<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (11. 2. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 11.54
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 12.32
3 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.33
4 48 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.48
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 11.2.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 12.71
2 Truban MatúšTruban Matúš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 13.44
MS Packa LukášPacka Lukáš 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 15.17
Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.54
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12.32
3 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12.71
4 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.33
5 Truban MatúšTruban Matúš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 13.44
6 48 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.48
7 Packa LukášPacka Lukáš 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15.17
Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 00.0
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.47
2 156 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.63
MS Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 11.98
4 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.46
5 162 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.07
2 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.38
3 95 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.91
4 100 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.98
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.98
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.2.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.62
2 94 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 12.44
3 140 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.48
4 97 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 12.66
5 159 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 14.31
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.47
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.62
3 156 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.63
4 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 11.98
5 101 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.07
6 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.38
7 94 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12.44
8 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.46
9 140 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.48
10 97 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12.66
11 162 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.82
12 95 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12.91
13 100 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.98
14 159 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14.31
15 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14.98
Celkom 15 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci

(ne, 11.2.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.77
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky

(ne, 11.2.2018 - 09:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.28
2 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.79
Celkom 2 pretekári