<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (3. 3. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.3.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.55 0.198
2 145 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.01 0.201
3 249 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.25 0.280
4 250 Chylová VeronikaChylová Veronika 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.90 0.228
5 183 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.59 0.191
6 238 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 11.64 0.196
7 178 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 12.34 0.360
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.3.2018 - 10:47) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.50 0.375
2 143 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.18 0.230
3 190 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.39 0.212
4 304 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.25 0.394
5 193 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.81 0.431
6 297 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.85 0.346
213 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DQ
Poznámky:
162/8
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.3.2018 - 10:49) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.30 0.397
2 295 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.92 0.334
3 319 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.99 0.203
4 210 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.68 0.183
5 153 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.16 0.342
6 152 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.30 0.320
7 195 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 11.73 0.432
8 219 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 11.85 0.353
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.3.2018 - 10:51) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.34 0.192
2 270 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.39 0.355
3 220 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10.06 0.440
4 288 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.66 0.444
5 216 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.31 0.234
6 268 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.74 0.190
7 204 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.87 0.337
8 179 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.76 0.222
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.30 0.397
2 273 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.34 0.192
3 270 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.39 0.355
4 242 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.50 0.375
5 294 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.55 0.198
6 295 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.92 0.334
7 319 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.99 0.203
8 145 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.01 0.201
9 220 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10.06 0.440
10 143 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.18 0.230
11 249 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.25 0.280
12 190 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.39 0.212
13 288 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.66 0.444
14 210 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.68 0.183
15 250 Chylová VeronikaChylová Veronika 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.90 0.228
16 153 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.16 0.342
17 304 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.25 0.394
18 152 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.30 0.320
19 216 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.31 0.234
20 183 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.59 0.191
21 238 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 11.64 0.196
22 195 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 11.73 0.432
23 268 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.74 0.190
24 193 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.81 0.431
25 297 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.85 0.346
25 219 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 11.85 0.353
27 204 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.87 0.337
28 178 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 12.34 0.360
29 179 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.76 0.222
213 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DQ

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 3.3.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.22 0.377
2 242 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.23 0.388
3 273 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.26 0.147
4 294 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.44 0.206
5 270 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.52 0.231
6 145 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.93 0.205
7 319 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.97 0.437
8 295 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.02 0.344
Celkom 8 pretekárov