<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (3. 3. 2018)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:12.83
2 62 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 2:16.07
3 66 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:17.51
4 74 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:17.55
5 119 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:21.66
6 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:21.83
7 139 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:23.24
8 102 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:23.42
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 14:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:09.02
2 141 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:22.42
3 136 Sojka ViliamSojka Viliam 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 2:24.36
4 97 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 2:29.61
5 98 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:32.97
6 34 Remiš MichalRemiš Michal 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:36.93
121 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ
Poznámky:
163/3a
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 14:24) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 2:37.41
2 103 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:38.80
3 128 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:39.51
4 40 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:42.16
5 126 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:42.97
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:09.02
2 19 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:12.83
3 62 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 2:16.07
4 66 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:17.51
5 74 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:17.55
6 119 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:21.66
7 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:21.83
8 141 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:22.42
9 139 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:23.24
10 102 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:23.42
11 136 Sojka ViliamSojka Viliam 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 2:24.36
12 97 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 2:29.61
13 98 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:32.97
14 34 Remiš MichalRemiš Michal 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:36.93
15 51 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 2:37.41
16 103 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:38.80
17 128 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:39.51
18 40 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:42.16
19 126 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:42.97
121 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 14:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 254 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 2:32.37
2 156 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:33.83
3 223 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:33.84
4 218 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:41.61
5 400 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:42.69
6 261 Bartošíková EllaBartošíková Ella 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:51.84
234 Pecsuková KatarínaPecsuková Katarína 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 DQ
221 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ
Poznámky:
163/3a
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 14:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 207 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:35.32
2 299 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:35.90
3 302 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:35.91
4 158 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:38.36
5 183 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:39.63
6 178 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:40.09
7 276 Beliančinová SofiaBeliančinová Sofia 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:42.23
8 177 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:42.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 14:44) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 168 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:42.92
2 197 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:51.97
3 259 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:52.46
4 226 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:53.25
5 247 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:55.98
6 191 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:57.07
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 254 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 2:32.37
2 156 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:33.83
3 223 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:33.84
4 207 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:35.32
5 299 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:35.90
6 302 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:35.91
7 158 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:38.36
8 183 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:39.63
9 178 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:40.09
10 218 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:41.61
11 276 Beliančinová SofiaBeliančinová Sofia 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:42.23
12 400 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:42.69
13 177 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:42.72
14 168 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:42.92
15 261 Bartošíková EllaBartošíková Ella 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:51.84
16 197 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:51.97
17 259 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:52.46
18 226 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:53.25
19 247 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:55.98
20 191 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:57.07
234 Pecsuková KatarínaPecsuková Katarína 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 DQ
221 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ