<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (3. 3. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.3.2018 - 11:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.50 0.197
2 36 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 07.68 0.416
3 60 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 07.70 0.174
4 8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.84 0.229
5 88 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 07.88 0.216
6 84 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.07 0.209
7 79 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 08.21 0.199
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.3.2018 - 11:07) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.54 0.263
2 130 Ruffíni RobertRuffíni Robert 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.58 0.199
3 17 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.66 0.191
4 4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.98 0.269
5 81 Hudák MatejHudák Matej 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 08.04 0.292
6 138 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.05 0.162
7 16 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.06 0.205
27 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DQ
Poznámky:
162/8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.3.2018 - 11:09) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.65 0.227
2 67 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 07.74 0.215
3 91 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.79 0.172
4 105 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.97 0.185
5 32 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.09 0.370
6 78 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 08.10 0.204
7 69 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.17 0.201
8 111 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.17 0.241
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.3.2018 - 11:11) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.44 0.185
2 142 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.50 0.184
3 11 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.71 0.193
4 85 Repa MartinRepa Martin 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 07.75 0.237
5 45 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.88 0.198
6 128 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.98 0.192
7 82 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 08.05 0.426
12 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DQ
Poznámky:
162/8
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.44 0.185
2 117 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.50 0.197
2 142 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.50 0.184
4 107 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.54 0.263
5 130 Ruffíni RobertRuffíni Robert 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.58 0.199
6 42 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.65 0.227
7 17 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.66 0.191
8 36 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 07.68 0.416
9 60 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 07.70 0.174
10 11 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.71 0.193
11 67 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 07.74 0.215
12 85 Repa MartinRepa Martin 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 07.75 0.237
13 91 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.79 0.172
14 8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.84 0.229
15 88 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 07.88 0.216
15 45 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.88 0.198
17 105 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.97 0.185
18 4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.98 0.269
18 128 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.98 0.192
20 81 Hudák MatejHudák Matej 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 08.04 0.292
21 138 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.05 0.162
21 82 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 08.05 0.426
23 16 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.06 0.205
24 84 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.07 0.209
25 32 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.09 0.370
26 78 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 08.10 0.204
27 69 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.17 0.201
27 111 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 08.17 0.241
29 79 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 08.21 0.199
27 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DQ
12 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.40 0.186
2= 107 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.40 0.204
2= 117 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.40 0.210
4 142 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.50 0.204
5 130 Ruffíni RobertRuffíni Robert 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.56 0.211
6 36 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 07.59 0.225
7 42 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 07.61 0.210
8 17 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.67 0.222
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.3.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.04 0.223
2 294 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.25 0.213
3 270 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.42 0.195
4 280 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.53 0.197
5 227 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.54 0.220
6 266 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.68 0.379
7 224 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 08.80 0.380
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.3.2018 - 11:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 296 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.18 0.345
2 217 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.23 0.178
3 167 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 08.32 0.217
4 150 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.39 0.273
5 286 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.45 0.339
6 232 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 08.48 0.340
7 143 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.58 0.220
8 311 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.11 0.241
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.3.2018 - 11:24) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.33 0.200
2 314 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.43 0.201
3 285 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.43 0.463
4 264 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.49 0.188
5 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.55 0.207
6 215 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 08.65 0.254
7 293 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.68 0.207
8 260 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 08.87 0.415
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.3.2018 - 11:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 284 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.18 0.349
2 283 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.28 0.213
3 190 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.46 0.167
4 306 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.53 0.189
5 199 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.56 0.393
6 243 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.68 0.191
7 149 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.73 0.267
8 253 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.76 0.359
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.04 0.223
2 296 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.18 0.345
2 284 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.18 0.349
4 217 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.23 0.178
5 294 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.25 0.213
6 283 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.28 0.213
7 167 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 08.32 0.217
8 225 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.33 0.200
9 150 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.39 0.273
10 270 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.42 0.195
11 314 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.43 0.201
11 285 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.43 0.463
13 286 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.45 0.339
14 190 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.46 0.167
15 232 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 08.48 0.340
16 264 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.49 0.188
17 280 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.53 0.197
17 306 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.53 0.189
19 227 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.54 0.220
20 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.55 0.207
21 199 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.56 0.393
22 143 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.58 0.220
23 215 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 08.65 0.254
24 266 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.68 0.379
24 293 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.68 0.207
24 243 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.68 0.191
27 149 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.73 0.267
28 253 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.76 0.359
29 224 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 08.80 0.380
30 260 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 08.87 0.415
31 311 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.11 0.241

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 12:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.97 0.222
2 296 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.02 0.193
3 284 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.14 0.391
4 167 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 08.16 0.179
5 294 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.21 0.202
6 225 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.27 0.363
7 217 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 08.30 0.296
8 283 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.41 0.194
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 17.97
2 142 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 18.24
3 42 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.84
107 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 13:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 17.74
2 117 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 18.16
3 36 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 18.52
4 61 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.54
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 13:44) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.41
2 67 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 18.49
3 129 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.64
4 45 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 18.74
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.3.2018 - 13:46) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Repa MartinRepa Martin 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 18.16
2 120 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.88
3 133 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 19.21
4 4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.28
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.3.2018 - 13:48) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.73
2 63 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 18.96
3 22 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 19.33
4 32 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.39
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 3.3.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 19.43
2 88 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 19.52
3 105 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.01
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 3.3.2018 - 13:52) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 18.76
2 16 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.69
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 17.74
2 19 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 17.97
3 117 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 18.16
3 85 Repa MartinRepa Martin 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 18.16
5 142 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 18.24
6 18 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.41
7 67 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 18.49
8 36 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 18.52
9 61 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.54
10 129 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.64
11 11 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.73
12 45 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 18.74
13 17 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 18.76
14 42 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.84
15 120 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.88
16 63 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 18.96
17 133 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 19.21
18 4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.28
19 22 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 19.33
20 32 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.39
21 84 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 19.43
22 88 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 19.52
23 16 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.69
24 105 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.01
107 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNF

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 18.95
2 146 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.62
3 225 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 19.94
4 301 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 20.79
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 14:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.98
2 213 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 20.04
3 242 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.41
4 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 20.47
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 14:04) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 284 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.35
2 279 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 20.60
3 217 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.61
4 294 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.65
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.3.2018 - 14:06) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 305 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 20.57
2 270 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.75
3 314 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.80
4 321 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.13
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.3.2018 - 14:08) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.60
2 143 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 20.96
3 280 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.07
4 321 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.17
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 3.3.2018 - 14:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.72
2 264 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.12
3 173 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.40
4 265 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.62
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 18.95
2 146 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.62
3 225 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 19.94
4 285 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.98
5 213 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 20.04
6 284 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.35
7 242 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.41
8 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 20.47
9 305 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 20.57
10 279 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 20.60
10 144 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.60
12 217 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.61
13 294 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.65
14 294 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.72
15 270 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.75
16 301 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 20.79
17 314 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.80
18 143 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 20.96
19 280 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.07
20 264 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.12
21 321 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.13
22 321 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.17
23 173 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.40
24 265 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.62

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 38.70 0.237
2 42 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 39.22 0.306
3 15 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 39.27 0.195
4 129 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 39.97 0.203
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 12:17) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 39.04 0.387
2 133 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 39.21 0.209
3 79 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 40.10 0.218
4 139 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 43.44 0.206
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 12:19) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 39.81 0.223
2 22 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 41.29 0.242
3 44 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 41.57 0.358
4 91 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 44.39 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.3.2018 - 12:21) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 42.70 0.393
2 102 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 43.19 0.228
3 85 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 43.25 0.274
4 116 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.07 0.200
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.3.2018 - 12:23) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 45.45 0.203
2 126 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 46.32 0.288
3 101 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 48.46 0.229
4 48 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 48.97 0.197
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 3.3.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 43.32
2 132 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 50.79
124 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DQ
Poznámky:
163/3a
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 38.70 0.237
2 117 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 39.04 0.387
3 133 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 39.21 0.209
4 42 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 39.22 0.306
5 15 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 39.27 0.195
6 63 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 39.81 0.223
7 129 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 39.97 0.203
8 79 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 40.10 0.218
9 22 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 41.29 0.242
10 44 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 41.57 0.358
11 105 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 42.70 0.393
12 102 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 43.19 0.228
13 85 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 43.25 0.274
14 47 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 43.32
15 139 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 43.44 0.206
16 91 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 44.39 0.198
17 125 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 45.45 0.203
18 116 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.07 0.200
19 126 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 46.32 0.288
20 101 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 48.46 0.229
21 48 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 48.97 0.197
22 132 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 50.79
124 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DQ

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 12:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 40.96 0.257
2 150 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.82 0.303
3 144 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 43.65 0.371
4 301 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 44.37 0.225
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 12:37) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 43.26 0.366
2 213 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 43.97 0.319
3 270 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 44.93 0.216
4 271 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 45.79 0.359
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 12:39) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 44.79 0.196
2 240 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 46.01 0.287
3 321 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 46.40 0.463
4 149 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 50.51 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.3.2018 - 12:41) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 44.82 0.225
2 305 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 44.89 0.469
3 321 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 46.39 0.171
4 317 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 47.50 0.170
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.3.2018 - 12:43) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 228 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 45.88 0.249
2 260 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 46.95 0.190
3 272 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 47.30 0.319
4 320 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 49.84 0.393
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 3.3.2018 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.64 0.483
2 154 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 48.06 0.432
3 258 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 48.07 0.547
4 300 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 48.85 0.262
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 40.96 0.257
2 150 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.82 0.303
3 297 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 43.26 0.366
4 144 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 43.65 0.371
5 213 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 43.97 0.319
6 301 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 44.37 0.225
7 232 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 44.79 0.196
8 190 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 44.82 0.225
9 305 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 44.89 0.469
10 270 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 44.93 0.216
11 150 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.64 0.483
12 271 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 45.79 0.359
13 228 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 45.88 0.249
14 240 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 46.01 0.287
15 321 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 46.39 0.171
16 321 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 46.40 0.463
17 260 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 46.95 0.190
18 272 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 47.30 0.319
19 317 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 47.50 0.170
20 154 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 48.06 0.432
21 258 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 48.07 0.547
22 300 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 48.85 0.262
23 320 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 49.84 0.393
24 149 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 50.51 0.198

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:12.83
2 62 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 2:16.07
3 66 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:17.51
4 74 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:17.55
5 119 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:21.66
6 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:21.83
7 139 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:23.24
8 102 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:23.42
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 14:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:09.02
2 141 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:22.42
3 136 Sojka ViliamSojka Viliam 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 2:24.36
4 97 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 2:29.61
5 98 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:32.97
6 34 Remiš MichalRemiš Michal 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:36.93
121 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ
Poznámky:
163/3a
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 14:24) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 2:37.41
2 103 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:38.80
3 128 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:39.51
4 40 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:42.16
5 126 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:42.97
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:09.02
2 19 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:12.83
3 62 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 2:16.07
4 66 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:17.51
5 74 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:17.55
6 119 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:21.66
7 9 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:21.83
8 141 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:22.42
9 139 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:23.24
10 102 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:23.42
11 136 Sojka ViliamSojka Viliam 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 2:24.36
12 97 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 2:29.61
13 98 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:32.97
14 34 Remiš MichalRemiš Michal 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:36.93
15 51 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 2:37.41
16 103 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:38.80
17 128 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:39.51
18 40 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:42.16
19 126 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:42.97
121 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 14:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 254 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 2:32.37
2 156 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:33.83
3 223 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:33.84
4 218 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:41.61
5 400 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:42.69
6 261 Bartošíková EllaBartošíková Ella 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:51.84
234 Pecsuková KatarínaPecsuková Katarína 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 DQ
221 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ
Poznámky:
163/3a
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 14:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 207 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:35.32
2 299 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:35.90
3 302 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:35.91
4 158 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:38.36
5 183 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:39.63
6 178 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:40.09
7 276 Beliančinová SofiaBeliančinová Sofia 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:42.23
8 177 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:42.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 14:44) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 168 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:42.92
2 197 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:51.97
3 259 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:52.46
4 226 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:53.25
5 247 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:55.98
6 191 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:57.07
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 254 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 2:32.37
2 156 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:33.83
3 223 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:33.84
4 207 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:35.32
5 299 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:35.90
6 302 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:35.91
7 158 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:38.36
8 183 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:39.63
9 178 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:40.09
10 218 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:41.61
11 276 Beliančinová SofiaBeliančinová Sofia 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:42.23
12 400 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:42.69
13 177 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:42.72
14 168 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:42.92
15 261 Bartošíková EllaBartošíková Ella 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:51.84
16 197 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:51.97
17 259 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:52.46
18 226 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:53.25
19 247 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:55.98
20 191 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:57.07
234 Pecsuková KatarínaPecsuková Katarína 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 DQ
221 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 3.3.2018 - 13:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 166 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 7:01.95
2 222 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 7:09.43
3 309 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 7:12.48
4 256 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 7:19.62
5 170 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 5 7:21.62
6 268 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14 7:36.64
7 245 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 7:37.92
8 181 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 7:45.71
9 165 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 7:49.09
10 176 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 7:53.11
11 278 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 7:53.41
12 235 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 16 8:04.63
13 231 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 8:10.31
14 238 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 18 8:36.41
15 269 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 9:05.52
155 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 DNS
169 Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 15 DNS
315 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 DNF
Celkom 18 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.3.2018 - 12:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 112 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 10:30.18
2 134 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 10:32.19
3 137 Adam SlavomírAdam Slavomír 04 04 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 11 10:40.13
4 75 Biblyák MartinBiblyák Martin 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10:49.70
5 20 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10:54.87
6 59 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 10:56.11
7 43 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11:09.37
8 104 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11:12.11
9 30 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11:33.05
10 2 Mokráš BorisMokráš Boris 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 11:39.49
11 19 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 9 11:44.55
12 28 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 11:46.74
13 29 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 12:02.45
14 7 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 12:12.55
64 Obrtlík DominikObrtlík Dominik 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 14 DNS
Celkom 15 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.3.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.78 0.200
2 117 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.19 0.282
3 37 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.32 0.211
4 105 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.99 0.215
5 113 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.07 0.386
6 89 Čapliar FilipČapliar Filip 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 11.06 0.207
7 132 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.85 0.616
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.3.2018 - 10:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.94 0.202
2 78 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 09.06 0.191
3 119 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.41 0.426
4 73 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 10.24 0.183
5 123 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.78 0.240
6 48 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 11.58 0.164
7 108 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.69 0.243
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.3.2018 - 10:34) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 09.01 0.206
2 35 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.04 0.208
3 38 Kurty MatejKurty Matej 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.49 0.199
4 39 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.91 0.278
5 125 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.31 0.358
6 122 Špacir LucasŠpacir Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.57 0.325
7 85 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 11.24 0.354
8 57 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 12.29 0.250
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.78 0.200
2 62 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.94 0.202
3 79 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 09.01 0.206
4 35 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.04 0.208
5 78 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 09.06 0.191
6 117 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.19 0.282
7 37 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.32 0.211
8 119 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.41 0.426
9 38 Kurty MatejKurty Matej 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.49 0.199
10 39 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.91 0.278
11 105 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.99 0.215
12 113 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.07 0.386
13 73 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 10.24 0.183
14 125 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.31 0.358
15 122 Špacir LucasŠpacir Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.57 0.325
16 123 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.78 0.240
17 89 Čapliar FilipČapliar Filip 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 11.06 0.207
18 85 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 11.24 0.354
19 48 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 11.58 0.164
20 108 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.69 0.243
21 132 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.85 0.616
22 57 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 12.29 0.250

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 11:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.84 0.185
2 78 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 08.97 0.214
3 79 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 09.04 0.217
4 35 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.11 0.198
5 60 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.13 0.181
6 117 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.17 0.219
7 37 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.29 0.223
8 119 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.32 0.229
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.3.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.55 0.198
2 145 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.01 0.201
3 249 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.25 0.280
4 250 Chylová VeronikaChylová Veronika 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.90 0.228
5 183 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.59 0.191
6 238 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 11.64 0.196
7 178 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 12.34 0.360
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.3.2018 - 10:47) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.50 0.375
2 143 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.18 0.230
3 190 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.39 0.212
4 304 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.25 0.394
5 193 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.81 0.431
6 297 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.85 0.346
213 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DQ
Poznámky:
162/8
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.3.2018 - 10:49) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.30 0.397
2 295 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.92 0.334
3 319 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.99 0.203
4 210 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.68 0.183
5 153 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.16 0.342
6 152 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.30 0.320
7 195 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 11.73 0.432
8 219 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 11.85 0.353
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.3.2018 - 10:51) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.34 0.192
2 270 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.39 0.355
3 220 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10.06 0.440
4 288 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.66 0.444
5 216 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.31 0.234
6 268 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.74 0.190
7 204 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.87 0.337
8 179 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.76 0.222
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.30 0.397
2 273 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.34 0.192
3 270 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.39 0.355
4 242 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.50 0.375
5 294 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.55 0.198
6 295 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.92 0.334
7 319 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.99 0.203
8 145 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.01 0.201
9 220 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10.06 0.440
10 143 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.18 0.230
11 249 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.25 0.280
12 190 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.39 0.212
13 288 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.66 0.444
14 210 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.68 0.183
15 250 Chylová VeronikaChylová Veronika 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.90 0.228
16 153 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.16 0.342
17 304 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.25 0.394
18 152 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.30 0.320
19 216 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.31 0.234
20 183 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.59 0.191
21 238 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 11.64 0.196
22 195 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 11.73 0.432
23 268 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.74 0.190
24 193 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.81 0.431
25 297 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.85 0.346
25 219 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 11.85 0.353
27 204 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.87 0.337
28 178 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 12.34 0.360
29 179 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.76 0.222
213 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DQ

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.22 0.377
2 242 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.23 0.388
3 273 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.26 0.147
4 294 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.44 0.206
5 270 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.52 0.231
6 145 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.93 0.205
7 319 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.97 0.437
8 295 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.02 0.344
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 3.3.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 145150155160165169173177180182184
1 113 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 169 o o xx o xxo o xx-
2 5 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 165 xo o o o o xxx
3 110 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 160 o o o o xxx
4 60 Lubelec LadislavLubelec Ladislav
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 160 xo - o xo xxx
5 93 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 160 o o xo xxo xxx
6 56 Plačko JánPlačko Ján
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 160 o o xx xxo xxx
7 114 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 155 xo o o xxx
8 38 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 150 o o xxx
9 98 Mezei MarcoMezei Marco
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 150 xxo xo xxx x
10 28 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 145 o xxx
119 Drobný JakubDrobný Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 NM xxx
83 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 3.3.2018 - 12:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 135140145150154158161164166168
1 220 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 161 - - o xo xxo o o xxx
2 275 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 154 o o o o o xxx
3 230 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 150 o xo xo xo xxx
4 212 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 150 o o o xxo xxx
5 301 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
03 03 150 - - xo xxo xxx
6 290 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 145 - o o - xxx
7 289 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 145 o xxo o xxx
8= 281 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 145 o o xo xxx
8= 213 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 145 o o xo xxx
8= 316 Hanicová LeaHanicová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 145 o o xo xxx
11 210 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 145 xo o xo xxx
12= 287 Potocká ElaPotocká Ela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 140 - o xxx
12= 241 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 140 o o xxx
14= 262 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 140 xo o xx
14= 208 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 140 xo o xxx
16 266 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 140 o xxo xx
17= 272 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 135 o x- xx
17= 195 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 135 o xxx
17= 250 Chylová VeronikaChylová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 135 o xxx
20= 249 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 135 xo xxx
20= 308 Zemanová BibianaZemanová Bibiana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 135 xo xxx
251 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 NM xxx
261 Bartošíková EllaBartošíková Ella
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 NM xxx
Celkom 23 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 3.3.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 180240210220230240250260280300310320330
1 15 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 320 - - - - - o o xo o xx xxx
2 39 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 320 - - - - - o xo xo xxo xx xxx
3 14 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 280 - - - - - xo xxx
37 Frič JakubFrič Jakub
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 NM - - - xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 3.3.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 180200210220230240250
1 312 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 240 - o o o o o xxx
2 196 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 210 o xxo xxo xxx
3 310 Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 180 o xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 3.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 130 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 581 5,80 5,72 5,77 5.80 5,81 x 5,64
2 72 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 574 5,51 5,34 5,45 5.51 5,53 5,69 5,74
3 36 Michalko SamuelMichalko Samuel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 573 5,51 5,71 5,63 5.71 5,58 x 5,73
4 18 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 565 5,17 5,64 5,36 5.64 5,65 x x
5 76 Špak FilipŠpak Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 535 x 5,35 - 5.35 4,75 - -
6 62 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 534 5,34 5,17 - 5.34 5,27 5,15 -
7 33 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 528 5,22 5,28 5,11 5.28 4,95 x x
8 37 Frič JakubFrič Jakub
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 509 5,09 4,96 x 5.09 4,81 4,84 4,94
9 61 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 503 4,94 4,96 5,03 5.03
10 22 Hruška PeterHruška Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
03 03 502 5,02 4,67 4,75 5.02
11 138 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 501 4,96 5,01 5,01 5.01
12 81 Hudák MatejHudák Matej
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 501 5,01 x 4,78 5.01
13 100 Bačík MichalBačík Michal
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
05 05 493 4,93 4,87 4,89 4.93
14 69 Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 490 4,90 4,76 4,89 4.90
15 82 Janok MarekJanok Marek
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 481 4,81 x 4,52 4.81
16 73 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 466 4,54 4,63 4,66 4.66
17 110 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 453 4,53 2,97 - 4.53
18 3 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 446 4,40 4,24 4,46 4.46
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 3.3.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 236 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 542 5,09 x 5,42 5.42 5,14 5,28 x
2 146 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 521 3,28 4,72 5,19 5.19 4,97 5,21 5,06
3 296 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 519 x x 5,14 5.14 3,53 5,05 5,19
4 230 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 516 x x 5,10 5.10 4,95 5,16 x
5 273 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 500 4,85 4,86 4,99 4.99 4,88 4,83 5,00
6 285 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 492 x 4,72 4,90 4.90 x 4,91 4,92
7 150 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 487 4,71 4,64 4,83 4.83 4,81 4,87 x
8 283 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 477 4,33 x 4,77 4.77 4,35 4,51 2,64
9 257 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
03 03 464 4,36 4,52 4,64 4.64
10 225 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 458 4,58 4,47 x 4.58
11 224 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 452 4,37 4,52 x 4.52
12 307 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 440 x 4,27 4,40 4.40
13 183 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 433 - 4,33 4,21 4.33
14 209 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 420 4,15 x 4,20 4.20
15 309 Gombárová BarboraGombárová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 410 4,10 3,95 4,05 4.10
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 3.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 162 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 13.53 13,38 13,44 12,41 13.44 13,33 12,69 13,53
2 206 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 11.48 10,89 10,96 10,73 10.96 x 11,48 10,24
3 306 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 11.32 10,28 11,04 11,32 11.32 10,95 10,42 11,05
4 239 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 11.31 10,22 11,31 11,28 11.31 10,81 9,99 10,53
5 252 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 11.27 10,01 10,71 11,20 11.20 11,27 10,93 11,25
6 215 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 10.35 8,64 9,85 9,60 9.85 8,61 10,35 9,85
7 171 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 09.17 8,65 8,27 9,17 9.17 8,99 8,14 8,78
8 237 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 09.05 9,01 9,05 x 9.05 8,47 x 8,99
9 185 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 08.88 8,49 8,88 8,73 8.88
10 248 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 08.65 8,65 8,13 7,95 8.65
11 173 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 08.47 8,47 7,55 7,65 8.47
12 208 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 08.07 8,07 7,18 7,34 8.07
13 263 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 07.18 7,02 7,13 7,18 7.18
14 203 Ptačovská ElaPtačovská Ela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
04 04 06.86 6,84 6,20 6,86 6.86
15 219 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 05.88 5,83 5,88 5,43 5.88
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 3.3.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 131 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 15.71 15,33 14,94 15,71 15.71 15,34 x 14,78
2 13 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 14.43 13,04 13,29 x 13.29 12,99 13,86 14,43
3 80 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 14.18 12,91 13,80 x 13.80 13,00 14,18 x
4 61 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 13.50 12,90 12,46 12,00 12.90 12,56 x 13,50
5 115 Šima AndrejŠima Andrej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 10.97 10,76 10,21 10,49 10.76 10,12 10,97 10,07
6 44 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 10.70 9,01 10,13 10,70 10.70 10,48 10,02 x
7 50 Ištok PeterIštok Peter
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 10.66 9,96 10,66 10,58 10.66 9,85 10,04 9,54
8 94 Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 10.49 10,21 9,58 10,49 10.49 x 10,32 10,01
9 71 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 10.38 9,91 10,38 9,99 10.38
10 70 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 10.21 10,21 x x 10.21
11 52 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 09.96 9,68 9,62 9,96 9.96
12 55 Nikodém MichalNikodém Michal
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 09.68 8,32 9,68 8,49 9.68
13 90 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 09.10 8,42 9,10 8,86 9.10
14 135 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 08.87 8,54 8,16 8,87 8.87
15 108 Mikušať JakubMikušať Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 04.52 x 4,25 4,52 4.52
Celkom 15 pretekárov

4 x 200 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Kubík, Hiadlovský, Dvoran, Grajcarík Kubík, Hiadlovský, Dvoran, Grajcarík Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 1:42.34 0.222
2 116 Cisár, Basile, Bezručka, Kostolný Cisár, Basile, Bezručka, Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:42.34 0.189
3 104 Červený, Niko, Fuksa, Aštáry Červený, Niko, Fuksa, Aštáry Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:53.61 0.531
88 Takács, Vaskomjati, Klement, Repa Takács, Vaskomjati, Klement, Repa TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 DQ 0.168
Poznámky:
170/7
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 15:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Očkay, Ostrovský, Valo, Bartoníček Očkay, Ostrovský, Valo, Bartoníček Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:44.84 0.221
2 69 Paško, Federič, Haraslin, Belluš Paško, Federič, Haraslin, Belluš KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:46.09 0.251
3 125 Kalakay, Sopko, Váňa, Haják Kalakay, Sopko, Váňa, Haják AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:48.68 0.278
4 44 Kováč, Bučko, Rojka, Prochác Kováč, Bučko, Rojka, Prochác Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:49.52 0.204
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 15:04) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 15 Labuda, Čery, Svoreň, Kopček Labuda, Čery, Svoreň, Kopček AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:42.65 0.249
2 33 Zachar, Pobjecký, Kročka, Bartek Zachar, Pobjecký, Kročka, Bartek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:45.67 0.186
3 47 Kachlík, Halabrín, Káčer Kachlík, Halabrín, Káčer CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 1:55.28 0.378
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 3.3.2018 - 15:06) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Liška, Šnírer, Šarmír, Rojík Liška, Šnírer, Šarmír, Rojík Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:53.39 0.252
2 91 Rúrik, Duchoslav, Hodža, Čapliar Rúrik, Duchoslav, Hodža, Čapliar AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:57.89 0.240
3 48 Plačko, Hlaváč, Nikodém, Sabota Plačko, Hlaváč, Nikodém, Sabota CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 1:58.00 0.408
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Kubík, Hiadlovský, Dvoran, Grajcarík Kubík, Hiadlovský, Dvoran, Grajcarík Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 1:42.34 0.222
1 116 Cisár, Basile, Bezručka, Kostolný Cisár, Basile, Bezručka, Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:42.34 0.189
3 15 Labuda, Čery, Svoreň, Kopček Labuda, Čery, Svoreň, Kopček AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:42.65 0.249
4 3 Očkay, Ostrovský, Valo, Bartoníček Očkay, Ostrovský, Valo, Bartoníček Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:44.84 0.221
5 33 Zachar, Pobjecký, Kročka, Bartek Zachar, Pobjecký, Kročka, Bartek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:45.67 0.186
6 69 Paško, Federič, Haraslin, Belluš Paško, Federič, Haraslin, Belluš KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:46.09 0.251
7 125 Kalakay, Sopko, Váňa, Haják Kalakay, Sopko, Váňa, Haják AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:48.68 0.278
8 44 Kováč, Bučko, Rojka, Prochác Kováč, Bučko, Rojka, Prochác Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:49.52 0.204
9 28 Liška, Šnírer, Šarmír, Rojík Liška, Šnírer, Šarmír, Rojík Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:53.39 0.252
10 104 Červený, Niko, Fuksa, Aštáry Červený, Niko, Fuksa, Aštáry Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:53.61 0.531
11 47 Kachlík, Halabrín, Káčer Kachlík, Halabrín, Káčer CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 1:55.28 0.378
12 91 Rúrik, Duchoslav, Hodža, Čapliar Rúrik, Duchoslav, Hodža, Čapliar AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:57.89 0.240
13 48 Plačko, Hlaváč, Nikodém, Sabota Plačko, Hlaváč, Nikodém, Sabota CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 1:58.00 0.408
88 Takács, Vaskomjati, Klement, Repa Takács, Vaskomjati, Klement, Repa TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 DQ 0.168

4 x 200 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.3.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 296 Rusnáková, Fotulová, Devaldová, Brachová Rusnáková, Fotulová, Devaldová, Brachová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:51.39 0.179
2 273 Šupicová, Švachová, Šarinová, Mikušincová Šupicová, Švachová, Šarinová, Mikušincová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:52.03 0.210
3 242 Broďániová, Kelemenová, Piterková, Kováčová Broďániová, Kelemenová, Piterková, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:58.25 0.434
146 Žibritová, Farkas, Prohácková, Kusyová Žibritová, Farkas, Prohácková, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ 0.397
Poznámky:
163/3a
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.3.2018 - 15:17) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Vanovčanová, Veselská, Čederlová, Plichtová Vanovčanová, Veselská, Čederlová, Plichtová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:53.69 0.282
2 209 Geseová, Janeková, Mišovičová, Vargová Geseová, Janeková, Mišovičová, Vargová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:54.57 0.288
3 321 Morgošová, Blažeková, Rohoňová, Urbanová Morgošová, Blažeková, Rohoňová, Urbanová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:55.51 0.435
4 277 Beliančinová, Bieliková, Krajčíková, Môcová Beliančinová, Bieliková, Krajčíková, Môcová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:55.98 0.225
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.3.2018 - 15:19) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Nováková, Hulíková, Krokvicová, Ďurišová Nováková, Hulíková, Krokvicová, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:57.90 0.226
2 257 Kuricová, Kaprálová, Nochtová, Šmehílová Kuricová, Kaprálová, Nochtová, Šmehílová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 2:00.14 0.173
3 252 Martincová, Fapšová, Turičíková, Chylová Martincová, Fapšová, Turičíková, Chylová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:02.48 0.492
297 Kršková, Bezáková, Záhradníčková, Kačníková Kršková, Bezáková, Záhradníčková, Kačníková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.3.2018 - 15:21) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 267 Ďurišková, Čudaiová, Demitrová, Cellerová Ďurišková, Čudaiová, Demitrová, Cellerová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:58.77 0.258
2 173 Masárová, Ďurmeková, Wágnerová, Mošovská Masárová, Ďurmeková, Wágnerová, Mošovská Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:58.98 0.222
3 178 Koptáková, Hrajnohová, Rybáriková, Čuvalová Koptáková, Hrajnohová, Rybáriková, Čuvalová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:04.25 0.241
4 204 Bátoryová, Repáčová, Holeková, Černáková Bátoryová, Repáčová, Holeková, Černáková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:05.07 0.323
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.3.2018 - 15:23) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 400 Spišáková, Semanova, Lauffová, Diňová Spišáková, Semanova, Lauffová, Diňová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:01.29 0.244
2 261 Bartošíková, Šujanová, Zavřelová, Brezanová Bartošíková, Šujanová, Zavřelová, Brezanová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:02.43 0.195
3 320 Samčíková, Bučková, Hanicová, Podhorská Samčíková, Bučková, Hanicová, Podhorská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:02.66 0.233
4 192 Frimmerová, Sedgwick, Zeleňová, Bartošovičová Frimmerová, Sedgwick, Zeleňová, Bartošovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:08.63 0.221
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 296 Rusnáková, Fotulová, Devaldová, Brachová Rusnáková, Fotulová, Devaldová, Brachová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:51.39 0.179
2 273 Šupicová, Švachová, Šarinová, Mikušincová Šupicová, Švachová, Šarinová, Mikušincová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:52.03 0.210
3 225 Vanovčanová, Veselská, Čederlová, Plichtová Vanovčanová, Veselská, Čederlová, Plichtová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:53.69 0.282
4 209 Geseová, Janeková, Mišovičová, Vargová Geseová, Janeková, Mišovičová, Vargová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:54.57 0.288
5 321 Morgošová, Blažeková, Rohoňová, Urbanová Morgošová, Blažeková, Rohoňová, Urbanová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:55.51 0.435
6 277 Beliančinová, Bieliková, Krajčíková, Môcová Beliančinová, Bieliková, Krajčíková, Môcová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:55.98 0.225
7 190 Nováková, Hulíková, Krokvicová, Ďurišová Nováková, Hulíková, Krokvicová, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:57.90 0.226
8 242 Broďániová, Kelemenová, Piterková, Kováčová Broďániová, Kelemenová, Piterková, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:58.25 0.434
9 267 Ďurišková, Čudaiová, Demitrová, Cellerová Ďurišková, Čudaiová, Demitrová, Cellerová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:58.77 0.258
10 173 Masárová, Ďurmeková, Wágnerová, Mošovská Masárová, Ďurmeková, Wágnerová, Mošovská Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:58.98 0.222
11 257 Kuricová, Kaprálová, Nochtová, Šmehílová Kuricová, Kaprálová, Nochtová, Šmehílová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 2:00.14 0.173
12 400 Spišáková, Semanova, Lauffová, Diňová Spišáková, Semanova, Lauffová, Diňová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:01.29 0.244
13 261 Bartošíková, Šujanová, Zavřelová, Brezanová Bartošíková, Šujanová, Zavřelová, Brezanová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:02.43 0.195
14 252 Martincová, Fapšová, Turičíková, Chylová Martincová, Fapšová, Turičíková, Chylová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:02.48 0.492
15 320 Samčíková, Bučková, Hanicová, Podhorská Samčíková, Bučková, Hanicová, Podhorská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:02.66 0.233
16 178 Koptáková, Hrajnohová, Rybáriková, Čuvalová Koptáková, Hrajnohová, Rybáriková, Čuvalová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:04.25 0.241
17 204 Bátoryová, Repáčová, Holeková, Černáková Bátoryová, Repáčová, Holeková, Černáková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:05.07 0.323
18 192 Frimmerová, Sedgwick, Zeleňová, Bartošovičová Frimmerová, Sedgwick, Zeleňová, Bartošovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:08.63 0.221
146 Žibritová, Farkas, Prohácková, Kusyová Žibritová, Farkas, Prohácková, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ 0.397
297 Kršková, Bezáková, Záhradníčková, Kačníková Kršková, Bezáková, Záhradníčková, Kačníková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS