<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (11. 2. 2018)

150 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (ne, 11.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 19.76
2 26 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.42
3 54 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.10
Celkom 3 pretekári
Mladší žiaci 02 (ne, 11.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 21.54
2 27 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 22.44
3 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.98
4 15 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 25.27
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 03 (ne, 11.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.46
2 10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.94
3 48 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.83
4 3 Cvik RomanCvik Roman 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.16
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 04 (ne, 11.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.13
2 71 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.62
3 57 Kakaš ViliamKakaš Viliam 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 25.02
22 Némethy SamuelNémethy Samuel 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 4 pretekári

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.76
2 26 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.42
3 9 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.46
4 66 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.54
5 54 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.10
6 27 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.44
7 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.98
8 7 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.13
9 71 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 23.62
10 10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.94
11 48 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.83
12 57 Kakaš ViliamKakaš Viliam 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 25.02
13 3 Cvik RomanCvik Roman 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.16
14 15 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 25.27
22 Némethy SamuelNémethy Samuel 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 00.0
Celkom 15 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 22.00
2 82 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.06
3 153 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 22.21
4 77 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.98
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 02 (ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.59
2 118 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.06
3 79 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.71
Celkom 3 pretekári
Mladšie žiačky 03 (ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.54
2 148 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.83
3 185 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 23.36
86 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 04 (ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.16
2 147 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.92
3 84 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 24.79
153 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 05 (ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 22.17
2 169 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.12
3 138 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.51
4 159 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 25.72
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 06 (ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.15
2 140 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.21
3 128 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.56
Celkom 3 pretekári

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.00
2 82 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.06
3 142 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.15
4 123 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.17
5 153 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.21
6 108 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.54
7 80 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.59
8 148 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.83
9 118 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.06
10 169 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 23.12
11 110 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.16
12 140 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.21
13 185 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 23.36
14 128 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 23.56
15 79 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.71
16 147 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.92
17 138 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.51
18 84 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 24.79
19 159 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 25.72
20 77 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.98
86 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce DNS
153 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DNS
Celkom 22 pretekárov