<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting - Memoriál T. Babjaka, akademické Majstrovstvá SR

Bratislava (16. 6. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 13:15) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.09
2 36 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.27
3 76 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 19.52
4 86 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.78
5 80 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.17
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 13:17) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 19.56
2 71 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.98
3 75 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.25
4 58 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.42
53 Oravec MatejOravec Matej 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 13:19) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Basile Tommaso Basile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 19.91
2 38 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.08
3 47 Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.55
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.09
2 36 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.27
3 76 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 19.52
4 90 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 19.56
5 86 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.78
6 33 Basile Tommaso Basile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 19.91
7 80 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.17
8 71 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.98
9 75 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.25
10 58 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.42
11 38 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.08
12 47 Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.55
53 Oravec MatejOravec Matej 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 16.6.2018 - 13:30) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 19.81
2 88 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 19.97
3 35 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.34
4 100 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 20.45
5 55 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.79
6 98 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 21.18
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 16.6.2018 - 13:32) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.11
2 73 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.32
3 97 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.94
4 95 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.69
5 93 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.80
6 89 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 22.13
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 16.6.2018 - 13:34) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.66
2 99 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 20.74
3 42 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.23
4 31 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.88
5 81 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 23.43
32 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (so, 16.6.2018 - 13:36) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 20.01
2 59 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.06
3 78 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.88
4 48 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.79
5 94 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.82
50 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 19.81
2 88 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 19.97
3 133 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 20.01
4 77 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.11
5 73 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.32
6 35 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.34
7 100 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 20.45
8 87 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.66
9 99 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 20.74
10 55 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.79
11 97 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.94
12 59 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.06
13 98 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 21.18
14 42 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.23
15 95 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.69
16 93 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.80
17 31 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.88
17 78 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.88
19 89 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 22.13
20 48 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.79
21 81 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 23.43
22 94 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.82
32 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
50 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS