<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (3. 3. 2018)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 3.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 130 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 581 5,80 5,72 5,77 5.80 5,81 x 5,64
2 72 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 574 5,51 5,34 5,45 5.51 5,53 5,69 5,74
3 36 Michalko SamuelMichalko Samuel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 573 5,51 5,71 5,63 5.71 5,58 x 5,73
4 18 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 565 5,17 5,64 5,36 5.64 5,65 x x
5 76 Špak FilipŠpak Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 535 x 5,35 - 5.35 4,75 - -
6 62 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 534 5,34 5,17 - 5.34 5,27 5,15 -
7 33 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 528 5,22 5,28 5,11 5.28 4,95 x x
8 37 Frič JakubFrič Jakub
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 509 5,09 4,96 x 5.09 4,81 4,84 4,94
9 61 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 503 4,94 4,96 5,03 5.03
10 22 Hruška PeterHruška Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
03 03 502 5,02 4,67 4,75 5.02
11 138 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 501 4,96 5,01 5,01 5.01
12 81 Hudák MatejHudák Matej
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 501 5,01 x 4,78 5.01
13 100 Bačík MichalBačík Michal
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
05 05 493 4,93 4,87 4,89 4.93
14 69 Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 490 4,90 4,76 4,89 4.90
15 82 Janok MarekJanok Marek
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 481 4,81 x 4,52 4.81
16 73 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 466 4,54 4,63 4,66 4.66
17 110 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 453 4,53 2,97 - 4.53
18 3 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 446 4,40 4,24 4,46 4.46
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 3.3.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 236 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 542 5,09 x 5,42 5.42 5,14 5,28 x
2 146 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 521 3,28 4,72 5,19 5.19 4,97 5,21 5,06
3 296 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 519 x x 5,14 5.14 3,53 5,05 5,19
4 230 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 516 x x 5,10 5.10 4,95 5,16 x
5 273 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 500 4,85 4,86 4,99 4.99 4,88 4,83 5,00
6 285 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 492 x 4,72 4,90 4.90 x 4,91 4,92
7 150 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 487 4,71 4,64 4,83 4.83 4,81 4,87 x
8 283 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 477 4,33 x 4,77 4.77 4,35 4,51 2,64
9 257 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
03 03 464 4,36 4,52 4,64 4.64
10 225 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 458 4,58 4,47 x 4.58
11 224 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 452 4,37 4,52 x 4.52
12 307 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 440 x 4,27 4,40 4.40
13 183 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 433 - 4,33 4,21 4.33
14 209 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 420 4,15 x 4,20 4.20
15 309 Gombárová BarboraGombárová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 410 4,10 3,95 4,05 4.10
Celkom 15 pretekárov