<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy

Košice (8. 5. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 8.5.2018 - 12:20) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.67 0.215 11.00
2 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.82 0.174 9.00
3 66 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.98 0.184 8.00
4 65 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.03 0.218 7.00
5 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.05 0.219 6.00
6 123 Turčáni RomanTurčáni Roman 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.15 0.186 5.00
7 98 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.32 0.204 3.50
17 Lazor MartinLazor Martin 84 84 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DQ 0.083
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 8.5.2018 - 12:20) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.39 0.179 1.00
2 50 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.52 0.178
3 44 Stremi RichardStremi Richard 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.58 0.185
4 108 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 11.70 0.206
5 73 Turányi AntonTurányi Anton 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.78 0.204
6 93 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.87 0.234
7 104 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.41 0.172
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ut, 8.5.2018 - 12:20) Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.32 0.215 3.50
2 67 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.37 0.188 2.00
3 80 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.44 0.216
4 128 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 11.55 0.182
5 42 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.58 0.192
6 130 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.63 0.164
7 88 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.07 0.245
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ut, 8.5.2018 - 12:20) Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.83 0.122
2 46 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 11.87 0.199
3 28 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.98 0.254
4 43 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.20 0.218
5 47 Grivalský JánGrivalský Ján 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 12.32 0.178
6 92 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.33 0.198
7 85 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.66 0.164
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ut, 8.5.2018 - 12:20) Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.81 0.210
2 115 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.98 0.227
3 131 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 12.14 0.176
4 54 Bóna PatrikBóna Patrik 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.35 0.279
5 18 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.60 0.229
6 103 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.80 0.240
7 120 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.81 0.241
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.67 0.215 11.00
2 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.82 0.174 9.00
3 66 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.98 0.184 8.00
4 65 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.03 0.218 7.00
5 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.05 0.219 6.00
6 123 Turčáni RomanTurčáni Roman 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.15 0.186 5.00
7 98 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.32 0.204 3.50
7 38 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.32 0.215 3.50
9 67 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.37 0.188 2.00
10 99 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.39 0.179 1.00
11 80 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.44 0.216
12 50 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.52 0.178
13 128 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 11.55 0.182
14 44 Stremi RichardStremi Richard 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.58 0.185
14 42 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.58 0.192
16 130 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.63 0.164
17 108 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 11.70 0.206
18 73 Turányi AntonTurányi Anton 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.78 0.204
19 84 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.81 0.210
20 16 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.83 0.122
21 93 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.87 0.234
21 46 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 11.87 0.199
23 28 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.98 0.254
23 115 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.98 0.227
25 88 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.07 0.245
26 131 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 12.14 0.176
27 43 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.20 0.218
28 47 Grivalský JánGrivalský Ján 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 12.32 0.178
29 92 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.33 0.198
30 54 Bóna PatrikBóna Patrik 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.35 0.279
31 104 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.41 0.172
32 18 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.60 0.229
33 103 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.80 0.240
34 120 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.81 0.241
35 85 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.66 0.164
17 Lazor MartinLazor Martin 84 84 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DQ 0.083

100 m - Ženy

Ženy 01 (ut, 8.5.2018 - 12:40) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.33 0.168 11.00
2 156 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.35 0.245 9.00
3 148 Velďáková DanaVelďáková Dana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.44 0.147 7.00
4 160 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.49 0.147 6.00
5 146 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.53 0.178 5.00
6 147 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.54 0.189 4.00
7 240 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.80 0.148 2.00
8 220 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.76 0.177
Celkom 8 pretekárov
Ženy 02 (ut, 8.5.2018 - 12:40) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.68 0.169 3.00
2 183 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.83 0.147 1.00
3 204 Javorská NinaJavorská Nina 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 13.20 0.159
4 200 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.37 0.155
5 230 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.41 0.148
6 135 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.53 0.256
7 192 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.72 0.158
8 143 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 13.95 0.184
Celkom 8 pretekárov
Ženy 03 (ut, 8.5.2018 - 12:40) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Zeleňáková MonikaZeleňáková Monika 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.17 0.147
2 239 Šajbenová KláraŠajbenová Klára 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 13.37 0.159
3 233 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.38 0.148
4 214 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.59 0.159
5 193 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.71 0.258
6 134 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.95 0.156
7 232 Kuníková LuciaKuníková Lucia 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 14.34 0.188
Celkom 7 pretekárov
Ženy 04 (ut, 8.5.2018 - 12:40) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.37 0.177 8.00
2 177 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.02 0.258
3 228 Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária 93 93 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.27 0.159
4 151 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 13.69 0.156
5 234 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 98 98 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.89 0.188
6 205 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 14.10 0.158
7 201 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 15.03 0.147
Celkom 7 pretekárov

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 8.5.2018 - 14:20) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.01 0.259 11.00
2 110 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.01 0.321 9.00
3 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 22.48 0.300 8.00
4 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.65 0.215 7.00
5 109 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.68 0.248 6.00
6 66 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.74 0.247 5.00
7 65 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.96 0.289 4.00
8 51 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 23.52 0.247
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 8.5.2018 - 14:20) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.10 0.236 3.00
2 89 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.30 0.245 2.00
3 128 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.43 0.212
4 130 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.74 0.211
5 94 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.81 0.236
6 67 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.87 0.265
7 28 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 27.57 0.258
44 Stremi RichardStremi Richard 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.300
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ut, 8.5.2018 - 14:20) Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.32 0.265 1.00
2 108 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 23.72 0.258
3 90 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.80 0.300
4 16 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.22 0.321
5 42 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.28 0.357
6 46 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 8 24.76 0.247
7 88 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 25.22 0.198
47 Grivalský JánGrivalský Ján 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 DNF 0.288
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ut, 8.5.2018 - 14:20) Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.04 0.265
2 27 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.54 0.300
3 119 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.64 0.302
4 81 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.86 0.258
5 49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.99 0.241
6 43 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.42 0.214
7 104 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.39 0.222
6 Ralík MarošRalík Maroš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ut, 8.5.2018 - 14:20) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.62 0.236
2 70 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.74 0.233
3 115 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 25.61 0.263
4 131 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.79 0.258
5 120 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 26.51 0.211
6 18 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.59 0.245
7 126 Bukovič PeterBukovič Peter 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 28.54 0.259
8 85 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 30.79 0.258
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.01 0.259 11.00
1 110 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.01 0.321 9.00
3 35 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 22.48 0.300 8.00
4 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.65 0.215 7.00
5 109 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.68 0.248 6.00
6 66 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.74 0.247 5.00
7 65 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.96 0.289 4.00
8 29 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.10 0.236 3.00
9 89 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.30 0.245 2.00
10 80 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.32 0.265 1.00
11 128 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.43 0.212
12 51 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 23.52 0.247
13 108 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 23.72 0.258
14 130 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.74 0.211
15 90 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.80 0.300
16 94 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.81 0.236
17 67 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.87 0.265
18 116 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.04 0.265
19 16 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.22 0.321
20 42 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.28 0.357
21 27 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.54 0.300
22 93 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.62 0.236
23 119 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.64 0.302
24 70 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.74 0.233
25 46 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 8 24.76 0.247
26 81 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.86 0.258
27 49 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.99 0.241
28 88 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 25.22 0.198
29 43 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.42 0.214
30 115 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 25.61 0.263
31 131 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.79 0.258
32 104 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.39 0.222
33 120 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 26.51 0.211
34 18 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.59 0.245
35 28 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 27.57 0.258
36 126 Bukovič PeterBukovič Peter 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 28.54 0.259
37 85 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 30.79 0.258
44 Stremi RichardStremi Richard 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.300
47 Grivalský JánGrivalský Ján 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 DNF 0.288
6 Ralík MarošRalík Maroš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNS

200 m - Ženy

Ženy 01 (ut, 8.5.2018 - 14:40) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.65 0.299 11.00
2 162 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 25.25 0.289 9.00
3 202 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.58 0.236 8.00
4 229 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 25.90 0.247 7.00
5 160 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.90 0.285 6.00
6 146 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.16 0.247 4.00
7 240 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.36 0.265 2.00
8 147 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 26.54 0.247 1.00
Celkom 8 pretekárov
Ženy 02 (ut, 8.5.2018 - 14:40) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.89 0.254 7.00
2 183 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 26.26 0.256 3.00
3 200 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.04 0.248
4 204 Javorská NinaJavorská Nina 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 27.21 0.248
5 230 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 27.47 0.299
6 197 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.54 0.278
7 169 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 29.22 0.265
175 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Ženy 03 (ut, 8.5.2018 - 14:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 27.62 0.266
2 151 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 27.99 0.244
3 214 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 28.25 0.256
4 198 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.67 0.235
5 192 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.68 0.212
6 215 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 29.76 0.236
7 155 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 31.54 0.274
Celkom 7 pretekárov
Ženy 04 (ut, 8.5.2018 - 14:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 233 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.91 0.265
2 194 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 31.08 0.244
3 201 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 31.19 0.213
4 217 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 31.46 0.222
5 222 Vybíralová LenkaVybíralová Lenka 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 31.78 0.236
143 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.274
Celkom 6 pretekárov

800 m - Muži

Muži 01 (ut, 8.5.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:54.05 11.00
2 118 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:54.32 9.00
3 116 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:55.30 8.00
MS 76 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 1:57.27
5 7 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:58.45 4.00
MS 48 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 1:58.73
7 82 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:00.66 1.00
8 55 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:01.22
9 63 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:04.53
Celkom 9 pretekárov
Muži 02 (ut, 8.5.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:57.15 7.00
2 94 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:57.48 6.00
3 113 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:57.91 5.00
MS 133 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:57.93
MS 132 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:00.29
6 127 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:03.81
7 122 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:04.54
8 64 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:08.33
9 19 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:08.88
Celkom 9 pretekárov
Muži 03 (ut, 8.5.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 27 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:58.48 3.00
2 87 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:59.26 2.00
3 81 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:05.23
4 72 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:05.33
5 107 Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 2:06.89
6 78 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:08.12
7 83 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:12.76
8 97 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:15.18
9 58 Čukan SamuelČukan Samuel 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:15.95
Celkom 9 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 8.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 191 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:14.20 11.00
2 150 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:15.14 9.00
3 190 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:16.96 8.00
4 178 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:22.47 7.00
5 237 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:23.15 6.00
MS 170 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 2:25.27
7 137 Bakóová BarbaraBakóová Barbara 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:34.32 5.00
8 158 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:42.01 4.00
9 194 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:43.29 3.00
MS 157 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:52.69
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Muži

(ut, 8.5.2018 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:59.16 11.00
MS 26 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 14 4:03.21
3 11 Valachovič JakubValachovič Jakub 85 85 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 4:09.76 9.00
4 7 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 4:14.92 8.00
5 63 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:15.47 7.00
6 60 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:17.94 6.00
7 37 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:19.50 5.00
MS 77 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 4:21.29
MS 74 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 9 4:27.92
10 69 Šajter RomanŠajter Roman 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 4:29.00 4.00
MS 75 Sopko DominikSopko Dominik 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 15 4:30.98
MS 31 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 4:36.30
MS 32 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11 4:38.01
MS 40 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10 4:43.44
MS 34 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12 4:44.82
MS 2 Červeňák MichalČerveňák Michal 92 92 AC MichalovceAC Michalovce 13 4:51.89
Celkom 16 pretekárov

1500 m - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 150 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 4:39.93 11.00
2 180 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 4:47.66 9.00
3 184 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 5:02.45 8.00
4 238 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 5:13.58 7.00
MS 302 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 5:14.65
6 173 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 5:33.31 6.00
7 153 Čechová AlexandraČechová Alexandra 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 5:35.91 5.00
Celkom 7 pretekárov

10 000 m - Muži (Beh)

Beh (ut, 8.5.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 34:03.48 11.00
2 37 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34:03.58 9.00
3 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 34:08.89 8.00
4 Vajs RomanVajs Roman 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 35:00.97 7.00
MS 69 Šajter RomanŠajter Roman 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 39:06.21
MS 31 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39:07.54
Celkom 6 pretekárov

10 000 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 8.5.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 37:05.31 11.00
2 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 37:15.45 9.00
3 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 38:01.85 8.00
4 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 43:45.69 7.00
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy

Ženy 01 (ut, 8.5.2018 - 13:20) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.29 0.159 11.00
2 166 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.61 0.165 9.00
MS 303 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 15.66 0.123
4 181 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.81 0.147 7.00
5 212 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 88 88 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 15.86 0.178 6.00
Celkom 5 pretekárov
Ženy 02 (ut, 8.5.2018 - 13:20) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 15.31 0.211 8.00
2 164 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.41 0.159 5.00
3 211 Hrašková EmaHrašková Ema 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 17.47 0.178 4.00
4 205 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 18.99 0.188 3.00
144 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.166
Celkom 5 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži

(ut, 8.5.2018 - 13:00) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:15.61 0.254 11.00
2 23 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:16.03 0.213 9.00
3 95 Šoka ŠimonŠoka Šimon 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:16.45 0.214 8.00
4 71 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 80 80 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:19.00 0.217 7.00
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(ut, 8.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:53.86 0.236 11.00
2 82 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:55.63 0.289 9.00
3 23 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:56.57 0.265 8.00
4 90 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:58.68 0.278 7.00
5 64 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:59.05 0.247 6.00
6 63 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:59.35 0.278 5.00
7 70 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:02.18 0.235 4.00
8 11 Valachovič JakubValachovič Jakub 85 85 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:04.76 0.244 3.00
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

Ženy 01 (ut, 8.5.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:06.26 0.214 6.00
MS 196 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:07.33 0.200
3 171 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:12.42 0.199 2.00
4 137 Bakóová BarbaraBakóová Barbara 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:13.17 0.289 1.00
MS 199 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:14.04 0.236
6 185 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:21.53 0.234
Celkom 6 pretekárov
Ženy 02 (ut, 8.5.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:59.51 0.256 11.00
2 162 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.73 0.200 9.00
3 191 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:00.79 0.245 8.00
4 166 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:05.61 0.236 7.00
5 181 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:06.44 0.215 5.00
6 175 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 1:08.10 0.247 4.00
7 179 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 1:09.60 0.268 3.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(ut, 8.5.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 170175180185190195200205 Body
1 3 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 205 ----oooo 11.00
2 13 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 195 --ooxooxx 9.00
3 117 Kalafus MartinKalafus Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 195 --oooxxoxx 8.00
MS 25 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 185 ooxooxxx
5= 96 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 180 ooxxoxxx 6.50
5= 95 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 180 -oxxoxx 6.50
7 71 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 170 oxx 5.00
39 Škultéty JozefŠkultéty Jozef
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 14:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 140145150155160165170175180 Body
1 138 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 175 ----ooooxx 11.00
2 216 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
91 91 160 --xooxoxx 9.00
3 212 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 160 --ooxxoxx 8.00
4 182 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 160 ---xoxxoxxx 7.00
5 195 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
02 02 160 -ooxxoxxoxxx 6.00
6 211 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 155 --ooxx 5.00
7 227 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 155 oooxxoxx 4.00
8 186 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 150 oxooxxx 3.00
9 188 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 145 ooxxx 2.00
152 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 NM -xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ut, 8.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 260300320340360380400420430440450460470480502 Body
1 61 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 480 ------o--o-xo-xoxxx 11.00
2 14 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 450 ------xo---o--x- 9.00
MS 24 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 420 -----oooxx
MS 20 Daňko MarekDaňko Marek
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
89 89 400 -----ooxxx
5 28 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 360 --xoooxx 8.00
6 6 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 360 ----xoxx 7.00
7= 43 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 340 -ooxxoxxx 5.50
7= 12 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 340 ---xxoxx 5.50
125 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
00 00 NM -xxx
301 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
57 57 NM ----xxx
33 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 NM ---xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 220240260280290300320 Body
1 219 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 320 ---o-xoo 11.00
2 228 Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
93 93 300 ---o-oxxx 9.00
MS 225 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
02 02 290 -xooxxoxxoxxx
4 208 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 280 -oooxxx 8.00
5 161 Krajňáková SoňaKrajňáková Soňa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 260 -oxoxx 7.00
6= 235 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
90 90 240 ooxxx 5.50
6= 234 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 240 ooxxx 5.50
8 224 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 240 xxooxxx 4.00
9 232 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 240 xoxoxxx 3.00
10 152 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 220 oxxx 2.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ut, 8.5.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 45 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 740 740--740--- 11.00
2 8 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 698 +2.1 m/s 669 +1.4 m/s 698  +2.1662  +2.4669  -1.2698655  +3.1693  +2.7669  +1.4 9.00
3 10 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 685 464663650663664656685 8.00
4 112 Dobrovodský JaroslavDobrovodský Jaroslav
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
84 84 674 +3.6 m/s 662 +0.3 m/s 609  +2.7637  +2.9636  +2.8637674  +3.6655  +2.4662  +0.3 7.00
5 99 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 664 +1.6 m/s x626  +2.2660  +2.4660546  +1.4x664  +1.6 6.00
6 86 Hriň AdamHriň Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 651 +3.7 m/s 637 +0.6 m/s 633  +0.0632  +2.9615  -0.2633637  +0.6651  +3.7x 5.00
7 38 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 598 +1.3 m/s 598  +1.3--5980.00.00.0 4.00
MS 21 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 597 +2.3 m/s 577 +1.6 m/s 555  +1.8597  +2.3553  -0.9597577  +1.6xx
9 92 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 585 +0.7 m/s 585  +0.7574  +0.4575  +0.85850.00.00.0 3.00
10 6 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 584 +1.0 m/s 422  +0.8584  +1.0x5840.00.00.0 2.00
MS 22 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 576 +2.4 m/s 564 +1.2 m/s 564  +1.2576  +2.4556  +2.05760.00.00.0
12 56 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 561 +0.2 m/s 540  +0.1560  +3.7561  +0.25610.00.00.0 1.00
13 59 Gasior VladimírGasior Vladimír
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 529 +0.2 m/s 529  +0.2506  +0.1519  +0.25290.00.00.0
14 121 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 149 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 630 +1.9 m/s 614  +1.6630  +1.9x630x-- 11.00
2 140 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
97 97 583 +3.0 m/s 571 +1.1 m/s 571  +1.1583  +3.0564  +1.1583x570  +0.1- 9.00
3 144 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 573 +1.1 m/s x562  +1.6533  +3.8562573  +1.1539  +0.0x 8.00
4 210 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 564 +3.4 m/s 555 +0.9 m/s 555  +0.9545  +0.7545  +2.4555564  +3.4210  +2.9- 7.00
5 221 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 525 +1.7 m/s 522  +3.7518  +0.5512  +0.7522525  +1.7519  +2.9390  -0.4 6.00
6 163 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 525 +1.3 m/s 497  +3.0525  +1.3489  +1.1525518  +1.6514  +1.3- 5.00
7 239 Šajbenová KláraŠajbenová Klára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 517 +2.6 m/s 490 +0.4 m/s 502  +2.6x490  +0.4502517  +2.6x- 4.00
8 141 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 513 +0.1 m/s 513  +0.1497  +2.2489  +1.6513511  +0.4x476  +2.5 3.00
9 174 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 501 +2.0 m/s 501  +2.0x493  +2.95010.00.00.0 2.00
MS 134 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 497 +0.0 m/s x472  +2.3497  +0.04970.00.00.0
11 186 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 494 +0.7 m/s 493  +0.3494  +0.7471  +1.74940.00.00.0 1.00
12 143 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 494 +1.2 m/s 489  +0.9474  +1.9494  +1.24940.00.00.0
13 177 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 494 +2.2 m/s 487 +1.6 m/s 487  +1.6494  +2.2x4940.00.00.0
14 91 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 484 +1.5 m/s x484  +1.5465  +2.94840.00.00.0
15 207 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 480 +1.2 m/s x480  +1.2470  +1.14800.00.00.0
MS 169 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 479 +2.7 m/s 479  +2.7473  +2.9467  +3.34790.00.00.0
17 165 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 468 +2.4 m/s 463 +2.0 m/s x463  +2.0468  +2.44680.00.00.0
18 189 Mišániková DanielaMišániková Daniela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 467 +1.8 m/s 447  +2.9x467  +1.84670.00.00.0
19 187 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 467 -0.5 m/s 351  +0.8341  +0.7467  -0.54670.00.00.0
20 208 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 465 +1.4 m/s 465  +1.4x449  +2.14650.00.00.0
21 203 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
02 02 463 +2.8 m/s 463  +2.8xx4630.00.00.0
22 227 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 457 -0.4 m/s x436  +1.3457  -0.44570.00.00.0
23 155 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 431 +1.0 m/s 426  +2.2431  +1.0415  +0.34310.00.00.0
Celkom 23 pretekárov

Trojskok - Muži

(ut, 8.5.2018 - 14:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 45 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 16.86 +2.2 m/s 16.42 +0.5 m/s 16,86  +2.216,57  +2.716,42  +0.516,86--- 11.00
2 10 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 14.74 +0.6 m/s 13,08  +0.914,20  +0.014,43  +1.614,4314,74  +0.612,25  +3.513,92  +0.3 9.00
3 8 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 14.73 +2.2 m/s 14.47 +2.0 m/s 13,72  +0.7x12,36  +2.013,7214,47  +2.014,73  +2.2x 8.00
MS 21 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 13.92 +1.2 m/s 13,92  +1.2x13,73  +0.513,92xx13,82  +2.0
5 56 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 11.82 +2.1 m/s 11.81 +1.1 m/s 11,81  +1.1x11,82  +2.111,8211,60  +2.811,71  +3.1x 7.00
112 Dobrovodský JaroslavDobrovodský Jaroslav
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
84 84 DNS ---0---
59 Gasior VladimírGasior Vladimír
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 NM xxx0.0---
Celkom 7 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 149 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 12.28 +1.3 m/s x11,67  +0.1x11,6712,28  +1.3-- 11.00
2 221 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 11.45 +1.5 m/s 11,15  +0.9x11,44  -0.311,4411,45  +1.5xx 9.00
3 163 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 11.06 +1.8 m/s 10,28  +1.811,06  +1.8-11,06--- 8.00
4 187 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 10.82 +1.9 m/s 10,22  +0.810,55  +2.410,56  +0.610,5610,82  +1.910,73  +2.1- 7.00
5 91 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 10.12 -0.2 m/s 09,45  +1.2x09,9509,9510,12  -0.209,7610,09 6.00
6 152 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 09.87 -0.6 m/s 09,76  +2.309,87  -0.609,46  +0.709,87x-- 5.00
7 165 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 09.78 +2.5 m/s 09.69 +1.6 m/s 09,78  +2.509,69  +1.6-09,78--- 4.00
8 207 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 09.77 +0.9 m/s x09,77  +0.9x09,77x-- 3.00
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 145 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 14.09 12,6113,0914,0914,0913,1913,1913,78 11.00
2 226 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 11.60 10,8911,4211,6011,6011,4510,3610,90 9.00
3 223 Weigertová MonikaWeigertová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
92 92 10.66 10,3409,8309,9610,3409,9110,6610,10 8.00
4 159 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 10.13 08,8509,9010,0410,0409,7110,13x 7.00
5 172 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 09.82 09,7909,6309,6109,7909,82x- 6.00
6 106 Feďová AndreaFeďová Andrea
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
98 98 09.45 09,3209,2809,4509,4509,35xx 5.00
7 168 Zeleňáková MonikaZeleňáková Monika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 09.40 08,9809,4008,6509,4008,9408,7208,73 4.00
8 212 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 09.38 09,2609,1809,1709,2609,1709,1709,38 3.00
MS 236 Sabová EsterSabová Ester
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 08.57 x08,57x08,570.00.00.0
MS 142 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 08.51 08,3808,4308,5108,510.00.00.0
MS 182 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 08.37 07,7107,8608,3708,370.00.00.0
MS 231 Kuchárová MichaelaKuchárová Michaela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 07.65 07,65xx07,650.00.00.0
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ut, 8.5.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 Baran AdriánBaran Adrián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 16.08 x16,08x16,08xxx 11.00
2 57 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 15.93 15,14x14,9015,1415,4215,9315,18 9.00
3 62 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 15.57 15,5715,38x15,57x15,34x 8.00
4 114 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 13.46 13,24x12,9113,24x12,9113,46 7.00
5 53 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 12.64 12,4612,5812,2612,58x12,6412,43 6.00
6 95 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 10.54 09,9109,5810,5410,54x10,36- 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 145 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 39.91 x39,9136,3139,91--- 11.00
2 159 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 37.57 x15,1336,1036,1037,4037,57x 9.00
3 218 Smreková KarolínaSmreková Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 37.20 x27,5434,7034,7037,2035,57x 8.00
4 236 Sabová EsterSabová Ester
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 28.90 27,6124,4128,9028,9027,8126,62- 7.00
5 106 Feďová AndreaFeďová Andrea
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
98 98 28.25 x25,6023,9025,60x28,25x 6.00
6 154 Dirnbachová LuciaDirnbachová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 28.14 28,1426,4826,2728,14xxx 5.00
MS 231 Kuchárová MichaelaKuchárová Michaela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 21.27 19,98x21,2721,2720,65--
MS 142 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 20.16 xx20,1620,160.00.00.0
MS 176 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
96 96 19.17 18,24x19,1719,170.00.00.0
MS 182 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 14.52 xx14,5214,520.00.00.0
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(ut, 8.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 114 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 52.63 47,4751,1652,6352,63x50,90x 11.00
2 57 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 50.29 x50,29x50,29xxx 9.00
3 62 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 47.15 42,06x47,1547,1544,78xx 8.00
4 52 Baran AdriánBaran Adrián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 43.72 x42,34x42,34xx43,72 7.00
5 121 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 40.32 39,79x39,0839,7940,32x37,61 6.00
6 101 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 31.34 x30,6030,7430,7431,34x29,96 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(ut, 8.5.2018 - 14:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 172 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 42.58 42,5841,6741,0542,5837,60x- 11.00
2 176 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
96 96 40.26 37,4639,6940,2640,26x38,35- 9.00
3 139 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 38.38 37,88xx37,88x36,6238,38 8.00
MS 136 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 99 36.11 34,4036,1135,9536,1133,16-x
5 219 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 32.92 32,92-30,8632,9230,55x- 7.00
6 209 Škovranová RadkaŠkovranová Radka
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 31.67 31,6729,34-31,67--- 6.00
7 185 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 28.80 x28,05-28,0528,80xx 5.00
MS 236 Sabová EsterSabová Ester
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 19.84 14,5819,8417,4919,84---
MS 231 Kuchárová MichaelaKuchárová Michaela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 11.52 xx11,5211,520.00.00.0
173 Harceková MáriaHarceková Mária
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 10 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(ut, 8.5.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 105 Žeňúch PatrikŽeňúch Patrik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
90 90 75.93 74,1773,0075,9375,93xx73,65 11.00
2 41 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
96 96 73.87 73,8768,33x73,8769,3870,9369,99 9.00
3 53 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 67.56 63,0464,5665,2865,2867,5664,9264,53 8.00
4 36 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 61.32 56,9060,7259,5960,7261,3259,7957,56 7.00
MS 15 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 56.20 x52,8249,8052,82x56,2051,52
6 114 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 48.15 42,38x43,6843,6848,1546,93x 6.00
7 129 Kvorka MatejKvorka Matej
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 39.65 xx39,6539,65--- 5.00
8 102 Nihila SamuelNihila Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 32.13 x32,13x32,1329,33x- 4.00
121 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 9 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži

Muži 01 (ut, 8.5.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Šimune, Puchovský, Rigo, Opavský Šimune, Puchovský, Rigo, Opavský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:44.07 0.263 11.00
2 123 Bujna, Turčáni, Vitáloš, Jablokov Bujna, Turčáni, Vitáloš, Jablokov AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:44.34 0.222 9.00
3 29 Glodžák, Marček, Stremi, Sloboda Glodžák, Marček, Stremi, Sloboda ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:44.36 0.212 8.00
4 80 Bellus, Ďurdina, Pavelka, Lúža Bellus, Ďurdina, Pavelka, Lúža AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:44.83 0.217 7.00
5 7 Šiko, Turcsányi, Talán, Zeman Šiko, Turcsányi, Talán, Zeman AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:46.22 0.214 6.00
98 Jelínek, Fabián, Kišš, Baluch Jelínek, Fabián, Kišš, Baluch AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNF 0.199
Celkom 6 pretekárov
Muži 02 (ut, 8.5.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Martinec, Danilov, Krošlák, Cidorík Martinec, Danilov, Krošlák, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:46.32 0.215 5.00
2 73 Bóna, Turányi, Brath, Gasior Bóna, Turányi, Brath, Gasior ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:47.59 0.254 4.00
3 115 Chodák, Náhlik, Mizner, Ďurica Chodák, Náhlik, Mizner, Ďurica AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:47.77 0.300 3.00
4 92 Pajunk, Pach, Hriň, Drobný Pajunk, Pach, Hriň, Drobný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:47.81 0.241 2.00
5 60 Šajter, Kačina, Mrva, Borovka Šajter, Kačina, Mrva, Borovka ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:48.49 0.159 1.00
6 103 Staš, Patarák, Nihila, Revaj Staš, Patarák, Nihila, Revaj AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:48.61 0.199
Celkom 6 pretekárov

4 x 100 m kluby - Ženy

Ženy 01 (ut, 8.5.2018 - 15:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Takácsová, Kovačovicová, Forster, Ledecká Takácsová, Kovačovicová, Forster, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:48.12 0.214 11.00
2 148 Velďáková, Tomková, Tomková, Flosníková Velďáková, Tomková, Tomková, Flosníková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:49.42 0.198 9.00
3 186 Majdáková, Cidoríková, Bučičová, Nikolenko Majdáková, Cidoríková, Bučičová, Nikolenko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:50.10 0.189 8.00
4 220 Weigertová, Tomečeková, Letovancová, Baňovičová Weigertová, Tomečeková, Letovancová, Baňovičová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:50.66 0.159 7.00
5 228 Duvačová, Kubaščíková, Kišková, Šimlovičová Duvačová, Kubaščíková, Kišková, Šimlovičová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:50.67 0.258 6.00
6 201 Škovranová, Dunčková, Kopčáková, Jencaková Škovranová, Dunčková, Kopčáková, Jencaková TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 0:56.97 0.265 1.00
Celkom 6 pretekárov
Ženy 02 (ut, 8.5.2018 - 15:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 204 Ošková, Javorská, Gyomraiová, Garčárová Ošková, Javorská, Gyomraiová, Garčárová TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 0:50.73 0.256 5.00
2 234 Nevařilová, Šajbenová, Markovičová, Kuníková Nevařilová, Šajbenová, Markovičová, Kuníková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:52.69 0.241 4.00
3 164 Zeleňáková, Lukáčová, Ištvánová, Čechová Zeleňáková, Lukáčová, Ištvánová, Čechová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:53.36 0.129 3.00
4 219 Strýčková, Zhřívalová, Vanovčanová, Mészárošová Strýčková, Zhřívalová, Vanovčanová, Mészárošová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:54.58 0.274 2.00
185 Matejíčková, Krasňanská, Šimeková, Olosová Matejíčková, Krasňanská, Šimeková, Olosová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.222
Celkom 5 pretekárov