.6.2018 - 16:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 175 Jákfalvi BlankaJákfalvi Blanka
Ikarus BSEIkarus BSE
95 95 43.57 40,7241,4640,9541,4640,7743,5742,29
2 134 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
96 96 43.18 40,85x43,1843,1840,78x41,95
3 235 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 41.73 xxx0.0x41,73x
4 159 Vargová MiroslavaVargová Miroslava
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
96 96 38.31 36,6737,2836,6337,2835,6438,31x
5 145 Baníková ZitaBaníková Zita
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
95 95 34.03 32,04xx32,0434,03xx
6 169 Selecká LuciaSelecká Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
96 96 30.35 x30,35x30,35x27,3428,84
7 45 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 27.87 20,8826,2527,4527,4524,2127,8727,48
8 19 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 24.40 21,6624,4022,1524,4024,1523,93x
5 Kadlečíková VeronikaKadlečíková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
91 91 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Oštep [600g] - Ženy
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(so, 16.6.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 108 Žeňúch PatrikŽeňúch Patrik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
90 90 75.31 74,00xx74,00x75,31x
2 229 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
96 96 74.71 69,5674,7173,3374,7172,98x
3 176 Rab AttilaRab Attila
Ikarus BSEIkarus BSE
94 94 69.55 64,86xx64,8665,30x69,55
4 215 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 69.11 65,2469,1164,9669,1165,4665,3864,46
5 41 Honner RichardHonner Richard
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
70 70 53.46 49,8953,46x53,4650,91x51,06
6 120 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 49.94 x49,94-49,94---
20 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 NM x--0.0---
Poznámky/pokusy:
" Oštep [800g] - Muži
Celkom 7 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži

(so, 16.6.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 MARČEK, DUBAŠÁK, JUHAŠČÍK, HUDÁČEK MARČEK, DUBAŠÁK, JUHAŠČÍK, HUDÁČEK UMB Banská Bystrica AUMB Banská Bystrica A 2 0:44.51 0.215
2 Bician, Fázik, Mészáros, Rigler Bician, Fázik, Mészáros, Rigler Atletika Bratislava AAtletika Bratislava A 5 0:45.08 0.251
3 SUČKA, ZÁVADSKÝ, OROLÍN, CHROMEK SUČKA, ZÁVADSKÝ, OROLÍN, CHROMEK FŠ PU Prešov AFŠ PU Prešov A 4 0:46.71 0.231
4 LÚČKA Dominik, KOLENIČ Michal, PAVELKA Adrián, ĎURICA Peter LÚČKA Dominik, KOLENIČ Michal, PAVELKA Adrián, ĎURICA Peter FTVŠ UB Bratislava AFTVŠ UB Bratislava A 6 0:46.80 0.264
5 Frajberg, Kostolný, Krošlák, Pázmány Frajberg, Kostolný, Krošlák, Pázmány AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 3 0:48.02 0.222
6 ŠUBA Ján, TURCSÁNYI Daniel, MRVA Stanislav, MAZÚCH Dávid ŠUBA Ján, TURCSÁNYI Daniel, MRVA Stanislav, MAZÚCH Dávid UKF Nitra AUKF Nitra A 1 0:52.81 0.214
Poznámky:
4 x 100m - Muži
Celkom 6 pretekárov

4 x 100 m kluby - Ženy

(so, 16.6.2018 - 17:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 KUŠTÁROVÁ, MALATINCOVÁ, FLOSNÍKOVÁ, TOMKOVÁ KUŠTÁROVÁ, MALATINCOVÁ, FLOSNÍKOVÁ, TOMKOVÁ SZU Banská BystricaSZU Banská Bystrica 5 0:49.06 0.241
2 TAKÁCSOVÁ Simona, ŠVECOVÁ Natália, OSTROŽLÍKOVÁ Natália, JANEČKOVÁ Natália TAKÁCSOVÁ Simona, ŠVECOVÁ Natália, OSTROŽLÍKOVÁ Natália, JANEČKOVÁ Natália UKF NitraUKF Nitra 3 0:51.16 0.200
3 LEDECKÁ, ZRASTÁKOVÁ, KARAFFOVÁ, KAMENSKÁ LEDECKÁ, ZRASTÁKOVÁ, KARAFFOVÁ, KAMENSKÁ UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 2 0:51.56 0.231
4 ZELEŇÁKOVÁ Monika, KRÁLIKOVÁ Lenka, SELECKÁ Lucia, MESZÁROSOVÁ Noémi ZELEŇÁKOVÁ Monika, KRÁLIKOVÁ Lenka, SELECKÁ Lucia, MESZÁROSOVÁ Noémi FTVŠ UK BratislavaFTVŠ UK Bratislava 6 0:54.32 0.214
Poznámky:
4 x 100m - Ženy
Celkom 4 pretekári