<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy

Košice (8. 5. 2018)

800 m - Muži

Muži 01 (ut, 8.5.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:54.05 11.00
2 118 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:54.32 9.00
3 116 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:55.30 8.00
MS 76 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 1:57.27
5 7 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:58.45 4.00
MS 48 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 1:58.73
7 82 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:00.66 1.00
8 55 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:01.22
9 63 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:04.53
Celkom 9 pretekárov
Muži 02 (ut, 8.5.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:57.15 7.00
2 94 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:57.48 6.00
3 113 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:57.91 5.00
MS 133 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:57.93
MS 132 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:00.29
6 127 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:03.81
7 122 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:04.54
8 64 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:08.33
9 19 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:08.88
Celkom 9 pretekárov
Muži 03 (ut, 8.5.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 27 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:58.48 3.00
2 87 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:59.26 2.00
3 81 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:05.23
4 72 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:05.33
5 107 Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 2:06.89
6 78 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:08.12
7 83 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:12.76
8 97 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:15.18
9 58 Čukan SamuelČukan Samuel 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:15.95
Celkom 9 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 8.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 191 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:14.20 11.00
2 150 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:15.14 9.00
3 190 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:16.96 8.00
4 178 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:22.47 7.00
5 237 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:23.15 6.00
MS 170 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 2:25.27
7 137 Bakóová BarbaraBakóová Barbara 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:34.32 5.00
8 158 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:42.01 4.00
9 194 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:43.29 3.00
MS 157 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:52.69
Celkom 10 pretekárov