<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (11. 2. 2018)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 11.2.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:53.68
2 67 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 1:57.43
3 68 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 2:01.57
4 55 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:04.25
5 24 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:04.31
6 34 Klofáč FilipKlofáč Filip 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:10.28
7 19 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:41.34
69 Boldog OliverBoldog Oliver 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 91 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:57.24
2 150 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:57.67
3 98 Dobrovodská SáraDobrovodská Sára 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:06.80
4 137 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:10.08
5 165 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 2:10.43
6 147 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:10.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 94 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:52.93
2 101 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:59.44
3 108 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:09.10
4 100 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:12.92
5 95 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:17.59
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.2.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 79 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:57.19
2 134 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 2:05.51
3 162 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:07.64
4 86 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:22.23
5 112 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:31.42
Celkom 5 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 94 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:52.93
2 79 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:57.19
3 91 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:57.24
4 150 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:57.67
5 101 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:59.44
6 134 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:05.51
7 98 Dobrovodská SáraDobrovodská Sára 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:06.80
8 162 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:07.64
9 108 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:09.10
10 137 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:10.08
MS 165 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:10.43
12 147 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:10.90
13 100 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:12.92
14 95 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:17.59
15 86 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:22.23
16 112 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:31.42
Celkom 16 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 49 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:09.71
2 27 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:09.71
3 42 Blaško MatejBlaško Matej 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:12.34
4 72 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 2:15.01
5 65 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:34.49
6 2 Bogár ViktorBogár Viktor 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:38.24
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:13.37
2 58 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 9 2:15.18
3 21 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:22.85
4 56 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:33.88
5 11 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 3:09.75
Celkom 5 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 49 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:09.71
2 27 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:09.71
3 42 Blaško MatejBlaško Matej 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:12.34
4 6 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:13.37
5 72 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:15.01
6 58 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:15.18
7 21 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:22.85
8 56 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:33.88
9 65 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:34.49
10 2 Bogár ViktorBogár Viktor 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:38.24
11 11 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3:09.75
Celkom 11 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 96 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:05.40
2 146 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:15.05
3 167 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:20.78
4 125 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:22.90
5 85 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:37.27
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 89 Blanáriková ViktoriaBlanáriková Viktoria 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:10.50
2 105 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:11.49
3 168 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 9 2:12.65
4 73 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:16.85
5 157 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:17.17
6 109 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:30.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.2.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 163 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17 2:10.48
2 161 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15 2:14.96
3 135 Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14 2:19.10
4 86 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 13 2:22.88
5 149 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16 2:23.48
81 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 DNS
Celkom 6 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 96 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:05.40
2 163 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:10.48
3 89 Blanáriková ViktoriaBlanáriková Viktoria 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:10.50
4 105 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:11.49
5 168 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:12.65
6 161 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:14.96
7 146 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:15.05
8 73 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:16.85
9 157 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:17.17
10 135 Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:19.10
11 167 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:20.78
12 86 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:22.88
13 125 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:22.90
14 149 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:23.48
15 109 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:30.90
16 85 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:37.27
81 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 17 pretekárov