<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (11. 2. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.84
2 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.05
3 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.63
4 Valko JurajValko Juraj 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.89
5 19 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.30
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.63
2 Záviš RichardZáviš Richard 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 08.93
3 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.08
4 71 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.80
Fajna SamuelFajna Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.11
2 38 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.53
3 15 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.78
4 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.85
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Boldog OliverBoldog Oliver 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.34
2 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.62
3 3 Cvik RomanCvik Roman 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.18
Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 11.2.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.26
2 68 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.15
3 24 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.43
4 10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.71
22 Némethy SamuelNémethy Samuel 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 11.2.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.35
2 Rafčík AdriánRafčík Adrián 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.77
3 34 Klofáč FilipKlofáč Filip 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 10.46
Celkom 3 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.92
2 66 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.39
3 9 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.55
4 Záviš RichardZáviš Richard 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 08.78
5 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.92
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.09
2 54 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.10
3 68 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.19
4 69 Boldog OliverBoldog Oliver 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.49
5 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.50
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.84
2 66 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.26
3 9 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.63
4 Záviš RichardZáviš Richard 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.93
5 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.05
6 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.08
7 54 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.11
8 68 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.15
9 69 Boldog OliverBoldog Oliver 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.34
10 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.35
11 24 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.43
13 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.62
14 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.63
15 10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.71
16 Vrabčík AdriánVrabčík Adrián 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.77
17 15 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.78
18 71 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.80
19 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.85
21 3 Cvik RomanCvik Roman 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.18
22 19 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.30
23 34 Klofáč FilipKlofáč Filip 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10.46
Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra DNS
Fajna SamuelFajna Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Celkom 23 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.62
2 148 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.23
3 110 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.28
4 86 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.95
5 131 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 10.49
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.78
2 153 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.91
3 118 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.40
4 185 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.62
5 159 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.27
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.07
2 112 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.49
3 108 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.60
4 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 10.26
Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.00
2 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.47
3 133 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.89
4 77 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.57
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 11.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.05
2 98 Dobrovodská SáraDobrovodská Sára 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.84
3 84 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.95
Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 11.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.17
2 169 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.48
3 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.30
4 165 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 10.40
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 07 (ne, 11.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.73
2 156 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.88
3 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 09.30
4 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.51
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.51
2 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.69
3 108 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.78
4 156 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.90
5 153 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.05
2 123 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.09
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.13
4 80 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.22
5 148 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.33
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.62
2 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.73
3 108 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.78
4 156 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.88
5 153 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.91
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.00
7 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.05
8 123 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.07
9 80 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.17
10 148 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.23
11 110 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.28
12 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 09.30
13 118 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.40
14 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.47
15 169 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.48
16 112 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.49
17 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.51
18 108 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.60
19 185 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.62
20 98 Dobrovodská SáraDobrovodská Sára 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.84
84 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.95
22 86 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.95
24 159 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.27
25 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.30
26 165 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 10.40
28 77 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.57
Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 28 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.43
2 49 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.88
Cimba JakubCimba Jakub 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.39
3 11 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.39
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.58
2 56 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.02
3 6 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.09
4 2 Bogár ViktorBogár Viktor 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.94
Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.81
2 21 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.14
3 72 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.97
4 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.98
5 22 Némethy SamuelNémethy Samuel 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.01
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.84
2 42 Blaško MatejBlaško Matej 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.86
3 65 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.15
4 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.39
Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 11.2.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 10.45
2 188 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.79
3 187 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.71
Celkom 3 pretekári

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.78
2 21 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.18
3 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.43
4 38 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.52
5 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.56
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.73
2 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.77
3 Valko JurajValko Juraj 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.86
4 42 Blaško MatejBlaško Matej 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.94
5 72 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 09.95
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.81
2 21 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.14
3 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.43
4 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.58
5 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.84
6 42 Blaško MatejBlaško Matej 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.86
7 49 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.88
8 72 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.97
9 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.98
10 56 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.02
11 6 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.09
12 65 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.15
11 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.39
Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.39
13 Cimba JakubCimba Jakub 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 10.39
14 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 10.45
15 188 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.79
16 2 Bogár ViktorBogár Viktor 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.94
17 187 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.71
18 22 Némethy SamuelNémethy Samuel 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.01
Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
38 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... DNS
Valko JurajValko Juraj 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... DNS
Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DNS
Celkom 24 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.56
2 96 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.62
3 149 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.42
4 157 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.48
5 1 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.04
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.74
2 81 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.42
3 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.65
4 Lauková BeataLauková Beata 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.85
Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.55
2 146 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.94
3 151 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.12
4 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.30
5 167 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 10.98
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.89
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.05
3 86 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.40
4 Supeková SofiaSupeková Sofia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.85
5 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 11.55
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 11.2.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.97
2 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.43
3 161 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 10.55
4 109 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.61
5 Jakušová LuciaJakušová Lucia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.52
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 11.2.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.54
2 135 Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 09.64
3 85 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.85
4 163 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.85
5 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.58
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 11.2.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Blanáriková ViktoriaBlanáriková Viktoria 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.22
2 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.24
3 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.53
4 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.05
Celkom 4 pretekári

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.45
2 73 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.53
3 153 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.54
4 96 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.65
5 163 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.76
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.60
2 135 Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 09.73
3 133 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.85
4 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.90
5 85 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.03
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.54
2 105 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.55
3 168 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.56
4 96 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.62
5 135 Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.64
6 153 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.74
85 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.85
7 163 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.85
8 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.89
9 146 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.94
10 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.97
11 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.05
12 151 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.12
13 89 Blanáriková ViktoriaBlanáriková Viktoria 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.22
14 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.24
15 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.30
16 86 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.40
81 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.42
17 149 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.42
18 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.43
19 157 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.48
20 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.53
21 161 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.55
22 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.58
23 109 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.61
24 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.65
Supeková SofiaSupeková Sofia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.85
25 Lauková BeataLauková Beata 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.85
26 167 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 10.98
27 1 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.04
28 Jakušová LuciaJakušová Lucia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.52
29 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11.55
30 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.05
131 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... DNS
Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... DNS
Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... DNS
133 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... DNS
Celkom 37 pretekárov

150 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (ne, 11.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 19.76
2 26 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.42
3 54 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.10
Celkom 3 pretekári
Mladší žiaci 02 (ne, 11.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 21.54
2 27 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 22.44
3 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.98
4 15 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 25.27
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 03 (ne, 11.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.46
2 10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.94
3 48 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.83
4 3 Cvik RomanCvik Roman 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.16
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 04 (ne, 11.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.13
2 71 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.62
3 57 Kakaš ViliamKakaš Viliam 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 25.02
22 Némethy SamuelNémethy Samuel 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 4 pretekári

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.76
2 26 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.42
3 9 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.46
4 66 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.54
5 54 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.10
6 27 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.44
7 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.98
8 7 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.13
9 71 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 23.62
10 10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.94
11 48 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.83
12 57 Kakaš ViliamKakaš Viliam 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 25.02
13 3 Cvik RomanCvik Roman 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.16
14 15 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 25.27
22 Némethy SamuelNémethy Samuel 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 00.0
Celkom 15 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 22.00
2 82 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.06
3 153 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 22.21
4 77 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.98
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 02 (ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.59
2 118 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.06
3 79 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.71
Celkom 3 pretekári
Mladšie žiačky 03 (ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.54
2 148 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.83
3 185 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 23.36
86 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 04 (ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.16
2 147 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.92
3 84 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 24.79
153 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 05 (ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 22.17
2 169 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.12
3 138 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.51
4 159 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 25.72
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 06 (ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.15
2 140 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.21
3 128 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.56
Celkom 3 pretekári

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.00
2 82 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.06
3 142 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.15
4 123 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.17
5 153 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.21
6 108 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.54
7 80 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.59
8 148 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.83
9 118 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.06
10 169 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 23.12
11 110 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.16
12 140 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.21
13 185 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 23.36
14 128 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 23.56
15 79 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.71
16 147 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.92
17 138 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.51
18 84 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 24.79
19 159 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 25.72
20 77 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.98
86 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce DNS
153 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DNS
Celkom 22 pretekárov

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 11.2.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:53.68
2 67 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 1:57.43
3 68 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 2:01.57
4 55 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:04.25
5 24 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:04.31
6 34 Klofáč FilipKlofáč Filip 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:10.28
7 19 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:41.34
69 Boldog OliverBoldog Oliver 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 91 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:57.24
2 150 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:57.67
3 98 Dobrovodská SáraDobrovodská Sára 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:06.80
4 137 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:10.08
5 165 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 2:10.43
6 147 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:10.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 94 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:52.93
2 101 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:59.44
3 108 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:09.10
4 100 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:12.92
5 95 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:17.59
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.2.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 79 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:57.19
2 134 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 2:05.51
3 162 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:07.64
4 86 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:22.23
5 112 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:31.42
Celkom 5 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 94 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:52.93
2 79 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:57.19
3 91 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:57.24
4 150 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:57.67
5 101 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:59.44
6 134 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:05.51
7 98 Dobrovodská SáraDobrovodská Sára 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:06.80
8 162 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:07.64
9 108 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:09.10
10 137 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:10.08
MS 165 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:10.43
12 147 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:10.90
13 100 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:12.92
14 95 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:17.59
15 86 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:22.23
16 112 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:31.42
Celkom 16 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 49 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:09.71
2 27 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:09.71
3 42 Blaško MatejBlaško Matej 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:12.34
4 72 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 2:15.01
5 65 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:34.49
6 2 Bogár ViktorBogár Viktor 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:38.24
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:13.37
2 58 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 9 2:15.18
3 21 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:22.85
4 56 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:33.88
5 11 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 3:09.75
Celkom 5 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 49 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:09.71
2 27 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:09.71
3 42 Blaško MatejBlaško Matej 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:12.34
4 6 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:13.37
5 72 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:15.01
6 58 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:15.18
7 21 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:22.85
8 56 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:33.88
9 65 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:34.49
10 2 Bogár ViktorBogár Viktor 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:38.24
11 11 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3:09.75
Celkom 11 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 96 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:05.40
2 146 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:15.05
3 167 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:20.78
4 125 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:22.90
5 85 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:37.27
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 89 Blanáriková ViktoriaBlanáriková Viktoria 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:10.50
2 105 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:11.49
3 168 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 9 2:12.65
4 73 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:16.85
5 157 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:17.17
6 109 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:30.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.2.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 163 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17 2:10.48
2 161 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15 2:14.96
3 135 Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14 2:19.10
4 86 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 13 2:22.88
5 149 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16 2:23.48
81 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 DNS
Celkom 6 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 96 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:05.40
2 163 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:10.48
3 89 Blanáriková ViktoriaBlanáriková Viktoria 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:10.50
4 105 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:11.49
5 168 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:12.65
6 161 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:14.96
7 146 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:15.05
8 73 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:16.85
9 157 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:17.17
10 135 Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:19.10
11 167 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:20.78
12 86 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:22.88
13 125 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:22.90
14 149 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:23.48
15 109 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:30.90
16 85 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:37.27
81 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 17 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 11.2.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 12 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 3:45.34
2 25 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 3:47.77
3 58 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 3:49.08
4 188 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:22.25
5 38 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4:26.16
6 37 Repta RomanRepta Roman 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 4:35.82
7 187 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:55.02
Celkom 7 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 11.2.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 121 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 3:53.56
2 119 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 3:59.07
3 120 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 4:02.79
4 129 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 4:06.94
5 151 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 4:15.99
6 133 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 4:25.16
7 131 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 4:28.43
8 122 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 4:38.47
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(ne, 11.2.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 5:37.41
2 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 5:40.25
3 46 Hezký RajmundHezký Rajmund 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 5:44.88
4 30 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 6:32.90
Celkom 4 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(ne, 11.2.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 97 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 5:21.12
2 127 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 5:27.81
3 145 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 5:34.24
4 113 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:44.34
5 158 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 6:12.39
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 11.54
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 12.32
3 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.33
4 48 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.48
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 11.2.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 12.71
2 Truban MatúšTruban Matúš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 13.44
MS Packa LukášPacka Lukáš 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 15.17
Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.54
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12.32
3 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12.71
4 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.33
5 Truban MatúšTruban Matúš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 13.44
6 48 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.48
7 Packa LukášPacka Lukáš 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15.17
Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 00.0
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.47
2 156 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.63
MS Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 11.98
4 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.46
5 162 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.07
2 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.38
3 95 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.91
4 100 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.98
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.98
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.2.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.62
2 94 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 12.44
3 140 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.48
4 97 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 12.66
5 159 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 14.31
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.47
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.62
3 156 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.63
4 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 11.98
5 101 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.07
6 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.38
7 94 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12.44
8 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.46
9 140 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.48
10 97 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12.66
11 162 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.82
12 95 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12.91
13 100 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.98
14 159 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14.31
15 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14.98
Celkom 15 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci

(ne, 11.2.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.77
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky

(ne, 11.2.2018 - 09:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.28
2 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.79
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 11.2.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130135140145
1 7 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 140 oooxooxxx
2 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 130 xoooxxx
3 Rafčík AdriánRafčík Adrián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 125 ooxxx
4 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 120 xoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 11.2.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 115120125130135140143146149152155158161
1 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 155 ooooooooxoooxxx
2 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 146 ooooooooxxx
3= Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 146 oooooooxoxxx
3= 137 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 146 oooooooxoxxx
5 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 143 oooooxoxxoxxx
6 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 140 oooxoxxooxxx
7 185 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 125 ooxoxxx
8 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 125 oxoxxoxxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 11.2.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 110115120125130135140145150
1 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 135 ooooooxxx
2 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 125 ooxxoxxoxxx
3 12 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 115 ooxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 11.2.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 105110115120125130135140145150
Ďurišová PetraĎurišová Petra
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 NM x
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 11.2.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 9 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 469 x4694474690.00.00.0
2 26 Bučko NorbertBučko Norbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 448 429390448448437445446
3 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 444 391425415425413444413
4 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 443 443416411443391--
5 Záviš RichardZáviš Richard
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 435 404xx404409435x
6 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 429 421429x4290.00.00.0
7 67 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 427 405427379427379x387
8 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 423 4094234104233863910.0
9 69 Boldog OliverBoldog Oliver
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 389 3893693783890.00.00.0
10 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 379 3593793763790.00.00.0
11 Rafčík AdriánRafčík Adrián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 378 3643783653780.00.00.0
12 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 363 3633523403630.00.00.0
13 71 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 359 359343x3590.00.00.0
14 Sdurka AdamSdurka Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 357 x3573383570.00.00.0
15 30 Baláž MarošBaláž Maroš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 333 257x3333330.00.00.0
16 15 Toma TomášToma Tomáš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 302 302287x3020.00.00.0
17 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 11.2.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 97 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 464 4384442644420337464
2 82 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 453 432453x453440429447
3 123 Debnárová EmaDebnárová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 424 x379407407400424360
4 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 420 403x356403405394420
5 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 412 412376x412394382365
6 94 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 407 x381388388407404x
7 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 406 x406399406387xx
8 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 401 400401x4010.00.00.0
9 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 390 365377390390380385236
10 95 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 382 3823733763820.00.00.0
11 169 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 380 3773763803800.00.00.0
12 Sedláčková NinaSedláčková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 350 3503443413500.00.00.0
13 86 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 344 344xx3440.00.00.0
14 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 339 313339x3390.00.00.0
15 165 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 322 x3223213220.00.00.0
16 84 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
05 05 296 2892962202960.00.00.0
137 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 NM xxx0.00.00.00.0
128 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 NM xxx0.00.00.00.0
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 428 387383x387389x428
2 Kubica MichalKubica Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 408 370383218383376x408
3 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 358 342324358358331-350
4 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 353 353x345353351x353
5 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 350 348341344348350341328
6 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 333 314316333333324300x
7 42 Blaško MatejBlaško Matej
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 321 240282313313321x298
8 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 305 278271267278297291305
9 22 Némethy SamuelNémethy Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 260 2362602602600.00.00.0
Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Horný JakubHorný Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 11.2.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 85 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 365 330335318335318346365
2 157 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 350 307314326326321328350
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 345 323x335335320345x
4 135 Sýkorová LindaSýkorová Linda
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
08 08 342 342x305342308342x
5 168 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 337 313x300313309304337
6 Hrotková NatáliaHrotková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 330 311313300313324324330
7 Némethová TerezaNémethová Tereza
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 328 x301x301328xx
8 81 Višňovská ElaVišňovská Ela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 315 306278303306312294315
9 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 299 x2832992990.00.00.0
10 Pašková NinaPašková Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 293 2352892932930.00.00.0
11 Lauková BeataLauková Beata
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 285 2852572402850.00.00.0
12 1 Vassová KarolínaVassová Karolína
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 285 285xx2850.00.00.0
13 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 283 2832772682830.00.00.0
14 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 277 x2772732770.00.00.0
15 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 267 2672572572670.00.00.0
16 Supeková SofiaSupeková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 264 2542642562640.00.00.0
17 Jakušová LuciaJakušová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 250 xx2502500.00.00.0
18 Indrišková TimeaIndrišková Timea
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 243 234243x2430.00.00.0
19 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 243 243223-2430.00.00.0
Nováková KarinNováková Karin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
86 Pániková NinaPániková Nina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Pivarčiová HanaPivarčiová Hana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ďurišová PetraĎurišová Petra
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 23 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 10.64 10,2410,5110,3910,5110,6410,2509,82
2 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 09.22 09,2208,4109,0609,2209,0908,9708,48
3 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 08.38 07,8107,7807,7407,8108,1607,7008,38
4 Packa LukášPacka Lukáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 06.13 04,4105,13x05,1306,1304,5405,13
Henček JánHenček Ján
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Čermáková NatáliaČermáková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 10.26 09,8009,7109,9309,9309,4410,2610,25
2 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 07.87 07,8006,9906,4507,8007,1207,7807,87
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 06.89 0.006,4506,6906,6906,77x06,89
4 138 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 05.47 04,0605,4705,4705,4705,2205,09x
Celkom 4 pretekárov