<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (3. 3. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 38.70 0.237
2 42 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 39.22 0.306
3 15 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 39.27 0.195
4 129 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 39.97 0.203
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 12:17) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 39.04 0.387
2 133 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 39.21 0.209
3 79 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 40.10 0.218
4 139 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 43.44 0.206
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 12:19) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 39.81 0.223
2 22 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 41.29 0.242
3 44 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 41.57 0.358
4 91 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 44.39 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.3.2018 - 12:21) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 42.70 0.393
2 102 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 43.19 0.228
3 85 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 43.25 0.274
4 116 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.07 0.200
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.3.2018 - 12:23) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 45.45 0.203
2 126 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 46.32 0.288
3 101 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 48.46 0.229
4 48 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 48.97 0.197
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 3.3.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 43.32
2 132 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 50.79
124 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DQ
Poznámky:
163/3a
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 38.70 0.237
2 117 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 39.04 0.387
3 133 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 39.21 0.209
4 42 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 39.22 0.306
5 15 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 39.27 0.195
6 63 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 39.81 0.223
7 129 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 39.97 0.203
8 79 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 40.10 0.218
9 22 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 41.29 0.242
10 44 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 41.57 0.358
11 105 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 42.70 0.393
12 102 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 43.19 0.228
13 85 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 43.25 0.274
14 47 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 43.32
15 139 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 43.44 0.206
16 91 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 44.39 0.198
17 125 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 45.45 0.203
18 116 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.07 0.200
19 126 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 46.32 0.288
20 101 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 48.46 0.229
21 48 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 48.97 0.197
22 132 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 50.79
124 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DQ

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 12:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 40.96 0.257
2 150 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.82 0.303
3 144 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 43.65 0.371
4 301 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 44.37 0.225
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 12:37) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 43.26 0.366
2 213 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 43.97 0.319
3 270 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 44.93 0.216
4 271 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 45.79 0.359
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 12:39) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 44.79 0.196
2 240 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 46.01 0.287
3 321 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 46.40 0.463
4 149 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 50.51 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.3.2018 - 12:41) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 44.82 0.225
2 305 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 44.89 0.469
3 321 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 46.39 0.171
4 317 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 47.50 0.170
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.3.2018 - 12:43) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 228 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 45.88 0.249
2 260 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 46.95 0.190
3 272 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 47.30 0.319
4 320 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 49.84 0.393
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 3.3.2018 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.64 0.483
2 154 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 48.06 0.432
3 258 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 48.07 0.547
4 300 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 48.85 0.262
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 40.96 0.257
2 150 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.82 0.303
3 297 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 43.26 0.366
4 144 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 43.65 0.371
5 213 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 43.97 0.319
6 301 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 44.37 0.225
7 232 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 44.79 0.196
8 190 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 44.82 0.225
9 305 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 44.89 0.469
10 270 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 44.93 0.216
11 150 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.64 0.483
12 271 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 45.79 0.359
13 228 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 45.88 0.249
14 240 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 46.01 0.287
15 321 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 46.39 0.171
16 321 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 46.40 0.463
17 260 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 46.95 0.190
18 272 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 47.30 0.319
19 317 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 47.50 0.170
20 154 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 48.06 0.432
21 258 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 48.07 0.547
22 300 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 48.85 0.262
23 320 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 49.84 0.393
24 149 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 50.51 0.198