<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting - Memoriál T. Babjaka, akademické Majstrovstvá SR

Bratislava (16. 6. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 14:10) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 10.30 0.156
2 199 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.73 0.187
3 225 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 10.92 0.148
4 3 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.07 0.198
5 129 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.18 0.174
6 66 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.26 0.165
7 7 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.30 0.147
60 Zavacký AdamZavacký Adam 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Poznámky:
100m - Muži :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 14:12) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 116 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.20 0.187
2 37 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.35 0.178
3 170 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.46 0.154
4 46 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.61 0.187
5 2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.96 0.199
6 51 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.31 0.168
9 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
223 Kubinec JakubKubinec Jakub 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNF 0.250
Poznámky:
100m - Muži :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 14:14) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.08 0.198
2 164 Hlúbik PavolHlúbik Pavol 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.26 0.174
3 49 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.44 0.144
4 117 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.71 0.165
5 13 Bencz VladimírBencz Vladimír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.83 0.167
6 67 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 12.23 0.178
7 119 Brath RichardBrath Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.35 0.198
8 39 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.83 0.200
Poznámky:
100m - Muži :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Beh 4 (so, 16.6.2018 - 14:16) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.27 0.154
2 139 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.80 0.200
3 150 Chromek DominikChromek Dominik 93 93 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 8 11.99 0.178
4 152 Orolín DanielOrolín Daniel 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 1 12.09 0.169
5 54 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.34 0.158
6= 146 Frajtko Marcel EnrikoFrajtko Marcel Enriko 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 2 12.66 0.178
6= 70 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 12.66 0.198
8 136 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.72 0.214
Poznámky:
100m - Muži :: Beh D
Celkom 8 pretekárov
Beh 5 (so, 16.6.2018 - 14:18) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Sárkány AttilaSárkány Attila 95 95 SZVSESZVSE 3 11.35 0.198
2 219 Juhaščik JakubJuhaščik Jakub 95 95 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 11.55 0.154
3 154 Sučka JaroslavSučka Jaroslav 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 11.65 0.165
4 218 Hudáček JánHudáček Ján 97 97 UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 2 11.68 0.144
5 190 Fischer EliasFischer Elias 99 99 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 6 12.09 0.123
6 160 Zavadsky Lukáš Zavadsky Lukáš 94 94 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 12.40 0.178
7 231 Šimko Tomᚊimko Tomáš 98 98 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 13.81 0.187
214 Nnamdi ChukwumaNnamdi Chukwuma 99 99 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 7 DNS
Poznámky:
100m - Muži :: Beh E
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 10.30 0.156
2 199 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.73 0.187
3 225 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 10.92 0.148
4 3 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.07 0.198
5 200 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.08 0.198
6 129 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.18 0.174
7 116 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.20 0.187
8 66 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.26 0.165
8 164 Hlúbik PavolHlúbik Pavol 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.26 0.174
10 135 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.27 0.154
11 7 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.30 0.147
12 37 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.35 0.178
12 198 Sárkány AttilaSárkány Attila 95 95 SZVSESZVSE 3 11.35 0.198
14 49 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.44 0.144
15 170 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.46 0.154
16 219 Juhaščik JakubJuhaščik Jakub 95 95 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 11.55 0.154
17 46 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.61 0.187
18 154 Sučka JaroslavSučka Jaroslav 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 11.65 0.165
19 218 Hudáček JánHudáček Ján 97 97 UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 2 11.68 0.144
20 117 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.71 0.165
21 139 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.80 0.200
22 13 Bencz VladimírBencz Vladimír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.83 0.167
23 2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.96 0.199
24 150 Chromek DominikChromek Dominik 93 93 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 8 11.99 0.178
25 152 Orolín DanielOrolín Daniel 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 1 12.09 0.169
25 190 Fischer EliasFischer Elias 99 99 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 6 12.09 0.123
27 67 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 12.23 0.178
28 51 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.31 0.168
29 54 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.34 0.158
30 119 Brath RichardBrath Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.35 0.198
31 160 Zavadsky Lukáš Zavadsky Lukáš 94 94 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 12.40 0.178
32 146 Frajtko Marcel EnrikoFrajtko Marcel Enriko 97 97 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 2 12.66 0.178
32 70 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 12.66 0.198
34 136 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.72 0.214
35 231 Šimko Tomᚊimko Tomáš 98 98 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 13.81 0.187
36 39 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.83 0.200
60 Zavacký AdamZavacký Adam 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
9 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
223 Kubinec JakubKubinec Jakub 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNF 0.250
214 Nnamdi ChukwumaNnamdi Chukwuma 99 99 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 7 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 14:25) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.02 0.156
2 123 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.37 0.198
3 174 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.43 0.178
4 211 Švecová NatáliaŠvecová Natália 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.58 0.177
5 103 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 12.60 0.165
6 106 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 13.02 0.155
7 132 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.12 0.165
8 56 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.46 0.147
Poznámky:
100m - Ženy :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 14:27) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.25 0.168
2 197 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.45 0.157
3 63 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 13.53 0.166
4 101 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 13.75 0.178
5 166 Králiková LenkaKráliková Lenka 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.77 0.189
6 17 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 13.88 0.178
7 222 Kobolková HadasaKobolková Hadasa 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.71 0.178
8 52 Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 15.64 0.177
Poznámky:
100m - Ženy :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 14:29) Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Gmitterová EvaGmitterová Eva 96 96 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 13.51 0.168
2 193 Kneringer RuthKneringer Ruth 02 02 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 6 13.68 0.178
3 147 Galarovičová VeronikaGalarovičová Veronika 98 98 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 14.99 0.198
Poznámky:
100m - Ženy :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.02 0.156
2 123 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.37 0.198
3 174 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.43 0.178
4 211 Švecová NatáliaŠvecová Natália 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.58 0.177
5 103 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 12.60 0.165
6 106 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 13.02 0.155
7 132 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.12 0.165
8 11 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.25 0.168
9 197 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.45 0.157
10 56 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.46 0.147
11 148 Gmitterová EvaGmitterová Eva 96 96 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 4 13.51 0.168
12 63 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 13.53 0.166
13 193 Kneringer RuthKneringer Ruth 02 02 SVS LeichtathletikSVS Leichtathletik 6 13.68 0.178
14 101 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 13.75 0.178
15 166 Králiková LenkaKráliková Lenka 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.77 0.189
16 17 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 13.88 0.178
17 222 Kobolková HadasaKobolková Hadasa 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.71 0.178
18 147 Galarovičová VeronikaGalarovičová Veronika 98 98 FŠ PU PrešovFŠ PU Prešov 5 14.99 0.198
19 52 Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 15.64 0.177