<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting - Memoriál T. Babjaka, akademické Majstrovstvá SR

Bratislava (16. 6. 2018)

800 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 16:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 83 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 1:52.41
2 16 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:52.93
3 201 Kelemen BenceKelemen Bence 95 95 TFSETFSE 3 1:53.73
4 44 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:55.29
5 162 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:55.35
6 184 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:55.81
7 202 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 4 1:55.86
8 168 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:00.40
9 65 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 2:06.01
Poznámky:
800m - Muži :: Beh A
Celkom 9 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 16:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 110 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 2:09.86
2 104 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:12.87
3 23 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:14.43
4 188 Šmida RóbertŠmida Róbert 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:15.15
5 165 Kolenič MichalKolenič Michal 97 97 FTVŠ UK BratislavaFTVŠ UK Bratislava 4 2:22.51
6 28 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:23.79
34 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
185 Halász PeterHalász Peter 93 93 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Poznámky:
800m - Muži :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 83 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 1:52.41
2 16 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:52.93
3 201 Kelemen BenceKelemen Bence 95 95 TFSETFSE 3 1:53.73
4 44 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:55.29
5 162 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:55.35
6 184 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:55.81
7 202 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 4 1:55.86
8 168 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:00.40
9 65 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 2:06.01
10 110 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 2:09.86
11 104 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:12.87
12 23 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:14.43
13 188 Šmida RóbertŠmida Róbert 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:15.15
14 165 Kolenič MichalKolenič Michal 97 97 FTVŠ UK BratislavaFTVŠ UK Bratislava 4 2:22.51
15 28 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:23.79
34 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
185 Halász PeterHalász Peter 93 93 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

800 m - Ženy

(so, 16.6.2018 - 16:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 179 Nikolenko ViktóriaNikolenko Viktória 91 91 KievKiev 1 2:07.81
2 203 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:18.18
3 25 Guttmannová KristínaGuttmannová Kristína 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:30.46
4 125 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:32.74
5 158 Vagaská VeronikaVagaská Veronika 98 98 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 3 2:33.98
6 156 Štefaníková ŽanetaŠtefaníková Žaneta 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 6 2:40.07
Poznámky:
800m - Ženy
Celkom 6 pretekárov